Oldal: 7 / 29 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (713 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Config/FPS

  1. #151
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    75ezerbe nem jöhetett ki az a 3 cucc, max ha valamit használtan vettél.
    mind a 3-at hardverapróról vettem , viszont mindhármon még több mint 2 év garancia van (addig úgy is cserélve lesznek a cuccok, mert addig kell eladni míg jó értéke van )
    az eladási árat írtam rosszul mert az előző kombót 50 ezerért adtam csak ,így utána számolva

  2. #152
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    770-et felesleges venned mert a prociddal kb 20%-n fog menni a VGA AC-ban...
    helyedben komolyan elgondolkoznék AMD platformra váltáson...ahol a pénz nagyúr ott ez a megoldás....
    a 770 árából kis túlzással gyakorlatilag kijön egy 6magos AMD+egy tuning lap és egy egy monitoros rendszerhez bőven megfelelő AMD-s kártya...
    Nem akarok nagyképű lenni, de ha akarnám akkor meg tudnám akár holnap venni kp-ra a legújabb csúcs vga-t+lapot+procit+ramot, csak egy szar játék miatt nem fogok annyit beletolni mert nem éri meg, mert tényleg nem játszok mással csak ezekkel. Na jó még World of Airplanes-el de az fut most is, és az csak feszkó levezetés.
    Plusz én mindig is intel + nvidiás voltam és maradok is.
    A konfigom kb 4éves, előtte 478-as tokozású gépem volt amit apám azóta is használ, mert abba is apránként minden ami belekerült az akkori csúcs volt, igaz nem kapásból hanem szépen lassan.
    Idáig ebbe a gépbe csak a procit kellett cserélnem egy E6500-asat váltott a E8600 minimális ráfordítással.
    Szóval ha most nem is fogja kihajtani a proci a vga-t akkor is olyat veszek ami a késöbbiekben is jó lesz, plusz ezt a régit apámnak akarom adni, és a régi 478-asat meg berakom majd egy üveg vitrinbe, mert annak számomra már eszmei értéke van, olyan sok mindenen ment velem keresztül és annyit kínoztam, és ő szolgált és szolgál a mai napig, és nem lenne szívem eladni hugyért szarért...

    Most jelenleg azért nem váltok platformot mert nincs időm meló/suli(vizsgák)/jön a gyerek, újra rakni a gépet minden szir szarral együtt, plusz egy SSD-t is kellene vennem addigra.
    Ha jó lesz az AC akkor sem fogunk éles bajnokságot indítani őszig, addig meg majd úgy is megoldom a teljes gép upg-t, egyenlőre nekem elég annyi, ha egyáltalán el tudom indítani és akár mindent leveszek minimumra és úgy fusson.
    Mert most még el sem indul, persze át lehet írni az ini-t csak a fák bunkó nagy pacák amitől nem látom a pályát, viszont így is elmegy minimumon v-sync-el 60fps-el úgy hogy nem megy maxon a proci.

  3. #153
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok nagyképű lenni, de ha akarnám akkor meg tudnám akár holnap venni kp-ra a legújabb csúcs vga-t+lapot+procit+ramot, csak egy szar játék miatt nem fogok annyit beletolni mert nem éri meg, mert tényleg nem játszok mással csak ezekkel. Na jó még World of Airplanes-el de az fut most is, és az csak feszkó levezetés.
    Plusz én mindig is intel + nvidiás voltam és maradok is.
    A konfigom kb 4éves, előtte 478-as tokozású gépem volt amit apám azóta is használ, mert abba is apránként minden ami belekerült az akkori csúcs volt, igaz nem kapásból hanem szépen lassan.
    Idáig ebbe a gépbe csak a procit kellett cserélnem egy E6500-asat váltott a E8600 minimális ráfordítással.
    Szóval ha most nem is fogja kihajtani a proci a vga-t akkor is olyat veszek ami a késöbbiekben is jó lesz, plusz ezt a régit apámnak akarom adni, és a régi 478-asat meg berakom majd egy üveg vitrinbe, mert annak számomra már eszmei értéke van, olyan sok mindenen ment velem keresztül és annyit kínoztam, és ő szolgált és szolgál a mai napig, és nem lenne szívem eladni hugyért szarért...

    Most jelenleg azért nem váltok platformot mert nincs időm meló/suli(vizsgák)/jön a gyerek, újra rakni a gépet minden szir szarral együtt, plusz egy SSD-t is kellene vennem addigra.
    Ha jó lesz az AC akkor sem fogunk éles bajnokságot indítani őszig, addig meg majd úgy is megoldom a teljes gép upg-t, egyenlőre nekem elég annyi, ha egyáltalán el tudom indítani és akár mindent leveszek minimumra és úgy fusson.
    Mert most még el sem indul, persze át lehet írni az ini-t csak a fák bunkó nagy pacák amitől nem látom a pályát, viszont így is elmegy minimumon v-sync-el 60fps-el úgy hogy nem megy maxon a proci.
    akkor meg az eredeti kérdésed nem értem...
    ha a pénz nem számít , akor nyilván a jobbat vedd...úgyhogy 770

    viszont ez mindig megmosolyogtat mikor valaki leírja h hosszútávra tervez
    770-nel meg az új prociddal 2 szerencsés esetben 3 év múlva ugyanitt fogsz tartani minnt most de lehet hamarabb...
    lesz egy hajdanán viszonylag erős géped amin a legújabb szim már csak ini átírással fog működni , mert már dx12-re írják meg csak
    én évente (nem minden évben kellett szerencsére )cserélek ezt-azt 10-20 ezer Ft-okért és 5-6 éve szinte krompromisszim mentesen játszok bármivel (néhol élsimításban visszább kellett venni)
    ilyenkor se azért cserélek mert már nem bír a gép valamit, hanem előre gondolkozok h már elfér a jobb és a régit is szinte ugyanazon az áron el tudom adni mint amiért vettem...volt olyan h még drágábban is
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 05. 09. 00:35.

  4. #154
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok nagyképű lenni, de...
    Én osztom barcalaci84 fórumtárs nézeteit, egy PC-re legalább 2-3 évente költeni kell mese nincs.
    Ha te Intel párti vagy akkor egy i5-4670k proci tökéletes választás(újonnan ~55k) mellé egy Asus v MSI 1150-es lappal olyan 20-25k környékén. Az alaplapnál arra érdemes figyelni hogy a CPU körül lévő fetek hűtőbordával legyenek ellátva. Memóriának 2x4GB Kingston HyperX Blue DDR3 1600Mhz, ez tudja 1,5V-on az 1600Mhz-et 9-es időzítésekkel ha éppen arra lenne szükség és ~21K. Videokártyát pedig olyat veszel amilyenre éppen pénzed van, szerintem egy 770 tökéletes de a 4670k proci még az R9 290-et is kihajtja(ilyen van nekem). A mostani procim előtt mindig AMD-ém volt de az Intel tényleg jobb és nem is feltétlenül drágább. Egyébként még alternatíva lehet a használt de garis hardverek is.
    Ha kérdésed van nyugodtan tedd fel segítünk.

  5. #155
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Az én tapasztalatom az hogy évente, de inkább fél évente cserélni kell a dolgokat jobbra, persze csak ha haladni akarsz a korral. Ugyanis a fél év alatt szinte semmit sem veszit az árából a cucc és csak pár ezressel kell megtoldani, hogy legyen egy még szuperebb cuccod. Ha az ember vár 2-3 ill.4 évet, már csak bagóért fog elmenni, és hirtelen nagyon nagy kiadásra számithat.(feltéve ,ha nem tette félre havonta azt a pár ezer forintocskát).
    1x én is beszoptam ezt, azóta ha tehetem, rögtön lecserélem a gépben ami a leglassabb. Ezt általában fél évente csinálom, és minimális plusz költséggel.

  6. #156
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Milyen programmal monitoroztok, ami a játék közben is írja a gpu és cpu kihasználtságát?

  7. #157
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Milyen programmal monitoroztok, ami a játék közben is írja a gpu és cpu kihasználtságát?
    Én MSI Afterburner+Hardwareinfo combóval
    http://event.msi.com/vga/afterburner/download.htm
    http://www.hwinfo.com/download.php

  8. #158
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Megnézegettem. A GPU 97-98%-on van folyamatosan. a CPU 50-60% körül ingázik, elvileg mind a 4 mag, bár ezek eléggé ugráltak.
    Az alábbi a konfigom:
    ASRock 870 Extreme3 R2.0
    Phenom II X4 960T Black Edition
    6GB RAM (DDR3 1333Mhz Kingston)
    Radeon HD4890 (Sapphire Vapor-x)
    Chieftec táp
    1db 24"-os monitor 1920x1080-os felbontásban

    Single-be HDR és tükröződés nélkül 4xAA 50-60fps-el elvan. Tegnap viszont multiba 2xAA-val is leesik 30-ra a célegyenesbe vagy a rajtnál, tehát tömegbe. Ezek a tények.
    Kérdésem az, hogy idővel egy videókártya csere elég lesz ahhoz, hogy stabilan fusson a játék? Nem akarok űber brutál max beállításokon menni feltétlen, de azért simák legyen az élek.

  9. #159
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Én osztom barcalaci84 fórumtárs nézeteit, egy PC-re legalább 2-3 évente költeni kell mese nincs.
    De minek?
    AC-hez nagyobb gép kell mint bármelyik mászkálós/lövöldözőshöz, ha az AC elfut jól egy gépen, akkor az simán bírja 5-6 évig is, hiszen az AC alapjaiban nem fog már változni, pláne nem a közeljövőben. Ha az AC elfut jól akkor bármi más is. Ergo ha a progiban nem változik semmi akkor minek fejleszteni, miért kéne jobb gép?
    Sőt talán még reménykedhetünk is hogy idővel jobb lesz az optimalizációja és még ekkora gép sem kell hozzá...
    Példának az iR-t tudom felhozni, brutál grafja van, de ha kell elfut könnyedén a legalább 5 éves gépemen. Van benne 1 GB RAM, 1 magos kis proci, igaz ahhoz képest erős vidikari, aztán annyi. Nevetségesen kicsi és mégis simán elviszi.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  10. #160
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi! Megnézegettem. A GPU 97-98%-on van folyamatosan. a CPU 50-60% körül ingázik, elvileg mind a 4 mag, bár ezek eléggé ugráltak.
    Az alábbi a konfigom:
    ASRock 870 Extreme3 R2.0
    Phenom II X4 960T Black Edition
    6GB RAM (DDR3 1333Mhz Kingston)
    Radeon HD4890 (Sapphire Vapor-x)
    Chieftec táp
    1db 24"-os monitor 1920x1080-os felbontásban

    Single-be HDR és tükröződés nélkül 4xAA 50-60fps-el elvan. Tegnap viszont multiba 2xAA-val is leesik 30-ra a célegyenesbe vagy a rajtnál, tehát tömegbe. Ezek a tények.
    Kérdésem az, hogy idővel egy videókártya csere elég lesz ahhoz, hogy stabilan fusson a játék? Nem akarok űber brutál max beállításokon menni feltétlen, de azért simák legyen az élek.
    nálam 16 főig teljesen rendbe van a dolog , viszont a felett A VIDEÓKÁRTYA MÁR CSAK 60-70%-ON pörög csak (mondjuk mind a 6 mag 50-60%on megy csak)
    így az fps is jóval kevesebb sajnos... remélhetőleg ezt javítják majd még...
    várni kell még egy kicsit szerintem h tényleg mi lesz a végleges gépigény....

  11. #161
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    De minek?
    AC-hez nagyobb gép kell mint bármelyik mászkálós/lövöldözőshöz, ha az AC elfut jól egy gépen, akkor az simán bírja 5-6 évig is, hiszen az AC alapjaiban nem fog már változni, pláne nem a közeljövőben. Ha az AC elfut jól akkor bármi más is. Ergo ha a progiban nem változik semmi akkor minek fejleszteni, miért kéne jobb gép?
    Sőt talán még reménykedhetünk is hogy idővel jobb lesz az optimalizációja és még ekkora gép sem kell hozzá...
    Példának az iR-t tudom felhozni, brutál grafja van, de ha kell elfut könnyedén a legalább 5 éves gépemen. Van benne 1 GB RAM, 1 magos kis proci, igaz ahhoz képest erős vidikari, aztán annyi. Nevetségesen kicsi és mégis simán elviszi.
    azért éri meg folyamatosan költeni rá, mert gyakorlatilag fillérekből tudod tartani a szintet , hiába növekszenek a játékok gépigényei...
    aki rajta csücsül évekig az idővel egyre több komromisszumra kényszerül , és mire ráeszmélsz egy értéktelen kacatod lesz csak... ami valamelyik rokonnál végzi jóesetben...
    olcsóbb és praktikusabb sűrűn cserélgetni dolgokat...
    ha csak a procit nézzük akkor pl én annak idején 3 ezer FT-ért váltottam 2-ről 4 magra, 4 magról pedig 6 magra pedig 2 ezer Ft-ért
    és így garancia is van folyamatosan

  12. #162
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Sikerült végre nekem is letesztelnem a multiba a configom (5760x1080, 8xAF, 4xAA -vagy forditva, mindig keverem a kettőt ).
    25 fővel a rajtrácson 50fps, a célegyenesen kivül pedig 70. CPU 70-80% GPU 50-60%
    17 fővel a rajtrácson 55fps, azonkivül 80-90fps.CPU 70-80% GPU 60%
    Gyanitom a procim még igy is gyenge (már nem tudom hová húzni), pedig reménykedtem a multiban nem fogja ennyire zabálni.
    1 monitoron még nem próbáltam (nem is akarom )

    ui: egyenlőre még mindig nem jöttem rá hogy mit hova állitsak hogy szép és jó is legyen
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 05. 10. 11:08.

  13. #163
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült végre nekem is letesztelnem a multiba a configom (5760x1080, 8xAF, 4xAA -vagy forditva, mindig keverem a kettőt ).
    25 fővel a rajtrácson 50fps, a célegyenesen kivül pedig 70. CPU 70-80% GPU 50-60%
    17 fővel a rajtrácson 55fps, azonkivül 80-90fps.CPU 70-80% GPU 60%
    Gyanitom a procim még igy is gyenge (már nem tudom hová húzni), pedig reménykedtem a multiban nem fogja ennyire zabálni.
    1 monitoron még nem próbáltam (nem is akarom )

    ui: egyenlőre még mindig nem jöttem rá hogy mit hova állitsak hogy szép és jó is legyen
    gyaníthatóan 1 monitoron is hasonlóan procilimited lenne mint most ( nekem is az van )
    de csúcs INTEL-eknél is van úgyhogy ez szerintem változni fog még mert semmi sem indokolja a procilimitet még az fx6300-on sem

    olvasgattam a hivatalos fórumot:
    a hivatalos serverek 15 fősek...gondolom nem véletlenül...kb annyira van megoldva jelenleg még az optimalizáció ( 15 főnél és alatta gyakorlatilag úgy fut mint hotlapozáskor nálam a gpu 99%on pörög...
    15 fő felett meg leeseik a gpu használat 50-60%ra...

    bizakodó vagyok és javulni fog ez... az AI kijövetelekor mikor még csak spec eventek voltak csak az 12 fős verseny volt és ment mint az álom...
    a következő update-ben mikor lehetett full rajtrácsot is akár, akkor is 12 felett hirtel procilimitem lett...utána pár updattel pedig már 18 AI ig nem lépett fel a procilimit...
    fog ez javulni..

  14. #164
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Jaja, remélem hogy javul még, mert nálam is ez a helyzet ami nálad.

  15. #165
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Úgy néz ki tényleg heggesztettek valami Kunosék. Most egy monitoron, 1920*1080 felbontásban, full árnyékkal, nyolcszoros anizotropic filterrel, négyszeres anti-aliasinggal, kétszeres Full anti-aliasinggal és full rendereléssel offline-ban és online-ban is 60 fps-em van. Igy már tényleg szép a játék.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  16. #166
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    CPU 70-80%
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    gyaníthatóan 1 monitoron is hasonlóan procilimited lenne mint most ( nekem is az van )
    Ez nálatok a proci limit? Én örülök ha 100% alatt marad.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #167
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nálatok a proci limit? Én örülök ha 100% alatt marad.
    proci mindig ilyen kihasználtság között van és ez jó is így...
    az a baj h 15 fő felett a vga kihasználtsága 99 %-ról leesik, 50 -60% ra, ami procilimitre utal

  18. #168
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    akkor meg az eredeti kérdésed nem értem...
    ha a pénz nem számít , akor nyilván a jobbat vedd...úgyhogy 770

    viszont ez mindig megmosolyogtat mikor valaki leírja h hosszútávra tervez
    770-nel meg az új prociddal 2 szerencsés esetben 3 év múlva ugyanitt fogsz tartani minnt most de lehet hamarabb...
    lesz egy hajdanán viszonylag erős géped amin a legújabb szim már csak ini átírással fog működni , mert már dx12-re írják meg csak
    én évente (nem minden évben kellett szerencsére )cserélek ezt-azt 10-20 ezer Ft-okért és 5-6 éve szinte krompromisszim mentesen játszok bármivel (néhol élsimításban visszább kellett venni)
    ilyenkor se azért cserélek mert már nem bír a gép valamit, hanem előre gondolkozok h már elfér a jobb és a régit is szinte ugyanazon az áron el tudom adni mint amiért vettem...volt olyan h még drágábban is
    Félre érted! Számit a pénz mert feleslegesen többet nem akarok költeni, de ha akarnám akkor meg tudnám venni simán bármelyiket.
    Anno amikor váltottam 478-ról ami 10évig szolgált és elég volt a 775-re már akkor volt ujabb tokozás mint a 775 viszont kb 80-90k-ból megvolt a váltás ami kiszolgált a mai napig, és ha nem lenne ennyire unoptimalizálva az AC simán elég lenne most is.
    Plusz a 775-öt után elég gyorsan volt platform váltás ezért sem akartam belevágni mert tudtam hogy nem marad sokáig.
    Viszont mivel faternak kell majd ujabb gép ezért ezt jutányos áron megkapja.
    Én meg majd veszek egy 1150-es lapot meg procit.
    Ami majd szintén elég lesz nagyon sokáig mert a szimulátorok nem nőnek csak ugy ki a földből.

  19. #169
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Félre érted! Számit a pénz mert feleslegesen többet nem akarok költeni, de ha akarnám akkor meg tudnám venni simán bármelyiket.
    Anno amikor váltottam 478-ról ami 10évig szolgált és elég volt a 775-re már akkor volt ujabb tokozás mint a 775 viszont kb 80-90k-ból megvolt a váltás ami kiszolgált a mai napig, és ha nem lenne ennyire unoptimalizálva az AC simán elég lenne most is.
    Plusz a 775-öt után elég gyorsan volt platform váltás ezért sem akartam belevágni mert tudtam hogy nem marad sokáig.
    Viszont mivel faternak kell majd ujabb gép ezért ezt jutányos áron megkapja.
    Én meg majd veszek egy 1150-es lapot meg procit.
    Ami majd szintén elég lesz nagyon sokáig mert a szimulátorok nem nőnek csak ugy ki a földből.
    hidd el hogy így többet költesz , ráadásul egyszerre...

  20. #170
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    hidd el hogy így többet költesz , ráadásul egyszerre...
    Ahhoz hogy cserélgessek állandóan mindig néznem kellene a piacot amihez se időm se kedvem.
    Amugy nem hiszem hogy többe jönne igy ki.
    Ha már régebben váltottam volna 775-ről akkor más lenne a szitu. Viszont mivel faternak is kell egy ujabb gép igy neki ez pont kapóra jön. Igy nem fog többe kijönni.
    Évi 10k-val számolva ki is jön a váltás ára. Tápom van, ramom van, winyóm van, szóval csak lap+proci kell. Az meg meglesz majd.
    Vga igy is ugy is kellene platformtól függetlenül.
    Azt csak remélni tudom hogy ez a 1150-es platform hosszabb ideig lesz mint az előzőek.

  21. #171
    Szeghy Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 09. 24.
    Üzenetek
    61
    Alaplap: Asus Maximus Hero VI
    Proci: i5-4670k@3.8Ghz /vízzel/
    Memória: 4x4GB Corsair Vengeance DDR 1600Mhz
    VGA: Sapphire 6950 3gb-> Gigabyte R9 290 (sima) 4gb
    Táp: FSP Aurum Gold 750W
    Monitor 3x LG 27" EA63V


    6950-es vidkarival 5760x1080 majdnem min. grafon /ha kérdés majd megnézem pontosan/ 60-65fps
    itt már szerveren ha sokan voltunk leesett 45-50 re is , ilyenkor már úgy éreztem h meg-meg akad a játék.


    R9 290-nél 5760x1080 max grafon 95-100fps, de csak offline próbáltam, mire elindult az online el is halálozott a kártya, holnap kapom meg az ujjat.
    R9 nél ahogy emléxem 30-40%-os procc terheléssel ment.


    Nem is írom részletesen, mert ahogy láttam van egy hasonló konfig már előttem. Da van kérdés meglesem..

  22. #172
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514
    Mit kell vennem hogy akadásmentesen menjen az AC?
    A tesztjeimen singlplayerben egésszen szépen megy,de online bizony megakad a szó szoros értelmében.
    A konfig:
    2 GB ram 800 mhz
    3.0 GHZ duo core intel proci
    NVIDIA GefForce GTX 650 videókártya 1MB memóriával
    Alaplap:Abit IP 35 Pro

    Windows értékelés:
    Proci 6.5
    Memoria 5.5
    Videó 7.3
    Merevlemez 5.9

    Valakinek ötlet?
    Utoljára módosította: Pechnig Rezső; 2014. 05. 17. 20:36.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  23. #173
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Mit kell vennem hogy akadásmentesen menjen az AC?
    A tesztjeimen singlplayerben egésszen szépen megy,de online bizony megakad a szó szoros értelmében.
    A konfig:
    2 GB ram 800 mhz
    3.0 GHZ duo core intel proci
    NVIDIA GefForce GTX 650 videókártya 1MB memóriával
    Alaplap:Abit IP 35 Pro

    Windows értékelés:
    Proci 6.5
    Memoria 5.5
    Videó 7.3
    Merevlemez 5.9

    Valakinek ötlet?
    Háát nem akarlak elszomoritani, de a graf karin kivűl sinte mindenbe köll feccolnod egy kicsit. Igy elsőre a RAM nagyon kevés.Maga a játék eszik 6 gigát, és még hol a win. És prociból sem ártana valami izmosabb. Jah és 2giga video memoria is elkellene.

  24. #174
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Mit kell vennem hogy akadásmentesen menjen az AC?
    A tesztjeimen singlplayerben egésszen szépen megy,de online bizony megakad a szó szoros értelmében.
    A konfig:
    2 GB ram 800 mhz
    3.0 GHZ duo core intel proci
    NVIDIA GefForce GTX 650 videókártya 1MB memóriával
    Alaplap:Abit IP 35 Pro

    Windows értékelés:
    Proci 6.5
    Memoria 5.5
    Videó 7.3
    Merevlemez 5.9

    Valakinek ötlet?
    Az egész cuccból a windows, ami maradhat, a többi mehet a vaterára.
    Kb egy ilyen gép kéne neked, de a memória még ebben is necces. http://hardverapro.hu/apro/elado_kom...hd78502gb__gep

  25. #175
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Prost..


    Abban tudna valaki segíteni, hogy mit vegyek le, mit rakjak fel /gondolom ilyen nem sok lesz /. hogy egy egy Samsung T22 60 HZ-es monitoron a legjobb FPS-t el tudjam érni? A grafiaki meg bármilyen beállításra gondoltam.
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 05. 17. 22:35.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 7 / 29 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •