Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (140 összesen)

Téma: HTCM7 - Brands Hatch

  1. #26
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nem értem....?
    Inkompatibilis játékverziót ír csatlakozásnál!

    Van valami új dolog a szerveren?
    sztem lődd le a steamet és inditsd újra aztán ,ha frissült jó lesz. elvileg..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #27
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    sztem lődd le a steamet és inditsd újra aztán ,ha frissült jó lesz. elvileg..
    szomoru2.gif

  3. #28
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    most próbáltam engem beenged.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #29
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    most próbáltam engem beenged.
    Most néztem meg, hogy Nekem a játékban nincs 2008-as BrandsH! Ez add-on pálya? Mert a csomagban sem látom!

  5. #30
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg, hogy Nekem a játékban nincs 2008-as BrandsH! Ez add-on pálya? Mert a csomagban sem látom!
    Race On-ban van benne

  6. #31
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg, hogy Nekem a játékban nincs 2008-as BrandsH! Ez add-on pálya? Mert a csomagban sem látom!

    Ment a pálya privátba.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #32
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Ment a pálya privátba.
    Köszi!

  8. #33
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Erről a változó időjárásról kérnék egy kis infót a tapasztaltabbaktól.
    Offline gyorsan resiztem pár versenyhétvégét, hogy is néz ez ki nagyjából. Esőt egyszer sem adott, de gondolom simán lehet. 15-40+ fokig volt aszfalthőmérséklet, melyek itt a várható szélsőértékek? Továbbá mennyire változnak a hőmérsékletek, tehát maradhat ez fix, vagy teljesen random módon gyorsan változhat? Olyan előfordulhat-e, hogy szárazból futam közben átmegy esőbe? vagy ennyire nem okos a szim. Kvali és futam között van-e átfedés, vagy tök eltérő időjárás is előfordulhat? Asszem ennyi.
    Any Given Sunday!

  9. #34
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Most néztem meg, hogy Nekem a játékban nincs 2008-as BrandsH! Ez add-on pálya? Mert a csomagban sem látom!
    Nem volt konvertálva a RaceOn!

  10. #35
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Erről a változó időjárásról kérnék egy kis infót a tapasztaltabbaktól.
    Offline gyorsan resiztem pár versenyhétvégét, hogy is néz ez ki nagyjából. Esőt egyszer sem adott, de gondolom simán lehet. 15-40+ fokig volt aszfalthőmérséklet, melyek itt a várható szélsőértékek? Továbbá mennyire változnak a hőmérsékletek, tehát maradhat ez fix, vagy teljesen random módon gyorsan változhat? Olyan előfordulhat-e, hogy szárazból futam közben átmegy esőbe? vagy ennyire nem okos a szim. Kvali és futam között van-e átfedés, vagy tök eltérő időjárás is előfordulhat? Asszem ennyi.
    Az lesz szép, ha felhőkadás lesz 100% bármi lehet ami van a rendszerbe.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #36
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Próbálgattam pár autót ezen a pályán. A Peugeottal alap beállitásokkal jobb időt mentem, mint a Hondával szétreszelve. Komolyan mondom, ha nem csináltam volna csapatot /ami egyébként pont felesleges volt/, nem érdekelne hogy elvesztem a pontjaimat /ami a táblázat szerint ebben a szezonban pontosan 0 azaz nulla/ és átülnék egy másik autóba. Ez a Honda nekem csak kinlódás. Tényleg kezdem szegényt megutálni, annyit kell vele babratolni.

    Következő szezonra biztos hogy autót cserélek. Lehet hogy ezek után inkább az élvezetre megyek és mondjuk a Ladával fogom végigcsinálni a következő szezont.

    Na megijedt a Honda attól, hogy le akarom cserélni, sikerült hirtelen másfél másodpercet javulni vele. De azért csak lecserélem a következő szezonra. :-)
    Utoljára módosította: Hezso; 2013. 12. 07. 06:59.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #37
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget, nem elérhető a server, s nem leltem rá az okára!
    A szezon elején már minden kiegészítőt feltettem, ami letölthető, a steam is mindent naprakésznek talál.

    Race_Steam 2013-12-06 23-56-36-39.jpg
    Utoljára módosította: proton79; 2013. 12. 07. 01:05.

  13. #38
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget, nem elérhető a server, s nem leltem rá az okára!
    A szezon elején már minden kiegészítőt feltettem, ami letölthető, a steam is mindent naprakésznek talál.

    Race_Steam 2013-12-06 23-56-36-39.jpg
    Lehet hogy érdemes lenne egy újratelepitést csinálni. Ez a Race07? Mert furcsa hogy narancssárga, nekem az kék szinü.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  14. #39
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Kérnék egy kis segítséget, nem elérhető a server, s nem leltem rá az okára!
    A szezon elején már minden kiegészítőt feltettem, ami letölthető, a steam is mindent naprakésznek talál.

    Race_Steam 2013-12-06 23-56-36-39.jpg
    rossz a pályád vagy valamelyik mod.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  15. #40
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy érdemes lenne egy újratelepitést csinálni. Ez a Race07? Mert furcsa hogy narancssárga, nekem az kék szinü.
    Race07 (mint alap), RaceON (STCC-t tartalmazza), STCC2, GTR EVO, van fent, s a RaceON miatt narancssárga, de eddig is ezen keresztül használtam, de tudtommal a kezelőfelület kinézete nem befolyásoló.

  16. #41
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    rossz a pályád vagy valamelyik mod.
    Jelenleg is körözgetek a Brands Hatch 2008-as pályán, minden gond nélkül, csak a szerverrel nem egyezik valami, de nincs semmi olyan kiegészítő a játékban, ami a pályát, vagy az eredeti autókat bármi formában is módosíthatná.

  17. #42
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Pálya az gyári és nem is volt hozzá semmilyen patch, azaz ha RaceOn megvan a pályával nem kéne gond legyen....de Vectra (Crowne Palace) illetve talán Cruze fix amik szerintem fent vannak szerveren, lehet hogy ezeket nem raktad fel?
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 12. 09. 13:13.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #43
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Pálya az gyári és nem is volt hozzá semmilyen patth, azaz ha RaceOn megvan a pályával nem kéne gond legyen....de Vectra (Crowne Palace) illetve talán Cruze fix amik szerintem fent vannak szerveren, lehet hogy ezeket nem raktad fel?
    A Vauxhall_Vectra_2007...-ra gondolsz, ami a letöltések között van, mert az fent van, meg a Cruze is.

  19. #44
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Azt hiszem odáig megvan, hogy valamelyik autó hiányzik, csak nem találom még a megoldást.
    Race_Steam 2013-12-07 01-10-56-15.jpg

  20. #45
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem odáig megvan, hogy valamelyik autó hiányzik, csak nem találom még a megoldást.
    Race_Steam 2013-12-07 01-10-56-15.jpg
    vagy összeakad egy másik nem gyári moddal vagy nincs meg a rendes STCC2-es modod.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #46
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem odáig megvan, hogy valamelyik autó hiányzik, csak nem találom még a megoldást.
    Tegnap Én is szívtam! Nem volt konvertálva a RaceOn...lehet Neked sincs konvertálva valamelyik játék!

  22. #47
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    A Vauxhall_Vectra_2007...-ra gondolsz, ami a letöltések között van, mert az fent van, meg a Cruze is.
    A letöltések között lévő Vauxhal Vectra nem jó -illetve nem elég, ráadásul más mappába dolgozik, így semmi hatása nincs.
    A gyári kell(CrownPlazaRaceway, ingyenes add-on)
    Ez hibát nem okoz.

    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem odáig megvan, hogy valamelyik autó hiányzik, csak nem találom még a megoldást.
    Race_Steam 2013-12-07 01-10-56-15.jpg
    Összeakad valamelyik mododdal, valószínűleg 2011 vagy 2012-es wtcc-vel. (azonos model ID, 170-189-ig)
    A feladat: minden nem gyári modot áthelyezni egy másik mappába. Így valószínűleg jó lesz. Ha nem, akkor szedd le, és tetesd fel újra az STTC2-t a Steamel.
    Utána a felét visszarakod, ellenőrzés. Ha nem jó, akkor a visszarakottak között van a hibás. Ha jó, a maradék felét vissza, ellenőrzés.
    Így néhány menetben ki tudod deríteni hol a hiba, utána azt a modot nem használod, vagy minden alkalommal kiveszed ha rendes szerveren akarsz játszani
    Egyébként a 2011-es, és főleg a 2012-es modok között rengeteg a szemét, majdnem mind. Ráadásul sok közülük felülír gyári fájlokat (WTCC2010 és STCC2-ből), így előfordulhat, hogy hogy frissíteni kell az Sttc2-t, ráadásul utána azzal a moddal nem tudsz felmenni. Ha nincs rá feltétlenül szükséged, akkor dobáld ki őket. Ugyan ez igaz lehet az egyik 2013-asra is. Azt javaslom, hogy mikor beteszel egy új modot, akkor mindig nézd meg, hogy mi van benne. Például ha a Teams-ben a WTCC2012 mappa mellett van STCC_2010 mappa is, azt eleve fel se tedd! Én például a telepítős cuccokat ezért nem szeretem, és ha mégis fel akarom tenni, akkor máshová rakatom, és utána be a helyére, ha nincs vele gond. Pályákkal is előfordulhat hasonló..

    Ha valami nem tiszta, szólj.

  23. #48
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg is körözgetek a Brands Hatch 2008-as pályán, minden gond nélkül, csak a szerverrel nem egyezik valami, de nincs semmi olyan kiegészítő a játékban, ami a pályát, vagy az eredeti autókat bármi formában is módosíthatná.
    Még egy dolog jutott eszembe. Minden kiegészítő és játék gyári eredeti neked? Azzal is lehet gond, ha nem eredeti játékod akkor csinál ilyesmit. Ne érts félre nem rosszindulatból feltételezem ezt, csak ötletelés a részemről. Ha minden eredeti gyári akkor vedd úgy hogy nem szóltam...







  24. #49
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Hirtelen jobb helyet nem találtam, ezért ide írom.

    Mivel az utolsó futamra csak 1 hét lesz a felkészülési idő, ezért az lenne a kérdésem/kérésem, hogy az uccsó pályával is lehetne egy szervert indítani, hogy aki úgy érzi ezen a pályán kihozott mindent az tudjon kicsit gyakorolni az utolsó futamra???
    Mert megmondom őszintén, offline nagyon utálok gyakorolni, mert mások szoktak lenni a tapadási viszonyok mint szerveren, természetesen nem kell, hogy az időt mentse.

  25. #50
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Hirtelen jobb helyet nem találtam, ezért ide írom.

    Mivel az utolsó futamra csak 1 hét lesz a felkészülési idő, ezért az lenne a kérdésem/kérésem, hogy az uccsó pályával is lehetne egy szervert indítani, hogy aki úgy érzi ezen a pályán kihozott mindent az tudjon kicsit gyakorolni az utolsó futamra???
    Mert megmondom őszintén, offline nagyon utálok gyakorolni, mert mások szoktak lenni a tapadási viszonyok mint szerveren, természetesen nem kell, hogy az időt mentse.
    ez jó 5let,mert én pl még látni sem láttam, nem hogy menni rajta..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •