Oldal: 3 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (401 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on cars

  1. #51
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    A mod nem feltetlen funra keszul, ennel azert komolyabb tervek vannak vele. ;-)
    Eleg sok mindent tudnek irni a modrol ill egyeb kulisszatitkokrol, de ezt Tommyra biznam mivel az o munkaja. En csak a videot keszitettem, viszont annyit elarulhatok h iszonyat jo volt vegre egy elsokerekes gepet vezetni a Fityon kivul AC-ban. :-)
    ...mint a messiást..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #52
    Poszmik Gilbert Versenyző GilbertP logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 23.
    Város
    Érd
    Életkor
    34
    Üzenetek
    161
    Gadfly nem megy a vidijóóóó

    Megy, csak telóról nem indult el!
    Utoljára módosította: GilbertP; 2014. 10. 15. 12:31. Indoklás: mááá megy :D

  3. #53
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Gadfly nem megy a vidijóóóó
    "A hiba az ön készülékében van."
    Nálam működik.

  4. #54
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg GilbertP írta Hozzászólás megtekintése
    Gadfly nem megy a vidijóóóó
    Telefonról próbáltad? Mert ott elvileg tényleg nem megy... Néztem már youtubeon belül a beállításokban, de nem találtam olyan opciót, hogy mobilon is engedélyeztetni kéne. Tud erre esetleg vki vmit?
    simraceseries.com

  5. #55
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Életkor
    45
    Üzenetek
    368

  6. #56
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Lehet tesztelgetni az oldtimereket: http://drillsgt98th0.wix.com/actemp#!cars/c1x9v

  7. #57
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    Alfa Romeo 1965 TZ2


  8. #58
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    1987 Ford Sierra RS Cosworth v 0.66

    Video:




    Nem tudom, hogy az E30-cal hogy lennének pariban...
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 12. 24. 11:08.

  9. #59
    Sári András Versenyző Sári András logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 09.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    1987 Ford Sierra RS Cosworth v 0.66


    Video



    Nem tudom, hogy az E30-l hogy lennének pariban.
    Ez nagyon el lett találva szerintem ! Remek fizika jó kezelhetőség Talán még bajnokságot is eltudok képzelni az RS-el . Közelebb hozná kicsit a mezőnyt, és jó alapot tudna nyújtani a tanuláshoz .....(akik még mos ismerkednek a játékkal ,versenyzéssel ) biztos remek csaták lennének ezekkel az utcai rakétákkal ....
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 12. 24. 11:08.

  10. #60
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Sári András írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nagyon el lett találva szerintem ! Remek fizika jó kezelhetőség Talán még bajnokságot is eltudok képzelni az RS-el . Közelebb hozná kicsit a mezőnyt, és jó alapot tudna nyújtani a tanuláshoz .....(akik még mos ismerkednek a játékkal ,versenyzéssel ) biztos remek csaták lennének ezekkel az utcai rakétákkal ....
    Én is mentem vele pár kört. Nagyon kis frankó autó/mod. Tényleg tetszik. Könnyen kezelhető, nem érzékeny a hirtelen reakciókra. Nagyon tetszik a mozgása/fizikája is. Persze van még pár hiányossága, nem vált a kéz, meg ilyesmi, de ettől tök jól játszható. Spa-ban pár kör alatt futottam vele 2.58,4-t, így kb pariban van a E30 M3-l. Ennél azért többet kell menni majd vele.

    Sokat nem lehet és nem is kell állítgatni. A gyári settel is szépen lehet futni, bár a feneke mindig bebicsaklik - szóval keményebbre venném (ha lehetne).

    Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.

  11. #61
    Sári András Versenyző Sári András logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 09.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    51
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én is mentem vele pár kört. Nagyon kis frankó autó/mod. Tényleg tetszik. Könnyen kezelhető, nem érzékeny a hirtelen reakciókra. Nagyon tetszik a mozgása/fizikája is. Persze van még pár hiányossága, nem vált a kéz, meg ilyesmi, de ettől tök jól játszható. Spa-ban pár kör alatt futottam vele 2.58,4-t, így kb pariban van a E30 M3-l. Ennél azért többet kell menni majd vele.

    Sokat nem lehet és nem is kell állítgatni. A gyári settel is szépen lehet futni, bár a feneke mindig bebicsaklik - szóval keményebbre venném (ha lehetne).

    Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.
    2.56.9..

  12. #62
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én is mentem vele pár kört. Nagyon kis frankó autó/mod. Tényleg tetszik. Könnyen kezelhető, nem érzékeny a hirtelen reakciókra. Nagyon tetszik a mozgása/fizikája is. Persze van még pár hiányossága, nem vált a kéz, meg ilyesmi, de ettől tök jól játszható. Spa-ban pár kör alatt futottam vele 2.58,4-t, így kb pariban van a E30 M3-l. Ennél azért többet kell menni majd vele.

    Sokat nem lehet és nem is kell állítgatni. A gyári settel is szépen lehet futni, bár a feneke mindig bebicsaklik - szóval keményebbre venném (ha lehetne).

    Próbáljátok ki, nem fogtok csalódni.
    Én is kipróbáltam. Szerintem egy kicsit lassabb mint az E30 M3, de tényleg jó kis kocsi.

  13. #63
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Na, akkor a hutyutyu-hutyutyu után jöhet a dingdiringdingding is :-)

    http://www.virtualr.net/trabant-601-...a-new-previews

    Track505 has released new previews of his unique Trabant 601 mod for Assetto Corsa. The post Trabant 601 for Assetto Corsa – New Previews appeared first on VirtualR - Sim Racing News.

    -- gReader Pro
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #64
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Az Assetto Corsa Mods könyvtára: http://get-good.net/index.php?title=...a#Track_Addons
    (csak halkal megjegyzem, hogy ők nem restellik a fizetett modokat sem megosztani)
    A könyvtár linkjüket a fészbukon ösztották meg.
    Szeretnék megkérni mindenkit, hogy teszteljétek a modokat, és ha találtok benne egy érdemleges kocsit, ami fizikailag is megfelel akár egy fun erejéig, akkor irjátok le ide melyikek is azok.
    Nekem ami eddig bejött az a Japán Super GT 500, Ford GT (Assetto Corsa Drift Community könyvtára:https://drive.google.com/folderview?...TRCd084RFQ3b0E), Ginetta GT, Mazda 3(ami sztem pariban van az alfával) és a hangjuk is jó

    acs_2014_11_18_14_27_24_866.jpgacs_2014_11_18_14_30_38_982.jpgacs_2014_11_18_14_24_04_486.jpg
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 11. 24. 10:38.

  15. #65
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése

    Szeretnék megkérni mindenkit, hogy teszteljétek a modokat, és ha találtok benne egy érdemleges kocsit, ami fizikailag is megfelel akár egy fun erejéig, akkor irjátok le ide melyikek is azok.
    Először is köszi!

    Kipróbáltam egy-két autót, soknak nemvolt hangja, de pl. a kamion mod: na az fasza 5-ös. A Volvót próbáltam, de szerintem nagyon jó. Két kamion mod van, asszem a másik a Renault.
    Tudom Szabi, hogy nem gyári mod, de mehetnénk a két kamionnal egy FUN-t, mondjuk Nurburgring GP-n

  16. #66
    Somogyi Peter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 06. 04.
    Életkor
    52
    Üzenetek
    110

    Csorosz mods:)

    Először is köszönöm az URD pakk kiváló és csak ajánlani tudom mindenkinek ezzel egy igazi komoly bajnokság kiváló lenne és több autót is kipróbáltam a szerelmem pedig ez lett..

    https://www.youtube.com/watch?v=zhXcNFW276w

  17. #67
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Kipróbáltam egy rakatot. Nem teljes mélységben, de azért eléggé.

    Amit megnéztem kicsit szétosztanám csoportokba és kb. 1-5-ig osztályozom őket, de mindegyik még béta!!!!

    Musclecarok:

    Corvette 1970:
    Nincs nyomatéka az autónak a gumi fizikát sem találom megfelelőnek. Erősen fejlesztendő. 3

    Pontiac TransAm 1973:
    Az irányítás valami borzalom. A graf sem túl jó még Gyerekcipőben jár. 1

    Yenko Camaro 1969: Nagyon hasonló a Corvettehez. Fejlesztendő. Max. 3

    Hemi Cuda 1971:
    Még ezen érezni a legjobban hogy Musclecar-ban ülsz, de ez is csak közepes szerintem. 3

    Le Mans 1955:
    Elég jól sikerült, kicsit érdekesnek találom, hogy mindegyikben megtalálható a semi slick gumi...

    Maserati 300s:
    Nem olyan nehéz kezelni, mint vártam. Anno a GTL-ben, a 450s volt a legnehezebben vezethető autó. Ezt jóval könnyebb terelgetni annál, de az utcaival vadabb. Nem rossz, de ne értse félre senki, fejlesztendő. Funra alkalmas 4

    Aston Martin DBR1:
    Az egyik legjobb a mostani eresztés közül. A hangot (bár soha nem hallottam, csak videon, belinkeltem) erősen javítani kell! Bőven játszható egy fun futamra meg kiválló, de ez hasonlóan nehéz, mint a Cobra, főleg utcai virsli gumin. Jó mod 5

    Jaguar D-type:
    Ez is nagyon jó mod. Sajnos semmi sem állítható rajta. A hangja is szerintem helyén van. Játszható mod 4

    Egyéb:

    Alfa Romeo TZ2:
    A féket csak ovatosan mert azonnal blokkol, és az irányításával sem vagyok megbékülve. A hang gyengusz lásd linken az eredetit. Nagyon jó mod lehet... még csak 3.

    És a végére hagytam a kedvencem a mostani csoportból

    DeTomaso Pantera 1970:
    Nagyon tetszett. Legalább olyan jó, mint a Ford Sierra mod. Szép, jól mozog, elég jó a hangja. Van pár grafikai bug azért (a kipuf lóg, meg ilyesmi) de ettől igen alkalmas egy jó kergetőzésre. 5

    Összegezve:
    Az Aston Martin DBR1 és a DeTomaso Pantera és talán a Jaguar D-type alkalmas most arra hogy egy futamot nyomjunk vele. A többi még nem.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 11. 24. 20:13.

  18. #68
    Bardócz Dávid Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Üzenetek
    58
    Van Pantera? Azt a GTL-ben imádtam, és még a zenekar is kurvajó!

  19. #69
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Közben míg molyoltam kiadták a Lamborghini Miura P400SV modot.



    Meg egy kis , hogy mindenki tudja miről is beszélünk

    Este ki is próbálom. Megnézem milyen.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2014. 12. 24. 11:08.

  20. #70
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Megnéztem a Miruát is. Nagyon szép, nagyon jó. Mivel a készítők megegyeznek, ezért le sem tagadható az igényesség. Jelenleg ez is beta. Pár tapasztalat az autóról:

    • Nekem a keményebb futó jött be, a hátsó gumi nyomását lecsökkentettem 25psi-re,
    • A hang nagyon hajaz a Cobrára... szerintem ideiglenesen rakták csak be, de szerintem ez a Cobra hang,
    • Sajnos tulajdonképp semmi sem állítható az autón és ezért nehéz - nagyon nehéz - vezetni. Folyamatosan megpördültem, mert bizonyos kormányszög felett a feneke kitör és megfoghatatlan. Az a baj, hogy elkezd kitörni, és nem lehet megfogni - képtelenség. Minimum a difit kellene állítani, mert a szűk íveket sem nagyon veszi be. Túrja az orrát borzalmasan.
    • A gumik nagyon gyorsan túlmelegednek, kb. 90-95 fokon tudom tartani hátul.


    Sebességre Spa-ban szerintem kb 2.57-t lehet futni vele.

    Nagyon jó. Várom a folytatást.

  21. #71
    Javorszki Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Életkor
    51
    Üzenetek
    17
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék megkérni mindenkit, hogy teszteljétek a modokat, és ha találtok benne egy érdemleges kocsit, ami fizikailag is megfelel akár egy fun erejéig, akkor irjátok le ide melyikek is azok.
    Nekem ami eddig bejött az a Japán Super GT 500, Ford GT
    A JGTC-s Nissan kegyetlen gyors, elveri a Zonda-t hogy csak úgy porzik, csak ABS-szel néztem, nagyon stabil de nem zavaróan...pl. a Saleen sokkal stabilabbnak tűnik és mégis lassabb. Nálam bentmarad ez a Nissan.
    A V8 supercars két autója közül a Ford-t néztem meg szintén Spa-ban, elég brutális, replay-ben annyira nem tetszik, de vezetni jó, és szintén pokolian gyors, Zonda időt megy Spa-ban, nem mocorog nagyon, de mégis jó vezetni.
    A Saleen volt nálam a legunalmasabb.

  22. #72
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Az új Ford Mustang GT - t próbálta már valaki? Nekem nagyon bejövős. Fizikara és hangra is.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  23. #73
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Az új Ford Mustang GT - t próbálta már valaki? Nekem nagyon bejövős. Fizikara és hangra is.

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el
    Nem. Nem próbáltam. A Miurával voltam elfoglalva. Tetszik nagyon. Rohadt jó. Ez a hintázós kasztni, fantasztikusan jó lett. Be akartam kergetni Spa-ban 2.56 alá, de még nem sikerült. Egyetlen dolog nem tetszik benne, hogy amikor gáz nélkül "gurulok" íven, akkor ha bizonyos kormányszög felett engedem, akkor a segge megelőz.

    Ma meg más tervem van mod terén... majd megírom.

  24. #74
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nem. Nem próbáltam. A Miurával voltam elfoglalva. Tetszik nagyon. Rohadt jó. Ez a hintázós kasztni, fantasztikusan jó lett. Be akartam kergetni Spa-ban 2.56 alá, de még nem sikerült. Egyetlen dolog nem tetszik benne, hogy amikor gáz nélkül "gurulok" íven, akkor ha bizonyos kormányszög felett engedem, akkor a segge megelőz.

    Ma meg más tervem van mod terén... majd megírom.
    Összefésülni egy GTL-es mezőnyt?

  25. #75
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Összefésülni egy GTL-es mezőnyt?
    Még nem lehet, mármint ha kredit rendszerre gondolsz.

    De van pár szerintem nagyjából hasonló képességű autó már.

    pl.: A Maserati 300, A DBR1, és a Jag D-type. Ezeket már nem is olyan nehéz vezetni, mint anno a gtl-ben. Jóval kezelhetőbbek.

    vagy a Miura, Cobra, DeTomaso trio.

    Aztán ott van az E30 M3, Ford Sierra RS500 is. Ezek is nagyjából pariban vannak, a Ford kicsit lomhább, lassabb, de hasonló gyors és "béketűrő jószág".

    Persze minden béta (maga az AC is), így még sokminden fog változni, de figyelem a dolgokat.

Oldal: 3 / 17 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •