Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (88 összesen)

Téma: HGTLM9 - Mont Tremblant: Ferrari 275

  1. #26
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    csak én nem értem miért lenne a 2x üzemanyag fogyasztás ,ha arra lesz az update, hogy 1 tankkal is kibírja a futamot?
    Szerintem az update a kvali limitált köreire vonatkozik.

  2. #27
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    csak én nem értem miért lenne a 2x üzemanyag fogyasztás ,ha arra lesz az update, hogy 1 tankkal is kibírja a futamot?
    Az update a kvalon lévő 20 körös limit miatt lesz. Bár nem teljesen értem, Taky-nak miért fáj ez annyira?

  3. #28
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nem teljesen értem, Taky-nak miért fáj ez annyira?
    Mert minden alkalommal amikor kilépsz a boxból, megkezdett körnek számolja és Én általában amikor állítgatom az autót jó pár kör elvész.
    Aztán megyek egy jó kőrt, ami jó lesz alapnak. Utána marad 4-5 körre lehetőség még...

    Szóval ne kelljen már elmagyarázni...

  4. #29
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Mert minden alkalommal amikor kilépsz a boxból, megkezdett körnek számolja és Én általában amikor állítgatom az autót jó pár kör elvész.
    Aztán megyek egy jó kőrt, ami jó lesz alapnak. Utána marad 4-5 körre lehetőség még...

    Szóval ne kelljen már elmagyarázni...
    +1

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Tölthető a pálya patch:
    HGTLM9 - Őszi Pack 1.4 Patch

    Senki se felejtse el feltenni, a patch tartalmazza a biztonságkedvéért a korábban már kiadott Ferrari festéseket is!


    Ezen felül a verseny hosszát 30 körről 31 körre növeltük, valamint az üzemanyag fogyasztás mértékét 2x-esről, 1x-esre csökkentettük!
    (2x-es fogyasztás mellett 2 kiállásra lett volna szükség, és tekintve, hogy még nem mindenki barátkozott meg a boxolással így szerettük volna minimalizálni a kockázatot)

    Help: Tankolás menete a GTL-ben...

  6. #31
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Ne felejtsetek el nevezni, a pálya 30+ főt bír, így jöhettek bátran!

    A pálya ugyan az, minta tegnapi HTCM7 futamon, setup pedig az első hsz.-ből letölthető!

  7. #32
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Végig lehet ezt tolni ésszerűen gumicsere nélkül? Bocs, csak éppen annyi időm volt körözni, hogy ne legyek veszélyes senkire, de ilyeneket tesztelni már nincs időm.

  8. #33
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Végig lehet ezt tolni ésszerűen gumicsere nélkül? Bocs, csak éppen annyi időm volt körözni, hogy ne legyek veszélyes senkire, de ilyeneket tesztelni már nincs időm.
    Necces, 20-as kopás felett már észnél kell lenni, mert könnyen elmászik az autó, 30 körül már csak arra figyelsz, hogy úton maradj, 40-nél már csak az ima és a hitt tartja úton az verdát..

    De egyébként végig lehet csinálni, de azt hogy megéri-e (box időveszteség vs. lassabb körök kopott gumin), azt még én se tudom megmondani...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 19. 19:52.

  9. #34
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Nem tudok indulni mert melózom, jó versenyt!
    A király nem Elvis volt...

  10. #35
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Egy kib...ott lúzer vagyok. Ennyi.


  11. #36
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Prequalt mentettem.

  12. #37
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Prequalt mentettem.
    mert?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #38
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Elnézést valakitől, akinek pont olyan kocsija volt mint Bodrii-nak! Olyan volt mintha megálltál volna a kanyarban és sikerült 1 nm/h-val megtalálnom a hátulját...akárhogy is tapostam a féket.
    White! Majd szólj a LAG-odnak légyszíves hogy engem kiütött most, úgyhogy a többi utamon már ne engem idegeljen halálra. A frászt hozta rám pedig épp jó volt a tempóm...
    Bodrii jó volt csak kicsit sok volt a kontakt, nem? amikor láttam párszor h. lemaradsz mindig elvettem egy picit, aztán a legvégére kezdtem megtanulni a pályát és
    ennek úgy megörültem, h. ott estem ki előled ahol az már művészet.

  14. #39
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Na, hát ez egy mocsok jó futam lett volna, ha:
    - nincs urh
    - nem pöckölöm meg Colát az elején. Ne haragudj, egyszerűen nagyobbat lassultál mint vártam.
    - a boxkiállásnál, ami 3 körrel a vége előtt volt, nem cserélik le nekem a kereket. Nagy izgalmamban elfelejtettem átállítani azt a részt. brühühü
    Utoljára módosította: KeCA; 2013. 12. 20. 00:07.

  15. #40
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nem volt rosz verseny persze hiányzottak a prekvalis körök,néha egész jól ment aztán volt hogy elvesztettem a fonalat,volt 1-2 hibám nem volt vészes megfogtam,elején volt kis pöckölgetés
    kihoztam belőle a maxot még erőn felül is teljesítettem
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #41
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Si MonTröbant.
    1 napos, adhoc verseny, gyakorlással.
    Kvali rendben alakult, versenyre is elkezdtem fejben számolgatni.
    Rajt, első kör tiszta. Szabival a tükrömben az utolsó visszafordítónál rontottam, minusz 2 hely. Aztán Szabira tapadtam, sejtettem hogy nemlesz egyszerű, de már megvolt a két hely hogy hol volt lassabb mint én, de talán nem elég, nem kockáztattam. Közben megjött Cola, engedtem hogy majd ő megoldja nekem ezt a problémát, ami működött rendje és módja szerint. Versenytáv közepén meg a full tankos taktikám végét kezdtem volna el számolni, hogy mikor-mennyit merrefelé kellene majd kiállni, hát az XD nem kidöglött? Ott alul nem váltott, csak a körátlagot mutatta. Ismerkedés a műszerfal elemeivel, tesóm nagy fejét is beraktam segítségnek hogy nézegesse már melyik mutató megy le. Gondoltam hogy valahol kifog villani vmi pilács, de hol, milyen színnel, pássz. Nemigazán voltam nyugodt, gondoltam addig megyek míg Cola, meg Joe, bizti fullon vannak. Közben valamikor Nibi is előzött, pedig tartani akartam darabig. 5 körrel a vége elött nembírtam tovább, nehogy balul süljön el, és kifogyjak. No a boxban beállítottam mindent, enter, várok. Jön közbe Jankó is. Várok. Talán már ő el is indult, mikor mondom gyerekek végeztünk is, esetleg nemkellett volna nekemis szólni? Ábazz, nemvagyok az ilyen gyors kiálláshoz szokva. Nemtudom mire vártam, holvoltam. Sztem evvel ment el Szabi. Jankó Zsoltot még az utolsó körökben visszaelőztem. De már utána is spóroltam mert nemtudtam pontosan mennyi üzemanyagom van. Áh.

    Ésakkor ezúton is Kell Kar Ünncs

  17. #42
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Na, hát ez egy mocsok jó futam lett volna, ha:
    - nem pöckölöm meg Colát az elején. Ne haragudj, egyszerűen nagyobbat lassultál mint vártam.
    - a boxkiállásnál, ami 3 körrel a vége előtt volt, nem cserélik le nekem a kereket. Nagy izgalmamban elfelejtettem átállítani azt a részt. brühühü
    np azt a kanyar kombinációt fogalmam sincs hogy kell bevenni lehet hamarabb is fékeztem nem tudom de semmi gond
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  18. #43
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Versenytáv közepén meg a full tankos taktikám végét kezdtem volna el számolni, hogy mikor-mennyit merrefelé kellene majd kiállni, hát az XD nem kidöglött? Ott alul nem váltott, csak a körátlagot mutatta. Ismerkedés a műszerfal elemeivel, tesóm nagy fejét is beraktam segítségnek hogy nézegesse már melyik mutató megy le. Gondoltam hogy valahol kifog villani vmi pilács, de hol, milyen színnel, pássz. Nemigazán voltam nyugodt, gondoltam addig megyek míg Cola, meg Joe, bizti fullon vannak.
    én is elkezdtem matekozni aztán arra jutottam hogy 29 kör az meglehet de nem voltam benne biztos aztán én meg Joe-t lestem hátha ő tudja:Pkb egyforma volt a felkészülésünk
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #44
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg mikkkka írta Hozzászólás megtekintése
    Bodrii jó volt csak kicsit sok volt a kontakt, nem? amikor láttam párszor h. lemaradsz mindig elvettem egy picit, aztán a legvégére kezdtem megtanulni a pályát és
    ennek úgy megörültem, h. ott estem ki előled ahol az már művészet.
    Ezt én inkább úgy mondanám hogy a hosszú teligázas szakaszra kigyorsítás nekem kicsit jobban ment, ezért ott vagy a pálya végén értelek utol.
    Téged se kellett félteni, ment a terelés rendesen, aztán lett is belőle egy tikitaki, az mondjuk kemény volt.
    Egyszer pöccintettelek meg rendesen, akkor azé' megvártalak hogy folytassuk amit elkezdtünk.

  20. #45
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Si MonTröbant.
    1 napos, adhoc verseny, gyakorlással.
    Kvali rendben alakult, versenyre is elkezdtem fejben számolgatni.
    Rajt, első kör tiszta. Szabival a tükrömben az utolsó visszafordítónál rontottam, minusz 2 hely. Aztán Szabira tapadtam, sejtettem hogy nemlesz egyszerű, de már megvolt a két hely hogy hol volt lassabb mint én, de talán nem elég, nem kockáztattam. Közben megjött Cola, engedtem hogy majd ő megoldja nekem ezt a problémát, ami működött rendje és módja szerint. Versenytáv közepén meg a full tankos taktikám végét kezdtem volna el számolni, hogy mikor-mennyit merrefelé kellene majd kiállni, hát az XD nem kidöglött? Ott alul nem váltott, csak a körátlagot mutatta. Ismerkedés a műszerfal elemeivel, tesóm nagy fejét is beraktam segítségnek hogy nézegesse már melyik mutató megy le. Gondoltam hogy valahol kifog villani vmi pilács, de hol, milyen színnel, pássz. Nemigazán voltam nyugodt, gondoltam addig megyek míg Cola, meg Joe, bizti fullon vannak. Közben valamikor Nibi is előzött, pedig tartani akartam darabig. 5 körrel a vége elött nembírtam tovább, nehogy balul süljön el, és kifogyjak. No a boxban beállítottam mindent, enter, várok. Jön közbe Jankó is. Várok. Talán már ő el is indult, mikor mondom gyerekek végeztünk is, esetleg nemkellett volna nekemis szólni? Ábazz, nemvagyok az ilyen gyors kiálláshoz szokva. Nemtudom mire vártam, holvoltam. Sztem evvel ment el Szabi. Jankó Zsoltot még az utolsó körökben visszaelőztem. De már utána is spóroltam mert nemtudtam pontosan mennyi üzemanyagom van. Áh.

    Ésakkor ezúton is Kell Kar Ünncs
    Nálam is kidöglött az XD. Én is számolgattam, de főleg azon izgultam, hogy aminek villognia kell, az fog-e villogni, vagy az is kidöglik?

  21. #46
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Na, hát ez egy mocsok jó futam lett volna, ha:
    - nincs urh
    - nem pöckölöm meg Colát az elején. Ne haragudj, egyszerűen nagyobbat lassultál mint vártam.
    - a boxkiállásnál, ami 3 körrel a vége előtt volt, nem cserélik le nekem a kereket. Nagy izgalmamban elfelejtettem átállítani azt a részt. brühühü
    Tökéletesen csináltál mindent , pont 2 pici ponttal vagy előttem a ponttáblázatban, így még tied maradt a Group1!

  22. #47
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is kidöglött az XD. Én is számolgattam, de főleg azon izgultam, hogy aminek villognia kell, az fog-e villogni, vagy az is kidöglik?
    Naja, csak hol fog villogni. Megeshet hogy pont a kormány mögött, amit nemlátsz, nemveszel észre.

    XD és a játék kütyüi két külön dolog. XD volt már hogy befagyott nekem, de akkor vagy az egész, nemcsak eza benzil változás, vagy volt úgy hogy nevek mellett fagytak be a helyezések, időkülönbségek.

  23. #48
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Tökéletesen csináltál mindent , pont 2 pici ponttal vagy előttem a ponttáblázatban, így még tied maradt a Group1!
    Pont most akadtam ki másodjára ezek miatt. Azt hiszem ezúttal te jössz nekem sörrel....

  24. #49
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Naja, csak hol fog villogni. Megeshet hogy pont a kormány mögött, amit nemlátsz, nemveszel észre.

    XD és a játék kütyüi két külön dolog. XD volt már hogy befagyott nekem, de akkor vagy az egész, nemcsak eza benzil változás, vagy volt úgy hogy nevek mellett fagytak be a helyezések, időkülönbségek.
    Nekem bent van a HUD és azon jól látszik, ha villog.

  25. #50
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Pont most akadtam ki másodjára ezek miatt. Azt hiszem ezúttal te jössz nekem sörrel....
    O'szt mé'?

Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1 2 3 4 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •