Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (88 összesen)

Téma: HGTLM9 - Mont Tremblant: Ferrari 275

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is kidöglött az XD. Én is számolgattam, de főleg azon izgultam, hogy aminek villognia kell, az fog-e villogni, vagy az is kidöglik?
    Ööö... futam előtt rá kell szánni 3 percet és kiszámolni a boxtaktikát!

    Megnézet hány körre futja a kezdő mennyiséggel, majd kiszámolod hogy a fennmaradó X körre hány litert kell tankolni, mindezt kis biztonsági ráhagyással.
    Ennyi és akkor no para futamon, csak azt kell tudnod, hányadik körben vagy...


    (Aztán ha futamon nem döglik be az XD, akkor ezen még lehet még korrigálni, ha kijön még 1-2 plusz kör a tartalékból)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 20. 00:25.

  2. #52
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö... futam előtt rá kell szánni 3 percet és kiszámolni a boxtaktikát!

    Megnézet hány körre futja a kezdő mennyiséggel, majd kiszámolod hogy a fennmaradó X körre hány litert kell tankolni, mindezt kis biztonsági ráhagyással.
    Ennyi és akkor no para futamon, csak azt kell tudnod, hányadik körben vagy...


    (Aztán ha futamon nem döglik be az XD, akkor ezen még lehet még korrigálni, ha kijön még 1-2 plusz kör a tartalékból)
    Pontosan így csináltam, ha villog, ha nem, tudtam mikor fogok jönni. Csak jó lett volna tudni, mit mond XD barátunk, jól számoltam-é? Ott basztam el, hogy nem csináltam egy próba box box box box boxolást és kapkodtam a boxban.

  3. #53
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg bordiii írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt én inkább úgy mondanám hogy a hosszú teligázas szakaszra kigyorsítás nekem kicsit jobban ment, ezért ott vagy a pálya végén értelek utol.
    Téged se kellett félteni, ment a terelés rendesen, aztán lett is belőle egy tikitaki, az mondjuk kemény volt.
    Egyszer pöccintettelek meg rendesen, akkor azé' megvártalak hogy folytassuk amit elkezdtünk.
    Na pont az a kanyar amit csak az utolsó néhány körben sikerült "megérteni" ...pedig az is csak egy kanyar ..na mindegy
    Igen megvártál, becsülendő és valóban nem akartam olcsón adni a bőröm -kár h. elszúrtam, próbáltam mindent ami még belefér, remélem nem léptem át a határt.

  4. #54
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Elnézést valakitől, akinek pont olyan kocsija volt mint Bodrii-nak! Olyan volt mintha megálltál volna a kanyarban és sikerült 1 nm/h-val megtalálnom a hátulját...akárhogy is tapostam a féket.
    Semmi gond, elszabtam azt a féktávot, láttam is hogy nem fogsz tudni megállni, de mire végiggondoltam hogy kiengedjem e inkább, vagy... Na addigra már eltaláltál. Mondjuk lökhettél volna a box fele is pont oda tartottam....

    Egyébként nem volt rossz futam, bár nemigen gyakoroltam, még jópár napja 1-2 session-t, meg tegnap 1 órát kb. Ahhoz képest már azzal elégedett vagyok hogy szinte hiba nélkül behoztam a vasat. Ha futam után indult volna a verseny lehet azért még tempobol pár pozíciót foghattam volna, de összeségében jó ez a 11. hely. Volt pár kisebb csata, a vége felé célegyenes ráfordítóban kicsit sok volt, utána hagytam is elmenni Albert-et inkább aki türelmesen kivárta ahogy összeszedem a gépet előtte..

    Bordiii: Rémlik valami az elejéről, hogy megpördültél előttem, ott már eldobtad amikor bevágódtál elém és hozzádértem, nem én löktelek ki igaz?

    Gratula egyébként mindenkinek! Nibinek is külön, ahogy néztem az időket elég fölényes győzelem volt és köszi a setupot mégegyszer!


  5. #55
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Cola: A prequalt azért mentettem, mert számoljuk belőle a nyerteseket. Szabinak, Bordinak írtam, csak gyorsan beböktem. Nem kell törődnöd vele.

    Felkészülés:

    Egyszerűen nem éreztem ezt a pályát. Már lestem is Takyt, Nibit, hogy mitől gyorsabbak ezek... Aztán lassan rájöttem, hogy komoly vezetés technikai problémáim vannak... Azt a kigyorsítást, ahogy Taky, Nibi tette, 3. ban én egyszerűen nem tudtam megcsinálni és az áttételezés nem jött ki jól. A másik, hogy ha megnézem a leggyorsabb körömet, annál volt olyan, hogy 4 tizeddel gyorsabb voltam, de valahol mindig elfaragtam, egyszerűen nem tudtam összerakni normális kört. Mindegy nem voltam elég ügyes.

    Q:

    Hoztam a szokásos bénázást. 20 percig 54,5 alá sem tudtam bemenni, nem hogy 54 alá. Aztán kiizzadtam egy 54,1-t... Ez a 4. helyre volt elég, mert Keca és Cola URH-tak Taky meg nem indult.

    R:

    A versenyen Nibi ellen semmi esélyem sem volt (máskor sem). Szabolcs meg piszok gyors volt. TT szépen ment előttem, de tudtam, csak idő kérdése, hogy megelőzzem. Kicsit kóstolgattam, de láttam, hogy durván kezeli a gépet, és kigyorsításon, féken jobb vagyok. A 7. körben végül is bebújtam és elmentem.

    Nibi és Szabolcs messze, mögöttem senki. Majd Nibi féltávnál biztosra ment, kiment kerékcsere. Szabolcs követte. Cola közben rám jött, de nem volt meggyőző. Pár aprót hibáztam de semmi komoly.

    Röhögtem magamban, most hogy olvastam, mindenki engem figyelt mikor megyek tankolni, de beszart az XD-m és fejből mentem, mert tudtam, hogy 3 körre kell tankolnom 10 litert, de lövésem sem volt mennyi nafta van az autóban.

    Jó hogy engem néztetek Cola, Kristóf Vak vezetett világtalant.

    A boxot elcsesztem mert annyira keveset kellett tankolni, hogy odaböktem és máris 10 körre való volt a kocsiban. Így Cola lelépett. Pont Szabolcs elé jöttünk vissza, volt 3 kör kibekkelni való. Szerencsére már kínlódott Ő is, így sikerült megtartani a 3. helyet.

    A gumik elől 26ra, hátul 30-ra koptak, mintha taknyon csúszkáltam volna.

    Ha verseny előtt azt mondják 3. leszek, azt mondom húúúú de jó. Most azonban kicsit szívom a fogam, mert Cola ma fogható lett volna.

    Grat Nibinek, mert torony magasan jobb volt mindenkinél. Megérdemelten nyert.

  6. #56
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Már lestem is Takyt, Nibit, hogy mitől gyorsabbak ezek...
    Én meg azt nem értem, hol talált Nibi még ilyen sokat ebben a pályában! Az 1,52,8 még Nekem is meg lehetett volna, ha összejön rendesen a kör, de az 1,52,5-ös idő már azért erős...

    Gratulálok Nibinek hozzá!

  7. #57
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, elszabtam azt a féktávot, láttam is hogy nem fogsz tudni megállni, de mire végiggondoltam hogy kiengedjem e inkább, vagy... Na addigra már eltaláltál. Mondjuk lökhettél volna a box fele is pont oda tartottam....
    ...
    Néztem is hátra hogy kit kéne megvárnom, aztán láttam h. v.ki keresztbe behúz a boxba -reméltem h. te voltál merthogy akkor nagyon nagy veszteséget nem okoztam. Utána már fogalmam sem volt hogy kit kell elengednem, ki kivel van , úgyhogy inkább elindultam mielőtt még 7-en ránk esnek..

  8. #58
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    A quali rendben volt,Nibi ellen esélyem sem volt,a második hely így biztosnak tűnt,hogy nem ment se Cola se Taky. A rajt rendben ment,Nibi előttem,de igazából nem vele versenyeztem,sokkal gyorsabb volt. Mögöttem Józsi 10mp körül ,és én is úgy gondoltam,ez elég,féltávnál box. Kereket nem cseréltem,persze a szokásos bénázásom az ment a boxban. Buktam vele rendesen,majd kijöttem a forgalomba.
    Jankó Zsolttal küzdöttünk,sikerült előznöm,volt egy kis szabad helyem, néztem Józsi és én közöttem a különbséget, nyomtam,hogy tutti legyen a dolog, közelítettem hozzájuk,rendben volt ,de utolértem KeCAt....jó móka volt,de rengeteget buktam vele időben.
    Láttam Józsi és Cola is pont elém ért ki a boxból,de ott már sok esélyem nem maradt,lényegében vége volt a versenynek,maradt a 4-ik hely.

    Egyszóval ezt nagyon elbénáztam, "remek" taktika,és "még nagyszerűbb" boxteljesítményemmel.

    A csaták jók voltak,Grat mindenkinek!
    Utoljára módosította: Dobri Szabolcs; 2013. 12. 20. 17:09.

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Cola: A prequalt azért mentettem, mert számoljuk belőle a nyerteseket. Szabinak, Bordinak írtam, csak gyorsan beböktem. Nem kell törődnöd vele.
    De ugye tudod, hogy az csak Group futamokra vonatkozik?

  10. #60
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Bordiii: Rémlik valami az elejéről, hogy megpördültél előttem, ott már eldobtad amikor bevágódtál elém és hozzádértem, nem én löktelek ki igaz?
    Igazából te löktél ki.
    Sikerült féktávon az előzés, aztán a nagy örömömben a következő kanyarból kigyorsítva elment kicsit a segge, te pedig pont jöttél. Szóval az én hibám volt a dolog, ne bánkódj ezen.

  11. #61
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    De ugye tudod, hogy az csak Group futamokra vonatkozik?
    Közben én is rájöttem, végre nyernék erre azt is "elveszed".

    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Kereket nem cseréltem,persze a szokásos bénázásom az ment a boxban. Buktam vele rendesen,majd kijöttem a forgalomba.
    Ijjjjjjjj, hát én azt hittem cseréltél és ennyire lassú voltam a boxban... mivel hoztál jópár mp-et rajtam. De ha csere nélkül tetted ezt, akkor az XD meggajdulása után többet buktál mint addig (körönként). Jól jöttél alig 1-2 tizedet tudtam adni neked de ahhoz is mindent bele kellett adnom, viszont a 3. szektorban sokszor belehibáztál +3-5 tizedeket. Gondoltam jó nekem a körönkénti 1-2 tized is lényeg hogy folyamatos legyen, akkor elmegy a kedved. Szar dolog ez a mentális játék.

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg azt nem értem, hol talált Nibi még ilyen sokat ebben a pályában! Az 1,52,8 még Nekem is meg lehetett volna, ha összejön rendesen a kör, de az 1,52,5-ös idő már azért erős...

    Gratulálok Nibinek hozzá!
    Köszi.
    Mivel felezve lett a fogyasztás, így azért kevesebb benyával is kellett indulni q-n. Ez is egy kis előny.
    Amúgy meg tőled néztem a 3. szektorban a fokozathasználatodat, és ahogy Joe, én is csodálkoztam hogy lehet gyorsabb hogy mindig alacsony fordulattal, nagyobb fokozatban jössz ki a kanyarokból. Aztán kipróbáltam és finomabbnak, KÖNNYEBBNEK, stabilabbnak tűnt, mondhatni nyomatékosabb volt a kigyors, és nem volt a váltás miatt időveszteség. Ami minimális de mégis sok. Nekem a hangsúly a könnyebben volt, mert ha még lassabb is az ilyen technika akkor is 20-30 kört tolva előnyösebb mert könnyebben megcsinálható hibázás nélkül.
    Ja a poén, hogy mikor megfutottam q-n azt az időt akkor telenyomtam a tankot, és rendre gyorsabb voltam majd 1 tizeddel az első szekiben. Hát bazz gondoltam. Bár lehet csak a sok benya miatt volt stabilabb az első kanyar és mivel rövid az 1. szeki így többet ért a stabilitás/tapadás, mint a benya miatti veszteség. Persze ezt a kis különbséget egyáltalán nem éreztem a huplin átjőve.

    Amúgy minden pont fordítva működött a pályán, mint ahogy elterveztem. Gondoltam Taky jön és majd úgy is megelőz mert bálna féktávokat veszek az első körökben, na meg amúgy is, mivel a stabilitás érdekében ezen a pályán nagyon jól látszott hogy mennyire a kigyorsokra álltam be. Hát Taky nem jött, így állhattam át másik taktikra.
    Mivel az alap taktik az volt hogy elvileg Taky vagy Szabolcs megelőz, akkor én szééép nyugisan elvagyok mögöttük és majd meglátjuk hogy kopnak a gumik. Én mentem egy 20-22 körös tesztet azon úgy éreztem hogy előnyösebb a no csere. Ez se jött be, mert futamon sokkal előbb elkezdtünk rosszabb és szétszórtabb időket menni, így azonnal tudtam hogy simán meg fogja érni a cserélés. Tudtam én hogy lesz értelme a tesztnek, pedig kvára untam. Bár kicsit Joe feldobta a difi kérdéseivel, ez akkor annyira érdekel hogy csak na.

    Na a lényeg hogy futamra gyorsan átértékeltem a taktikámat és már nem a nyugiság volt a cél, hanem a hama gyors lelépés. Tudtam ha 1-2 kör alatt sikerül ellépnem Szabolcstól, akkor azért jó esélyem van, mert itt elég nehéz előzni, ráadásul senkihez sem igazodva, tolhatom a saját megszokott köreimet, a bálna féktávokkal.

    Kis tragikomédia volt még, mikor utolértem valaki olyat aki nem cserélt gumit és nekiállt izmozni... pedig akkora tapadásbeli előnyben voltam hogy már kiforduláskor muszáj volt mellé fordulnom, hogy ne toljam meg, mert olyan lassan tudtak csak a a gázra lépni, vagy egyáltalán kifordulni.
    Talán Kettel volt a legmakacsabb, máig nem értem miért kukacoskodott, de az tuti hogy ő vesztett vele többet... Igaz utána én hibáztam és megint volt egy csatánk, na de akkor is mi értelme van ennek? 2-3 mp-el voltam gyorsabb, és még finom is voltam, mert nem mertem úgy menni a kopott gumisok mögött ahogy szoktam ahogy lehetett volna. Féltettem a kis helyem na.


    És jó futam volt olyan igazán GTL-es végre egy másik autó, nem csak fos TR, meg az előnytelen Mustang.
    A Ferka erre a pályára isteni volt, élveztem vele minden métert. És most jöttem rá igazán hogy mennyire hiányzik a futamonkénti más más autó használata... Jó ez a rendszer mert szoros a mezőny, de a Group 1-ben uncsi az élet...
    Ezt valamivel fel kéne dobni, de lehet elég lenne a TR helyett valami kezelhetőbb, jobb, izgibb, mert nem nagy élmény azt terelgetni...
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  12. #62
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    White! Majd szólj a LAG-odnak légyszíves hogy engem kiütött most, úgyhogy a többi utamon már ne engem idegeljen halálra. A frászt hozta rám pedig épp jó volt a tempóm...
    Bocsi!
    Az üzenetet átadtam, remélem engem is elkerül mostmár messzire.

  13. #63
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi!
    Az üzenetet átadtam, remélem engem is elkerül mostmár messzire.
    Nem kell bocsánatot kérned a lagod miatt.

  14. #64
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ... Bár kicsit Joe feldobta a difi kérdéseivel, ez akkor annyira érdekel hogy csak na.

    ...
    Az nem is én vótam...

    Én a kigyorsot faggattam. A difit talán Ákos kérdezte.

  15. #65
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    5 körrel a vége elött nembírtam tovább, nehogy balul süljön el, és kifogyjak. No a boxban beállítottam mindent, enter, várok. Jön közbe Jankó is. Várok. Talán már ő el is indult, mikor mondom gyerekek végeztünk is, esetleg nemkellett volna nekemis szólni? Ábazz, nemvagyok az ilyen gyors kiálláshoz szokva. Nemtudom mire vártam, holvoltam.
    Viszont engem sikerült átverjél az ácsorgásoddal.
    Mentem befelé a boxba, és Te már ott álltál. Azután megtankoltam, és Te még mindig ott álltál. Végül utánam jöttél ki a boxból, és én meg voltam győződve, hogy kereket is cseréltél. Így azután gondoltam, hogy nem vívok veled, mert úgy sem bírok kivédekezni 5 kört, és szépen hagytam, hogy megelőzz.
    Csak utána tűnt fel, hogy Te is szenvedsz a gumikon, és nem távolodsz tőlem. Így az utolsó két-három körben próbáltalak visszaelőzni, de ez sajnos nem sikerült.

  16. #66
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az nem is én vótam...

    Én a kigyorsot faggattam. A difit talán Ákos kérdezte.
    Ja tényleg valami rémlik, hogy először a kigyors volt a téma, aztán Ákos ráállt a difi témára komolyabban, majd megunta a sok kérdést és inkább elkérte a setupom. Amúgy nem gond ha kérdeznek, ha pályán vagyok úgy se írok vissza. Peched az volt hogy épp hosszútávú teszten voltam.
    Amúgy mennyire jött be a setup Ákos? Bár gondolom nagy viszonyításod nem volt, hiszen mondtad hogy alig készültél. Ahogy elnézem nem volt eredménytelen futamod. De szerintem inkább lélektanilag segített a setupom , szóval az érdem a tiéd. Ha az én setupom használtad egyáltalán.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #67
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Morgo írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kib...ott lúzer vagyok. Ennyi.
    Sajnos nem volt idő mostanában se gyakorolni, se versenyen indulni. Kivételesen nem bánom, mert előbb az új pecó keresése, most a megvásárlása, januárban a költözés megy a szim rovására. Most viszont kihasználtam az évvégi szabit (nem Szabit, (ha már karácsonykor dolgoznom kell)).
    A qual végére sikerült a 6. hely. A versenyre érdekes módon még annyira sem éreztem az autót, mint előtte. Egyszerűen nem ment és szerepet játszott szerintem az előző napi HTCM is. A lábam is fázott, elfelejtettem melegítőt húzni. Nagyon furcsa volt az egész. Hibázgattam sokat. Agyaltam a váltó áttételen is, azt hiszem ott is rossz döntést hoztam, lemaradtam minden kijáraton az előttem lévőktől. Azt hiszem a 8. helyről álltam ki kerékcserére, tankolásra. Valamitől ekkor hirtelen megtáltosodtam, 1 másodperccel lettem gyorsabb magamnál, kezdtem jó érezni magam. Főleg, mikor láttam Zsoltit és Kettelt, hogy közeledek rájuk. Aztán 2 nyamvadt körrel a vége előtt csak benéztem azt a bizonyos kanyart, amit még abszolváltam is, de elváltottam magam és lecsúsztam a hármas kanyar előtt a fűre. Motornak rotty. Annyira ideges lettem, hogy még anyázni sem volt kedvem, csak néztem magam elé 5 percig. Nagyon bántott a dolog.
    Remélem hamar letudom a költözést és végre lenne egy nyugodt tavaszi bajnokságom, először drótos nettel (bár úgy látom mostanában nekem van a legkevesebb gondom).


  18. #68
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ... És most jöttem rá igazán hogy mennyire hiányzik a futamonkénti más más autó használata... Jó ez a rendszer mert szoros a mezőny, de a Group 1-ben uncsi az élet...
    Na, ne gondold, hogy a Group 4-ben sokkal változatosabb! Én is visszasírom a "sokautós" rendszert. Nekem az sokkal jobb volt. Nem mintha nem szeretném a TR-light-ot, de...

  19. #69
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Na, ne gondold, hogy a Group 4-ben sokkal változatosabb! Én is visszasírom a "sokautós" rendszert. Nekem az sokkal jobb volt. Nem mintha nem szeretném a TR-light-ot, de...
    Hát neked azért már illene elmozdulni onnan..

    Illetve mehetnél Alfával és Healey-vel is néha, nem csak a Triumph van ám ott neked.

  20. #70
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Nibi azt hogy te gumit cseréltél azt honnan a francból tudjuk?azt hogy gyors voltál ezen a pályán az nem jelenti azt hogy a versenyen a taktikák miatt mi hogyan alakul,még nekem se esett le hogy cseréltél csak mikor már annyira jól mozgott a kocsid akkor már tudtam hogy ennyi,meghát bedöglött az xd teljesen bevolt kavarodva minden mert te voltál az első én a 2. aztán meg joe lett az első és én 2.,azt se tudtam hogy voltál-e a boxban,már kezdtem reménykedni hogy valahol oda verted magadat csakhát ez csak 1 illúzió volt kb 5 kör
    direct nem készültem az uccsó hely miatt,ha nem baromkodom el brandshatcht meg a többit mert aztis csak félválról vettem akkor oda tettem volna magam azt nem lett volna ez ilyen fényűző sikercsakhát egyedül meg így kevés vagyok már,akármi lesz mégha előtted végzek is max 20 pontot hozok a maradék 2 futamon,nem kérdés hogy az élvezet a játék iránt már nem olyan mint tavaly amikor az első 3-4 helyezett elég közel volt egymáshoz vezetés technikailag ha több jó versenyző jönne biztos felpörgetne,sztem nagyon hiányoznak Taky,Máté,laca,Sinka,stb néha tdawe:P
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #71
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Jó hogy engem néztetek Cola, Kristóf Vak vezetett világtalant.
    Hihi, ez így tényleg jó. Olyan mint amikor vki elrontja a kanyart, és aki mögötte van az is ugyanúgy lemásolja.


    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont engem sikerült átverjél az ácsorgásoddal.
    Mentem befelé a boxba, és Te már ott álltál. Azután megtankoltam, és Te még mindig ott álltál. Végül utánam jöttél ki a boxból, és én meg voltam győződve, hogy kereket is cseréltél. Így azután gondoltam, hogy nem vívok veled, mert úgy sem bírok kivédekezni 5 kört, és szépen hagytam, hogy megelőzz.
    Csak utána tűnt fel, hogy Te is szenvedsz a gumikon, és nem távolodsz tőlem. Így az utolsó két-három körben próbáltalak visszaelőzni, de ez sajnos nem sikerült.
    Na, legalább volt vmi értelme az ácsorgásomnak...
    Miután megelőztelek, inkább a benzin miatt fogtam vissza magam, nem a gumikopás miatt. Persze elkezdtem elöbb elengedni a gázt, elöbb felváltani, idegen lett, amitől persze mégjobban elkezdtem szétesni.

    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Talán Kettel volt a legmakacsabb, máig nem értem miért kukacoskodott, de az tuti hogy ő vesztett vele többet... Igaz utána én hibáztam és megint volt egy csatánk, na de akkor is mi értelme van ennek? 2-3 mp-el voltam gyorsabb, és még finom is voltam, mert nem mertem úgy menni a kopott gumisok mögött ahogy szoktam ahogy lehetett volna. Féltettem a kis helyem na.
    Nem KeCa volt, akivel körökig küzdöttél?
    Engem 3 kanyarkombináció után, becsúszással megelőztél, de szivesen megnehezítettem volna jobban a dolgodat.
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 12. 21. 13:15.

  22. #72
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hihi, ez így tényleg jó. Olyan mint amikor vki elrontja a kanyart, és aki mögötte van az is ugyanúgy lemásolja.



    Na, legalább volt vmi értelme az ácsorgásomnak...
    Miután megelőztelek, inkább a benzin miatt fogtam vissza magam, nem a gumikopás miatt. Persze elkezdtem elöbb elengedni a gázt, elöbb felváltani, idegen lett, amitől persze mégjobban elkezdtem szétesni.


    Nem KeCa volt, akivel körökig küzdöttél?
    Engem 3 kanyarkombináció után, becsúszással megelőztél, de szivesen megnehezítettem volna jobban a dolgodat.
    Megnéztem a repyt és igen vele is nagy meccs volt, de te sem adtad könnyen magad.
    De veled is mert hidd el sokkal agresszívabban is támadhattam volna, de túlságosan féltem a kopott gumidtól. Meg hát én ráértem akkor már tudtam hogy megnyerem.

    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi azt hogy te gumit cseréltél azt honnan a francból tudjuk?azt hogy gyors voltál ezen a pályán az nem jelenti azt hogy a versenyen a taktikák miatt mi hogyan alakul,még nekem se esett le hogy cseréltél csak mikor már annyira jól mozgott a kocsid akkor már tudtam hogy ennyi. Nem kérdés hogy az élvezet a játék iránt már nem olyan mint tavaly amikor az első 3-4 helyezett elég közel volt egymáshoz vezetés technikailag ha több jó versenyző jönne biztos felpörgetne,sztem nagyon hiányoznak Taky,Máté,laca,Sinka,stb néha tdawe:P
    Azt hogy cseréltem onnan tudhatod, hogy gyüvök rád mint atom. Mondjuk téged értelek utol leglassabban (kellett vagy 3-4 kör mögötted), mert tudtam hogy te biztos küzdeni fogsz. Ezért nemigazán tudtam hogy támadjak, vagy kivárjak. Aztán úgy döntöttem várok (mivel Joe-t is láttuk már és ti még nem voltatok boxban), de akkor volt egy széles kanyarvételed amibe meginogtál arra meg már lecsaptam.

    Hát a régi szép szoros meccsek nekem is hiányoznak, meg az élmezőny erős emberei.
    Motivációm nekem sem akkora mint anno, de ez betudható az AC várásnak is már erősen. Azért a GTL-t is szépen kihasználtuk már az évek során. Sokkal változatosabb szabályokkal mint a GTR-t, szóval panaszunk nem lehet, dehát kőne má valami új.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  23. #73
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Aztán úgy döntöttem várok (mivel Joe-t is láttuk már és ti még nem voltatok boxban), de akkor volt egy széles kanyarvételed amibe meginogtál arra meg már lecsaptam.

    H...
    Az ívet én vettem szélesebbre. Direkt, mert én tudtam, hogy Te cseréltél kereket. Figyeltem, mennyit jössz. Nem akartam időt veszíteni veled, a védekezésre, nem volt értelme. Főleg úgy hogy Cola ott van, meg fél kör múlva mentem a boxba, gondoltam, majd ott még Colát magam mögött tartom.

  24. #74
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Hát neked azért már illene elmozdulni onnan..

    Illetve mehetnél Alfával és Healey-vel is néha, nem csak a Triumph van ám ott neked.
    Hát illene, illene, de, mikor nemtudtam a kis ferkával bemenni 56,5 alá, rájöttem, hogy fékpedál poti szerelés nélkül esélyem nincs, már így is akkora a holtjáték mint a ház, mégis befog a fék. Ezért nem is erőltettem ezt a futamot. Közben meg gondolkozom, az eddigi versenyeken vajon mennyit befolyásolt a pedál hiba?
    Az autókról meg annyit, hogy a Haleyvel még soha nem sikerült megbarátkozni, az alfát meg bárhogy nézegetem, nem is nagyon tettszik, meg a hangját is utálom, szóval marad a triumph...

  25. #75
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Az ívet én vettem szélesebbre. Direkt, mert én tudtam, hogy Te cseréltél kereket. Figyeltem, mennyit jössz. Nem akartam időt veszíteni veled, a védekezésre, nem volt értelme. Főleg úgy hogy Cola ott van, meg fél kör múlva mentem a boxba, gondoltam, majd ott még Colát magam mögött tartom.
    Igen azt gondoltam hogy az elengedés, és ügyes is volt. Ahogy elnéztem a futamod végét, bizony ha ott kakaskodsz akkor lehet hogy Kettelel szemben lett volna ennél is nehezebb dolgod.
    Jót nyomtatok.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •