Oldal: 15 / 17 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (401 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on cars

  1. #351
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    A mostani bajnokság szempontjából már mindegy, de közben készült a Ginetta G55 GT4 modból egy BoP verzió, aminek a teljesítménye a Porschéhoz és a Maseratihoz van igazítva:
    Link

  2. #352
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A mostani bajnokság szempontjából már mindegy, de közben készült a Ginetta G55 GT4 modból egy BoP verzió, aminek a teljesítménye a Porschéhoz és a Maseratihoz van igazítva:
    Link
    Köszi, ez érdekes, utánanézek

  3. #353
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Vissza a jövőbe helyett vissza a múltba! Volt, amikor örültünk, hogy az egyhármas Zsigába sikerült beletuszkolni +40 lóerőt Weber karbival, meg bütykös vezérműtengellyel, így elérte a komoly 105 lóerőt egy Gr. A2-es Lada 2101-es túraautó. Nem gyári kidolgozású mod, de azért élvezhető, főként, ha valakinél nosztalgikus emlékeket ébreszt. A pálya is add-on tartalom, hogy autentikus helyszín legyen. Ha nem is orosz, de legalább az egykori Szovjetúnió területén található a litván Bikernieki Raceway, ami egy nem rossz pálya. Erdős és gyors, nuku fehér vonal és bukótér

    Lada 2101 Gr. A2 letöltés
    Bikernieki Raceway - litván pálya

  4. #354
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Már csak három nap!

    https://www.drm-modding-team.com/

    Szerk: úgy látom, hogy nem lesz ingyenes És hogy ne legyen licenc probléma, az autóknak fantázianeve lesz, azaz Lardo, Monastir, Yamamoto, stb. Ez elég gáz...
    Utoljára módosította: Sury; 2018. 04. 03. 21:41.

  5. #355
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Már csak három nap!

    https://www.drm-modding-team.com/

    Szerk: úgy látom, hogy nem lesz ingyenes És hogy ne legyen licenc probléma, az autóknak fantázianeve lesz, azaz Lardo, Mionastir, Yamamoto, stb. Ez elég gáz...
    Ha jól emlékszem az eredeti koncepció az volt, hogy lesz egy ingyenes verzió butított fizikával és a teljes élményért fizetni kell. Remélhetőleg ezt elvetették, mert sok értelme nem lenne. Majd pár nap után úgy is lesznek nem hivatalos skinek hozzá RD-n a megfelelő márkajelzésekkel, így szokták megkerülni a licencelési gondokat.

  6. #356
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    https://youtu.be/-1N0R_QrkzM

    TCR ( WTCC ) Moddal egy "gyors" kör Zandvoortból. Raceroomhoz képest merőben más az autó, de szerintem sokkal élvezhetőbb, kezelhetobb.

  7. #357
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    A DRM Mod kézikönyvében szerepel néhány mókás számszerűsített adat:


    • több, mint 600.000 tesztkilométer
    • 82 GB telemetria adat
    • 32GB videó és hanganyag
    • tönkrement: 4 videókártya, 3 kormány, 1 winchester, 1 laptop, 1 alaplap, 2 pedál, 2 monitor, 3 fülhallgató
    • kb. 60 karton cigaretta
    • kb. 1600 liter sör
    • 1 válás
    • kb. 5.000 óra fejlesztése fordított idő (2007-2018, beleértve az fFactor 1-et is)
    • 4 alkalommal figyelmeztettek, hogy hagyjuk abba a módolást, de folytattuk újra és újra


    De még nem bírtam magam rávenni a vásárlásra így sem

  8. #358
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A DRM Mod kézikönyvében szerepel néhány mókás számszerűsített adat:


    • több, mint 600.000 tesztkilométer
    • 82 GB telemetria adat
    • 32GB videó és hanganyag
    • tönkrement: 4 videókártya, 3 kormány, 1 winchester, 1 laptop, 1 alaplap, 2 pedál, 2 monitor, 3 fülhallgató
    • kb. 60 karton cigaretta
    • kb. 1600 liter sör
    • 1 válás
    • kb. 5.000 óra fejlesztése fordított idő (2007-2018, beleértve az fFactor 1-et is)
    • 4 alkalommal figyelmeztettek, hogy hagyjuk abba a módolást, de folytattuk újra és újra


    De még nem bírtam magam rávenni a vásárlásra így sem
    Remélem megtérülnek a kiadások?
    Bár egy válás elég drága szokott lenni

  9. #359
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Amire sokan panaszkodtak (és az RD-s bemutató videóban látszott is), hogy a modellek és a textúrák minősége nagyon változó a modon belül és néhány részlet túl alacsony részletességű. De állítólag maga a vezetési élmény kárpótol, én még nem próbáltam.

  10. #360
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Valaki hirtelen készített 136(!!!) skint a DRM modhoz. Az ugye szerintetek is képtelenség, hogy pár óra leforgása alatt erre képes legyen? Szóval valószínűleg ezek lettek volna eredetileg benne a modban (merthogy a bemutató videókon még ezek szerepelnek), de aztán a licencproblémák miatt "képzeletbeli" festésekre kellett kicserélni.

    Egyébként támadt egy csúnya gondolatom: ha valaki megveszi a modot, az az AC jellegéből adódóan szabadon másolható, nem?

  11. #361
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként támadt egy csúnya gondolatom: ha valaki megveszi a modot, az az AC jellegéből adódóan szabadon másolható, nem?
    Elvileg működik, hogy "összedobják" rá többen zsét, valaki megveszi, aztán továbbküldi.

  12. #362
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként támadt egy csúnya gondolatom: ha valaki megveszi a modot, az az AC jellegéből adódóan szabadon másolható, nem?
    A gyakorlatban lehet működik, de az attól még lopás.

    A készítők nem keveset dolgoztak vele és pénzt kérnek a munkájukért cserébe, ami az Ő saját döntésük. A te döntésed meg az, hogy megér-e neked ekkora a összeget az élmény/használat, vagy sem. Ha nem, akkor nem használod, ez a becsületes út.
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 04. 07. 21:09.

  13. #363
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A gyakorlatban lehet működik, de az attól még lopás.

    A készítők nem keveset dolgoztak vele és pénzt kérnek a munkájukért cserébe, ami az Ő saját döntésük. A te döntésed meg az, hogy megér-e neked ekkora a összeget az élmény/használat, vagy sem. Ha nem, akkor nem használod, ez a becsületes út.
    Nem, ennyit nekem nem ér meg. Minthogy az öt GT autó az rFactor2-hez sem ér 15 eurót. Lehet, hogy azt kellett volna csinálni, mint az oroszok a Content Managerrel: küldj PayPallal annyi pénzt, amennyit rászánsz, és tiéd az app.
    Szerintem a modderek egy kicsit elvetették a sulykot ezzel a 15 euróval. Ha csak 3000-en veszik meg, akkor már 14 millió Ft-os bevételnél tartanak. Szép, nem? Már bőven a pénzüknél lesznek, ha a fent felsorolt költségeket és a ráfordított munkaórákat nézzük. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg olyan dolgokat árulnak, ami nem is az övék, sőt erős kétségeim vannak, hogy ez a jövedelem szerepelni fog-e az adóbevallásukban.

    Szóval én nem veszem meg a modot. Öt eurót talán adnék érte, de 15, az nagyon sok.
    Utoljára módosította: Sury; 2018. 04. 07. 22:07.

  14. #364
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Ahhoz képest valóban nem kevés, amit az AC ad alapban vagy akár DLC-ként. Vagy bármely más szimulátor. Én nagyon sok tartalmat megvettem már, de ezt más csomagokat azért nem, hogy menjek mindegyik vassal pár kört, aztán többet jó eséllyel soha.
    Ha viszont valaki ezzel a csomaggal bajnokságban versenyezne, akkor egy jó deal. Egyébként meg valószínűleg úgyis számoltak vele, hogy "közösségi" vásárlások lesznek, legalábbis a "Low quality" régiókból, mint Magyarország is.

  15. #365
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Nem, ennyit nekem nem ér meg. Szerintem a modderek egy kicsit elvetették a sulykot ezzel a 15 euróval. Ha csak 3000-en veszik meg, akkor már 14 millió Ft-os bevételnél tartanak. Szép, nem? Már bőven a pénzüknél lesznek, ha a fent felsorolt költségeket és a ráfordított munkaórákat nézzük. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg olyan dolgokat árulnak, ami nem is az övék, sőt erős kétségeim vannak, hogy ez a jövedelem szerepelni fog-e az adóbevallásukban.
    Azt gondolom, mindenkinek a magánügye eldönteni, hogy mennyit kér a munkájáért cserébe. Kérhetne érte 1 eurót és 1000 eurót is, az ő dolga... mint ahogy az is, hogy miként számol el ezzel az összeggel. Ha neked nem ér meg ennyit, akkor nem veszed meg és nem használod, ennyi.


    Az meg hogy nem az Övé? Ha nem dolgozott volna vele, akkor neked most nem lenne lehetőséget az gondolkodni, hogy használd-e vagy sem.

  16. #366
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Nem gyerekek kezébe való a KRB Audi Quattro S1 Silhouette 1139 lóerős verziója, amit a Pikes Peak-i hegyiversenyre készítettek fel. Road Atlanta-ban csekkoltam, az első tesztkör után versenyben is, csak hát nehéz volt neki ellenfelet találni

    KRB Audi Quattro S1 silhouette letöltés

  17. #367
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

  18. #368
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Az Automobilistához kerestem Supercars skineket, amikor véletlenül belebotlottam a V8SCorsa modba, ami az idei Supercars szezont dolgozza fel AC-hoz:



    Azt nem mondom, hogy a kocsik modellje és a külső hangok a legszebbek, amit valaha láttam/hallottam, de a cockpit nézet, belső hangok és a fizika első benyomás alapján egész korrektül sikerültek, az egyik kedvenc sorozatom egyébként is.

    Letöltés

  19. #369
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Tóth Szabi küldött át egy Mercedes CLK GTR linket, ami talán partiban lehetne az esedékes Nürburgring-i endurance versenyen a GT1-es Maserati-val és Porsche-val. Két változata van, az egyik a "sima" 600 lóerős, ami teljesítmény tekintetében papíron egy szinten van a két gyári GT1-es kocsival. Minden másban különbözik, amolyan utcai autós feeling vezetni. A fék nagyon gyenge, a váltót nem lehet állítani, így itt Spa-ban a Kemmel végén még az 5.-et sem forogta le (a 6. vége elvileg 390). A hangja is, az érzete is hasonló a játék többi utcai szupersportkocsijához.
    Az SS verzió 720 lóerő, az már versenyautósabb. Az áttétel annál sem állítható, de a nagyobb teljesítmény miatt nagyobb sebességet ért el a Kemmel végén, mint a Porsche. A gumikeverék egyiknél sem volt választható, egyféle van. Amúgy nem rossz vezetni, az SS jól megfogható, lásd az utolsó sikánt

    Mercedes CLK GTR / SS letöltés

  20. #370
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Historic rajongóknak egy klasszikus lightweight versenygép, a Renault Alpine A110 Gr2. jól jöhet. Kanyargósabb pályákra ajánlott, mert 208-nál leforog, ennyit tud a nem állítható áttétel. Egyébként jól csúsztatható, leengedett hátsó résszel már nem alattomos.

    Renault Alpine A110 letöltés

  21. #371
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Egy másik túrakocsi a múltból, bár csak a 90-es évek végéről: Nissan Primera BTCC. Szerintem a Seat Leon TCR egy generációval régebbi megfelelője. Nagyon jól irányítható, bár csúszik a segge rendesen. Közelharcokhoz tutira remek választás és nem kell hozzá napokig gyúrni.

    Nissan Primera BTCC letöltés

  22. #372
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    A Race Sim Studio ismét egy számomra igen kedves kategóriát dolgozott fel



    Link, ha valakit érdekel (payware)

  23. #373
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    BTCC
    Próbálta már valaki milyen?
    Idézet Eredetileg Laccoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én probaltam, nem igen szoktam meghagyni modokat, de ez nagyon jol sikerult. Ez marad ugy tunik....
    Úgy látszik hogy ez elhalt v1.1-nél, de 2018as skin pack mondjuk készült hozzá.
    Ha senki nem akar semmilyen hétközi kupát futtatni majd, megfontolandó lehetne
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #374
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358

    WTCR mod

    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  25. #375
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Ezzel mehet egy bajnoksag!

Oldal: 15 / 17 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15 16 17 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •