Oldal: 1 / 29 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (713 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Config/FPS

  1. #1
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043

    Assetto Corsa - Config/FPS

    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    A konfigom i5 2400, 8GB memňria, Gigabyte HD5770 videó. Ezen menne normális fps-el, nem tök lebutítva?
    Írtam. Nekem e7300, 4gb ram, 5770, és fullHD-be, sőt 1920*1200-ban, kis elsémítással, hdr be, 60fps körül mözög. Stabilan, sok árnyéknál leesik mondjuk 50 körülre. Motorháztetőn kicsit lassan frissül a táj tükröződése. Sztem elég jól van optimalizálva. (persze üres pálya)
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 25. 19:26.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Nálam egy régi AMD Athlon II X2 250 proci dógozik a gépházban, viszont ha húzom, az nem mutatkozik meg különösebben az FPS-en. Ezzel szemben egy Radeon HD 7850-ről 7870-re váltás már igen, szóval elsősorban VGA függő a dolog!!

    Ezzel a konfiggal bőven 100 fölötti (130-160) FPS érhető el közepes beállításokon!


    Mindez FULL HD felbontáson értendő természetesen és egyelőre ellenfelek nélkül.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 21. 13:00.

  3. #3
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Nos, nagyjából mindenhol azt írták, hogy a 9600 GT-m megfelel a minimum követelményeknek, legújabb driver van fent, és kivág a progi, hogy nem dx 10.1 kompatibilis a kártyám... Tehát ha nem akarok vadi új gépet venni, akkor jelenleg ablakon kidobott pénz volt, hogy megvettem a játékot??? Vagy van valami megoldás?

  4. #4
    Pataki Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Város
    Győrújbarát
    Életkor
    34
    Üzenetek
    14
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, nagyjából mindenhol azt írták, hogy a 9600 GT-m megfelel a minimum követelményeknek, legújabb driver van fent, és kivág a progi, hogy nem dx 10.1 kompatibilis a kártyám... Tehát ha nem akarok vadi új gépet venni, akkor jelenleg ablakon kidobott pénz volt, hogy megvettem a játékot??? Vagy van valami megoldás?
    Helló! Az már lehet tényleg kevés hozzá. Itt a minimum rendszerkövetelmény:

    OS: Windows Vista SP2 32-bit (with KB971512 platform update)Processor: AMD Athlon X2 2.8 GHZ, Intel Core 2 Duo 2.4 GHZ
    Memory: 4GB
    Graphics Card: DirectX 10.1 (AMD Radeon HD 3870, Nvidia GeForce GT 220)
    Graphics Memory: 512 MB
    Hard Drive: 15 GB
    A GT 220 meg kicsit későbbi kártya mint a 9600GT. Szerintem elég csak a VGA kártyát frissíteni, egy tízesért már találsz használtan ilyen kártyát.

  5. #5
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Palesz írta Hozzászólás megtekintése
    Nos, nagyjából mindenhol azt írták, hogy a 9600 GT-m megfelel a minimum követelményeknek, legújabb driver van fent, és kivág a progi, hogy nem dx 10.1 kompatibilis a kártyám... Tehát ha nem akarok vadi új gépet venni, akkor jelenleg ablakon kidobott pénz volt, hogy megvettem a játékot??? Vagy van valami megoldás?
    most olvastam sg-n hogy állítólag lesz hozzá 1 up steamen,valami ini-t kell átírni és akkor megy majd dx10-en is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #6
    Ambrózy Pál Regisztrált Palesz logója
    Csatlakozott
    2004. 12. 22.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    40
    Üzenetek
    2.344
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    most olvastam sg-n hogy állítólag lesz hozzá 1 up steamen,valami ini-t kell átírni és akkor megy majd dx10-en is
    Adná az ég!!! Egy fillért nem akarok gépre költeni...

  7. #7
    Nekem csak annyi a gondom hogy ,egy nem gyenge géppel is, egy nagy lag az egész játék 3 monotoron.
    De ezt másnál is olvastam erősseb vidi kari mellett is.
    Állítgattam már több órát...... oda-vissza minden verziót kipróbáltam (mindent levettem 0-ra),de ez a játék ebben a formában értékelhetetlen számomra ,még szerencse hogy csak 5000 adtam érte de az is sok volt.
    1 moncsin meg játszik vele a t...öm.
    Igaz ott hasít 150-200 fps-el
    Nincs ez szerintem rendesen optimalizálva .
    Pl. "Valluelga" ,vagy mi a neve ,pályán a legrosszab a helyzet ,sokszor olyan fps esések vannak hogy ,diavetítésbe megy át,pedig még füst nincs is ,akkor meg .....
    Az iRacingnél alig van olyan hogy ,némely pályán 100 alá esik de észre se veszem pedig minden fullon ketyeg és a sok online ellenfél mellett.
    Ebben meg 1 nyomorult kocsival is ......áááá mind 1.
    Annyira meg nem estem hasra a graftól, semmivel nem jobb egy szebb árkád játéknál,de ott legalább folyamatos a kép....
    Van itt még hova fejlődni,ha egyálltalán ezt a graf részét redbe teszik valamikor is,vagy kösse rá a gépét Paksra akinek kevés DDDDD
    Pedig szívesen körözgetnék vele, de így el ment tőle a kedvem.

  8. #8
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak annyi a gondom hogy ,egy nem gyenge géppel is, egy nagy lag az egész játék 3 monotoron.
    De ezt másnál is olvastam erősseb vidi kari mellett is.
    Állítgattam már több órát...... oda-vissza minden verziót kipróbáltam (mindent levettem 0-ra),de ez a játék ebben a formában értékelhetetlen számomra ,még szerencse hogy csak 5000 adtam érte de az is sok volt.
    1 moncsin meg játszik vele a t...öm.
    Igaz ott hasít 150-200 fps-el
    Nincs ez szerintem rendesen optimalizálva .
    Pl. "Valluelga" ,vagy mi a neve ,pályán a legrosszab a helyzet ,sokszor olyan fps esések vannak hogy ,diavetítésbe megy át,pedig még füst nincs is ,akkor meg .....
    Az iRacingnél alig van olyan hogy ,némely pályán 100 alá esik de észre se veszem pedig minden fullon ketyeg és a sok online ellenfél mellett.
    Ebben meg 1 nyomorult kocsival is ......áááá mind 1.
    Annyira meg nem estem hasra a graftól, semmivel nem jobb egy szebb árkád játéknál,de ott legalább folyamatos a kép....
    Van itt még hova fejlődni,ha egyálltalán ezt a graf részét redbe teszik valamikor is,vagy kösse rá a gépét Paksra akinek kevés DDDDD
    Pedig szívesen körözgetnék vele, de így el ment tőle a kedvem.
    Hát ezt nem értem nekem 60-80 közt van az FPS szintén 3 moncsival és semmi lagom sincs. Tény hogy minden grafikai bigyó ki van kapcsolva, low-ra van téve, de így se mondanám rondának. És a Disable HDR-t bibáld BE. Akkor van kikapcsolva!
    Lehet hogy a kormányzásban van egy csöppnyi lag ami úgysem nem számít sehova. Majd Tilus mindjár ráharap erre.
    Úgyis minden autón más a kormányszög ezért így is épp elég megszokni a kormányzást.
    Egyelőre több autóban is szörnyű/összeegyeztethetelen számomra a kormányzás.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #9
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt nem értem nekem 60-80 közt van az FPS szintén 3 moncsival és semmi lagom sincs. Tény hogy minden grafikai bigyó ki van kapcsolva, low-ra van téve, de így se mondanám rondának. És a Disable HDR-t bibáld BE. Akkor van kikapcsolva!
    Lehet hogy a kormányzásban van egy csöppnyi lag ami úgysem nem számít sehova. Majd Tilus mindjár ráharap erre.
    Úgyis minden autón más a kormányszög ezért így is épp elég megszokni a kormányzást.
    Egyelőre több autóban is szörnyű/összeegyeztethetelen számomra a kormányzás.
    Nekem 40 fps-n sincs lagg Viszont amit Tilus mondott azt ki kell pipálni a profilerben kívül. Az all game mitudoménmit.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 21. 18:27.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #10
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt nem értem nekem 60-80 közt van az FPS szintén 3 moncsival és semmi lagom sincs. Tény hogy minden grafikai bigyó ki van kapcsolva, low-ra van téve, de így se mondanám rondának. És a Disable HDR-t bibáld BE. Akkor van kikapcsolva!
    Lehet hogy a kormányzásban van egy csöppnyi lag ami úgysem nem számít sehova. Majd Tilus mindjár ráharap erre.
    Úgyis minden autón más a kormányszög ezért így is épp elég megszokni a kormányzást.
    Egyelőre több autóban is szörnyű/összeegyeztethetelen számomra a kormányzás.
    Szerinteddddddddd nem kapcsoltam ki ,a pipa is benne van nekem is annyi az fps ,mint neked,de nem tetszik valami nem kerek.
    Nagyon ingadozó a szemem is zavarja,hogy nem sima a kép (éles),és amikor füst és egyébb van akkor csak nézek ,mint jenőke a moziban a diavetítés alatt.

    Ha meg a V-Sync bekapcsolom állandó az FPS 60 folyamatos a kép ,de úgy sem kerek valami,mert olyan a görbe hogy néha a "monteveres" csúcsára ér.
    Aminek folyamtosan egyenesen kéne lennie.
    Komolyan mondom az iRacingnél 3x ennyi idő alatt nem fáradt el a szemem (versenyek alatt)mint ennél.......
    Na mind 1 ez illenosztjóvan

  11. #11
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem csak annyi a gondom hogy ,egy nem gyenge géppel is, egy nagy lag az egész játék 3 monotoron.
    De ezt másnál is olvastam erősseb vidi kari mellett is.
    Állítgattam már több órát...... oda-vissza minden verziót kipróbáltam (mindent levettem 0-ra),de ez a játék ebben a formában értékelhetetlen számomra ,még szerencse hogy csak 5000 adtam érte de az is sok volt.
    1 moncsin meg játszik vele a t...öm.
    Igaz ott hasít 150-200 fps-el
    Nincs ez szerintem rendesen optimalizálva .
    Pl. "Valluelga" ,vagy mi a neve ,pályán a legrosszab a helyzet ,sokszor olyan fps esések vannak hogy ,diavetítésbe megy át,pedig még füst nincs is ,akkor meg .....
    Az iRacingnél alig van olyan hogy ,némely pályán 100 alá esik de észre se veszem pedig minden fullon ketyeg és a sok online ellenfél mellett.
    Ebben meg 1 nyomorult kocsival is ......áááá mind 1.
    Annyira meg nem estem hasra a graftól, semmivel nem jobb egy szebb árkád játéknál,de ott legalább folyamatos a kép....
    Van itt még hova fejlődni,ha egyálltalán ezt a graf részét redbe teszik valamikor is,vagy kösse rá a gépét Paksra akinek kevés DDDDD
    Pedig szívesen körözgetnék vele, de így el ment tőle a kedvem.
    Ez van, akinek 3 monitor kell, annak nem elég egy középkategóriás kártya. Márpedig ha 150/200fps-ed van low beállításokkal akkor az már nem top cucc. Olyat manapság egy 2 éves chippel szerelt 40-50ezer forintos kártya tud, és rá akarsz kötni három nyégyszer olyan értékű monitort 6000x1080-ban!

    BF4-et próbáltad 3 monitoron?
    Vagy pCars-t?

    iRacingel kár összehasonlítani, az egy dx9-es progi, 2003-as tovább fejlesztegetett és 5 éve polírozott motorral és igenis a látvány beli különbség óriási:

    iRacing:
    lotus49_iracing_10.jpg
    Asetto:
    racesimcentral-assetto-corsa-Lotus-type-49-5.jpg

    Az anyagok, a felületek, a tükröződések, a dinamikus fények és árnyékok, nomeg a poligonszám..

  12. #12
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Szerinteddddddddd nem kapcsoltam ki ,a pipa is benne van nekem is annyi az fps ,mint neked,de nem tetszik valami nem kerek.
    Nagyon ingadozó a szemem is zavarja,hogy nem sima a kép (éles),és amikor füst és egyébb van akkor csak nézek ,mint jenőke a moziban a diavetítés alatt.

    Ha meg a V-Sync bekapcsolom állandó az FPS 60 folyamatos a kép ,de úgy sem kerek valami,mert olyan a görbe hogy néha a "monteveres" csúcsára ér.
    Aminek folyamtosan egyenesen kéne lennie.
    Komolyan mondom az iRacingnél 3x ennyi idő alatt nem fáradt el a szemem (versenyek alatt)mint ennél.......
    Na mind 1 ez illenosztjóvan
    Vsync csak akkor nem folyamatos ha a géped nem tudja a 60fps-t tartani.

    Hidd el hogy 150-160fps-el ugyanolyan folyamatos vagy igazából folyamatosabb is mint az iracing, csak 2x olyan erős videokártya kell hozzá.
    A mostani kártyád 3 éves már és azóta 2 generáció váltás volt! Mostani 50e forintos X270 25%-al gyorsabb lett a 6970-nél.

    Egyszerűen kapcsolj ki 2 moncsit és próbáld újra..mert teljesen más a vezetési élmény, és ez a lényeg...iRacing az új gumimodell óta elég problémás lett, lassan is nehéz körbemenni vele, itt meg első kanyartól végig driftelem a pályát, és nem azért mert könnyű, hanem mert JÓL érezni és kiszámíthatóan viselkedik.
    Ezt a netkar is tudta..csak azt nem tolták mert csűnya volt, na most itt a tuti grafikai motor, de láss csodát, a mostani középkategóriás kártyákra van tervezve, de nem 3 monitorhoz.

    Ha veszel két középkategóriás kártyát, vagy egy top kártyát akkor nem lesz ilyen gondod 3 monicsin sem. Erős közepes beállításokkal (16xAF/4XAA/high shadow/medium cube/2faces/HDR OFF) 100-150fps 6000x1200-ban. De ez így volt 3 éve is iRacingben, akkor sem véletlenül vetted a top kártyát, hanem azért mert 3 monitorhoz kellett.
    Sajnos a tripple screen dologban nem a monitor drága, hanem hogy azt etetni kell pixelekkel, és sok a pixel, és a video kártya harmad annyi idő alatt avul teljesen el így.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 12. 19:13.

  13. #13
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van, akinek 3 monitor kell, annak nem elég egy középkategóriás kártya. Márpedig ha 150/200fps-ed van low beállításokkal akkor az már nem top cucc. Olyat manapság egy 2 éves chippel szerelt 40-50ezer forintos kártya tud, és rá akarsz kötni három nyégyszer olyan értékű monitort 6000x1080-ban!

    BF4-et próbáltad 3 monitoron?
    Vagy pCars-t?

    iRacingel kár összehasonlítani, az egy dx9-es progi, 2003-as tovább fejlesztegetett és 5 éve polírozott motorral és igenis a látvány beli különbség óriási:

    iRacing:
    lotus49_iracing_10.jpg
    Asetto:
    racesimcentral-assetto-corsa-Lotus-type-49-5.jpg

    Az anyagok, a felületek, a tükröződések, a dinamikus fények és árnyékok, nomeg a poligonszám..
    Akkor a megoldás szerinted mi lenne, mit javasolsz ???
    Új vidi kari és milyen és még mit kellene cserélni???
    Ez a konfigom.

    Intel Core i7 2600K s1155 Processzor
    Gigabyte GV-R697OC-2GD -HD6970 2GB PCle Videokártya
    WD 1TB 32MB SATA3 winchester
    4GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX memória KIT
    FSP 650W FSP650-80EGN Active PFC 90+ tápegység
    Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 s1155 alaplap

    Ezek szerint már ennek és a pCars-nak is kevés,ja az se sokkal fut jobban.

    Ja látom már válaszoltál is KÖSZI

  14. #14
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor a megoldás szerinted mi lenne, mit javasolsz ???
    Új vidi kari és milyen és még mit kellene cserélni???
    Ez a konfigom.

    Intel Core i7 2600K s1155 Processzor
    Gigabyte GV-R697OC-2GD -HD6970 2GB PCle Videokártya
    WD 1TB 32MB SATA3 winchester
    4GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX memória KIT
    FSP 650W FSP650-80EGN Active PFC 90+ tápegység
    Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 s1155 alaplap

    Ezek szerint már ennek és a pCars-nak is kevés,ja az se sokkal fut jobban.

    Ja látom már válaszoltál is KÖSZI
    Azt javaslom várj még picit, addig próbálgasd 1 monitoron, jobbra-balra úgysincs ellenfél
    Egyrészt nem tudjuk a gépigényt több autóval a pályán, másrészt még a driverek (nvidia biztosan) finomodni fog, és még némi optimalizáció is hátra van.

    Azt tudom hogy GTX690 és 2xGTX770 gyakorlatilag ugyanúgy viselkedik. Majdnem tökéletes mindkettő a fenti beállításokkal. Mindkettő SLI tehát mikrolag van, 1 erősebb GPU jobb lenne. 690 túlárazott, azt nem ajánlanám, 770-esen meg kevés a ram. (1900mb-t is láttam használni, tehát minimum 3 giga javallot 3 monitorhoz)
    Elvileg a GTX780 és a R290 is hasonló teljesítményt nyújthat, de még nem próbáltam, ha nagyon remeg a kezed akkor ezek vannak...illetve a még erősebb verzióik (780ti és R290X).

    Máshoz nem kell majd nyúlnod, proci bőven elég, esetleg a PCI-e 2 gen csati szabhat némi határt és ugye nálad az alaplap miatt az SLI kizárt, a crossfire-t pedig nem ajánlanám (nálam még sohasem volt folyamatos a kép CF-el)

    Viszont srácok, nem kell betojni 1 monitoron nincs ilyen komoly gond 3 monitor egy igen speciális problémakör csak mostanáig procit kellett hozzá vennünk az iR miatt, most meg a GPU lett kevés.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 12. 19:28.

  15. #15
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Azt javaslom várj még picit, addig próbálgasd 1 monitoron, jobbra-balra úgysincs ellenfél
    Egyrészt nem tudjuk a gépigényt több autóval a pályán, másrészt még a driverek (nvidia biztosan) finomodni fog, és még némi optimalizáció is hátra van.

    Azt tudom hogy GTX690 és 2xGTX770 gyakorlatilag ugyanúgy viselkedik. Majdnem tökéletes mindkettő a fenti beállításokkal. Mindkettő SLI tehát mikrolag van, 1 erősebb GPU jobb lenne. 690 túlárazott, azt nem ajánlanám, 770-esen meg kevés a ram.
    Elvileg a GTX780 és a R290 is hasonló teljesítményt nyújthat, de még nem próbáltam, ha nagyon remeg a kezed akkor ezek vannak...illetve a még erősebb verzióik (780ti és R290X).

    Máshoz nem kell majd nyúlnod, proci bőven elég, esetleg a PCI-e 2 gen csati szabhat némi határt és ugye nálad az alaplap miatt az SLI kizárt, a crossfire-t pedig nem ajánlanám (nálam még sohasem volt folyamatos a kép CF-el)


    Viszont srácok, nem kell betojni 1 monitoron nincs ilyen komoly gond 3 monitor egy igen speciális problémakör csak mostanáig procit kellett hozzá vennünk az iR miatt, most meg a GPU lett kevés.
    Köszi a segítséget.
    És ATI kártyát nem ajánlsz hozzá jobb a Nvidia ??,
    Ja ja tegnap azt is kipróbáltam ,tetszett is,már mint az 1 moncsi, ott azért más volt a helyzet ,csak akkor ,minek a 3 az az igazság már annyira hozzá szoktam hogy 1 moncsin hiány érzetem van.
    Asszem a Jézuskának mélyen a zsebébe kell nyúlnia.

  16. #16
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor a megoldás szerinted mi lenne, mit javasolsz ???
    Új vidi kari és milyen és még mit kellene cserélni???
    Ez a konfigom.

    Intel Core i7 2600K s1155 Processzor
    Gigabyte GV-R697OC-2GD -HD6970 2GB PCle Videokártya
    WD 1TB 32MB SATA3 winchester
    4GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX memória KIT
    FSP 650W FSP650-80EGN Active PFC 90+ tápegység
    Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 s1155 alaplap

    Ezek szerint már ennek és a pCars-nak is kevés,ja az se sokkal fut jobban.

    Ja látom már válaszoltál is KÖSZI
    Jobban átnézve, még 4 giga ramot hozzádobnék ugyanebből a fajtából, vagy akár ezt eladhatod és vehetsz picit gyorsabbat, bár a ram árak karácsonyi szárnyalásukat megkezdték már.
    Esélyesnek látom hogy csuuunya látens ram problémád van.

  17. #17
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget.
    És ATI kártyát nem ajánlsz hozzá jobb a Nvidia ??,
    Ja ja tegnap azt is kipróbáltam ,tetszett is,már mint az 1 moncsi, ott azért más volt a helyzet ,csak akkor ,minek a 3 az az igazság már annyira hozzá szoktam hogy 1 moncsin hiány érzetem van.
    Asszem a Jézuskának mélyen a zsebébe kell nyúlnia.
    Tudom miről beszélsz. Én is teljesen a 3 moncsihoz meg a rifthez vagyok szokva, ott aztán nézhetek akárhova...jut eszembe, az a jövő és nem kell hozzá giga hardver az alacsonyabb felbontás miatt.
    Te meg az iR 120-300fps-ét szoktad meg úgy hogy minden más kevés. Ilyesmit tudhat a géped. Stimm?
    Van ilyen

  18. #18
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Jobban átnézve, még 4 giga ramot hozzádobnék ugyanebből a fajtából, vagy akár ezt eladhatod és vehetsz picit gyorsabbat, bár a ram árak karácsonyi szárnyalásukat megkezdték már.
    Esélyesnek látom hogy csuuunya látens ram problémád van.
    Akkor lehet komplett gép csere jobb lenne ??? vagy nem tom...

  19. #19
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor lehet komplett gép csere jobb lenne ??? vagy nem tom...
    Nem. Alaplap+proci+táp teljesen kiváló.
    1 erős GPU kell.
    Új AMD generáció csak a 290-esekben van, de azokat még alig alig lehet megszerezni, tehát nincs róla tapasztalat. Főleg nem assetto corsával és 3 monitorral
    Az már látszik hogy azzal is várni kéne, mert a referencia hütők melegednek..tiszta szívvel csak a 780/780ti-t merném ajánlani így. Viszont R290 jóval olcsóbb lenne (400$)...szóval türelem.
    Ramot érdemes máris beletolni a gépbe bármelyik újabb, de akár régi progi is swappelhet miatta.

  20. #20
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Nem. Alaplap+proci+táp teljesen kiváló.
    1 erős GPU kell.
    Új AMD generáció csak a 290-esekben van, de azokat még alig alig lehet megszerezni, tehát nincs róla tapasztalat. Főleg nem assetto corsával és 3 monitorral
    Az már látszik hogy azzal is várni kéne, mert a referencia hütők melegednek..tiszta szívvel csak a 780/780ti-t merném ajánlani így. Viszont R290 jóval olcsóbb lenne (400$)...szóval türelem.
    Ramot érdemes máris beletolni a gépbe bármelyik újabb, de akár régi progi is swappelhet miatta.
    Értem köszi az eddigieket is ,
    Igazából annyira nem értek hozzá vagy egy szerviz ahova szoktam vinni és ott is vettem ők rakták össze több mint 2,5 éve ,de hiába fejlődnek a játékok is,így megkövetelik az erősebb jobb gépeket a 3 moncsiról nem is beszélve.
    Szerinted meddig érdemes várni a komolyabb beruházással?

  21. #21
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Értem köszi az eddigieket is ,
    Igazából annyira nem értek hozzá vagy egy szerviz ahova szoktam vinni és ott is vettem ők rakták össze több mint 2,5 éve ,de hiába fejlődnek a játékok is,így megkövetelik az erősebb jobb gépeket a 3 moncsiról nem is beszélve.
    Szerinted meddig érdemes várni a komolyabb beruházással?
    Január vége, addigra még lemennek az árak, kijönnek nem referencia hütős modellek.
    Vagy amikor kijön a muliplayer
    A bolt egyébként jó munkát végzett 2 éve. iR-hez akkor és most is teljesen tökéletes konfiguráció volt ez.
    Ramot máris megveheted. Beballagsz a boltba 1 ram stickel a gépedből. Feliratod velük pontosan mid van (ezer féle van) és kérsz még 4 gigás KIT-et ugyanebből.
    Ha nem pont ugyanazt hozzák...át se vedd.

    Visszatenni gyerekjáték, csak hallgasd hogy rendesen bepattan-e, aztán szemrevételezéssel ellenőrizd. Utána már semmit sem kell csinálnod, csak ellenőrizni windowsban hogy működik-e.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 12. 19:59.

  22. #22
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Január vége, addigra még lemennek az árak, kijönnek nem referencia hütős modellek.
    Vagy amikor kijön a muliplayer
    A bolt egyébként jó munkát végzett 2 éve. iR-hez akkor és most is teljesen tökéletes konfiguráció volt ez.
    Ramot máris megveheted. Beballagsz a boltba 1 ram stickel a gépedből. Feliratod velük pontosan mid van (ezer féle van) és kérsz még 4 gigás KIT-et ugyanebből.
    Ha nem pont ugyanazt hozzák...át se vedd.

    Visszatenni gyerekjáték, csak hallgasd hogy rendesen bepattan-e, aztán szemrevételezéssel ellenőrizd. Utána már semmit sem kell csinálnod, csak ellenőrizni windowsban hogy működik-e.
    Megint csak köszi ....de ezt meghagyom nekik valamiből ők is kell hogy éljenek
    No meg igazából a kocsikhoz értek azzal is foglalkozom főállásba,de ez a része ,már mint a sz.tech nem az én világom ,(csak felhasználó vagyok) túl későn kezdtem ,vagy túl korán születtem.....de majd az utódom már ezt tanulja,csak lesz belőle valami.....

  23. #23
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont srácok, nem kell betojni 1 monitoron nincs ilyen komoly gond 3 monitor egy igen speciális problémakör csak mostanáig procit kellett hozzá vennünk az iR miatt, most meg a GPU lett kevés.
    Ez tényleg így van.
    Amúgy van nekem is olyan progi ami 3 monitorral akadozgat pedig megvan a "kellő" FPS-em. Na abban visszatérek az "őskori fapados" 1 monitor használatra és úgy tetszik a game, nem zavarja a szemem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #24
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ez tényleg így van.
    Amúgy van nekem is olyan progi ami 3 monitorral akadozgat pedig megvan a "kellő" FPS-em. Na abban visszatérek az "őskori fapados" 1 monitor használatra és úgy tetszik a game, nem zavarja a szemem.
    Na ja valóban,,,no de mégis jobb a 3....
    Minden minimumon 2x-low -stb
    70-80-al hasít XD nem tudom ....mint ha tegnap óta jobb lenne vagy csak romlott a szemem,(vagy elrontotta a játék)no meg nem is aludtam már48 órája
    Mind 1 fejleszteni kell nincs mese.
    Holnap írok is a Jézuskának ez ügybe....

  25. #25
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Na ja valóban,,,no de mégis jobb a 3....
    Minden minimumon 2x-low -stb
    70-80-al hasít XD nem tudom ....mint ha tegnap óta jobb lenne vagy csak romlott a szemem,(vagy elrontotta a játék)no meg nem is aludtam már48 órája
    Mind 1 fejleszteni kell nincs mese.
    Holnap írok is a Jézuskának ez ügybe....
    Sajna most egy erős (grafikai) generáció váltás van még az autós progikban is. Illetve ott mindenképp, talán más progikban ez folyamatosabb volt mint az autós szimben.
    Mi rinyáltunk az új progikért... hát megkaptuk. Csak ez már egy új generáció... amihez új generációs gép se ártana.
    Hát így jártunk.

    Jah, ha már írsz engem is említs meg abban az üziben, kösziii.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Oldal: 1 / 29 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •