Oldal: 4 / 42 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #76
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát majd elhiszed és megszokod te is.
    Azért amikor C!purt és Colát 3mp-el verik, elég bután nézek ki a fejemből, de legyen igazad. Viszont ha nem kötik fel az urak a gatyát, új példaképem lesz helyettük a falon.

  2. #77
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Azért amikor C!purt és Colát 3mp-el verik, elég bután nézek ki a fejemből, de legyen igazad. Viszont ha nem kötik fel az urak a gatyát, új példaképem lesz helyettük a falon.
    Ja hát én nem így gondoltam.
    Nem gondoltam hogy van ennyire kirívó kör, egyszerűen csak azt hittem az élmenőink körét nehezen hiszi, mert hát azt sokszor mi is, de már megszoktuk tőlük.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #78
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Azért amikor C!purt és Colát 3mp-el verik, elég bután nézek ki a fejemből, de legyen igazad. Viszont ha nem kötik fel az urak a gatyát, új példaképem lesz helyettük a falon.
    Ez nem éles bajnoki futam amire 1 héten keresztül, 1 pályán, 1 autóval orvérzésig gyakorlunk. Lehet hogy valaki 10 kört ment összesen. A youtube-on találsz hotlap video-t minden mennyiségben.

  4. #79
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem éles bajnoki futam amire 1 héten keresztül, 1 pályán, 1 autóval orvérzésig gyakorlunk. Lehet hogy valaki 10 kört ment összesen. A youtube-on találsz hotlap video-t minden mennyiségben.
    Az eddigi statisztikák alapján C!purt nem úgy ismerem, hogy ilyen hátránnyal nyugodtan hajcsizna

  5. #80
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ja hát én nem így gondoltam.
    Nem gondoltam hogy van ennyire kirívó kör, egyszerűen csak azt hittem az élmenőink körét nehezen hiszi, mert hát azt sokszor mi is, de már megszoktuk tőlük.
    Nem idegen nekem a szimulátorozás, iRacingben letoltam már pár kört, tudom hogy vannak űridők, éshogy Cipurt is csak kevesen tudják beérni (KissNorbi ) nekem ez az ami hihetetlennek tűnik:
    10 KEREKES KRISTÓF BMW_M3_GT2 1:40.700 3.200 0.124 Test day 2013-11-26 16:20:06

    Az 1:41 teteje idő még oké, dehogy 1:40et menni... Lehet h minden optimális volt, de nehezen hiszem... Sokkal hihetőbbnek tűnik a sikán levágása Mint ahogy az is nehezen hihető hogy én 0:58as időt mentem volna Silverstonban csalás nélkül

  6. #81
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Attila Papp Jr írta Hozzászólás megtekintése
    Nem idegen nekem a szimulátorozás, iRacingben letoltam már pár kört, tudom hogy vannak űridők, éshogy Cipurt is csak kevesen tudják beérni (KissNorbi ) nekem ez az ami hihetetlennek tűnik:
    10 KEREKES KRISTÓF BMW_M3_GT2 1:40.700 3.200 0.124 Test day 2013-11-26 16:20:06

    Az 1:41 teteje idő még oké, dehogy 1:40et menni... Lehet h minden optimális volt, de nehezen hiszem... Sokkal hihetőbbnek tűnik a sikán levágása Mint ahogy az is nehezen hihető hogy én 0:58as időt mentem volna Silverstonban csalás nélkül
    A csalózást nem fogjuk tolerálni!
    Mindenki önállóan el tudja dönteni hogy mit tart hiteles köridőnek és mit nem.
    Ha működik a törlés funkció lehet majd törölni a hibás, vagy érvénytelen köröket.

  7. #82
    Magamon kívül mást nem csalóztam, de akkor saját magam sem szabad bírálni!
    Részemről a téma lezárva, nem is akartam felhozni ezt fórumon.

    Örülök hogy van ez a lista, nekem plusz motivációt ad hogy rójam a köröket

  8. #83
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Kristóf ideje tény hogy "meredek". Ugyan akkor mint szervező nem örülnék neki, ha szimulátorozás helyett itt szájkaratéval foglalkoznánk.
    Az hogy az update-el büntetlenül lehet vágni, számomra is nagy csalódás és olyan plusz munkát jelent ami a legkevésbé sem öröm.
    Természetesen nekünk is az az érdekünk hogy a Rank-ot tisztán tartsuk, hogy minél inkább reális és értékes információt adjon.
    Ehhez az alap feltétel hogy mindenki törölhesse a saját idejét, amire megpróbálok még a héten időt szánni.
    Ötlet van több is amivel kulturált keretek közt kiszűrhetjük az irreális időket, de az erre fordítható idő az ugye véges.
    Amíg nem lehet törölni köridőket addig ezt a témát jegeljük.

  9. #84
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Gyerekek, ez most egy béta program. Itt ne "versengjetek" máris
    Tesztelésről és visszajelzésekről szól az egész. Igen, levették a vágástért a büntetést, de azt hiszem hotlap módban viszont fentmaradt. Kőrözzetek abban

  10. #85
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Ahogy nézem, a rank szépen "meghízott", amíg nem figyeltem... Gondolom nagyban a készítők gyorsaságának köszönhető, hogy ennyi a külföldi. Nem ez a legfontosabb dolog, de ki lehetne valahogy kideríteni a beküldött adatokból, hogy ki honnan jött? A legamatőrebb megoldás lehetne, ha beírnánk a nevünkbe, hogy HUN stb. Remélem a hozzáértők találnak ennél elegánsabb, és nem munkaigényes módszert. Ja és természetesen köszi az eddigi munkátokat!
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  11. #86
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy nézem, a rank szépen "meghízott", amíg nem figyeltem... Gondolom nagyban a készítők gyorsaságának köszönhető, hogy ennyi a külföldi. Nem ez a legfontosabb dolog, de ki lehetne valahogy kideríteni a beküldött adatokból, hogy ki honnan jött? A legamatőrebb megoldás lehetne, ha beírnánk a nevünkbe, hogy HUN stb. Remélem a hozzáértők találnak ennél elegánsabb, és nem munkaigényes módszert. Ja és természetesen köszi az eddigi munkátokat!
    A nevek alapján azért lehet sejteni hogy ki honnan való, a magyar nevek pedig tényleg nem igényelnek hun "kiterjesztést" hogy felismerjük, ettől függetlenül gondoltam rá hogy a nevek elé kiteszem a nemzeti zászlót de jelenleg még elég sok minden van a listán ami megelőzi.

  12. #87
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Működik a törlés funkció.
    A továbbiak még egyeztetést igényelnek. Ha megvagyunk, közzéteszem.

  13. #88
    Én spec arra lennék kíváncsi, ki az akinek a köre ABS és TC-vel van, ill. milyen segítségekkel, milyen időjárási körülmények között autózta.
    Látom azonban, hogy egyelőre nincs ilyen lehetőség a progiban. Sebaj, majd ha lesz multi, csak be lehet majd ezeket is állítani.
    Mindenesetre Laci már megemlítette nekünk az AC fórumban.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  14. #89
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Én spec arra lennék kíváncsi, ki az akinek a köre ABS és TC-vel van, ill. milyen segítségekkel, milyen időjárási körülmények között autózta.
    Látom azonban, hogy egyelőre nincs ilyen lehetőség a progiban. Sebaj, majd ha lesz multi, csak be lehet majd ezeket is állítani.
    Mindenesetre Laci már megemlítette nekünk az AC fórumban.
    Azért szerintem a Mastersesek rögtön kikapcsolnak minden helpet. De nagy részük biztos.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  15. #90
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azért szerintem a Mastersesek rögtön kikapcsolnak minden helpet. De nagy részük biztos.
    Én gyakran elfelejtem lekapcsolni az ABS+TC-t. Egyszerűen csak nem jut eszembe. Persze hamar rájövök.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #91
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Én gyakran elfelejtem lekapcsolni az ABS+TC-t. Egyszerűen csak nem jut eszembe. Persze hamar rájövök.
    Naugye.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  17. #92
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    tényleg van pár meredek köridő de hát ,ha lesz onlány ott nehéz lesz átszokni a vágásról a szabályosra

    Amúgy nem gyorsabb abs és tc vel -sőőt.

    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A nevek alapján azért lehet sejteni hogy ki honnan való, a magyar nevek pedig tényleg nem igényelnek hun "kiterjesztést" hogy felismerjük, ettől függetlenül gondoltam rá hogy a nevek elé kiteszem a nemzeti zászlót de jelenleg még elég sok minden van a listán ami megelőzi.
    Amúgy.. meg lehet Fedort páran orosznak nézik,de az megszokott..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 12. 01. 00:02.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  18. #93
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése

    Amúgy nem gyorsabb abs és tc vel -sőőt.


    Ja drift evet-ben.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  19. #94
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ja drift evet-ben.
    Nem egészen. Én is jobbat megyek mindent kikapcsolva, mert a help visszafogja az autót, az autókezelést. Persze autó kérdése is, mert a Paganival menni is alig tudok, nem ám kikapcsolt ABS-el.
    Helpekkel nem úgy és nem akkor csinálja amit akarok és ezzel ugranak a tizedecskék.
    Viszont helpekkel stabilabb hosszabb távon. Asszem, bár még nem mentem hosszabb távot sosem.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  20. #95
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    amúgy minden kocsibol lehet tíltani ezeket abs+tc-t?nem néztem még mindet
    tegnap uppoltam a rendszeremet a w8.1-re és azért ezen csak jobban fut mint a w7-en sztem,igaz sok molyolás volt veleegyébként a w8.1-re felkell pakolni az alaplapi drivereket?mert semmit nem tettem még fel még video driver nélkül is ment minden rajtade azt felraktam utánna jobb az ha az fent van
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #96
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628

  22. #97
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    amúgy minden kocsibol lehet tíltani ezeket abs+tc-t?nem néztem még mindet
    tegnap uppoltam a rendszeremet a w8.1-re és azért ezen csak jobban fut mint a w7-en sztem,igaz sok molyolás volt veleegyébként a w8.1-re felkell pakolni az alaplapi drivereket?mert semmit nem tettem még fel még video driver nélkül is ment minden rajtade azt felraktam utánna jobb az ha az fent van
    CTRL + A, CTRL + T ha jól emlékszem, illetve valamelyik BMW bugos.

  23. #98
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    amúgy minden kocsibol lehet tíltani ezeket abs+tc-t?nem néztem még mindet
    tegnap uppoltam a rendszeremet a w8.1-re és azért ezen csak jobban fut mint a w7-en sztem,igaz sok molyolás volt veleegyébként a w8.1-re felkell pakolni az alaplapi drivereket?mert semmit nem tettem még fel még video driver nélkül is ment minden rajtade azt felraktam utánna jobb az ha az fent van
    Hát nekem semmi drivert nem kellet rakni 8.1-re, sőt frissíti is őket ha jön ki új. Egyedül az nvidia-t szoktam felrakni a szoftvere miatt.


  24. #99
    Hompoth Szilárd Regisztrált H. Szilárd logója
    Csatlakozott
    2011. 01. 14.
    Város
    Gyergyóditró > Székelyföld
    Életkor
    30
    Üzenetek
    87
    Üdv! Egy két időn én is bámultam nagyokat Szerintem a levágásra az lenne a megoldás, hogyha nem practice-ban, hanem inkább hotlap módban mennénk, mivel ott megvan az 5 mp-s bünti, gondolom a készítők is inkább azt szánták versengésre.
    Na megyek is, megpróbálom legyűrni Mr. Steve Strehlow 1:43.9-es körét Imolában a P4/5-ben
    btw, honnan van ez a sok külföldi név? Lehet egyáltalán regisztrálni magyar nyelvtudás hiányában :O
    Sok oka van az embernek az örömre a győzelem nélkül is. - Kimi Räikkönen

  25. #100
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Gyerekek lehet én vagyok agyilag zokni de nem jön össze a dolog.
    Tehát a txt-be beírom hogy Tomcy mert ezen a néven vagyok itt belépve, a játékba meg beírom a névhez hogy First Tamas Last Balogh, ott van olyan hogy nick név, de oda nem írtam be semmit vagy is ami ott volt azt kitöröltem, mert amikor beírtam oda hogy Tomcy akkor úgy jelent meg a játékban hogy TamasTomcyBalogh.
    Elvileg ennyinek kell csak lenni ugye?
    Az még baj, hogy én csak TA-ban mentem vagy az mind 1?

Oldal: 4 / 42 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •