Oldal: 28 / 28 ElsőElső ... 18 24 25 26 27 28
Találatok: 676 - 693 (693 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Config/FPS

Csorosz László Szervertag 2018 csori23 logója
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    37
    Üzenetek
    1.035
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Megakad vagy fekete képernyőre vált pár másodpercig? Mert nekem fekete képernyőt dob de teljesen random.
    Megáll a kép és hang is 2 mp-re és utána már a kavicságyban találom magam.

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    1.734
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Megáll a kép és hang is 2 mp-re és utána már a kavicságyban találom magam.
    Nekem is csinálja ezt úgy fél másodpercre random, már mindent kipróbáltam (energiasémák, appok letiltása, monitorozás, stb...) de akkor a windows lesz a ludas
    R * 3 + E = 0

Fülöp Róbert Szervező leomitsu logója
    Üzenetek
    367
    Tegnap nekem is voltak érdekes tapasztalataim. Kétszer is "ugrott" egyet a képernyő ,kb 30-40 méterrel előrébb volt az autó egyik pillanatról a másikra. Nekem nincs win10-em, úgyhogy reméltem ilyen bajom sose lesz. Mivel mindkettő éles gyors köröm volt, inkább kiléptem mielőtt idegösszeroppanok, és inkább elmentem iracingezni
    | AMD FX 8320 | Sapphire R9 280X 3GB | PHILIPS 40" HDTV | T300 Ferrari Alcantara + T3PA + TH8A + Playseat Evolution Alcantara |

Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    1.734
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap nekem is voltak érdekes tapasztalataim. Kétszer is "ugrott" egyet a képernyő ,kb 30-40 méterrel előrébb volt az autó egyik pillanatról a másikra. Nekem nincs win10-em, úgyhogy reméltem ilyen bajom sose lesz. Mivel mindkettő éles gyors köröm volt, inkább kiléptem mielőtt idegösszeroppanok, és inkább elmentem iracingezni
    Az akkor már AC specifikus. Nekem minden játék csinálja (legalábbis az a 3 amivel játszottam augusztus 23 óta ), az iRacing is
    R * 3 + E = 0

Város
    Királyhelmec
    Életkor
    37
    Üzenetek
    1.035
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Az akkor már AC specifikus. Nekem minden játék csinálja (legalábbis az a 3 amivel játszottam augusztus 23 óta ), az iRacing is
    Amióta win10em van, én is több játékban tapasztaltam ezt az akadást. Ilyen áron köszönöm nem kérek a +10 FPS-ből

Barna Martin ROOKIE Szervertag
    Üzenetek
    10
    Valaki talált megoldást erre a win 10es beakadós problémára?

Pázsy Tamás Regisztrált PicoBp logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    107
    Win10 Fall Creators Update javítja.
    ASUS B85M-G | i7-4790 | 16GB DDR3 | 120GB SSD + 2x2TB HDD | ASUS GTX1070 8GB FE | 2560x1080 | WINDOWS 10 x64 | T300/TX | T3PA | SHH 7R

Üzenetek
    10

Thumbs up

Idézet Eredetileg PicoBp írta Hozzászólás megtekintése
    Win10 Fall Creators Update javítja.
    És tényleg, köszii

Üdv. Van itt valaki amd vonalról valaki, aki ryzen 1600x-et használ? Mennyire használja ki a game a magokat? Eddig 3570k volt, ott használta mind a 4 magot a game. 4+ több magot is kihasznál?

Tapatalkkal küldve az én thor eszközömről

Horváth Márk Szervertag 2018 Horváth Márk logója
    Város
    Keszthely
    Életkor
    37
    Üzenetek
    511
    Idézet Eredetileg menyus11 írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv. Van itt valaki amd vonalról valaki, aki ryzen 1600x-et használ? Mennyire használja ki a game a magokat? Eddig 3570k volt, ott használta mind a 4 magot a game. 4+ több magot is kihasznál?

Nem használja ki. 4 magot használ abból 2 100%-on, a másik kettő 20-30%, a többi alszik (afterburner szerint)

Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Nem használja ki. 4 magot használ abból 2 100%-on, a másik kettő 20-30%, a többi alszik (afterburner szerint)
    Akkor lehet más volt Rég néztem már. Lényeg az a kérdésben, hogy merjek-e váltani ryzenre intel után

Város
    Budapest
    Életkor
    29
    Üzenetek
    1.734
    Idézet Eredetileg menyus11 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehet más volt Rég néztem már. Lényeg az a kérdésben, hogy merjek-e váltani ryzenre intel után

Párszor már le lett írva sok fórumon: a Ryzen nem játékra való, nem arra találták ki és abban alulmúlja az inteleket. Assetto-hoz is ahogy a legtöbb játékhoz a magas órajel számít, azaz egy 4 magos i7es magas órajellel az amire szükséged lehet, jelenleg ebből az i7700K az ami a legjobb. Ha majd megtanulnak a játék fejlesztők is programozni több szálon, akkor lesz majd érdemes a több szálas teljesítményt nézni

3570K-ról meg egyáltalán nem előrelépés a Ryzen 1600X ha a játékokat nézzük. Ha dolgozol is vele, akkor megérheti de az Assetto akkor sem lesz gyorsabb vele, csak kétszer háromszor gyorsabban buildel le a programod mondjuk
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2017. 11. 15. 10:26.
    R * 3 + E = 0

Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Párszor már le lett írva sok fórumon: a Ryzen nem játékra való, nem arra találták ki és abban alulmúlja az inteleket. Assetto-hoz is ahogy a legtöbb játékhoz a magas órajel számít, azaz egy 4 magos i7es magas órajellel az amire szükséged lehet, jelenleg ebből az i7700K az ami a legjobb. Ha majd megtanulnak a játék fejlesztők is programozni több szálon, akkor lesz majd érdemes a több szálas teljesítményt nézni

3570K-ról meg egyáltalán nem előrelépés a Ryzen 1600X ha a játékokat nézzük. Ha dolgozol is vele, akkor megérheti de az Assetto akkor sem lesz gyorsabb vele, csak kétszer háromszor gyorsabban buildel le a programod mondjuk
    Na egy ilyen válaszra vártam
    Akkor intel vonalon kezdek el keresgélni.
    Váltás pedig az alaplap halála miatt jött.

Köszi az iránymutatást.

Üzenetek
    10
    Bocsánat ha egy kicsit off, de ezt a topikot érzem a legközelebb a problémámhoz..
    Egyszerűen az agybaj kerülget már, fél éve mióta megvettem az assettot küzdök a pingemmel... Először wifivel kezdtem, pár hónap után gondoltam akkor kell a kábel, az majd segít. Meg is oldottam, 20m kábel jön fel az emeletre, minden pacek. De hiába.. Egyszerűen lutri a pingem. Nem mondom, hogy világverő netem van, mert nem, ezt pontosan tudom, de valahogy azt érzem, hogy nem a 18-20 m/s szab határt, mert nagyon sokszor stabil pingem van 12-18 között. De van néha, hogy csak úgy felkúszik 300-400-ig (időmérőn, versenyen egyaránt) aztán ha mázlim van visszaáll megint 20 alá, aztán kezdi ezt előröl... Azt gondolom nem kell ecsetelnem, hogy így lehetetlen online versenyezni, hiába nevezek bajnokságokba, ha a legtöbb futamot dobhatom el emiatt...
    Ja igen, és semmi más játéknál nincs ilyen bajom. Gondolkodtam, hogy talán a router lehet a gonosz, de akkor csinálná szerintem más játékoknál is. Bárkinek, bármi ötlet?
    Előre is köszönöm és bocsi a regényért!

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    46
    Üzenetek
    2.137
    Idézet Eredetileg Donmartino24 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat ha egy kicsit off, de ezt a topikot érzem a legközelebb a problémámhoz..
    Egyszerűen az agybaj kerülget már, fél éve mióta megvettem az assettot küzdök a pingemmel... Először wifivel kezdtem, pár hónap után gondoltam akkor kell a kábel, az majd segít. Meg is oldottam, 20m kábel jön fel az emeletre, minden pacek. De hiába.. Egyszerűen lutri a pingem. Nem mondom, hogy világverő netem van, mert nem, ezt pontosan tudom, de valahogy azt érzem, hogy nem a 18-20 m/s szab határt, mert nagyon sokszor stabil pingem van 12-18 között. De van néha, hogy csak úgy felkúszik 300-400-ig (időmérőn, versenyen egyaránt) aztán ha mázlim van visszaáll megint 20 alá, aztán kezdi ezt előröl... Azt gondolom nem kell ecsetelnem, hogy így lehetetlen online versenyezni, hiába nevezek bajnokságokba, ha a legtöbb futamot dobhatom el emiatt...
    Ja igen, és semmi más játéknál nincs ilyen bajom. Gondolkodtam, hogy talán a router lehet a gonosz, de akkor csinálná szerintem más játékoknál is. Bárkinek, bármi ötlet?
    Előre is köszönöm és bocsi a regényért!
    Nekem volt hasonló, teljesen random ping megugrásom, ami a Raceroom-nál okozott gondot, máshol nem. Nem tartott sokáig, csupán a másodperc töredékéig. Volt modemcsere, de aztán végül a UPC modemet cserélt, kaptam egy új Connectbox-ot, azóta nincs nyűg.
    Viszont, ami be tud kavarni, az minden hülye program, legutóbb FSP-zuhanást például a Firefox miatt tapasztaltam, ami a hátérben kotort a CPU cirka 50%-ával. Szóval én mindent lelövök a Steam indítása előtt. Torrent, böngésző, bezárok minden felesleges ablakot, csak a TS, a Steam és a játék megy. Gyakorlatilag érdemesebb minden rizikófaktort kikapcsolni, aztán ha úgy jó, akkor egyesével vissza, hogy mi okozza a zavart az erőben.

Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem volt hasonló, teljesen random ping megugrásom, ami a Raceroom-nál okozott gondot, máshol nem. Nem tartott sokáig, csupán a másodperc töredékéig. Volt modemcsere, de aztán végül a UPC modemet cserélt, kaptam egy új Connectbox-ot, azóta nincs nyűg.
    Viszont, ami be tud kavarni, az minden hülye program, legutóbb FSP-zuhanást például a Firefox miatt tapasztaltam, ami a hátérben kotort a CPU cirka 50%-ával. Szóval én mindent lelövök a Steam indítása előtt. Torrent, böngésző, bezárok minden felesleges ablakot, csak a TS, a Steam és a játék megy. Gyakorlatilag érdemesebb minden rizikófaktort kikapcsolni, aztán ha úgy jó, akkor egyesével vissza, hogy mi okozza a zavart az erőben.
    Igen ezeket én is megcsináltam, konkrétan a windows meg a játék fut, de valahogy nem itt van a kutya elásva.
    Az a baj, hogy teljesen kifogytam az ötletekből már, max a router csere maradt még, de valahogy nem gondolnám, hogy az a baj.

Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Város
    Eger
    Életkor
    43
    Üzenetek
    502
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    GPU:99%
    Elindítottam kíváncsiságból egy benchmark tesztet, de az utolsó sort, vagyis a GPU%-ot nem jeleníti meg. Kár, mert érdekes, és használható adat volt!

Város
    Királyhelmec
    Életkor
    37
    Üzenetek
    1.035
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Elindítottam kíváncsiságból egy benchmark tesztet, de az utolsó sort, vagyis a GPU%-ot nem jeleníti meg. Kár, mert érdekes, és használható adat volt!
    Azt már én irtam hozzá az MSI afterburner logja alapján.

Oldal: 28 / 28 ElsőElső ... 18 24 25 26 27 28

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •