Oldal: 13 / 17 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó
Találatok: 301 - 325 (401 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on cars

  1. #301
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Ha már F1, pár napja láttam ezt a videót:


    Nem ingyenes, viszont Jimmy szerint igen jó, úgyhogy gondolkodom rajta.

    http://racesimstudio.com/formula-hybrid-2017-released

  2. #302
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    AC Prototype modok. Ugyan azok csinálták, akik a Legends modot, szóval szkeptikus vagyok. Nem próbáltam, nem károgok...
    Képet nem linkelek, akit érdekel a fenti elérhetőségen megnézheti, és ki is próbálhatja.

  3. #303
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Próbálta valaki?


  4. #304
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálta valaki?

    #Márrakomisakiírást

  5. #305
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálta valaki?
    Van a mondás, hogy puding próbája az evés

  6. #306
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Próbálta valaki?
    Az ilyen "repülőszőnyeges" addon pályákra tökéletes jármű

  7. #307
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    soon?

  8. #308
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Nem olyan izmos, mint amit Tamás fentebb linkelt és hamarosan várható, de a kis Renault 5 Alpine Gruppe 2.-es verziója is eléggé agilis. Mas du Clos röviditett verzióján mentem, amit már Kristóf is nézegetett bolyozós szemmel. A kocsi grafiaki kivitelezése nem túl kifinomult, de egyébként olyan "erötösös", billegő és mégis stabil.

    Renault 5 Alpine Gr.2 - letöltés
    Mas du Clos - letöltés

  9. #309
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Pár hónapja akadtam erre a kis Renault R4 Cup bevásárló kocsira, ami pont illett az egyik bolyozáson már bevált skóciai városi pályára. Csak kicsit gyorsabb, mint volt a kis Fityó. Az ilyen pályákra pont jó ez a feltuningolt anyukocsi.

    Renault R4 Cup letöltés: http://www.racedepartment.com/downlo...-4l-cup.10709/

  10. #310
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    A Mercedes 190 Judd V8-as verziója elég disznó. Megy mint az állat, de nem kiszámíthatatlan:

    Letöltés: http://www.racedepartment.com/downlo...v8-judd.12808/

  11. #311
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha már F1, pár napja láttam ezt a videót:


    Nem ingyenes, viszont Jimmy szerint igen jó, úgyhogy gondolkodom rajta.

    http://racesimstudio.com/formula-hybrid-2017-released
    Nagyon jo a mod es jopar helyen fent van a ingyen is, mondjuk a 4 EUR-t is siman megeri!

    Mentem Imolaban vele, nagyon tapad, tenyleg reflexbol kell vezetni, nincs sok ido gondolkodni.


  12. #312
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Újabb retro gyönygszem: Honda S800 Cabriolet. Nem fickós, nem izgága, de egész jó vele sétakocsikázni .)

    Honda S800 Cabriolet letöltés

  13. #313
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Talán az egyik legjobb utcai verda (számomra biztosan az) az Audi RS2, a Porsche technikát magában tudó 80-as kombi a '94-96-ból. Ebben próbálta ki a Porsche a sportkombi koncepciót, ami finoman szólva bevált. 315 lóerő a legendás öthengeresből, akkoriban nem sok ellenfele volt az utakon. Az anno 110.000 márkás árát jól tartja, még ma is 30-60.000 euro közt mérik használtan

    Innen tudjátok letölteni: Audi RS2 Avant letöltés

  14. #314
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Historic fanoknak szeretettel: Opel Kadett C GTE, S1 és S2 Yellow Psycho. A szériaverziót kihagytam, illetve azzal nem tettem fel a videót, mert úgysem érdekel senkit. Az S1 verzió már egy elég jó kis retro versenygép, de persze a V8-as és 750 lóerős S2 a sztár. Ami egyébként nem is annyira vadbarom, mint amilyennek tűnik első ránézésre. Nem rossz mod ez sem. Silverstone egy régi, 1967-es vonalvezetésén próbálgattam a Kadett-famíliát.
    Opel Kadett C GTE S1:

    Opel Kadett C GTE S2 Yellow Psycho:

    Letöltés: http://www.racedepartment.com/downlo...cho-iii.12028/

  15. #315
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    AC Legends 1.14

    Azt hiszem, hogy a képek alapján ez most megérne egy misét...



    Download

  16. #316
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    LMP2-es járgány nem nagyon van az AC kínálatban, de ez egy elég jól siekrült hiánypótlás. A Highlands Long pályán próbáltam ki az Oreca FLM09-est:

    Oreca FLM09 letöltés

  17. #317
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    A Formula Hybrid 2017 készítői elkészültek a második Assetto kiegészítésükkel, ami tulajdonképpen egy licensz nélküli Formula 2-es gépet takar:



    http://racesimstudio.com/formula-rss-2-released

  18. #318
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A Formula Hybrid 2017 készítői elkészültek a második Assetto kiegészítésükkel, ami tulajdonképpen egy licensz nélküli Formula 2-es gépet takar:

    http://racesimstudio.com/formula-rss-2-released
    Legalább ennek van hangja
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #319
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    sziasztok végre mindenki számára elérhetővé vált az ASR Formula 2004-es Ferrari-ja

    http://www.racedepartment.com/downlo...formula.16232/

  20. #320
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok végre mindenki számára elérhetővé vált az ASR Formula 2004-es Ferrari-ja

    http://www.racedepartment.com/downlo...formula.16232/
    Az tök jó, főleg, hogy mingyán jön gyáriba : http://www.assettocorsa.net/ferrari-...iversary-pack/
    (No meg még hozzá - a sok okos szavazónak köszönhetően - a legújabb is. Tele lesz a garázs egy csomó ilyen izével, amiket én meg sem tudok különböztetni.)
    Nadehogy pozitív is legyek, ugyancsak tőlük, de ez még ótó, nem űrhajó, és nagyonállat: Ferrari 643 - 1991 (bár gondolom vótmán).

  21. #321
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Hát igen vicces, hogy több, mint egy évnyi munka után kiadják aztán közlik a készítők, hogy ja hát már mi is csináljuk. Egyébként én a 812 superfast helyett a 488 gte-t raktam volna be annak több értelme lett volna vagy ha nem azt akkor az 575-öt hogy a Maseratinak legyen kihívója.

  22. #322
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg RangerHU34 írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen vicces, hogy több, mint egy évnyi munka után kiadják aztán közlik a készítők, hogy ja hát már mi is csináljuk. Egyébként én a 812 superfast helyett a 488 gte-t raktam volna be annak több értelme lett volna vagy ha nem azt akkor az 575-öt hogy a Maseratinak legyen kihívója.
    Hát igen, 575 jó lett vóna, de méginkább 365 GTB/4 a 74-es RSR-hez, na azt komálnám nagyon. Meg Tésztarózsikának örültem volna, annak valami igazán különleges a fílingje szerintem. De amit nem értek, hogy ha már ennyire évfordulózás, akkor hogyhogy nincs Dino?!
    Mondjuk biztos nem egyedül döntik el, hogy mit adnak ki, azért gondolom a Ferrari marketingosztályának is van bőven beleszólása, és hát a szuperfaszt az egy aktuális üdvöske (legalább lesz végre orrmotoros uccai). Van egy olyan érzésem, hogy ez a szavazásosdi is csak műbuli volt, és simán el volt már előre döntve (érdekes is lenne, ha most nulláról kéne kezdeniük egy ótót, hogy őszig kész legyen).
    ASR-ék meg maguknak köszönhetik ezt. Ahelyett, hogy valamelyik már kiadott mellé dolgoznának az azévi vetélytársakon, csinálnak egy nemtudomhanyadik Ferkót. Ahhoz a linkelt 91-eshez legalább már mások csináltak egy Jordan-t: http://www.racedepartment.com/downlo...dan-191.15281/ Persze, nem tudom mennyire vannak pariban, én még nem eresztettem össze őket.
    Utoljára módosította: croatianus; 2017. 07. 12. 19:17.

  23. #323
    Márton Zoltán Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 07. 01.
    Üzenetek
    251
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, 575 jó lett vóna, de méginkább 365 GTB/4 a 74-es RSR-hez, na azt komálnám nagyon. Meg Tésztarózsikának örültem volna, annak valami igazán különleges a fílingje szerintem. De amit nem értek, hogy ha már ennyire évfordulózás, akkor hogyhogy nincs Dino?!
    Mondjuk biztos nem egyedül döntik el, hogy mit adnak ki, azért gondolom a Ferrari marketingosztályának is van bőven beleszólása, és hát a szuperfaszt az egy aktuális üdvöske (legalább lesz végre orrmotoros uccai). Van egy olyan érzésem, hogy ez a szavazásosdi is csak műbuli volt, és simán el volt már előre döntve (érdekes is lenne, ha most nulláról kéne kezdeniük egy ótót, hogy őszig kész legyen).
    ASR-ék meg maguknak köszönhetik ezt. Ahelyett, hogy valamelyik már kiadott mellé dolgoznának az azévi vetélytársakon, csinálnak egy nemtudomhanyadik Ferkót. Ahhoz a linkelt 91-eshez legalább már mások csináltak egy Jordan-t: http://www.racedepartment.com/downlo...dan-191.15281/ Persze, nem tudom mennyire vannak pariban, én még nem eresztettem össze őket.
    Az, hogy a Ferrarinak van beleszólása az tuti, az meg, hogy az idei autó lesz szerintem jó, mert azért még mindig újdonság az is (még ha ott is van az RSS). A Jordant próbáltam elég jó persze nem egy ASR Ferrari 643, de legalább van, a hangja viszont (mint az AC-ban a legtöbb autónak) elég pocsék viszont az irányítás az tényleg jó, az pedig, hogy kuplungos még rátesz egy lapáttal

  24. #324
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Már volt szó a Ginetta G55 GT4-es mod-ról, tegnap kipróbáltam és igencsak tetszik. Mugello-ban futottam egy 5 körös tesztversenyt vele, a többi GT4-es kocsival vegyes mezőnyben. Nem setup-oltam semmit, csak beültem és hajrá. Nagyon jól kezelhető, stabil, és remek a hangja. Nem mellesleg a választható fényezések is rohadt jók.

    Ginetta G55 GT4 letöltés

  25. #325
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Lupus in fabula, vagy mi. Ápdételték, új fizika: Ferrari 643

Oldal: 13 / 17 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •