Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3
Találatok: 51 - 61 (61 összesen)

Téma: HGTLM9 - Brands Hatch

  1. #51
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    De jere következő Mont Trabantos ferráris kupás futamra. Ottasztán nemlesz vegyes saláta, mehetsz az élen, valós erőviszonyok lesznek.
    Replay-t visszanéztem, énis idegesítettelek meg Matyi is elötte, de az érintett esetnél jó helyen voltál belül, nemkellett volna kihúzni.
    A kihúzás még oké volt, hiszen szorongatni akart kifelé, csak épp akkor volt egy lagja mikor mellettem volt (illetve a Matyival való kocc is már gyanús), így kicsit másképp koccoltunk mint számítottuk. Illetve megoldottuk volna ezt kocc nélkül is.
    A jópár év alatt ilyet se tapasztaltunk még.

    Azért jó volt megküldeni a Mustival végre. Pláne egy nagyon neki való pályán.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #52
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Jó versenyek voltak...

    Első versenyen Matyival autózgattunk egy jót, szoros volt,de tudtam ha nem hibázik,nincs esély az előzésre... Grat.!

    Második futam is jó volt,haladtam előre,nem is akartam erőltetni a dolgot...mindkét futamon 3-ik hely ...nekem tökéletes, főleg hogy még életemben nem versenyeztem Falconnal. Lehet lassabb,mint a Cortina,de az élmény...!!!!!

    És nem tudom mennyit befolyásolt Cola versenyén,de volt egy kis koccunk.... bocs érte.

  3. #53
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Bár a tempóm ismét nem volt sehol, de ennek ellenére élveztem mindkét versenyt. Az első futamban volt egy tök felesleges megforgásom, ami úgy 4 pozícióba került, s így Mihályi Zoli előtt futottam be a 15. helyen.

    A második menetben ismét Mihályi Zolit kaptam üldözőnek, és üldözött is végig a verseny alatt. Pontosabban egyszer át is hámozta magát rajtam, de azután Antal Gáborral sikeresen feltartották egymást, így végül megint mögöttem találta magát Zoli is, és most már Gábor is. Persze ez így nagyon egyszerűen hangzik, a valóságban viszont kb. 10-12 körön át püföltük egymást, kemény védekezésekkel, és egymás mellett vett kanyarokkal. Hála főleg Mihályi Zolinak (aki ne veszítette el a türelmét), gyakorlatilag kontakt nélkül. Mondjuk, egyszer a T1-ben levert a víz, mert csak centiken múlott, hogy nem forgattam ki Gábor Cortináját, de azt én néztem be egy kicsit.
    A vége 11. hely lett Mihályi Zoli és Antal Gábor előtt.

    Szóval jó volt, köszönöm mindenkinek.

  4. #54
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Nagyon vártam már ezt a futamot és nagyon sajnálom, hogy ki kellett hagynom. Sajnos épp aznap kezdtünk el költözni és a gépem még mindig romokban hever, van másfél hetem az új kecóban összerakni egy cockpit-et.

    Az külön fájdalom, hogy pont Brands Hatch-ról maradtam le, mert revansot kell vennem a pályától. Na meg a V8-ról is lecsúsztam..

  5. #55
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon vártam már ezt a futamot és nagyon sajnálom, hogy ki kellett hagynom. Sajnos épp aznap kezdtünk el költözni és a gépem még mindig romokban hever, van másfél hetem az új kecóban összerakni egy cockpit-et.

    Az külön fájdalom, hogy pont Brands Hatch-ról maradtam le, mert revansot kell vennem a pályától. Na meg a V8-ról is lecsúsztam..
    Pedig reméltem, hogy jössz. Így csak unalmas köreim voltak.

  6. #56
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Bár a tempóm ismét nem volt sehol, de ennek ellenére élveztem mindkét versenyt. Az első futamban volt egy tök felesleges megforgásom, ami úgy 4 pozícióba került, s így Mihályi Zoli előtt futottam be a 15. helyen.

    A második menetben ismét Mihályi Zolit kaptam üldözőnek, és üldözött is végig a verseny alatt. Pontosabban egyszer át is hámozta magát rajtam, de azután Antal Gáborral sikeresen feltartották egymást, így végül megint mögöttem találta magát Zoli is, és most már Gábor is. Persze ez így nagyon egyszerűen hangzik, a valóságban viszont kb. 10-12 körön át püföltük egymást, kemény védekezésekkel, és egymás mellett vett kanyarokkal. Hála főleg Mihályi Zolinak (aki ne veszítette el a türelmét), gyakorlatilag kontakt nélkül. Mondjuk, egyszer a T1-ben levert a víz, mert csak centiken múlott, hogy nem forgattam ki Gábor Cortináját, de azt én néztem be egy kicsit.
    A vége 11. hely lett Mihályi Zoli és Antal Gábor előtt.

    Szóval jó volt, köszönöm mindenkinek.
    Nagyon jót csatáztunk, köszönöm mindenkinek a végig korrekt versenyzést!

  7. #57
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, ott a pont, következő futamon Ferkát hajt mindenki, ott lehet majd villantani, aztán már csak két futam van, utána pedig végiggondoljuk mit kell változtatni a rendszeren ahhoz, hogy mindenkinek jó legyen.
    Ne add fel kérlek, nyomjuk végig, aztán alakítsuk át, amit kell!
    Cola, megnéztem a két futamodat, mert kíváncsi voltam mi történt veled.

    Az első futamon szerintem nagyszerűen helytálltál, Nibi-nek ici-picit jobb volt talán a versenytempója, ha azt tudod hozni, akkor TT-ét is lenyomod.
    Második futamon is remekül mentél, egyetlenegy dolgot szúrtál el, hogy leálltál csatázni Kristóffal, ami teljesen felesleges volt és sok időt vesztettél miatta, ezért érkeztek meg rád a többiek. Matyi kicsi túl agresszív volt (itt-ott szabálytalan is.. ), ettől tovább lassultál, aztán gondolom elborult a bili.. ott Nibivel fogalmam sincs mi történt, vmi LAG volt?

    Amit szerintem Te nem vettél figyelembe és nem tudtál elfogadni, hogy Matyi és Kristóf nem voltak egy súlycsoportba veled... ők rendkívül ügyes és rutinos pilóták, de mivel sok futamot ki kellett hagyniuk, ezért a pontbajnokságban sehol sem állnak és csakis ebből adódóan 2-3 mp-cel jobb verdát hajtottak, igazából esélyed sem volt ellenük, mégis körökön át tartottad őket, ami óriási bravúr, csak sajnos butaság volt. Ők nem veszélyeztetnek Téged a bajnokságban és nem is kell elverned őket, rájuk úgy kell tekinteni, hogy nincsenek veled egy versenyben. Nézd meg, mindenki mást porig aláztál a Mustáng-gal, ha őket nem nézzük az 1. futamon is dobogós lettél a leggyengébb autóval!


    Sajnos ha csak a futamot nézzük, akkor valóban igazságtalan, hogy Matyi és Kristóf ilyen verdákban ülhettek, de ha meg az egész bajnokságot nézzük, akkor meg már nem az, sőt nekünk is jó, hogy pár futam kihagyással is van még értelme beszállni a buliba és ezzel is csak többen vagyunk. Ugyanakkor látom, hogy ez a dolog probléma, így köv. szezonra mindenképpen kezdünk ezzel valamit, ezt megígérem!

    Na de most jön a Ferka futam, itt meg kéne mutatni, ki a főnök és elkenni a szájukat!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 08. 18:16.

  8. #58
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Na de most jön a Ferka futam, itt meg kéne mutatni, ki a főnök és elkenni a szájukat!
    Úúúúúgyse tudja....hehe.gif

  9. #59
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Szabi,többiek!
    kicsit kiégtem most,mondjuk úgy hogy össze csaptak a felhők a fejem felettmár szabin letten volna a múlthéten és még a héten tutira burtyáznom kell aztán a netem is betette a kaput a verseny előtt mert hosszabítottam a 10/2m felrakattam 15/3m-ra de az uplodom 2-ről leesett fél és 1 mega közé,ezt már eljátszottam 1 másik szolgáltatóval rohadtul nem hiányzik még egyszer ez a herce hurca amit harcolni kell az ügyfélszolgálatosokkal,azt mondták hogy nagy erőkkel csinálják a hálózatot,persze én meg mézga géza vagyok aki ezt beszedi,a szerelőket is elzavartam a francba mert mikor kijöttek azt mondták hogy bevan állítva a 15/3m és hogy mit reklamálok mikor van 1 garantált sebesség ami megvan,persze a garantált ebben a csomagban 2/1m,de halvány gőzük se volt hogy mennyinek kéne lenni-e ebben a csomagban csak ment a jól betanult sablon szöveg, de nem kinlódtam velük mert láttam hogy nagyon nincsennek képben még egy rohadt utpkábelsarus fogójuk se volt azt kijöttek szerelni,na kiirányítottam őket szépen a kapun kivülre,átbasznak mint sz/rt a palánkon csak ügyfelük legyél eladnak olyat ami nincs is,ilyen világot élünk sajnos,a legnagyobb poén az egészben az hogy nagy nehezen kinyögték később hogy majd a tavasszal fogják megcsinálni a hálózat bővítést mert a jelenlegi nem tudja ezt a sebességet,és ezek után higgyem el hogy ez megfog történni?nem nagyon lehet pattogni mert ennél csak rosszabbak vannak erre,ya és hívd fel őket ha valami bajod van ha 10-perc alatt élő emberrel beszélsz akkor menj és adjál fel 1 kenót mert rohadt nagy szerencséd lesz aznap,ehh persze várjál mert a hívásod fontos számukraamikor ezt hallod 50szer az elég felemelő érzés mennyire is vagy te fontos nekik,rühes banda

    átgondolom a hétvégén a folytatást igérem,a büntimet biztos hogy lefogom tőlteni ha kapok a beírásomért mert azt megérdemlem az nem kétség,sajna vannak dolgok amiket nem lehet csak úgy félre hesegetni mert ma gtl vagy bármilyen futam van,totál szét voltam esve és még a lobbyban is szívtam félórát,a controlsom is elment állandóan elfelejtette amit beállítottam,ahhhggggrrrr
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  10. #60
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi,többiek!
    ...
    Van ez így Cola. Kicsit csinálj mást.

    Aztán majd gyere.

  11. #61
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi,többiek!
    kicsit kiégtem most,mondjuk úgy hogy össze csaptak a felhők a fejem felett...
    Hááát, várom vissza a régi Pole man-t Én is!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 1 2 3

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •