Találatok: 1 - 6 (6 összesen)

Téma: HGTLM9-Oschersleben büntetések

  1. #1
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579

    HGTLM9-Oschersleben büntetések




    Mivel még nem járt le az óvás határideje, ezért még az esetlegesen ma éjfélig érkező óvásokat vizsgálni fogjuk.
    Amennyiben még lesz új óvás, akkor azt a VB hétfőn fogja elbírálni, és kihirdetni.



    Sörös Gábor Utolsó rajthely büntetés figyelmen kívül hagyása
    Gábor nem töltötte le az előző versenyen kapott URH büntetését, ezért a VB utólagosan diszkvalifikálja a futamról, és URH büntetését ezzel letöltöttnek tekinti.

    46’ P14 Sörös Gábor

    Gábor a rajt után kissé megcsúszik, miközben sebességet vált. Ez pont elég ahhoz, hogy oldalba lökje az őt előző Pataki Mártont, de az esetnek különösebb következménye nem volt.
    Nincs büntetés

    54’ P14 Sörös Gábor
    Gábor a T1-ben hátulról meglöki az előtte haladó Pataki Mártont. Az ütközésnek közvetlen következménye csak annyi, hogy Gábor kissé belassult, azonban ez hozzájárult a mögöttük történt balesethez.
    Gábor büntetése: Figyelmeztetés

    55’ P18 Endrődi Zoltán
    Zoltán kis mértékben túlvállalja a T1-et. A nagyobb bajt az előtte rézben váratlanul belassuló mezőny jelenti, mivel így Zoltán hátulról nekiütközik az előtte belassult Sörös Gábor autójának, miközben autójának hátuljával kiforgatja Kiss Szabolcsot.
    Végül Szabolcs jön ki legrosszabbul az esetből miután a mögötte érkező Kelemen Dávid felborítja őt egy látványos versenybaleset keretében.
    Zoltán a büntetését, a T1-be való kissé túl bátor megérkezéséért kapja, ami hozzájárult a balesethez.
    Zoltán büntetése: Figyelmeztetés

    58’ P14-P15 Sörös Gábor
    Gábor figyelmetlen, és nem hagy kellő helyet a mellé beszúró Sass Norbertnek a T2 bejáratánál. Különösebb következménye nem volt az esetnek.
    Gábor büntetése: Szóbeli figyelmeztetés

    95’ P18-P19 Kelemen Dávid-Soós Krisztián
    Dávid érinti a füvet a T4-ben, minek hatására keresztül csúszik a pályán. A mögötte érkező Soós Krisztián nem kerülheti el az ütközést, de szerencsére minimális időveszteséggel mindketten megússzák az esetet.
    Versenybaleset

    130’ P11-P12 Pataki Márton-Mihályi Zoltán
    Márton egy árnyalatnyit lecsúszik a hátsó jobb-bal kombináció bejáratán, miközben Zoltán nem alkalmazkodik megfelelően a már előtte lévő Márton ívválasztásához. Az esetnek következménye nem volt.
    Versenybaleset

    897’ P8 Gedő Miklós
    Miklós túl későn fékezve vetődik be Mihályi Zoltán mellé a pálya hátsó részén. Zoltán sem méri nagyon bőven a helyet, de a balesetért Miklós felelős. Zoltán az eset hatására jelentős időt, és több pozíciót bukik.
    Miklós büntetése: Utolsó rajthely

    1730’ P18 Kerekes Attila
    2200’ P18 Kerekes Attila
    3242’ P16 Kerekes Attila
    Attila mindhárom esetben durván figyelmen kívül hagyja a kékzászló jelzést, és hosszú kanyarokon keresztül tartja fel a mögötte érkezőket. Az eseteket a VB együtt vizsgálta, és a büntetés kiszabásakor enyhítő körülményként vette figyelembe, hogy Attila maga jelezte az eseteket.
    Az ehhez hasonló esetek elkerüléséhez mindenki használja a TAB gombbal bekapcsolható pozíció/név kijelzést, valamint a hátra felé nézés gombot.
    Attila büntetése: 2 kategória visszasorolás
    Utoljára módosította: Zsolt Jankó; 2013. 12. 01. 13:34.

  2. #2
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    öhmm miért nem töltöttem le?:O kiléptem a kavli 20. percében és utána visszaléptem és nem mentem ki mért körre..

    jahh basszus az az előző versenyen volt... a csába itt meg elfelejtettem ... :/ sorry... de hát így is tök utolsó lettem ..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 01. 15:09.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #3
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    1730’ P18 Kerekes Attila
    2200’ P18 Kerekes Attila
    3242’ P16 Kerekes Attila
    Attila mindhárom esetben durván figyelmen kívül hagyja a kékzászló jelzést, és hosszú kanyarokon keresztül tartja fel a mögötte érkezőket. Az eseteket a VB együtt vizsgálta, és a büntetés kiszabásakor enyhítő körülményként vette figyelembe, hogy Attila maga jelezte az eseteket.
    Az ehhez hasonló esetek elkerüléséhez mindenki használja a TAB gombbal bekapcsolható pozíció/név kijelzést, valamint a hátra felé nézés gombot.
    Attila büntetése: 2 kategória visszasorolás
    Abban kérnék segítséget, hogy most pontosan milyen autót választhatok, jelenleg a falcon-nal gyakorlok a pályán, s ez választható-e nekem?

    Természetesen a group besorolásokat ismerem, meg tudtommal azzal az autóval amelyikkel már group versenyen indultam, nem szabad mégegyszer.
    Utoljára módosította: proton79; 2013. 12. 01. 17:31.

  4. #4
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg proton79 írta Hozzászólás megtekintése
    Abban kérnék segítséget, hogy most pontosan milyen autót választhatok, jelenleg a falcon-nal gyakorlok a pályán, s ez választható-e nekem?

    Természetesen a group besorolásokat ismerem, meg tudtommal azzal az autóval amelyikkel már group versenyen indultam, nem szabad mégegyszer.
    olyanról nemtudom hogy amivel már mentem, nem mehetek mégegyszer, de erősítsetek meg kérlek

    pontverseny alapján group4-be vagy - 2 = group2 ha jól gondolom
    így ezekből választhasz (tehát a Falcon okés ha jó a számolás)


    • Group1: Ford Mustang, Triumph TR4 (heavy)
    • Group2: Ford Falcon, Austin Mini Cooper S, Porsche 912
    Utoljára módosította: Sasyhroc; 2013. 12. 01. 19:41.

  5. #5
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg Sasyhroc írta Hozzászólás megtekintése
    olyanról nemtudom hogy amivel már mentem, nem mehetek mégegyszer, de erősítsetek meg kérlek

    pontverseny alapján group4-be vagy - 2 = group2 ha jól gondol
    így ezekből választhasz (ehát a Falcon okés ha jó a számolás)


    • Group1: Ford Mustang, Triumph TR4 (heavy)
    • Group2: Ford Falcon, Austin Mini Cooper S, Porsche 912
    Teljesen kimerítő, és helyes a válasz.
    Nem is tudok semmit hozzátenni, csak megerősíteni.

  6. #6
    Kerekes Attila Regisztrált proton79 logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 20.
    Életkor
    44
    Üzenetek
    46
    Köszönöm szépen a segítségeteket!
    Akkor küzdök a Falcon-nal, s sokkal figyelmesebb leszek a pályán!

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •