Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (61 összesen)

Téma: HGTLM9 - Brands Hatch

  1. #26
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Nalam mar most nincs net.
    Igy a nevezesem is kerdeses..

  2. #27
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Én is csak mobilnettel tudok jönni..

  3. #28
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nalam mar most nincs net.
    Igy a nevezesem is kerdeses..
    Adja le mindenki a nevezését, aki jönni akar a futamra!
    Ha a UPC hibájából mégsem tudtok jönni, akkor legalább tudjuk, hogy hányan maradtak le a futamról emiatt..

  4. #29
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Netem meg mindig nincs, UPC elérhetetlen. Mobil netről nem tudok versenyezni, úgyhogy azt hiszem ez a mai versenyem is megy a levesbe. Nektek jó versenyzést!
    Öregember nem gyorsvonat.......

  5. #30
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Netem meg mindig nincs, UPC elérhetetlen. Mobil netről nem tudok versenyezni, úgyhogy azt hiszem ez a mai versenyem is megy a levesbe. Nektek jó versenyzést!
    Sok idő van még estig. Egyébként ha csak a DNS szarakodik a UPC-nél nálatok is, akkor egyik haveromnak működik a google DNS-el. Így tudod beállítani: http://numlockholmes.blog.hu/2009/12...s_szervereivel


  6. #31
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Most megint müködik. Mindegy, egy életem, egy halálom, megpróbálok indulni. Lesz ami lesz.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  7. #32
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Úgylátszik a ma este UPC vs T-com csata lesz

  8. #33
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Úgylátszik a ma este UPC vs T-com csata lesz
    Jah akartam is írni, max leszünk ketten, de mi is eltűnünk 1 kör alatt


  9. #34
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Úgylátszik a ma este UPC vs T-com csata lesz
    És a digi?

    Sok idő van még estig. Egyébként ha csak a DNS szarakodik a UPC-nél nálatok is, akkor egyik haveromnak működik a google DNS-el. Így tudod beállítani: http://numlockholmes.blog.hu/2009/12...s_szervereivel
    Nálam működik!

  10. #35
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    24 nevező, 1 szerver!
    Gázt neki!! :heyjoe67_

  11. #36
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Szabi légyszi töröljétek a nevezésem,mert nekem meg kék halál volt az imént.. Jó versenyzést! Ezzéé köll digi az jó
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #37
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Először is sorry a kvalin a chatstop megszegéséért, ahogy rányomtam az ESC-re, sikerült a gyorsbillentyűt érinteni...
    R1: Bordiitól nagy sorry. A T1-ben picit letoltatok az ívről, aztán a t2-ben én próbáltam belül maradni, de ez a szar dög nem tapadt. Gondoltam majd visszaengedlek, de ahogy ezt végiggondoltam már mentem is a fűre... Azért sikerült felrágni magam a 10. helyre.
    R2: Próbáltam iszkolni, ahogy csak lehet. De Kristóf csak utolért, aztán a gumik se bírták, necces volt a vége, de végül 2. hely.

  13. #38
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Végre végig tudtam csinálni egy kétfutamos versenyt kiesés nélkül!!

    Egész korrekt volt a mezőny, a saját hülyeségem miatt sikerült kétszer is megforognom az első futamon. A másodikon már nem forogtam hál istennek. Volt pár bodicsekem nekem is, az érintettektől sürü elnézést kérek, gondolom majd megóvják és a bizottság eldönti melyikben mennyire voltam hibás. Mindenesetre én már készülök a büntetésekre.

    Köszönöm mindenkinek akivel hátul jókat meccseltem, szerintem amennyire lehetett mindenki korrekt volt most hátul. Gratulálok a győzteseknek. Jó verseny volt.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  14. #39
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    továbbiakban jó versenyeket,próbáltam volna végig menni a bajnokságban,de egyszerüen nem élvezem komolyan alig vártam már hogy vége legyen mindegy hol végzek,de itt a vége

    én hibám volt próbáltam volna Matyi mögé berántani még faszjankó Nibi elé,teljesen mindegy már de elismerem hogy kár volt,nem tudom miért de most esett le a versenyen hogy ez nekem elég volt,jó helyen voltam de egyszerüen olyan volt mintha a féken állnék és minden ami létezik ellened játszik
    nem jó ez a rendszer nekem sose jött be de ma totál szopás volt hogy nem tudtam készülni,volt már bennem korábban is ez hogy én ezt nem akarom de most jött el ez az idő hogy állj
    grat aki végig megy menjetek is jó versenyeket a végéig küzdjetek
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #40
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    De jere következő Mont Trabantos ferráris kupás futamra. Ottasztán nemlesz vegyes saláta, mehetsz az élen, valós erőviszonyok lesznek.
    Replay-t visszanéztem, énis idegesítettelek meg Matyi is elötte, de az érintett esetnél jó helyen voltál belül, nemkellett volna kihúzni.
    Csoport, kredit rendszert meg lehet javítani, elvetni, lecserélni, de a szezon végén. Nekemis kezd hiányozni a matekolós, taktikázós kreditrendszer. Nyílván a top pilótákat szivatja a jelenlegi rendszer, ti húzzátok, szóljatok ha nemoké.
    Ha kell megyek inkább lassabb kocsival, mert elég pofátlan hogy egyszer szuperkocsival megyek, máskor meg semmivel, mert ledob, de énsem így szeretném.

    Ami a futamot illeti, szuper kocsival elég sima ügy.
    R1-en a kettes kanyar volt necces, mert 1-esbe akkor még visszaváltottam -késöbb rájöttem hogy 2-es is simán elég-, de Matyi nem lökdösött, így kissebb ügyetlenkedés, bemelegedés után tudtam menni a sajátomat.
    R2: Ezmár érdekes volt. Próbáltam vigyázni mindenkire, és türelmes lenni. Haladtam előre. Cola volt az első nagyobb falat, körökön át keresgéltem a lukat, már azt hittem hogy ittmaradok szendvicsbe, de csak sikerült egyszer. KeCa az élen is szépen védekezett, vele is egykét körig elbíbelődtem.
    1+1, vegyes érzés, eredmény, de örülök hogy 10-ről is hiba, baleset nélkül feltudtam jönni.
    Igérem nemsokára mostmár férfi leszek és majd V8-assal fogok közlekedni!

  16. #41
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    De jere következő Mont Trabantos ferráris kupás futamra. Ottasztán nemlesz vegyes saláta, mehetsz az élen, valós erőviszonyok lesznek. Csoport, kredit rendszert meg lehet javítani, elvetni, lecserélni, de a szezon végén. Nekemis kezd hiányozni a matekolós, taktikázós kreditrendszer. Nyílván a top pilótákat szivatja a jelenlegi rendszer, ti húzzátok, szóljatok ha nemoké.
    Igen, ott a pont, következő futamon Ferkát hajt mindenki, ott lehet majd villantani, aztán már csak két futam van, utána pedig végiggondoljuk mit kell változtatni a rendszeren ahhoz, hogy mindenkinek jó legyen.
    Ne add fel kérlek, nyomjuk végig, aztán alakítsuk át, amit kell!

  17. #42
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Gyakorlatilag semmit nem készültem a futamra, de szerencsére a pályát és a kocsit is jól ismertem, setupom is volt, ezért elég hamar már viszonylag jó köröket tudtam menni.
    R1: Elég eseménytelen volt, Szabi elől próbáltam menekülni, több kevesebb sikerrel.
    R2: Itt már volt történés rendesen! Elég küzdelmes volt belülről, örülök a negyedik helynek. TT-től és Colától viszont szeretnék elnézést kérni, volt 1-1 kocc, nem volt szándékos, de már nem tudtam jobban oldalra menni.

  18. #43
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603

    Gruppi

    Na hát ha már felkeltett az asszony leírom a tegnapi élményeket

    Q: P4, a csoportomból pedig P2 mert Kristóf az Austinnal olyan messze volt tőlem mint innen ósztin. PB-től ~3 tized, de igazából az is ez a pozíció lett volna, elégedett voltam.

    R1: Beigazolódott amire számítottam illetve a pár gyakorló versenyből kiderült, a rajt és az első 1-2 kör lesz az igazán necces. A rajtot jól elkaptam de ahogy beraktam 2-be TT elhúzott a Falconnal, de a t1-ben lefele sikerült belülről visszavenni a pozíciót, viszont jött Nibi is így a t2-őt 3-an abszolváltuk amiből ő jött ki a legjobban. AZtán jött amit vártam, T4 utáni egyenesben TT megelőzött, Cola felért rám nem tudtam mit tenni ott a kis Alfámmal. Célegyenes ráfordítóba kicsit összeértünk Cola-val bocsi, valszeg a hideg gumi miatt blokkolt az elsőm és nemigen kezdett el még fordulni, szerencsére pályán tudtál maradni. Aztán jött a véget nem érő játék, TT előttem, kanyarokban beértem de utána mindig jött egy egyenes ahol elhúzott, aztán kezdődött előlről. Igazábol nem tudtam hol tudnék előzni, mert bár volt párszor hogy sikeresen mellé már már elé kerültem, de aztán legyorsult. A 3 dombos jobbosban tudtam volna gyorsabb lenni jóval úgy éreztem, de ott meg nemigazán lehet előzni és azért nagy hülyeséget se akartam csinálni... Aztán egyszer kicsit elsokaltam a kigyorson a t2-t elment Cola és Bordi de aztán Őt sikerült visszaelőzni. Újraindult az előző story csak Colaval, képtelen voltam megelőzni, beértünk. P7. Megkockáztatom, hogy nem túl hosszú szimulátoros múltamban ez volt az egyik legélvezetesebb versenyem

    R2: Megint 4. helyről indultam. Rajtnál megint egy V8 elment mellettem, megint visszamentem a T1-be belülre, megint 3-an fordultunk a T2-be. Cola és Bordi csatáját kihasználva 1 helyet sikerült visszaszerezni a T3-ban, viszont a T4 utáni egyenesben elmentek ketten majd 1-2 kör mulva Kettel . Előttem csatázott két V8 meg Kristóf, majd TT került hátra, nekem is sikerült "megelőznöm" a t4-ben de aztán felraktuk az előző lemezt. Kikerült Matyi és Nibi is. Aztán elment mellettem Bordi a t4 utáni egyenesben ( hol máshol ), majd mögötte voltam a t5-ben kicsit megcsúszott én hozzáértem hátulrol és keresztbe fordultam, hogy mér azt nem teljesen értettem na mind1... Lefulladtam, pont jó helyen... Berecz Albert-től bocsi, Ő nem tudott kikerülni, de nemtudtam mit tenni... Itt enyhén már ideges voltam, meg a kocsi se volt százas, hibáztam is egyet, előztem is. P15.

    Grat mindenkinek aki beért, meg Kristófnak a duplázásért! A rendszer témához, annyit fűznék hozzá, hogy én megértem ha a top pilótákat frusztrálja, hogy pl én ott elől zavarogtam a kis Alfámmal ( teljes Alfás harci díszben, Senza Cuore Saremmo Solo Macchine !!! ), valamint Krisfót behúzta mindkét futamot ( nem akarom ezzel kisebbíteni az érdemeit !! ). De mondjuk a mi helyzetünk kicsit ugye szélsőséges, engem is 2v3 futamtól megfosztott a T-home és Őt is és úgy érzem azért még én is legalább 1 kategóriával feljebb tartoznék reálisan ő meg ugye nálam is jobb x kategóriával... Viszont ha azt nézzük, hogy a többiek akik mondjuk a Group 4-ben vannak, nem végeztek elől akkor szerintem semmi gond nincs ezzel... ( ezzel pedig nem magamat akarom fényezni hozzájuk képest ) Igazából nem lehet tökéletes rendszert kialakítani szerintem, mert mindig lesznek olyan váratlan, kiszámíthatatlan helyzetek amivel nem lehet mit kezdeni. Mondjuk én az előző rendszert nem ismerem! Várom már Trabantot a ferkával, kíváncsi leszek ugyanolyan autóval most mire leszek képes, úgy érzem már kezdek kicsit jobban ráérezni a GTL-re az előző ferkás futam óta Ja és azt hisze már tudom mit érezhetnek az F1-es pilóták amikor DRS-el előzik őket! Na ez megint nem lett rövid, lehet könyvet kéne írnom!
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 12. 06. 09:34.


  19. #44
    Gedő Miki Versenyző mikkkka logója
    Csatlakozott
    2009. 07. 14.
    Üzenetek
    1.162
    Sajnos 0 időm volt készülni, 3/4 8 kor mentem egy mért kört a prequali kedvéért. Pályán utoljára kb. 3 éve mentem -meg most a verseny előtt 10 kört, setupom sem volt az igazi, ennek fényében jó xarul is mentem,
    még magamhoz képest is. Elnézést ha valakinek gondot okoztam volna.

  20. #45
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Szeretnék elnézést kérni Fedortól a 2. futam utolsó kanyarjáért! Azt hittem, hogy teljes autóhosszal megelőztelek és ezért fordultam az ideális íven, és mivel nem éreztem a kontaktnak semmilyen jelét, így csodálkoztam, hogy mire az az eszeveszett villogtatás. A replayt visszanézve mégsem voltam teljesen előtted, úgyhogy most már értem a flusztrációdat. Mégegyszer bocs!
    (Ha legközelebb is úgy akarod levezetni a feszültségedet ahogy a verseny után tetted, én abban is partner vagyok. )

  21. #46
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Hát nem tudom UPC-sek közül ki járt úgy mint Én, de beszívtam...
    Pedig egész jól összeállt most a Falcon. Talán még nem is versenyeztem vele soha!(úgy rémlik)

    Grat a helyezetteknek!

    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    (Ha legközelebb is úgy akarod levezetni a feszültségedet ahogy a verseny után tetted, én abban is partner vagyok. )
    Höhö... Mi volt?

  22. #47
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Hát...
    Kvali mostanában nem megy. Most is sikerült kb. 4-6 tizeddel alul múlni önmagam. Csak a 10. helyre volt elég.

    R1. Jó rajt, T2-ben sikerült belül szépen eljönni a V8-ak mellett, fogtam így kétpozíciót. Sajnos a kör végén a sikán utáni balosban Fedor kicsit túlvállalta magát, ez két helyembe került. Nem óvok, mert első körös. Ezután csak arra hajtottam, hogy megyek szépen Bordii után és megvárom, míg elfogynak a gumijai. Pont utol értem Bordiit, mikor Ákos a legelést befejezvén bejött elém a pályára. Lendületből elmentem volna mellette, de behúzta elém az ívre azt a kis digó fost , el kellett vennem, ezzel Bordiiról is leszakadtam. Éppenséggel még belefér, de legközelebb azért ilyet ne, légyszíves!
    Itt volt vagy két rosszabb köröm - kizökkentem, na - majd újra kezdtem a felzárkózást. Az utolsó körre túl közel mentem Ákoshoz, nem láttam a pálya szélét és T1 féktávon lecsúsztam a fűre, azonnal megforogtam, de volt annyi előnyöm, hogy még a 9. helyet megcsípjem, csak Bordiinak adtam vissza a helyet, amit ugyanígy kaptam tőle.

    R2. Sajnos T1 féktávon megcsúsztam, keresztbe Bordii előtt a fűre, volt kis kocc, vissza tudtam jönni a 2. helyre, Bordii úr volt, nem lökött föl, én meg bocsánatot kérek a rosszul sikerült mutatványért. (Kár, hogy ezért valszeg elkaszál a VB, pedig 'sten bizony nem volt semmi szándékos benne.Na, ez van.)
    Ezután volt az, amit szerettem volna sokáig fenn tartani. Előttem Dávid, vele tudtam tartani a lépést és várni a gumi kopást, mögöttem Cola, ő meg védte a seggem a leggyorsabbaktól, mert, ha valaki, akkor ő fel tudta volna őket tartani sokáig. Sajnos a véletlen közbeszólt: családom egyetlen cica tagja úgy döntött, támadásba lendül. Csak picit rontottam, amit Cola kegyetlenül kihasznált. Ezután jöttek a "nagy vadak" és a lóerők győzedelmeskedtek. Aztán jött a második hullám a cica részéről és a célegyenes előtti kanyarban jól eldobtam miatta a vasat. Vissza a 12. helyre. Majd ketten kiestek előttem, plusz egyet előztem és megtaláltam White-ot.
    Az én versenyem itt kezdődött. Az a néhány kör White mögött asszem mindenért kárpótolt . Volt minden, cicáztunk egymással rendesen próbálkoztam kívül-belül, alul-fölül és mindeközben még tán egy finom érintés sem volt, annyira vigyáztunk egymásra. Az utolsó kör elején sikerült végre megelőznöm (utoljára) és rögtön tudtam, most végre megvan! 8.-nak futottam be.
    Több is benne volt, de sajna a jelenlegi kissé spártai elrendezésnek köszönhetően nem igazán tudok maxot nyújtani magamból, talán, ha egyszer minden a helyére kerül...
    White! Maxi respect a küzdelemért! Köszi!
    És gratula mindenkinek ott az elején!
    Én szóltam

  23. #48
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Hát nem tudom UPC-sek közül ki járt úgy mint Én, de beszívtam...
    Pedig egész jól összeállt most a Falcon. Talán még nem is versenyeztem vele soha!(úgy rémlik)

    Grat a helyezetteknek!



    Höhö... Mi volt?
    Roncsderbi, számla nélkül

  24. #49
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Bordii úr volt, nem lökött föl...
    Láttam hogy megcsúszol és beleálltam a fékbe hogy be tudj már végre fejezni egy futamot hogy leszakadj végre a TR4-ről (tudod hogy az a kedvencem és utállak hogy azzal mész! )
    Én ezt a gentleman racing dolgot próbálom.
    Második futamban pl. csont nélkül engedtem el Nibit és Matyit hátha szétütik egymást (aztán persze ezt Cola bánta ).
    Általában féktávon 1-2 kör után el szoktam engedni aki gyorsabb nálam. (néha ezt vissza is kapom )

    Főleg a második futamban volt azért támaszkodás rendesen az első körben. Még jó hogy ezt a nagy vasat nehéz fellökni.

  25. #50
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Kettel teli a postásod töke és nem viszi el a leveleidet..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 2 / 3 ElsőElső 1 2 3 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •