Oldal: 4 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (713 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Config/FPS

  1. #76
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kötözködöm, csak mióta LCD kijelzőket (20 év CRT után) használunk se nem éles a kép mozgás közben, se nem folyamatos a mozgás, és próbálok mindent megtenni a lag ellen is. Van pár végleges megoldás a problémákra, mint a 120-144hz lightboostal, vagy a G-sync, illetve nagyon nem mind1 az sem hogy 60hz-en mit állitasz be.

    Azóta volt lehetőségem végigpróbálgatni 60hz-en vsyncel és anélkül, meg 120 és 144hz-em is a megfelelően magas frameratek mellett, és a különbség eléggé brutális. Sokkal jobban látható minden egyenesben (táblák). Sokkal folyamatosabb a mozgás kanyarban, már-már tökéletes. Viszont érezhetően és lefényképezhetően csökkent a display lag is, már már érezhetetlen mértéküre és ez a vezethetőségre is nagyon pozitivan hat.
    Ha azt érzed hogy nem tudod megfogni a megcsúszó autót, vagy túl későn, vagy túl nagyot reagálsz akkor esélyes hogy csak lagod van. Ebben a programban szinte báááármi fogható, még relativ kezdők számára is.

    Vagy beképzelem, de azért 8-10ms és 120 között bárki érezheti a különbséget, de ha nem is érzi/látja a teljesitményén kiválóan látni.

    Sajnos az a helyzet, hogy én nem tudok mindent megfogni, de azt annak tudom be, hogy béna vagyok. Most tanulok még csak driftelni.
    Nem akarom rágcsálni a már lerágott csontot, de már az sem kóser nekem programozástechnikailag, hogy jobb fps-el, jobb köridőket lehet menni. Ezt elég "könnyen" meg lehetne fogni, de hiszek neked, hogy így működnek a mai szimek, és vasak.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #77
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnos az a helyzet, hogy én nem tudok mindent megfogni, de azt annak tudom be, hogy béna vagyok. Most tanulok még csak driftelni.
    Nem akarom rágcsálni a már lerágott csontot, de már az sem kóser nekem programozástechnikailag, hogy jobb fps-el, jobb köridőket lehet menni. Ezt elég "könnyen" meg lehetne fogni, de hiszek neked, hogy így működnek a mai szimek, és vasak.
    5fps-el tudsz menni? Nem hiszem.
    15-el is elég reménytelen.
    30 már picit jobb, de még darabos, de egyértelmüen minden lépéssel jobban tudsz menni. Hol a határ? Érted ugye?
    A probléma nem programozástechnikai, csak egyszerüen hamarabb megjelenik a képkocka nagyob fps-el és frissitéssel és ha hamarabb megjelenik akkor hamarabb tudsz reagálni is A késleltetés mérhető, sokak számára érezhető is, és egyértelmüen csökkenthető is.

  3. #78
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    5fps-el tudsz menni? Nem hiszem.
    15-el is elég reménytelen.
    30 már picit jobb, de még darabos, de egyértelmüen minden lépéssel jobban tudsz menni. Hol a határ? Érted ugye?
    A probléma nem programozástechnikai, csak egyszerüen hamarabb megjelenik a képkocka nagyob fps-el és frissitéssel és ha hamarabb megjelenik akkor hamarabb tudsz reagálni is A késleltetés mérhető, sokak számára érezhető is, és egyértelmüen csökkenthető is.

    Értem én amit írsz, de inkább privben írom le, nem akarom offolni és untatni a többieket.
    Csak előtte törölj priveket mert tele a... mappád.
    Utoljára módosította: nortsen; 2013. 12. 30. 23:19.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  4. #79
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Értem én amit írsz, de inkább privben írom le, nem akarom offolni és untatni a többieket.
    Nem untatsz, szeretjük amikor Tilus érthetően elmagyarázza a dolgokat
    Én nagyon hiányolom a régi kötözködő emberkéket, akiknek 5-6szor, elölről-hátulról elmagyarázta, a 6. után általában Én is megértettem.
    Légyszi, légyszi, ne privátozz

  5. #80
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Nem untatsz, szeretjük amikor Tilus érthetően elmagyarázza a dolgokat
    Én nagyon hiányolom a régi kötözködő emberkéket, akiknek 5-6szor, elölről-hátulról elmagyarázta, a 6. után általában Én is megértettem.
    Légyszi, légyszi, ne privátozz
    Ameddig kulturált marad a beszélgetés addig ez jó dolog lehet.
    Jöhet a privi, bár jó téma, és nagyon örülök hogy mind a software és a hardware oldal is el kezdett erre figyelni, és egyre több megoldás van, bár még mindig nem terjedtek el eléggé.
    Valóban nem jó hogy ilyen kompetitiv játékokban a hardware is befolyásolja a teljesitményed, de az első lépés a megoldás irányába: az elfogadás.

    GPL anno fix 36fps-el futott, ez lehet megoldás, de akinek meg sokkal jobb kijelzője van, azt büntetnénk ezzel.
    A helyes megoldás a magas és variálható frissitésü kijelzők elterjedése lehetne, legalább a játékosok körében.
    Vannak e felé mutató jelek (gsync, 120/144hz monitorok, 100+hz native tv) de pont a gamerek egy jelentős tiltakozó/ellenkező vagy adott esetben az újat megfizetni nem tudó/akaró része hátráltatja a fejlődést.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 12. 31. 14:36.

  6. #81
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Felteszem újra a kérdést, kérlek tényleg válaszoljatok. Legalább páran!

    www.testufo.com

    1. Ki látja folyamatosan mozgónak az ufókat?
    2. Ki látja élesen az ufőt? Hány szeme van és mit csinál?
    3. Ki látja úgy hogy a 60fps elörébb van mint a 30?
    4. Frame Rate / Refresh Rate
    5. Kijelző tipusa


    Pontosan ez történik kanyarban is, alacsonyabb frissitéssel később és elmosódottnak látjuk a mozgást.
    Ahogy nő a frissités, ugy lesz kissebb a lag, hamarabb és tisztábban, folyamatosabban, és sokkal jobban láthatóan jelenik meg a kép.
    A különböző frame rate ingadozáshoz kapcsolódó fogalmakat látványosan bemutatja a következő link. Ráadásul ez nem szumuláció. A géped/monitirod azt tudja nyújtani amit látsz az adott frameratek esetén:

    http://www.testufo.com/#test=framerates

    A DEMO fül alatt választható:

    Tökéletes - Smooth - Perfect, full frame rate motion.
    Mikroszaggatás azaz pici frame rate ingadozás - Microstuttering - Simulation of minor stutters.
    Szaggatás nagyobb frame rate ingadozás - Stuttering - Simulation of very unsmooth motion.
    Lassulás Frame Rate Slow Downs - Simulation of sudden frame rate halvings, common with VSYNC ON.
    Kettészakadó kép hatvannál magasabb framerate esetén - Tearing - Simulation of tearing artifacts, common with VSYNC OFF.
    Szakadás és szaggatás - Tearing & Bad Stuttering - Simulation of worst-case scenario.

    Az utolsó opció a Gsync szimuláció, ahol a monitor frissitése nem fix, hanem a vidokártya teljesitményét követi.

    G-SYNC - Simulation of NVIDIA G-SYNC which allows stutter-free transitions between frame rates. G-SYNC also simultaneously (1) reduce input lag, (2) eliminate tearing, and (3) eliminate stutters from framerate fluctuations. This demo emulates G-SYNC via software interpolation to approximate a hardware variable refresh rate display.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 12. 31. 15:15.

  7. #82
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Felteszem újra a kérdést, kérlek tényleg válaszoljatok. Legalább páran!

    www.testufo.com

    1. Ki látja folyamatosan mozgónak az ufókat?
    2. Ki látja élesen az ufőt? Hány szeme van és mit csinál?
    3. Ki látja úgy hogy a 60fps elörébb van mint a 30?
    4. Frame Rate / Refresh Rate
    5. Kijelző tipusa

    FONTOS, minden más fület, app-ot be kell zárni és lent egy nagy sávban kiírja, hogy OK-é e a szinkronizáció...

    1. folyamatosnak tűnik
    2. életlen, nem látom se a szemét, se hogy mit csinál
    3. előrébb van
    4. 60/60
    5. Samsung BX2440

    Tilus, szerintem ezt a részét mindenki érti, amit nem világos, hogy egy 60Hz-es monitoron mi látszódna különbség abból, ha az UFÓ 90, 120 FPS-sel száguldozna?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 31. 17:02.

  8. #83
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Felteszem újra a kérdést, kérlek tényleg válaszoljatok. Legalább páran!

    www.testufo.com

    1. Ki látja folyamatosan mozgónak az ufókat?
    2. Ki látja élesen az ufőt? Hány szeme van és mit csinál?
    3. Ki látja úgy hogy a 60fps elörébb van mint a 30?
    4. Frame Rate / Refresh Rate
    5. Kijelző tipusa


    Pontosan ez történik kanyarban is, alacsonyabb frissitéssel később és elmosódottnak látjuk a mozgást.
    Ahogy nő a frissités, ugy lesz kissebb a lag, hamarabb és tisztábban, folyamatosabban, és sokkal jobban láthatóan jelenik meg a kép.
    A különböző frame rate ingadozáshoz kapcsolódó fogalmakat látványosan bemutatja a következő link. Ráadásul ez nem szumuláció. A géped/monitirod azt tudja nyújtani amit látsz az adott frameratek esetén:

    http://www.testufo.com/#test=framerates

    A DEMO fül alatt választható:

    Tökéletes - Smooth - Perfect, full frame rate motion.
    Mikroszaggatás azaz pici frame rate ingadozás - Microstuttering - Simulation of minor stutters.
    Szaggatás nagyobb frame rate ingadozás - Stuttering - Simulation of very unsmooth motion.
    Lassulás Frame Rate Slow Downs - Simulation of sudden frame rate halvings, common with VSYNC ON.
    Kettészakadó kép hatvannál magasabb framerate esetén - Tearing - Simulation of tearing artifacts, common with VSYNC OFF.
    Szakadás és szaggatás - Tearing & Bad Stuttering - Simulation of worst-case scenario.

    Az utolsó opció a Gsync szimuláció, ahol a monitor frissitése nem fix, hanem a vidokártya teljesitményét követi.

    G-SYNC - Simulation of NVIDIA G-SYNC which allows stutter-free transitions between frame rates. G-SYNC also simultaneously (1) reduce input lag, (2) eliminate tearing, and (3) eliminate stutters from framerate fluctuations. This demo emulates G-SYNC via software interpolation to approximate a hardware variable refresh rate display.
    Díjaznám ha nem szemetelnéd össze ezt a topic-ot, ha már újabb 5000 hozzászólásos hittérítést akarsz, akkor vedd a fáradságot és nyiss neki megfelelő topicot. Ez a téma nem ide való!
    Semmi köze nincs az Asetto Corsa gépigényéhez.

    Köszi.

  9. #84
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Szerintem ha leveszed a speed-et 120 pixel per second-ra ott látszik nagyon a különbség. És hogy 3 szeme van

    Egyébként ha jól tudom a filmek 24fps-en mennek. Akkor azt miért látjuk folyamatosnak? Aztán lehet hülyeséget kérdeztem és keverem a dolgokat, de ez érdekel


  10. #85
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Díjaznám ha nem szemetelnéd össze ezt a topic-ot, ha már újabb 5000 hozzászólásos hittérítést akarsz, akkor vedd a fáradságot és nyiss neki megfelelő topicot. Ez a téma nem ide való!
    Semmi köze nincs az Asetto Corsa gépigényéhez.

    Köszi.
    Ha igy érzed akkor rendben. Szerintem a gépigény meghatározásához tudni kéne mi az igény.
    Az én igényem az alapján amit láttam minimum 120fps, függetlenül a monitortól. 150-200fps felett már nem érzek különbséget.
    Ezt számos tesztpilótán kipróbáltam az utóbbi hetekben. 60fps-el estek/keltek kanyar kijáratokon. a 60 és 120 közötti tartományban pedig erős tearing van.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 12. 31. 17:20.

  11. #86
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ha leveszed a speed-et 120 pixel per second-ra ott látszik nagyon a különbség. És hogy 3 szeme van

    Egyébként ha jól tudom a filmek 24fps-en mennek. Akkor azt miért látjuk folyamatosnak? Aztán lehet hülyeséget kérdeztem és keverem a dolgokat, de ez érdekel
    Oldalirányú scrollozásnál az sem folyamatos. Lehetőség szerint el is kerülik az operatőrök, vagy követnek egy mozgó tárgyat a kamerával. Amitől ugye a tárgy poziciója (amire fókuszálsz) alig változik.
    Ezen felül a kamera zárideje ritkán annyira rövid, hogy éles legyen a mozgókép, tehát természetes motion blur lép fel, ami segit elfogadni mozgásként amit látsz, de a részletek megint csak kivehetetlenné válnak gyors mozgás esetén.

  12. #87
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként ha jól tudom a filmek 24fps-en mennek. Akkor azt miért látjuk folyamatosnak? Aztán lehet hülyeséget kérdeztem és keverem a dolgokat, de ez érdekel
    Hülyén fog hangzani, de ott már eleve "le van fényképezve" a mozgás. Ha megállítasz egy gyors jelenetet, akkor ott el lesznek mosódva a gyorsan mozgó részek, tehát adott képkockán nem egy pillanat van rajta, hanem egy időintervallum, ezért az egymás utáni képek ilyen szempontból valamelyest "összefolynak". A játékban pedig mindig csak egy adott pillanatot látsz egy képen, a két kép között idő pedig "hézag".

    Ha fogsz egy 8x-es sebességgel felevett videót és de úgy játszod le, hogy csak minden 8. képkockát mutatod (tehát nem lassítva), az szerintem nem lesz ugyan olyan, mintha 1x-es sebességgel lett volna felvéve, "darabosabb" lesz.

    De fenntartom magamnak a jogot, hogy tök hülyeség amit beszélek.



    Amúgy ennek a témának tényleg kéne egy külön topik...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 12. 31. 17:12.

  13. #88
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    FONTOS, minden más fület, app-ot be kell zárni és lent egy nagy sávban kiírja, hogy OK-é e a szinkronizáció...

    1. folyamatosnak tűnik
    2. életlen, nem látom se a szemét, se hogy mit csinál
    3. előrébb van
    4. 60/60
    5. Samsung BX2440

    Tilus, szerintem ezt a részét mindenki érti, amit nem világos, hogy egy 60Hz-es monitoron mi látszódna különbség abból, ha az UFÓ 90, 120 FPS-sel száguldozna?
    Nem csak a megjelenités itt a kérdés. 60hz-es monitoron is érezhető ahogy növeled a frameratet, egyre jobban/gyorsabban reagál assetto corsa is.
    Pont dupla annyi képkocka miatt a különbség ugyanolyan szembetünő mint a 60 vs 30 esetén. Motion blur a felére csökken, ahogy a monitor lagja is, és a kép is sokkal jobban kivehető, bár még mindig elmosódik picit, de már nagyon szépen mozog.

    motion-blur-graph.jpg

    60hz:

    CROPPED_60Hz-1024x341.jpg

    120hz:

    CROPPED_120Hz-1024x341.jpg

    CRT vagy lightboost:

    CROPPED_LightBoost50-1024x341.jpg



    Moving-Picture-Response-Time-MPRT-graph.jpg

    Measured-Motion-Clarity-Ratio-MMCR.jpg
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 12. 31. 17:58.

  14. #89
    Ha lesz topik, bezsírozom magam, és írok pár sort, miért nem fontos szerintem az fps (ésszerű határokon túl), és mit lehet tenni ellene pusztán programozással.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  15. #90
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Srácok csak óvatosan a jobb oldali appokkal. FPS zabáló némelyik. Még CF-ben is. 202/72
    acs_2014_01_04_20_05_01_530.jpgacs_2014_01_04_20_07_19_282.jpg

  16. #91
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok csak óvatosan a jobb oldali appokkal. FPS zabáló némelyik. Még CF-ben is. 202/72
    acs_2014_01_04_20_05_01_530.jpgacs_2014_01_04_20_07_19_282.jpg
    Akkor lehet hogy ezért nem bírja el a felvevőt is full grafon 5800x1080-as felbontásban....mindig elöl van 4-5 app.
    No megyek ki is kipróbálom....
    Kipróbáltam.
    Nálam semmi csökkenést nem jelet fps-ben ha az app-ok be vannak kapcsolva akár mindegyiket kirakhatom vagy eltüntethetem nem oszt nem szoroz.
    Igazából nem is értem ha már ilyen pici dolgok is befolyásolják nemelyeknél ,akkor mi lesz ha jön az AI és az online.....el sem indul a játék csak full low-on
    Utoljára módosította: endy papp; 2014. 01. 04. 23:35.

  17. #92
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Legyetek már szivesek megnézni többen is, mert itt is többen irták: http://www.assettocorsa.net/forum/in...92/#post-16064

  18. #93
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Legyetek már szivesek megnézni többen is, mert itt is többen irták: http://www.assettocorsa.net/forum/in...92/#post-16064
    Nekem is esik egyes APP-oknál, a reál timingos gumi diagramnál leginkább (szerintem ez mindenkinél így van), de még egyes időmérő AAP-ok is eszik kicsit.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  19. #94
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Tegnap leteszteltem én is, a gumihőmérsékletes app eszik a legtöbbet, 2fps-t, a pedál és a sebességfokozat-kijelző nem vesz le semmit, a többi olyan 1-1 fps-t jelent.

    UI: a drasztikus esés a Crossfire-ös gépeket érinti csak.

  20. #95
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap leteszteltem én is, a gumihőmérsékletes app eszik a legtöbbet, 2fps-t, a pedál és a sebességfokozat-kijelző nem vesz le semmit, a többi olyan 1-1 fps-t jelent.

    UI: a drasztikus esés a Crossfire-ös gépeket érinti csak.
    Igy van. Csak a Crossfire-ös gépeket érinti. Remélem mihamarabb megoldják majd ezt is Kunosék.
    ui: akinek 1 karija van de 2 gpu maggal , az is hasonló helyzetben lehet.
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 01. 05. 13:21.

  21. #96
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Legutóbb azt írták, hogy nem náluk van a probléma, hanem az AMD háza táján és hogy tőlük kell a megoldást várni. Gondolom, már jelentették nekik a problémát.

  22. #97
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap leteszteltem én is, a gumihőmérsékletes app eszik a legtöbbet, 2fps-t, a pedál és a sebességfokozat-kijelző nem vesz le semmit, a többi olyan 1-1 fps-t jelent.

    UI: a drasztikus esés a Crossfire-ös gépeket érinti csak.
    Nagyobb felületü appoknál SLI esetén is fennáll jelentős esés (10%), illetve 1 monitoron SLI nélkül is mérhető különbség ahogy előttem már irták.

  23. #98
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyobb felületü appoknál SLI esetén is fennáll jelentős esés (10%), illetve 1 monitoron SLI nélkül is mérhető különbség ahogy előttem már irták.
    Jaja, de drasztikus alatt én a feleződésre vagy az annál is durvább esésre gondoltam

  24. #99
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Sebaj, addig is maradok a jól bevált Dashboard-nál.

  25. #100
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Sebaj, addig is maradok a jól bevált Dashboard-nál.
    Sajnos a kábeles crossfire egyébként is közel használhatatlan már évek óta, csak a szaksajtó egy (amd felé lojális) része próbálja erőltetni.
    Saját tapasztalataim nagyon lehangolóak voltak, ha a saját nehezen keresett dellámat vertem volna el a crossfire-re akkor elég ideges is lennék

    R290-esen új, átdolgozott kábel nélküli megoldás van, ami elvileg sokkal jobb. Kiváncsi vagyok nagyon.

Oldal: 4 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •