Oldal: 12 / 17 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 276 - 300 (401 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Add-on cars

  1. #276
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Most találtam a Facebookon... Ezek szerint jön a GT Legends Assetto Corsára! Egyéb infót nem leltem fel róla a neten, az eredeti forrás ez az oldal: https://www.facebook.com/groups/6908...81528/?fref=nf
    Itt elérhető mint ingyenes tartalom.

    Direct link

  2. #277
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Köszi.

    Megnézem.

    Első blikk. Ez nem a teljes GT Legends pack... mint hittem.

    911rsr, Bmw CSL, Capri3100, Corvette 69, Ferrari 365, Nissan gtr, Shelby daytona.

    Nem elégedetlenkedek, csak pontosítom...
    Utoljára módosította: moneytoo; 2016. 10. 09. 16:16.

  3. #278
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi.

    Megnézem.

    Első blikk. Ez nem a teljes GT Legends pack... mint hittem.

    911rsr, Bmw CSL, Capri3100, Corvette 69, Ferrari 365, Nissan gtr, Shelby daytona.

    Nem elégedetlenkedek, csak pontosítom...
    azért az első 4-el már lehet valamit kezdeni
    Utoljára módosította: Sziszka; 2016. 10. 09. 18:46.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  4. #279
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Nos...

    Mindegyik autóval mentem pár kört, két-három pályán. Nekem nagyon tetszik. Szerintem igen jók a hangok, főleg a Ferrari hangja tetszett nagyon, de tényleg mindnek jó a hangja. Aki anno játszott a GT Legends-l, az felismerni véli szerintem az ottani CSL-t a Caprit, a 911-t. Javaslom mindenkinek hogy próbálja ki, mert nem egy férc munkáról van szó, annak ellenére, hogy biztos fognak még változtatni grafikailag is, mert ott azért pár hibát felfedezni vélek. Ezek nem zavaróak, de biztos javítani, vagy szebbíteni fogják. Az autók mindegyike más más karakter...

    Nemsokára biztos rendezünk egy fun futamot, estét ezekkel az autókkal. Én még egyeztetek Szabival, de ezekkel az autókkal már véleményem szerint fel lehet támasztanunk részben a kreditrendszeres bajnokságot, és részben a GTL-es hagyományokat.

    Az autók nyüstölését tovább folytatom... nagyobb mélységben... több szempont alapján.

    Hajrá srácok... nyomjátok nekik.



    Itt egy másik link akinek gondja van a Megával...

    http://depositfiles.com/files/hlhnbb474
    Utoljára módosította: moneytoo; 2016. 10. 09. 19:53.

  5. #280
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ahogy olvasom még lesz DeTomaso gr4 is....

  6. #281
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Kipróbáltam a csomagot, kellemes vasak. Tényleg mindegyik más és más karakter, a hangok pedig élvezhetőek, főként a Ferrari és a Capri. A BMW tűnt elsőre a leginkább kezelhetőnek számomra:

    Ezekkel biztosan érdekelne egy Historic bajnokság.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2016. 10. 10. 12:30.

  7. #282
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Nos...

    Mindegyik autóval mentem pár kört, két-három pályán. Nekem nagyon tetszik. Szerintem igen jók a hangok, főleg a Ferrari hangja tetszett nagyon, de tényleg mindnek jó a hangja. Aki anno játszott a GT Legends-l, az felismerni véli szerintem az ottani CSL-t a Caprit, a 911-t. Javaslom mindenkinek hogy próbálja ki, mert nem egy férc munkáról van szó, annak ellenére, hogy biztos fognak még változtatni grafikailag is, mert ott azért pár hibát felfedezni vélek. Ezek nem zavaróak, de biztos javítani, vagy szebbíteni fogják. Az autók mindegyike más más karakter...

    Nemsokára biztos rendezünk egy fun futamot, estét ezekkel az autókkal. Én még egyeztetek Szabival, de ezekkel az autókkal már véleményem szerint fel lehet támasztanunk részben a kreditrendszeres bajnokságot, és részben a GTL-es hagyományokat.

    Az autók nyüstölését tovább folytatom... nagyobb mélységben... több szempont alapján.

    Hajrá srácok... nyomjátok nekik.



    Itt egy másik link akinek gondja van a Megával...

    http://depositfiles.com/files/hlhnbb474

    Kipróbáltam én is egy kör erejéig mindegyiket... nekem nagyon bejön,GTL-es feeling előjött

    Jöhet a bajnokság,vevő leszek rá (remélem időm és mindenem engedi majd,mert tényleg érdekelne ilyen gépekkel. )

  8. #283
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Most már mentem jó pár kört...

    Van egy két dolog, ami biztos változni fog. Az autók nem törnek, van amelyiknek nem ég a műszerfal világítása, a Shelbynek a féklámpa nem ég ha jól emlékszem. A legnagyobb probléma az autók közötti méretek. A Ferka elég pici, a Ford, 911 meg nagy. Ezeken tuti változtatni fognak....

    ...de vezetni tényleg jó ezeket az autókat. Vártam már nagyon hogy végre legyen valami hasonló és nem holmi szedett vedett mod, hanem valami komoly... és ez elég komoly.

  9. #284
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A legnagyobb probléma az autók közötti méretek. A Ferka elég pici, a Ford, 911 meg nagy.
    Noigen. Bár fogalmam sincs, életembe sem láttam ilyet, de azért az amerikai nagyzolásra gondolva nem iigy képzelem a porsche vs corvett arányt:

  10. #285
    Petes László Versenyző Laccoo logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 27.
    Üzenetek
    511
    Engem ez inkabb valami sufni drift fizikara emlekeztet, nem egy epitett palyaautora, meg ha regi is ...

  11. #286
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Már ne haragudj de sufni drift? Tudod a sufni drift a korábban kb egy éve kiadott Muscle Car pack volt. Javaslom, a GTL-t tedd fel, próbáld ki és meglátod hasonlítani fog. Vagy tedd fel a P&G-t és azzal vesd össze.

  12. #287
    Petes László Versenyző Laccoo logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 27.
    Üzenetek
    511
    Mindegy, szerintem bun rossz
    Megvarom a regi Porschekat.

  13. #288
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Noigen. Bár fogalmam sincs, életembe sem láttam ilyet, de azért az amerikai nagyzolásra gondolva nem iigy képzelem a porsche vs corvett arányt:
    Engem már kölyökkoromban is idegesített, hogy a medzsók nem voltak méretarányosak egymással, úgyhogy ezen csak röhögni tudok kínomban.
    Az egy dolog, hogy elég szép modelleket lopkodtak össze, de ez sokat elárul a "készítők" igényességéről. Nem értek hozzá, hogy mekkora munka lenne ezt orvosolni, de ha ezt egyszer így képesek voltak kiadni a kezükből, akkor borítékolom, hogy később sem lesz javítva.
    De mindegy is, mert a fizikától sem dobtam hátast. Először arra gondoltam, hogy előítéletből érzem dögunalmasnak, de aztán meghajtottam egy-két gyári kortársat, és újra rájöttem, hogy miért nem nídforszpídezek. Lehet, hogy már rég volt, de én nem úgy emlékszem a GTL-re, hogy ott ezekkel a járgányokkal még direkt is nehéz lett volna megpördülni (az rF-es HGT&TC-ben meg pláne). Súlyuk mintha egyáltalán nem lenne a kocsiknak, az ffb meg csak helykitöltő, semmi élet nincs benne.
    Persze, én is nagyon szerettem volna, hogy jó legyen, de ez túl szép volt, hogy igaz legyen.

    Összességében tök jó példája annak, hogy én miért nem keresgélek már a Racedepartment-en kívül máshol módokat.

    Mindazonáltal, bocsánatot kérek az esetleges ünneprontásért!
    Utoljára módosította: croatianus; 2016. 10. 11. 16:02.

  14. #289
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Noigen. Bár fogalmam sincs, életembe sem láttam ilyet, de azért az amerikai nagyzolásra gondolva nem iigy képzelem a porsche vs corvett arányt:
    1es, leülhetsz. És valaki ehhez a nevét adta, te jó ég

  15. #290
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Noigen. Bár fogalmam sincs, életembe sem láttam ilyet, de azért az amerikai nagyzolásra gondolva nem iigy képzelem a porsche vs corvett arányt:

    Na ez mondjuk ez így kemény és ha ez nincs rendben, akkor jó eséllyel a fizikai méretek sem stimmelnek teljesen a szimuláció számításaihoz.
    Jó, mondjuk ettől lehet még FUN a fizika, így egy esti FUN-ra még bőven jó lehet, szóval ettől függetlenül azé' gyertek csapatni: AC FunRace: Historic GT - 10.11


    Joe, nyilván practice-en tesztelte őket, úgy meg nyilván meglehetősen nehézen lehet egy ilyet kiszúrni..

  16. #291
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Bocs de én szúrtam ki...

  17. #292
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Még csak letöltöttem, de majd megkukkolom holnap.

    AC Legends 8 cars

    Kíváncsi vagyok, hogy a méreteket változtatták-e....

    Ja az új autó a DeTomaso

    ui.: Közben azt megnéztem, hogy a fileok mérete nem egyezik meg... meg kicsit más a könyvtár struktúra is... azt is olvastam, hogy a hangokat javították... pont azt? De a méretekről nem láttam semmit. Na holnap próba.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2016. 11. 13. 21:11.

  18. #293
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Megvannak a méretbeli különbségek... Ráadásul a DeTomaso hangja is gagyi lett...

  19. #294
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    A gyári Porsche-k áradata mellett kedvenc módom is folyamatosan frissen tartva: Kis Korcs
    Bár a tízes gumi már az előző frissítésben is meg volt, most a hangot is rendberakta a készítő, és a séderekkel is valamit mókolt.
    De a lényeg, hogy kiadva a verseny változat is: 550A
    (Kíváncsi vagyok, hogy állja majd a sarat a gyári 718-assal.)

    A másik nagyon tuti oldtájmer is frissítve, polírozva: Jaguár XJ13

    És az elmebeteg élmények kedvelőinek íme a Doktorbácsi 91-es turbó Ferkója, kábé gyári minőségben: F643
    Utoljára módosította: croatianus; 2016. 11. 19. 12:59.

  20. #295
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Nah, meg is van a délutáni program, köszi

    A Jaguár XJ13 nagyon bejött, iszonyatos milyen hangja van, bár youtube videókon nem tűnt ennyire erősnek. Olyan mintha egy bombázó repülőgép lenne alacsony fordulaton. Másik két kocsi annyira nem jött be

    Porsche tetü lassú, az F643 meg nagyon erős + f1-es ugye amit annyira nem kedvelek amúgy sem
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 11. 19. 17:10.

  21. #296
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Lehet, hogy volt már korábban, de ha nem, akkor ajánlom jó szívvel ezt a kis Reanult 8-ast. 103 lóerővel nem szaggatja az aszfaltot, de jól megy és remekül csúsztatható. Tor Poznan-ban próbálgattam, nem rossz mod:

    A kocsit innen tudjátok letölteni: Renault R8 Gordini letöltés

  22. #297
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Sárközi Gábor küldött egy linket ehhez a csodabogárhoz, ami talán fel is fog tűnni az F1-es versenyhétvégéken a jövőben. A Dallara és a BMW közös gyermeke, kifejezetten az élményautózásra tervezve:

    További infók róla: http://szimversenyzes.hu/2017/02/18/...x17-formula-x/
    Letöltési link: http://www.racedepartment.com/downlo...a-fx-17.13928/

  23. #298
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Sárközi Gábor küldött egy linket ehhez a csodabogárhoz, ami talán fel is fog tűnni az F1-es versenyhétvégéken a jövőben. A Dallara és a BMW közös gyermeke, kifejezetten az élményautózásra tervezve:

    További infók róla: http://szimversenyzes.hu/2017/02/18/...x17-formula-x/
    Letöltési link: http://www.racedepartment.com/downlo...a-fx-17.13928/

    Vicces egy jószág

  24. #299
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Ha már Mugello lesz ma terítéken, akkor ott próbáltam ki egy teljesítményben hasonló túravasat. Rosberg papa csapata használta ezt az Opel Calibra V8-ast:

    Köridőben nincs is olyan messze a GT3-asoktól, de szerintem sokkal stabilabb. Ez persze lehet a mod fizikája. Mindegy, elsőre bepattanva simán lehetett nyomni neki, a hangja jó, az egész élvezhető.

    Zrubi lelkiállapotára való tekintettel kikapcsoltam a virtual mirror-t

  25. #300
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Kipróbáltam a WRC modder team Williams FW31-esét, ami az akkori évad összes kocsijának köntösét felveheti, így a Brawn GP hacukáját választottam hozzá. Nem tűnik rossznak Ross Brawn világbajnok gépe

    Innen tudjátok letölteni - Williams FW 31 letöltés

Oldal: 12 / 17 ElsőElső ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •