Oldal: 28 / 29 ElsőElső ... 18 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó
Találatok: 676 - 700 (713 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Config/FPS

  1. #676
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Megakad vagy fekete képernyőre vált pár másodpercig? Mert nekem fekete képernyőt dob de teljesen random.
    Megáll a kép és hang is 2 mp-re és utána már a kavicságyban találom magam.

  2. #677
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Megáll a kép és hang is 2 mp-re és utána már a kavicságyban találom magam.
    Nekem is csinálja ezt úgy fél másodpercre random, már mindent kipróbáltam (energiasémák, appok letiltása, monitorozás, stb...) de akkor a windows lesz a ludas

  3. #678
    Fülöp Róbert Versenyző leomitsu logója
    Csatlakozott
    2015. 10. 19.
    Üzenetek
    398
    Tegnap nekem is voltak érdekes tapasztalataim. Kétszer is "ugrott" egyet a képernyő ,kb 30-40 méterrel előrébb volt az autó egyik pillanatról a másikra. Nekem nincs win10-em, úgyhogy reméltem ilyen bajom sose lesz. Mivel mindkettő éles gyors köröm volt, inkább kiléptem mielőtt idegösszeroppanok, és inkább elmentem iracingezni

  4. #679
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap nekem is voltak érdekes tapasztalataim. Kétszer is "ugrott" egyet a képernyő ,kb 30-40 méterrel előrébb volt az autó egyik pillanatról a másikra. Nekem nincs win10-em, úgyhogy reméltem ilyen bajom sose lesz. Mivel mindkettő éles gyors köröm volt, inkább kiléptem mielőtt idegösszeroppanok, és inkább elmentem iracingezni
    Az akkor már AC specifikus. Nekem minden játék csinálja (legalábbis az a 3 amivel játszottam augusztus 23 óta ), az iRacing is

  5. #680
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az akkor már AC specifikus. Nekem minden játék csinálja (legalábbis az a 3 amivel játszottam augusztus 23 óta ), az iRacing is
    Amióta win10em van, én is több játékban tapasztaltam ezt az akadást. Ilyen áron köszönöm nem kérek a +10 FPS-ből

  6. #681
    Valaki talált megoldást erre a win 10es beakadós problémára?

  7. #682
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    157
    Win10 Fall Creators Update javítja.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  8. #683

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Win10 Fall Creators Update javítja.
    És tényleg, köszii

  9. #684
    Üdv. Van itt valaki amd vonalról valaki, aki ryzen 1600x-et használ? Mennyire használja ki a game a magokat? Eddig 3570k volt, ott használta mind a 4 magot a game. 4+ több magot is kihasznál?

    Tapatalkkal küldve az én thor eszközömről

  10. #685
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg menyus11 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv. Van itt valaki amd vonalról valaki, aki ryzen 1600x-et használ? Mennyire használja ki a game a magokat? Eddig 3570k volt, ott használta mind a 4 magot a game. 4+ több magot is kihasznál?

    Tapatalkkal küldve az én thor eszközömről
    Nem használja ki. 4 magot használ abból 2 100%-on, a másik kettő 20-30%, a többi alszik (afterburner szerint)

  11. #686
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nem használja ki. 4 magot használ abból 2 100%-on, a másik kettő 20-30%, a többi alszik (afterburner szerint)
    Akkor lehet más volt Rég néztem már. Lényeg az a kérdésben, hogy merjek-e váltani ryzenre intel után

    Tapatalkkal küldve az én thor eszközömről

  12. #687
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg menyus11 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehet más volt Rég néztem már. Lényeg az a kérdésben, hogy merjek-e váltani ryzenre intel után

    Tapatalkkal küldve az én thor eszközömről
    Párszor már le lett írva sok fórumon: a Ryzen nem játékra való, nem arra találták ki és abban alulmúlja az inteleket. Assetto-hoz is ahogy a legtöbb játékhoz a magas órajel számít, azaz egy 4 magos i7es magas órajellel az amire szükséged lehet, jelenleg ebből az i7700K az ami a legjobb. Ha majd megtanulnak a játék fejlesztők is programozni több szálon, akkor lesz majd érdemes a több szálas teljesítményt nézni

    3570K-ról meg egyáltalán nem előrelépés a Ryzen 1600X ha a játékokat nézzük. Ha dolgozol is vele, akkor megérheti de az Assetto akkor sem lesz gyorsabb vele, csak kétszer háromszor gyorsabban buildel le a programod mondjuk
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 11. 15. 10:26.

  13. #688
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Párszor már le lett írva sok fórumon: a Ryzen nem játékra való, nem arra találták ki és abban alulmúlja az inteleket. Assetto-hoz is ahogy a legtöbb játékhoz a magas órajel számít, azaz egy 4 magos i7es magas órajellel az amire szükséged lehet, jelenleg ebből az i7700K az ami a legjobb. Ha majd megtanulnak a játék fejlesztők is programozni több szálon, akkor lesz majd érdemes a több szálas teljesítményt nézni

    3570K-ról meg egyáltalán nem előrelépés a Ryzen 1600X ha a játékokat nézzük. Ha dolgozol is vele, akkor megérheti de az Assetto akkor sem lesz gyorsabb vele, csak kétszer háromszor gyorsabban buildel le a programod mondjuk
    Na egy ilyen válaszra vártam
    Akkor intel vonalon kezdek el keresgélni.
    Váltás pedig az alaplap halála miatt jött.

    Köszi az iránymutatást.

  14. #689
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    GPU:99%
    Elindítottam kíváncsiságból egy benchmark tesztet, de az utolsó sort, vagyis a GPU%-ot nem jeleníti meg. Kár, mert érdekes, és használható adat volt!

  15. #690
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam kíváncsiságból egy benchmark tesztet, de az utolsó sort, vagyis a GPU%-ot nem jeleníti meg. Kár, mert érdekes, és használható adat volt!
    Azt már én irtam hozzá az MSI afterburner logja alapján.

  16. #691
    Éger Jenő Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Üzenetek
    20

    Help !

    Kezdő vagyok !

    Gépem: Lenovo Y50-70
    CPU: I7 4710HQ
    Memória: 8Gb
    GPU: GTX 860M 4Gb
    Kijelző: 4K


    Telepítettem három szimulátort: Assetto Corsa, RaceRoom és GTR2

    Nem vagyok megelégedve az Assetto Corsa beállításával: teljes alap beállítással 1600 : 900 felbontáson 47 Fps átlag jön ki, míg egy kollégámnak - igaz nem jogszerűen telepített verzióval - 60 körül van.
    Eleve induláskor teljes képernyőn indul, de a menü választás után már csak minimális - gondolom 1/4 - méretben jelenik meg. Automatikusan nem jelenik meg a teljes képernyőn, még a 4K beállításban sem... Mit csináljak.

    GT2 amikor még nem volt telepítve az Nvidia vezérlőpult, működött, sót nagyon jó minőségben. Most nem indul el: a beállítást kéri, és ha megadtam újra azt kéri... Akkor is így működik, ha az Nvidia vezérlőpulton az integrált GPU t választom fixen.

    Nagyon sajnálom, de egyedül a RaceRoom működik korrekten, kiválasztva egy felbontást megjelenik teljes képernyőn.

    Mit javasoltok ?

    Jenő

  17. #692
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg eger.jeno írta Hozzászólás megtekintése
    Kezdő vagyok !

    Gépem: Lenovo Y50-70
    CPU: I7 4710HQ
    Memória: 8Gb
    GPU: GTX 860M 4Gb
    Kijelző: 4K


    Telepítettem három szimulátort: Assetto Corsa, RaceRoom és GTR2

    Nem vagyok megelégedve az Assetto Corsa beállításával: teljes alap beállítással 1600 : 900 felbontáson 47 Fps átlag jön ki, míg egy kollégámnak - igaz nem jogszerűen telepített verzióval - 60 körül van.
    Eleve induláskor teljes képernyőn indul, de a menü választás után már csak minimális - gondolom 1/4 - méretben jelenik meg. Automatikusan nem jelenik meg a teljes képernyőn, még a 4K beállításban sem... Mit csináljak.

    GT2 amikor még nem volt telepítve az Nvidia vezérlőpult, működött, sót nagyon jó minőségben. Most nem indul el: a beállítást kéri, és ha megadtam újra azt kéri... Akkor is így működik, ha az Nvidia vezérlőpulton az integrált GPU t választom fixen.

    Nagyon sajnálom, de egyedül a RaceRoom működik korrekten, kiválasztva egy felbontást megjelenik teljes képernyőn.

    Mit javasoltok ?

    Jenő
    AC-ban a Post Processing effektek be vannak kapcsolva? Ha igen, kapcsold ki és próbáld úgy

  18. #693
    Éger Jenő Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Üzenetek
    20
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    AC-ban a Post Processing effektek be vannak kapcsolva? Ha igen, kapcsold ki és próbáld úgy

    Köszi a választ, ebben a pillanatban próbáltam ki azt, hogy a képernyő felbontását átállítottam FHD ba, így korrekt.

    Most már próbálkozom majd a részletekkel.

  19. #694
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg eger.jeno írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a választ, ebben a pillanatban próbáltam ki azt, hogy a képernyő felbontását átállítottam FHD ba, így korrekt.

    Most már próbálkozom majd a részletekkel.
    4K szerintem sok a 840M-nek, full hd elég. a beállításoknál nem kell minden max, med és high beállításoknál is elég jól néz ki. a post processing kikapcsolása, vagy minimális használata is sok fps-t tud hozni.

  20. #695
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    4K szerintem sok a 840M-nek, full hd elég. a beállításoknál nem kell minden max, med és high beállításoknál is elég jól néz ki. a post processing kikapcsolása, vagy minimális használata is sok fps-t tud hozni.
    Utolsó fülön a tükröződéseket vedd le, illetve a Post Processing és a Füst effekt még ami sok FPS-t zabál.
    A grafika pedig ezek nélkül is szép marad.

  21. #696
    Éger Jenő Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Üzenetek
    20
    Köszönöm mindenkinek a segítséget.
    Most nekiállok kitapasztalom a beállításokat..

  22. #697
    Éger Jenő Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 10. 23.
    Üzenetek
    20

    GTR2

    Újra itt vagyok...

    Most már korrekten működik az Assetto, de egy furcsaság van:
    mivel a képernyő felbontása 4K ezért amikor így is volt beállítva a kijelző a win10 ben, 1/4 méretben jelent meg a kép...
    ezen túl léptem miután a winn10 ben beállítottam a FHD felbontást, DE a belépés után minden korrekten jelenik meg, kivéve a 'főmenü'. Előtte és utána is korrekten jelenik meg, teljes méretben. A legfurcsább az, hogy volt olyan alkalom, hogy ez is teljes képernyőn jelent meg. Van valami megoldás ?

    MÁS: sajnos a GTR2 nem változott, nem indul el. Mindíg kéri abeállításokat, és továbblépés után újra ugyan ezt kéri...
    (sajnos a GTR2 fórumon nincs mozgás azért 'erőszakoskodok' itt)

    Jenő

  23. #698
    Molnár Attis Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 07.
    Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    32
    Hello!

    Srácok, hol tudom azt beállítani, hogy a játék mentse a gyorsköröm replayét?


    Választ előre is köszönöm!

  24. #699
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Molnár Attis írta Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Srácok, hol tudom azt beállítani, hogy a játék mentse a gyorsköröm replayét?


    Választ előre is köszönöm!
    Kimondottan csak a gyors kör replayt nem lehet menteni. A játék menti azt amikor felmész a szerverre és ameddig fent vagy ha ezek a beállítások vannak beallitva ami a csatolt képen van. De ideiglenes mappába rakja a játékon belül a replayeknel.
    Csatolt képek Csatolt képek
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #700
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.616
    Figyu valaki használ AC-t nagy 30-34" környéki monitorral ami nem 4k-s?
    Milyen vga-val lehet normális sebességgel futattni?
    Intel i7 4770k procim van 8gb ddr3 ram, jelenleg gtx 670, erről váltanék, gtx970 lenne a befutó árban. Ez elég lehet hozzá?
    Nem SLI képes a lapom sajna, így azt mint későbbi fejlesztési lépcső ki kell hagynom.
    Szóval 1 kártyás konfigba gondolkozunk.



    Tapatalkkal küldve az én VKY-L09 eszközömről

Oldal: 28 / 29 ElsőElső ... 18 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •