Találatok: 1 - 19 (19 összesen)

Téma: HTCM7 - Hungaroring Büntetések

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388

    HTCM7 - Hungaroring Büntetések

    Kedves Versenyzők!

    Szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy az óvások a megadott formátumot pontosan követve adjátok le, beleértve az írásjeleket, tagolásokat.... kérlek ne csináljatok nekünk felesleges plusz munkát azzal, hogy nekünk kelljen egyesével egységesíteni a beküldött óvás sorokat. Köszi!


    A korábbi gyakorlatot követve az incidensek nem kerülnek szöveges értékelésre, a büntetési tételeknél csak a vétség meghatározása lesz olvasható és nagyon kirívó esetben lesz csak magyarázat. Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni. Kérnénk mindenkit, hogy alaposan nézze át a szerver replay-en a rá vonatkozó eseteket és gondolja át, mit csinált rosszul és utána vonja le a megfelelő következtetéseket, hogy a jövőben hogy ne kerüljön többet ilyen helyzetbe!

    Akinek kérdése van a büntetésével kapcsolatban, vagy szeretne kérni bővebb magyarázatot, azt természetesen megteheti, de csakis udvarias, kulturált formában, más különben nem fogunk reagálni. Akkor sem fogunk reagálni, ha nincs konkrét kérés/kérdés, csak vmi "be"dünnyögés olvasható!


    A1 160', P8 - Kiss Gergő - lecsúszik az ívről, szabálytalan előzés: Figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    A1 160', P10-11 - nem találtunk incidenst
    A1 422', P21 - Sörös Gábor - nem hagyott helyet belül: magát büntette
    A1 445', P22 - Zsinor János - kilökés: +20 kg
    A1 1324', P17-P18 - nem történt szabálytalanság
    A1 1479', P17 - Rácz Dániel - durva vágás: Figyelmeztetés
    A1 1484', P18 - Bartha Zsolt - lökés: Figyelmeztetés
    A1 1491', P20 - Rácz Dániel - szabálytalan visszatérés: 2 db Figyelmeztetés

    A2 156', P19 - Zsinor János - kilökés: 20 kg + Figyelmeztetés
    A2 165', P19 - Zsinor János - vágás: szóbeli figyelmeztetés
    A2 175', P9-P10 - Pfennig Kristóf vs. Holovatti Zoltán: Versenybaleset
    A2 180', P10 - Holovatti Zoltán: lökés: Figyelmeztetés (méltányolva, hogy Kristóf a leszorítás határához közel volt)
    A2 218', P11-P12 - Geyer Zsolt & Kiss Gergő is egyaránt vág: szóbeli figyelmeztetés
    A2 222', P11 - Kiss Gergő - pályán kívül előz: szóbeli figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)
    A2 248', P24 - Bognár Dániel - kilökés: 20 kg + Figyelmeztetés
    A2 556-560', P11 - nem találtunk incidenst
    A2 619', P23 - Varga Balázs: kilökés: 2 db Figyelmeztetés
    A2 725', P16 - Bartha Zsolt: kilökés 2 db Figyelmeztetés
    A2 728', P16 - Geyer Zsolt: szabálytalan visszatérés: Figyelmeztetés
    A2 902-906', P10 - nem találtunk incidenst
    A2 1367-1378', P9 - Holovatti Zoltán - durva vágás: Figyelmeztetés
    A2 1462', P4 - Neszvecskó Bence - kilökés: +20 kg (méltányolva, hogy Cola is elég szűken kezdett el fordulni)

    B1 1204', P20 - Pataki Márton - kilökés: +20 kg (méltányolva magát óvta)
    B1 1687', P19 - Pataki Márton - kilökés: +20 kg (méltányolva magát óvta)

    B2 110', P14 - Pataki Szabolcs - leszorítás: 2 db Figyelmeztetés
    B2 481', P19 - Gősi Gergő - hirtelen irányváltás féktávon: Figyelmeztetés
    B2 501', P20 - Gősi Gergő - kilökés: 20 kg & Figyelmeztetés
    B2 987', P7 - Soós Krisztián - leszorítás: Figyelmeztetés (méltányolva magát óvta)


    A büntetések összesítés még folyamatban van...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 27. 14:21.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    A Kvalifikációs legjobb körök is szúrópróba szerűen ellenőrzésre kerültek és a jövőben is lesznek ilyen jellegű ellenőrzések!
    Ismét felhívnánk a figyelmet arra, hogy aki a gyors körén érzékeli, hogy lement a pályáról, az vegye el a gázt és fusson egy új, jobb, tiszta kört!

    AQ - Vágások
    Bognár Dániel: 629' - Figyelmeztetés
    Balogh Tamás: 985' - Figyelmeztetés
    Béres Péter: 1249' - Figyelmeztetés
    Sinka Dániel 1270' - Figyelmeztetés
    Kelemen Dávid: 1204' - Figyelmeztetés
    Geyer Zsolt: 1562' - Figyelmeztetés
    Kiss Gergő: 684', 748', 758' - +20 kg
    Holovatti Zoltán: 1565', 1592', 1612' - +20 kg

    BQ - Vágások:
    Varga Ákos: 1455' - Figyelmeztetés
    Sohajda Norbert: 483', 538' - 2 db Figyelmeztetés
    Lányi Tamás: 666' - Figyelmeztetés


    A következő futamtól kötelező lesz minden versenyzőnek automatikusan lementenie az éles Kvalifikáción futott legjobb körét és kérésre elküldeni azt a Versenybíróságnak!

    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 08. 11:42.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Elnézést kérek, most nem fogom egyesével levezetni az összevonásokat, keressétek meg magatokat kérlek a táblában:

    3 db Figyelmeztetés = +20 kg
    2 x 20 kg= +40 kg


    Összesített büntetések:


    +20 kg-os büntetés:

    Bartha Zsolt, Fazekas Árpád, Gáspár Zsolt, Lehoczky Dávid, Neszvecskó Bence, Petrovai András, Rácz Dániel, Sohajda Norbert, Varga Balázs, Kiss Gergő (letöltöttnek tekintjük az 3. futamon cipelt plusz súly miatt)
    +40 kg-os büntetés:
    Bognár Dániel, Gősi Gergely, Holovatti Zoltán, Pataki Márton, Zsinor János
    1 Figyelmeztetéssel rendelkezők:
    Bakonyi Bence, Balogh Tamás, Béres Péter, Böndör Zoltán, Fári Ádám Dániel, Fehér Norbert, Hegyi Zsolt, Kelemen Dávid, Kiss Gergő, Kovács Zsolt, Lányi Tamás, Ledzényi László, Matejka Zoltán, Mészáros Gábor, Prill Béla, Sinka Dániel, Sohajda Norbert, Soós Krisztián, Szeghy Roland, Vass Gábor, Vent Ákos, Verpelethy József, Zsinór János
    2 Figyelmeztetéssel rendelkezők:
    Fazekas Árpád, Gáspár Zsolt, Geyer Zsolt, György Dániel, Horváth Márk, Hummel Péter, Illés Attila, Király Krisztián, Lehoczky Dávid, Mihályi Zoltán, Pataki Szabolcs, Rácz Dániel, Rupa Zoltán, Szalafai Fedor, Takács Gyula, Varga Ákos


    Ha esetleg valamit elszámoltan az összesítéseknél, akkor kérlek szóljatok, ennyi tétel esetén könnyes becsúszhat egy hiba...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 27. 22:21.

  4. #4
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Én egy kicsit másképpen látom ezt nem hagytam helyet szitut. Egy autónyi hely volt ott / igaz nem direkt,mert ez a beesem féktávon aztán majd lesz valami ez nem előzési pozició szerintem/ viszont, ha már annak vesszük akkor is ,ha jobban megnézitek kicsit kifelé jön az egy autónyi ívről az autója és azért érünk össze. Vagy mennyi helyet kellene hagyni ilyenkor? Azt ugye nem várjátok el, hogy a külső íven a füvön menjek ? Nincs harag meg ilyesmi csak nem igazán értem ezeket az ítéleteket. De erre van egy ellen példám. Brno: Engem óvtak tök joggal én még elnézést is kértem,mert beestem én is féktávon amit senki nem tud lereagálni,mert nem lehet, ha valaki betolja féktávon a semmibe és kihoztátok , hogy asszem Nagy Zsolti volt, hogy ő meg nem figyelt. Nem is tudott szerencsétlen ,mert olyan helyen akartam előzni ahol tök esélytelen és mikor már ő elkezdené épp a kanyarodást én meg bevetődök 20 m-ről egy szűk kanyarba ,mit tudna csinálni szegény. Semmit. Szóval a lényeg az lenne, hogy meg szeretném kérdezni,mert ez már a 2. ilyen a VB miként kezeli ezeket a bevetődős eseteket,mert akkor én is jobban figyelek kanyaríven hátha lesz több ilyen Peter Smeichel és nem is óvok az ilyenek miatt legközelebb. /teszem hozzá szarul is adja vissza az esetek nagy részét a replay,mert belülről tök másképp jön le és látszik is a dolog./
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 26. 21:36.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #5
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy kicsit másképpen látom ezt nem hagytam helyet szitut. Egy autónyi hely volt ott / igaz nem direkt,mert ez a beesem féktávon aztán majd lesz valami ez nem előzési pozició szerintem/ viszont, ha már annak vesszük akkor is ,ha jobban megnézitek kicsit kifelé jön az egy autónyi ívről az autója és azért érünk össze. Vagy mennyi helyet kellene hagyni ilyenkor? Azt ugye nem várjátok el, hogy a külső íven a füvön menjek ? Nincs harag meg ilyesmi csak nem igazán értem ezeket az ítéleteket. De erre van egy ellen példám. Brno: Engem óvtak tök joggal én még elnézést is kértem,mert beestem én is féktávon amit senki nem tud lereagálni,mert nem lehet, ha valaki betolja féktávon a semmibe és kihoztátok , hogy asszem Nagy Zsolti volt, hogy ő meg nem figyelt. Nem is tudott szerencsétlen ,mert olyan helyen akartam előzni ahol tök esélytelen és mikor már ő elkezdené épp a kanyarodást én meg bevetődök 20 m-ről egy szűk kanyarba ,mit tudna csinálni szegény. Semmit. Szóval a lényeg az lenne, hogy meg szeretném kérdezni,mert ez már a 2. ilyen a VB miként kezeli ezeket a bevetődős eseteket,mert akkor én is jobban figyelek kanyaríven hátha lesz több ilyen Peter Smeichel és nem is óvok az ilyenek miatt legközelebb. /teszem hozzá szarul is adja vissza az esetek nagy részét a replay,mert belülről tök másképp jön le és látszik is a dolog./

    1. Alapelv, hogy bármelyik pálya, bármelyik kanyarjában lehet előzni, két autó mindenhol elfér egymás mellett! Ebből nem engedünk, olyan nincs, hogy ott nem szoktunk, nem éri meg, stb...
    2. Megvizsgáljuk, hogy az ütközés pillanatában meg volt-e a kellő átfedés az előzési pozíció meglétéhez (min. első tengely - hátsó tengely vonala), ha nem, a támadó a vétkes.
    3. Megvizsgáljuk, hogy a támadó lecsúszott-e a legbelső ívről, ha igen, a támadó a vétkes.
    4. Ha nem volt helye lecsúszni (tehát nem derült ki, hogy lecsúszott-e volna), akkor felbecsüljük, hogy ezzel a tempóval reálisan bent tudta-e volna tartani a gépet (megnézzük ezer szögből, a tempókat korábbi köreiből, érvelünk, vitatkozunk és néha ordítunk is egymással ), ha végül úgy ítéljük meg, hogy nem, akkor a támadó a vétkes.
    5. Ha mindezek után a támadót még mindig nem ítéltük el, akkor az azt jelenti, hogy nem fékezte el magát, bent tudta tartani a gépet a legbelső íven és előzési pozícióba is került, tehát mindent szabályosan csinált. Itt nézzük meg a védekezőt, hogy hagyott-e elég helyet a pályán. Ha nem, akkor a védekező lesz a vétkes.



    Mindebből következik, hogy ha a támadó minden kritériumnak megfelel (nem fékezi el, nem csúszik le) és mégis nagyobb távolságból meg tud érkezni a védekező mellé a kanyarban, az csak azt jelentheti, hogy a védekező nem vette elég jó tempóban a kanyart, azért meg nem a támadó a hibás, ha vki előtte lassú. Magyarul, ha vki tizedeket hagy bent egy féktávban, akkor számítson rá, hogy mögötte lesz olyan, aki gyorsabb lesz nála és szabályosan képes lesz bebújni. Tükröt meg illik figyelni, illik tudni mi történik körülöttünk és helyet hagyni, ha szükséges.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 26. 22:15.

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Látom Huszi már ólálkodik itt... kibontakozóban egy újabb "izgalmas" téma..


    Szeretném jelezni, hogy ezzel lehet egyetérteni és nem egyetérteni, de ettől függetlenül itt jelenleg ezek az elvek vannak érvényben következetesen szezonok óta, a VB minden hasonló esetet e szerint bírált el eddig és fog is a jövőben.

    Akinek véleménye, építő jellegű javaslata van, az a HTCM7 Ötleltő topikban azt kifejtheti és meg fogjuk fontolni amit ír.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 26. 22:18.

  7. #7
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Szabival ez az orok temank.

    A napokban viszont kiderult, egy konkret peldaval, hogy nem csak en, de a bajnoksag elmezonye, teljesen mashogy latja ezt mint a VB.

  8. #8
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése
    Szabival ez az orok temank.

    A napokban viszont kiderult, egy konkret peldaval, hogy nem csak en, de a bajnoksag elmezonye, teljesen mashogy latja ezt mint a VB.
    Igen, volt már pár beszélgetésünk!

    Ismerem a konkrét példádat, de az egy másik bajnokság másik VB-je és másik élmezőnye, ne keverjük őket most ide. Az meg a vágásos szavazásnál derült ki számomra teljesen világosan, hogy az ilyen "ki a hangosabb a fórumon" csevejekből nem lehet reálisan felmérni egy közösség álláspontját egy kényes témát illetően. Ne menjünk most bele... ha vkinek építő jellegű és átgondolt javaslata van, fent leírtam mi a módja, miként oszthatja meg velünk...

    A vitákból a hétre már elegem van, aki nem ehhez tartja magát, annak hsz-ét törölni fogom a fórumból és pötyögheti be újra a másik topikba már a megfelelő módon!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 26. 22:30.

  9. #9
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Söri Varga esethez. Nem tűzrevalónak mondom.
    Aki hátul volt az kifutott 4 kerékkel a zöld műfűre, így nemvesztett akkora tempót, és innen indította meg a támadást, beszúrást. Nálam pályaelhagyás után nincs támadás, nincs képem hozzá, hanem örülök hogy ottvagyok.
    Egy "szerintem" volt, javaslat máskorra.

  10. #10
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Ok. Megértettem és köszönöm a választ. Akkor egy pont határeset szerintem nálam,de majd akkor figyelembe veszem ezeket a tényeket legközelebb... DE! Ez most belegondolva abból adódott a más kanyarvétel,hogy én 40 kilóval mentem. Ezt elvileg ő nem tudhatta. Más kérdés el lehetett volna kerülni az ütközést egy egyszerű gázelvétellel. Nem muszáj tolni akkor is ,ha látom összeérünk. Node.. azt akartam kihámozni/esetleg rakd át,mert lehet nem ide tartozik/ ,de felvetettem valahol, hogy jobb lenne szerintem,ha az éles szerón lehetne gyakorolni a valós súllyal. Így fel tudunk készülni egymásra mi várható a versenyen / más féktáv-kanyarív miegymás/ a súly miatt. Egy másik szerón meg lehetne futni súly nélkül a prekvalit aki súlyt kapna egyébként. Gondolom prekvalit futni tök mindegy hányad magával teszi az ember.

    u.i: pláne itt vízen mi lesz súllyal.. "hímestojás" szindróma és dobálni fogja a seggét az első kerekeseknek-meg esnek le az ívről ,ezért lenne jó legalább pár kört menni, hogy a büntetettek súlyyal vann,mert különben harakiri lesz szerintem. Persze steam is köne hozzá..

    Kettel ezt már nem akartam írni,mert én is kiértem pár centit,de ő lényegesen jobban. De tényleg nem keckedésnek írtam,csak a jövőben,hogy hogy álljon hozzá az ember.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 26. 22:42.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Söri Varga esethez. Nem tűzrevalónak mondom.
    Aki hátul volt az kifutott 4 kerékkel a zöld műfűre, így nemvesztett akkora tempót, és innen indította meg a támadást, beszúrást. Nálam pályaelhagyás után nincs támadás, nincs képem hozzá, hanem örülök hogy ottvagyok.
    Egy "szerintem" volt, javaslat máskorra.
    Természetesen az sem kerülte el a figyelmünket... Balázs szélesítését a Mansell-ben hibának minősítettük és összevettük a kanyarból való kimenti sebességüket is. Nem volt egyszerű eset, de kis vita után (nem árulom el ki mit képviselt, meglepődnétek ) abban maradtunk, hogy Balázs a szélesítésből nem kovácsolt előnyt, így ezért nem vontuk felelősségre... más különben kapott volna egy figyelmeztetést.

    Amikor ilyen két esélyes egy eset, akkor igen nehéz jó döntést hozni, ha egyáltalán létezik jó döntés. Ilyenkor csak azt tudjuk nektek garantálni, hogy alaposan átrágjuk a kérdést, vitatkozunk is egymással sokat, aztán születik egy demokratikus döntés a VB-ben, amit aztán itt egységesen képviselünk, attól függetlenül, hogy eredetileg ki mit mondott a vitában. Tehát magát az igazságos döntési mechanizmust garantáljuk, meg a legjobb tudásunkat hozzá. Ennél többet ne várjatok, illetve van szabad hely a VB-en, akinek ez nem elég..
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 26. 22:49.

  12. #12
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Node.. azt akartam kihámozni/esetleg rakd át,mert lehet nem ide tartozik/ ,de felvetettem valahol, hogy jobb lenne szerintem,ha az éles szerón lehetne gyakorolni a valós súllyal. Így fel tudunk készülni egymásra mi várható a versenyen / más féktáv-kanyarív miegymás/ a súly miatt. Egy másik szerón meg lehetne futni súly nélkül a prekvalit aki súlyt kapna egyébként. Gondolom prekvalit futni tök mindegy hányad magával teszi az ember.

    u.i: pláne itt vízen mi lesz súllyal.. "hímestojás" szindróma és dobálni fogja a seggét az első kerekeseknek-meg esnek le az ívről ,ezért lenne jó legalább pár kört menni, hogy a büntetettek súlyyal vann,mert különben harakiri lesz szerintem. Persze steam is köne hozzá..
    Szoktunk indítani "súlyos" szervert is, csak most a lobby hiba miatt én se tudok. Sorry, nem tudom a holnapi futammal még mi lesz, mert most sokan időt futni se tudnak a nevezéshez...

  13. #13
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szoktunk indítani "súlyos" szervert is, csak most a lobby hiba miatt én se tudok. Sorry, nem tudom a holnapi futammal még mi lesz, mert most sokan időt futni se tudnak a nevezéshez...
    Tudom szoktatok én is ott voltam 2 hete. Csak az lenne szerintem a célszerű, ha a páros szitukat egy szerón tudnák gyakorolni a súlyos és a súlytalan emberek is. Be' szép magyar mondat lett ez.

    Igen ez nagy kiba..s azokkal akik így időzítették a gyakorlást..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  14. #14
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    hogy akarsz betartatni valamit ha azt te se tudod Szabi?sry de nem tudtam kihagyni,majd törőld de ne engem
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #15
    Nagy Zsolt Szervertag 2024 nagi logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 14.
    Életkor
    49
    Üzenetek
    262
    Idézet Eredetileg Söri írta
    De erre van egy ellen példám. Brno: Engem óvtak tök joggal én még elnézést is kértem,mert beestem én is féktávon amit senki nem tud lereagálni,mert nem lehet, ha valaki betolja féktávon a semmibe és kihoztátok , hogy asszem Nagy Zsolti volt, hogy ő meg nem figyelt. Nem is tudott szerencsétlen ,mert olyan helyen akartam előzni ahol tök esélytelen és mikor már ő elkezdené épp a kanyarodást én meg bevetődök 20 m-ről egy szűk kanyarba ,mit tudna csinálni szegény. Semmit. Szóval a lényeg az lenne, hogy meg szeretném kérdezni,mert ez már a 2. ilyen a VB miként kezeli ezeket a bevetődős eseteket,mert akkor én is jobban figyelek kanyaríven hátha lesz több ilyen Peter Smeichel és nem is óvok az ilyenek miatt legközelebb. /teszem hozzá szarul is adja vissza az esetek nagy részét a replay,mert belülről tök másképp jön le és látszik is a dolog./
    Lassan gyógyuló sebet téptel fel most ezzel
    Örülök, hogy te ís így láttad a Brnoi esetet, mert eléggé meglepett a VB akkori döntesé. Gondoltam rákérdezek PMben, de aztán hagytam az egészet és inkább gyakoroltam a következő versenyre. A lényeg, hogy mi ketten egyformán láttuk és tanultunk belőle, nem pedig az, hogy ki lett-e osztva a bünti vagy sem.

    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Node.. azt akartam kihámozni/esetleg rakd át,mert lehet nem ide tartozik/ ,de felvetettem valahol, hogy jobb lenne szerintem,ha az éles szerón lehetne gyakorolni a valós súllyal. Így fel tudunk készülni egymásra mi várható a versenyen / más féktáv-kanyarív miegymás/ a súly miatt. Egy másik szerón meg lehetne futni súly nélkül a prekvalit aki súlyt kapna egyébként. Gondolom prekvalit futni tök mindegy hányad magával teszi az ember.
    Szeritem nem kell ezzel a szervezőket terhelni:
    1) Rakd fel a steamről a dedicated server programot
    Steam\library\tools\Race07 dedicated server
    2) Nyisd ki port forwardinggal ezeket a portokat a routereden:
    Internet Game: TCP+UDP 48942 – 48957 and UDP 26900-26907
    http://steamcommunity.com/app/8600/d...5849390320436/
    3) Indíts magadnak egy kamu servert annyi súllyal ami a csomidba fér, vagy szabadon választott eső%al
    4) Jelentkezz be a serveredre ugyan úgy mint a Mastersesre.
    5) Have fun

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hogy akarsz betartatni valamit ha azt te se tudod Szabi?sry de nem tudtam kihagyni,majd törőld de ne engem
    Gyűjtöm is érte a büntiket rendesen...

  17. #17
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Lassan gyógyuló sebet téptel fel most ezzel
    Örülök, hogy te ís így láttad a Brnoi esetet, mert eléggé meglepett a VB akkori döntesé. Gondoltam rákérdezek PMben, de aztán hagytam az egészet és inkább gyakoroltam a következő versenyre. A lényeg, hogy mi ketten egyformán láttuk és tanultunk belőle, nem pedig az, hogy ki lett-e osztva a bünti vagy sem.


    Szeritem nem kell ezzel a szervezőket terhelni:
    1) Rakd fel a steamről a dedicated server programot
    Steam\library\tools\Race07 dedicated server
    2) Nyisd ki port forwardinggal ezeket a portokat a routereden:
    Internet Game: TCP+UDP 48942 – 48957 and UDP 26900-26907
    http://steamcommunity.com/app/8600/d...5849390320436/
    3) Indíts magadnak egy kamu servert annyi súllyal ami a csomidba fér, vagy szabadon választott eső%al
    4) Jelentkezz be a serveredre ugyan úgy mint a Mastersesre.
    5) Have fun
    Én már akkor is elnézést kértem ,mert én voltam a birka ott.

    Én nem erre gondoltam. Huhh lehet tényleg szarul fogalmazok. Szóval van a sima szeró. Ugye ott gyakorol mindenki súly nélkül. Aztán van a Fekete Sereges szeró ,ahol gyakorol mindenki súllyal. Na ez a baj szerintem,mert versenyen a súly miatt máshogy megy az ember,mint anélkül és épp ezért nem tudnak "összeszokni" a súlyos-súlytalan emberek. Erre céloztam ,mikor azt írtam, hogy az lenne a jobb szerintem,ha egy szerón mehetne a verseny szitu súllyal és anélkül és egy másik szerón meg csak a prekvali súlytalanul.

    Amúgy köszönöm,mert ezt a portot kerestem nem is oly rég.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #18

    egyetértés-nemegyetértés

    Sziasztok,

    Köszönöm a büntiket . Az elsőt jogosnak itélem a másodikat viszont nem annyira. Jogos, hogy meglöktem, jogos, hogy lementem. Amit tettem lökés volt, nem kilökés. Ha kilökés lenne, elhagyta volna a pályát az ellen. Tehát a második szerintem nem ért meg +20kg-ot. Az elsőért benyelem, mert tényleg elrontottam szegény Söri versenyét és röstellem is.

    Amennyiben marad így kérdezném, hogy mikorra szabadulok meg ettől az anorexiás anyóstól a jobbomon? (+40kg)

    Üdv.
    J.

    u.i.: Nevem Zsinor János, Nem Zsinór! Köszönöm a figyelmet.

  19. #19
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Zsinor János írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a büntiket . Az elsőt jogosnak itélem a másodikat viszont nem annyira. Jogos, hogy meglöktem, jogos, hogy lementem. Amit tettem lökés volt, nem kilökés. Ha kilökés lenne, elhagyta volna a pályát az ellen. Tehát a második szerintem nem ért meg +20kg-ot. Az elsőért benyelem, mert tényleg elrontottam szegény Söri versenyét és röstellem is.

    Amennyiben marad így kérdezném, hogy mikorra szabadulok meg ettől az anorexiás anyóstól a jobbomon? (+40kg)
    u.i.: Nevem Zsinor János, Nem Zsinór! Köszönöm a figyelmet.
    "Természetesen lökés és lökés, valamint leszorítás és leszorítás között is van különbség, tehát ezen vétségek után sem fog mindig ugyan az a büntetési tétel szerepelni."

    A VB nem csak az okozott kárt veszi figyelembe a büntetés meghatározásánál, hanem az elkövetett szabálytalanság súlyát, a lökés mértékét és azt is, hogy mennyire volt óvatlan az elkövető. A második esetben igen nagy erővel keresztbe forgattad Ákos-t a pályán, az hogy ebből a nehéz helyzetből vissza tudott állni az már egyedül az Ő érdeme és egyáltalán nem rajtad múlott, ezért nem tudtuk figyelembe venni enyhítő körülményként rád nézve.

    A súlybüntik csak a következő versenyedre vonatkoznak. A név elírást javítottam, elnézést kérek érte.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 30. 15:28.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •