Oldal: 26 / 29 ElsőElső ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó
Találatok: 626 - 650 (713 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Config/FPS

  1. #626
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Szoftverfejlesztőként hozzászólva: nincs érdemi különbség van 32 és 64 bit között egy 64 bites procin. Aki ettől vár javulást azt el kell keserítsem. Ha esetleg 4GB ramnál többet használna egy játék, abban az esetben lehet jelentős javulás, de ahogy néztem ez az AC-t ez nem érinti.

  2. #627
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    szerintem 32 biten replayt mindenképp kapcsoljátok ki...pláne ne 1 gigás korlátot használjatok, mert RAM-ba írja...+ az oprenszer és már hipp-hopp el is fogy...
    hogy elég-e AC -nak 4 giga azzal is szkeptikus vagyok...nálam nagyon jót tett mikor bővítettem 8 gigára...de ehhez 64 bit kell

  3. #628
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Szoftverfejlesztőként hozzászólva: nincs érdemi különbség van 32 és 64 bit között egy 64 bites procin. Aki ettől vár javulást azt el kell keserítsem. Ha esetleg 4GB ramnál többet használna egy játék, abban az esetben lehet jelentős javulás, de ahogy néztem ez az AC-t ez nem érinti.
    .
    Egy képernyőre való renderelésnél nem, de 3-nál már igen. Nálam a 6 GB RAMot is megeszi. Mondjuk van miből (16GB)

  4. #629
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerintem 32 biten replayt mindenképp kapcsoljátok ki...pláne ne 1 gigás korlátot használjatok, mert RAM-ba írja...+ az oprenszer és már hipp-hopp el is fogy...
    hogy elég-e AC -nak 4 giga azzal is szkeptikus vagyok...nálam nagyon jót tett mikor bővítettem 8 gigára...de ehhez 64 bit kell
    Mondjuk a 4 giga ram amúgy is igazából 3, mert 1 giga vramot mindenképp kell a játéknak és ugye azt is címezni kell
    Lényeg a lényeg, a force 32 bitnek nincs értelme. Nálam a régi gépen amúgy 2 gigát használt, de meglehet hogy köze volt hozzá az alacsony felbontásnak is

  5. #630
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Utóbbi időben gyakran előfordul, hogy másodpercekre (2-3) beakad a játék. (Korábban is volt, de most sűrűbben és hosszabban.) Az FPS leesik 5(!) környékére, a képernyő merevedik, hang fennakad. Ilyenkor általában a falnál kötök ki, de a gyors körnek biztos lőttek. Szerencsére másba még nem rongyolta bele emiatt és verseny alatt még sosem jött elő, de prekval szerveren sokszor belefutottam. Olyankor is, mikor egyedül köröztem a pályán - túl sokan egyébként sem vagyunk fenn egyszerre. Ha nincs ez az akadás, jön a stabil 120 FPS, amit limitnek beállítottam, rajtnál sem esik jelentősen vissza. Legutóbb kiraktam az AC appját, ami a terhelést mutatja valós időben. Egyedül a CPU használatot tudom mit jelent a sok szám és % között, ami általában 50-60%-on van, de akadáskor felugrik 99%-ra. Tehát a CPU-t eszi olyankor valami, de hogy mi?
    A konfigom CPU i7 5930k, GPU GTX970, 16 GB memoria.
    Ha van ötlet, szívesen veszem.

  6. #631
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Egyedül a CPU használatot tudom mit jelent a sok szám és % között, ami általában 50-60%-on van, de akadáskor felugrik 99%-ra. Tehát a CPU-t eszi olyankor valami, de hogy mi?
    A konfigom CPU i7 5930k, GPU GTX970, 16 GB memoria.
    Ha van ötlet, szívesen veszem.
    Várhatóan nem maga az AC csinál ilyet, inkább valami háttérfolyamat pl:
    - víruskergető
    - auto update
    - böngésző
    - torrent kliens
    - egyéb vacak

    és/vagy ezek permutációja.

    Lehetséges, hogy nem is a CPU a valós szűk keresztmetszet, hanem mondjuk a diszk. Ha nem SSD-d van, akkor erre is igen nagy esély van.
    (nálam pl a legtöbb dolog az SSD-ről megy, de van mellette egy rédi diszk is. Na ha azt elkezdi valami használni, akkor csinál ilyen akadást.)

    Hogy pontosan mi az, azt úgy tudod kideríteni, ha közben megnyitod a "resource monitort" másik monitoron nézve, vagy logoltatva az általa mérteket (nem tudom hogy a gyári tud-e ilyet)

    Másik probléma forrás lehet ha a CPU/GPU túlmelegszik, és emiatt leskálázza magát.
    Ezt pl a CPUID HW Monitorral meg tudod nézni, az jegyzi a min/max értékeket. Az eset után egyből megnézed, és látod ha valamelyik hőmérséklet extrém magasba szökött -> hűtés probléma
    vagy ha esetleg valamelyik feszültség érték túl alacsonyra esett -> táp probléma.
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 03. 29. 19:50.

  7. #632
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Utóbbi időben gyakran előfordul, hogy másodpercekre (2-3) beakad a játék. (Korábban is volt, de most sűrűbben és hosszabban.) Az FPS leesik 5(!) környékére, a képernyő merevedik, hang fennakad. Ilyenkor általában a falnál kötök ki, de a gyors körnek biztos lőttek. Szerencsére másba még nem rongyolta bele emiatt és verseny alatt még sosem jött elő, de prekval szerveren sokszor belefutottam. Olyankor is, mikor egyedül köröztem a pályán - túl sokan egyébként sem vagyunk fenn egyszerre. Ha nincs ez az akadás, jön a stabil 120 FPS, amit limitnek beállítottam, rajtnál sem esik jelentősen vissza. Legutóbb kiraktam az AC appját, ami a terhelést mutatja valós időben. Egyedül a CPU használatot tudom mit jelent a sok szám és % között, ami általában 50-60%-on van, de akadáskor felugrik 99%-ra. Tehát a CPU-t eszi olyankor valami, de hogy mi?
    A konfigom CPU i7 5930k, GPU GTX970, 16 GB memoria.
    Ha van ötlet, szívesen veszem.
    .
    99% hogy valamilyen háttérfolyamat, de bszinte biztosra veszem hogy nem legális szoftver. Ugyanis a "legális" programokat már többnyire ugy irják meg hogy ha teljes képernyős játék/egyébb folyamat fut, akkor a frissitések, stb szünetelnek. Lásd. Steam Avast, Win update,és még sorolhatnám.
    Én szerintem ezt egy malware csinálja. (tapasztalatból mondom)

  8. #633
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Várhatóan nem maga az AC csinál ilyet, inkább valami háttérfolyamat pl:
    - víruskergető
    - auto update
    - böngésző
    - torrent kliens
    - egyéb vacak

    és/vagy ezek permutációja.

    Lehetséges, hogy nem is a CPU a valós szűk keresztmetszet, hanem mondjuk a diszk. Ha nem SSD-d van, akkor erre is igen nagy esély van.
    (nálam pl a legtöbb dolog az SSD-ről megy, de van mellette egy rédi diszk is. Na ha azt elkezdi valami használni, akkor csinál ilyen akadást.)

    Hogy pontosan mi az, azt úgy tudod kideríteni, ha közben megnyitod a "resource monitort" másik monitoron nézve, vagy logoltatva az általa mérteket (nem tudom hogy a gyári tud-e ilyet)

    Másik probléma forrás lehet ha a CPU/GPU túlmelegszik, és emiatt leskálázza magát.
    Ezt pl a CPUID HW Monitorral meg tudod nézni, az jegyzi a min/max értékeket. Az eset után egyből megnézed, és látod ha valamelyik hőmérséklet extrém magasba szökött -> hűtés probléma
    vagy ha esetleg valamelyik feszültség érték túl alacsonyra esett -> táp probléma.
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    99% hogy valamilyen háttérfolyamat, de bszinte biztosra veszem hogy nem legális szoftver. Ugyanis a "legális" programokat már többnyire ugy irják meg hogy ha teljes képernyős játék/egyébb folyamat fut, akkor a frissitések, stb szünetelnek. Lásd. Steam Avast, Win update,és még sorolhatnám.
    Én szerintem ezt egy malware csinálja. (tapasztalatból mondom)
    SSD-n fut a win és a steam, de van mellette hagyományos HDD is tárolásra. A "resource monitor"-t megtalálom a windows-ban, vagy egy külön progi?

    Hűtés és táp problémára nem gyanakszom, mindkettő bőven van tervezve.

    A gépet csak játékra és videózásra használom, kizárólag legális szoftverek vannak rajta.

    Köszönöm az ötleteket, tovább vizsgálódom ezek mentén.

  9. #634
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    SSD-n fut a win és a steam, de van mellette hagyományos HDD is tárolásra. A "resource monitor"-t megtalálom a windows-ban, vagy egy külön progi?

    Hűtés és táp problémára nem gyanakszom, mindkettő bőven van tervezve.

    A gépet csak játékra és videózásra használom, kizárólag legális szoftverek vannak rajta.

    Köszönöm az ötleteket, tovább vizsgálódom ezek mentén.
    AVG PC Tuneup-ot próbáld ki, hátha (1 click maintenance talán az ami mindent megnéz)

  10. #635
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    AVG PC Tuneup-ot próbáld ki, hátha (1 click maintenance talán az ami mindent megnéz)
    Már a nevük is vicces - bottal sem piszkálnék meg ilyen vackokat

  11. #636
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    A "resource monitor"-t megtalálom a windows-ban, vagy egy külön progi?
    windows beépített cucc, "task manager"-ből (is) indítható.
    (magyarul nemtom hogy hívják ezeket, soha nem használtam magyar windows-t)

  12. #637
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    windows beépített cucc, "task manager"-ből (is) indítható.
    (magyarul nemtom hogy hívják ezeket, soha nem használtam magyar windows-t)

    Nagyon érdekes, hogy amikor az AC render stat appja 60-70 % procihasználatot mutat, a task manager és erőforrás figyelője szerint akkor sem megy 20 % fölé a CPU aktivitás. Bár proci magonként ez úgy néz ki, hogy a 2. és az 5. mag majdnem fullon, a többi 10 viszont gyakorlatilag nincs használatban (6 magos proci, 12 HT mag).
    Minek a 4-6-8 magos CPU, ha ennyire nem használja ki a program...?

  13. #638
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon érdekes, hogy amikor az AC render stat appja 60-70 % procihasználatot mutat, a task manager és erőforrás figyelője szerint akkor sem megy 20 % fölé a CPU aktivitás. Bár proci magonként ez úgy néz ki, hogy a 2. és az 5. mag majdnem fullon, a többi 10 viszont gyakorlatilag nincs használatban (6 magos proci, 12 HT mag).
    Minek a 4-6-8 magos CPU, ha ennyire nem használja ki a program...?
    Mert nem csak egy program fut egyszerre a gépeden

    + a HT az a gyakorlatban van hogy inkább ront a teljesítményen, mintsem jatív.
    Én tennék egy próbát kikapcsolt HT-vel is - bár nem hinném hogy ez segít, de mivel könnyű kipróbálni, megéri.
    (ezt a BIOS-ban tudod kikapcsolni)

  14. #639
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    157
    A render stats CPU százaléka nem a terheltséget mutatja, hanem hogy a számítási folyamatra szánt idő hány százalékát teszi ki a CPU aktivitás. Ebből a szempontból inkább a CPU számítások relatív sebességére utal, nem a CPU kihasználtságra. Érdemes lehet viszont tolni egy fájlintegritás ellenőrzést, illetve átnevezni a dokumentumok\Asseto Corsa mappát a profilodban és elölről kezdeni a konfigot. Nálam hozott 15-20%-nyi fps-t.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  15. #640
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Mert nem csak egy program fut egyszerre a gépeden

    + a HT az a gyakorlatban van hogy inkább ront a teljesítményen, mintsem jatív.
    Én tennék egy próbát kikapcsolt HT-vel is - bár nem hinném hogy ez segít, de mivel könnyű kipróbálni, megéri.
    (ezt a BIOS-ban tudod kikapcsolni)
    Tehát ha 90+%-on fut akkor minden OK,ha viszont pld. 50% körül akkor már sokat kell várakoznia a GPU-ra,
    elvileg minél kisebb a százalékos érték, annál jobban szűk keresztmetszet a GPU teljesítménye adott grafikai beállításnál.

  16. #641
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha 90+%-on fut akkor minden OK,ha viszont pld. 50% körül akkor már sokat kell várakoznia a GPU-ra,
    elvileg minél kisebb a százalékos érték, annál jobban szűk keresztmetszet a GPU teljesítménye adott grafikai beállításnál.
    Az elv valahogy így működik, de az ideális érték nem a >90% CPU, hanem ha a kettő egyensúlyban van, és mindkettőnél marad valamennyi szabad kapacitás. Értelemszerűen V-Sync vagy fps limit nélkül maxra fogja hajtani valamelyiket (egy tökéletes világban mindkettőt), ezért érdemes kitűzni egy reális célt (nálam pl. 75fps a 75Hz-es monitoromhoz), és annál vizsgálni.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  17. #642
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Már a nevük is vicces - bottal sem piszkálnék meg ilyen vackokat
    10 éve használom, bevált. Ez nem ilyen kamu cucc, tényleg csak értelmes dolgok vannak benne. Egyik gépemen aktív használat mellett 7 éve ugyan az a Windows 7 van

  18. #643
    Mészáros Gábor Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Életkor
    50
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha 90+%-on fut akkor minden OK,ha viszont pld. 50% körül akkor már sokat kell várakoznia a GPU-ra,
    elvileg minél kisebb a százalékos érték, annál jobban szűk keresztmetszet a GPU teljesítménye adott grafikai beállításnál.
    Tehát ha olyankor akad a játék, amikor a CPU 99%-ig felszökik, akkor pont nem a CPU a szűk, hanem a GPU... vatafakk.

    Szerk: Ja, nem. De nekem mégis akkor esik 5 körülire az fps, ha 90+%-ra ugrik a CPU érték. Akkor hogy is van ez?
    Utoljára módosította: mezgabor; 2017. 03. 31. 22:30.

  19. #644
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha olyankor akad a játék, amikor a CPU 99%-ig felszökik, akkor pont nem a CPU a szűk, hanem a GPU... vatafakk.

    Szerk: Ja, nem. De nekem mégis akkor esik 5 körülire az fps, ha 90+%-ra ugrik a CPU érték. Akkor hogy is van ez?
    Ha nem kell a játékhoz a hagyományos diszk, akkor próbáld ki, hogy csak az ssd maradjon, húzd le róla egy teszt erejéig a többit.
    Ilyen konfignak nem szabadna a CPU-n fennakadni.

    Én pl reprodukálni is tudom, hogy amint a HDD-ről nyitok meg valamit, akkor az egész rendszer "megáll" 1-2 sec-re. Ilyenkor talán valami sleep szerű állapotból indul újra a HDD. Ha ezt valami játék közbe idézi elő, akkor ez is simán megakaszthatja.

  20. #645
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha olyankor akad a játék, amikor a CPU 99%-ig felszökik, akkor pont nem a CPU a szűk, hanem a GPU... vatafakk.

    Szerk: Ja, nem. De nekem mégis akkor esik 5 körülire az fps, ha 90+%-ra ugrik a CPU érték. Akkor hogy is van ez?
    Most 90+-ra ugrik,vagy CPU Occupancy 99%-od van?
    Nézd meg esetleg a log file-od, ha tele van "WAS LATE, HAD TO LOOP" üzenettel akkor az 80%-ban valamilyen nem kívánatos háttér tevékenységre utal.

  21. #646
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Most 90+-ra ugrik,vagy CPU Occupancy 99%-od van?
    Nézd meg esetleg a log file-od, ha tele van "WAS LATE, HAD TO LOOP" üzenettel akkor az 80%-ban valamilyen nem kívánatos háttér tevékenységre utal.
    nekem van egy csomó ilyen üzenet a logban
    mi a teendő, mi lehet az ok?

  22. #647
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    nekem van egy csomó ilyen üzenet a logban
    mi a teendő, mi lehet az ok?
    Sajnos konkrétan nem tudom,az elmúlt egy hónapban nekem is teli van a log.
    Lehet valami háttérben futó program, háttétár,de nekem AC FFB rate, AC 1.12-,NVidia driver frissítések is gyanúsak.
    + meg kéne nézni, nem-e Le Mans-ban jön elő durván, nekem a pálya bizonyos részein nagyon beszakad az FPS, van egy csomó mikró lag mikor átterhel az autó

  23. #648
    Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 15.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    157
    Idézet Eredetileg mezgabor írta Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha olyankor akad a játék, amikor a CPU 99%-ig felszökik, akkor pont nem a CPU a szűk, hanem a GPU... vatafakk.

    Szerk: Ja, nem. De nekem mégis akkor esik 5 körülire az fps, ha 90+%-ra ugrik a CPU érték. Akkor hogy is van ez?
    Azért esik le 5-re az fps, mert a GPU a CPU-ra vár. Rajzolna ő szép, színes képkockákat, de ha nem mondják meg neki mi legyen rajta, találgatni nem fog.
    MSI Z370 CARBON PRO | i7-8700K | 16GB DDR4 | 500GB SSD + 2x2TB HDD | MSI GTX 1080Ti GAMING X TRIO | 3440x1440 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R | OCULUS RIFT

  24. #649
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Tegnap megrázó élményben volt részem...
    Elindítottam az AC-t, gondoltam gurulok pár kört, de még a boxkijáratig sem jutottam...
    Nem tudom hogy kunosék csaptak bele a lecsóba, vagy a virus kergető update-elte magát valami ultra biztonságos verzióra, minden esetre amikor kirakott a boxba 120 - 170 között ugráló FPS fogadott és olyan irgalmatlan stuttering, hogy ilyet még nem láttam...
    Első tippem a python volt. Kiléptem, letiltottam az összes app-ot. (gyáriakat is)
    Eredmény: 250+ FPS, 0 stuttering.
    Ezután gondoltam egyet, vissza raktam az összes app-ot és letiltottam 1 órára a vírus kergetőt.
    Eredmény: 250+ FPS, 0 stuttering.

    Nem tudom ki nyúlt bele a "jóba", de ezt érdemes szem előtt tartani, akinek FPS, vagy stuttering problémája van.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2017. 05. 19. 13:25.

  25. #650
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap megrázó élményben volt részem...
    Elindítottam az AC-t, gondoltam gurulok pár kört, de még a boxkijáratig sem jutottam...
    Nem tudom hogy kunosék csaptak bele a lecsóba, vagy a virus kergető update-elte magát valami ultra biztonságos verzióra, minden esetre amikor kirakott a boxba 120 - 170 között ugráló FPS fogadott és olyan irgalmatlan suttering, hogy ilyet még nem láttam...
    Első tippem a python volt. Kiléptem, letiltottam az összes app-ot. (gyáriakat is)
    Eredmény: 250+ FPS, 0 suttering.
    Ezután gondoltam egyet, vissza raktam az összes app-ot és letiltottam 1 órára a vírus kergetőt.
    Eredmény: 250+ FPS, 0 stuttering.

    Nem tudom ki nyúlt bele a "jóba", de ezt érdemes szem előtt tartani, akinek FPS, vagy stuttering problémája van.
    Kösz a tippet Laci!

Oldal: 26 / 29 ElsőElső ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •