Oldal: 32 / 42 ElsőElső ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 776 - 800 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #776
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én első körben azt javasolnám, hogy kerüljön bele az AC verzió egy külön oszlopként a rekordba és minden versenyző legjobb köre verziónként legyen külön-külön nyilvántartva... persze ez ömlesztve egy listába.

    Ez tudom, hogy sokkal több adatot jelent és az is igaz, hogy van olyan verzió váltás, ami érinti a fizikát és van olyan ami nem, sőt ez kocsinként is eltérő lehet, így ezt központilag képtelenség lenne követni, validálni. Ezért is mondom, hogy legyen benne verziónként mindenki legjobb köre és e mellé egy olyan szűrési lehetőség, ami verzió range-ekre lekérhető. Így ha én tudom, hogy egy adott kocsinál az v1.12-nél volt az utolsó fizika update, akkor magamnak le tudok szűrni az ez utáni range-re. Vagy meg tudom nézni a v0.9.4 és a v1.12 közötti időket, ha épp arra vagyok kíváncsi.


    Így mindenki ki tudja belőle bogarászni, ami őt érdekli, emellett nem veszik el adat, sőt "rossz adat" sem lesz, csak legfeljebb "rossz szűrés".
    Ez mind igaz, én 3 dologot tennék hozzá.
    - 1. Nem kínál megoldást a problémára.
    Továbbra sem fog valós képet adni a versenyzők tudásáról. Nem fogod tudni hogy Jenőkének a 34 pb-jéből melyik az igazi? Még az élmenők sem képesek rá hogy minden update után nekiállnak újra megfutni az összes WR-t... Enélkül meg a körök nem összehasonlíthatók... Tehát több infót sem adnak.
    - 2. A 20x több adat, nem 20x több információ.
    Ellenben 20x annyi CPU-t, 20x annyi memóriát és 20x annyi háttérárat követel. Hozzáteszem már a mostani adatmennyiséget sem bírja a szerverünk, messze túllépi azt a határt amit az indulásnál célként tűztem ki és a honlap többi részén nagyjából sikerül tartani.
    - 3. "Ár / érték".
    + komplexitás, + munka, kevés hozzáadott érték.
    Kevés ember fogja rászánni az időt (nagyon helyesen) hogy órákon át bányássza az adatokat, hogy aztán rájöjjön hogy nem tudja kinek melyik köre a legjobb. A Rank egy hasznos és értékes segítség azoknak akik szeretnének gyorsulni, de aki órákig a Rank-ot bújja az tévúton jár! Ezért is terveztem úgy a Rank-ot hogy 3 kattintásnál ne tartson tovább megtalálni valamit. Felmész, megnézed hogy mit futottak a többiek és aztán irány a pálya. A többi szerintem időpazarlás. Gyorsulni ugyanis csak a pályán lehet.

  2. #777
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez mind igaz, én 3 dologot tennék hozzá.
    - 1. Nem kínál megoldást a problémára, továbbra sem fog valós képet adni a versenyzők tudásáról.
    ...
    Persze, ez is mind igaz ... viszont akkor talán az első és legfontosabb dolog az lenne, hogy belőjük, pontosan mi is a célja a Rank-nak?

    Csak mert lehet nem ugyan arra szeretnéd te, én, vagy a Kovács Pisti használni... engem személy szerint például csak az érdekel, hogy adott kocsi és pálya kombóval mi az aktuálisan kicsikarható legjobb idő, illetve hogy ez az időadat mennyire valid, hányan és kik próbálták érdemben megfutni? Viszont ez az AC verziók nyilvántartása nélkül értelmezhetetlen adat lesz.

    Te pedig gondolom egy olyasmit szeretnél, mint anno a GPL/GTR Rank oldal volt, mindenféle célkitűzésekkel, referencia időkkel, pontszámokkal, meg átlagos eltérésekkel, stb... jól sejtem?
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 25. 18:31.

  3. #778
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Egy kis segítség kellene. Egyik ismerősöm nemrég regisztrált és szeretük volna megcsinálni a rank app-ot de sajna nem sikerült. Elvileg végigkövetük a leírást a connection ok is megvolt assetto-ban a settingsben be is lett pipálva az app engedélyezése tehát jó helyen is van de valamiért mégsem jelenik meg neki az appok között. Találkozott már valaki hasonlóval?

    Nálam speciel hibátlanul működik...

    A seítséget előre is köszönjük.


    üdv

  4. #779
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Egy kis segítség kellene. Egyik ismerősöm nemrég regisztrált és szeretük volna megcsinálni a rank app-ot de sajna nem sikerült. Elvileg végigkövetük a leírást a connection ok is megvolt assetto-ban a settingsben be is lett pipálva az app engedélyezése tehát jó helyen is van de valamiért mégsem jelenik meg neki az appok között. Találkozott már valaki hasonlóval?

    Nálam speciel hibátlanul működik...

    A seítséget előre is köszönjük.


    üdv
    Próbáljátok meg a régebbi verziót

  5. #780
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Ok, köszi lehet ,hogy az lesz.

  6. #781
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Azt szeretném kérdezni, hogy az idők melletti info-ban megjelenő adatokat honnan veszi a szoftver? Mennyire valóságosak ezek?
    Azért kérdezem, mert most a GT versenyeknél minden pályán más hőmérséklet lesz (Silverstone-ban 20 fok a levegő) és a legtöbb helyen azt látom, hogy 26 fokon futották a gyors kört.

  7. #782
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Egy kis segítség kellene. Egyik ismerősöm nemrég regisztrált és szeretük volna megcsinálni a rank app-ot de sajna nem sikerült. Elvileg végigkövetük a leírást a connection ok is megvolt assetto-ban a settingsben be is lett pipálva az app engedélyezése tehát jó helyen is van de valamiért mégsem jelenik meg neki az appok között. Találkozott már valaki hasonlóval?

    Nálam speciel hibátlanul működik...

    A seítséget előre is köszönjük.


    üdv
    Szia.

    A "...\Documents\Assetto Corsa\logs\py_log.txt" file első 20-30 sorát másold be ide, vagy a log könyvtárban lévő fájlokat küld el az info kukac gtr-masters.hu-ra.

  8. #783
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Azt szeretném kérdezni, hogy az idők melletti info-ban megjelenő adatokat honnan veszi a szoftver? Mennyire valóságosak ezek?
    Azért kérdezem, mert most a GT versenyeknél minden pályán más hőmérséklet lesz (Silverstone-ban 20 fok a levegő) és a legtöbb helyen azt látom, hogy 26 fokon futották a gyors kört.
    Hogy mennyire pontosak az adatok az attól függ hogy milyen forrásból veszem. Az AC-ban nincs egységes felület ahol mindent megtalálsz, az adatokat több forrásból kell összevadászni. A realtime fizikából származó adatok teljesen pontosak, (gumihőmérséklet, fordulatszám, stb...) ellenben a statikus (pl. pálya, levegő hőmérséklet, használt vezérlő, stb...) extrém esetben lehetnek teljesen használhatatlanok.
    A pálya hőmérsékletet a szimuláció indításánál beállított alap értékekből veszem, hogy ez mennyire hiteles, azt csak teszteléssel lehet kideríteni. Már más is jelezte hogy a pálya, levegő hőmérséklet nem feltétlen fedi a pályán lévő valós adatokat. Elvileg Stefano elérhetővé tette valhol máshol is, majd utána nézek hogy érdemes e átálni arra.

  9. #784
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy mennyire pontosak az adatok az attól függ hogy milyen forrásból veszem. Az AC-ban nincs egységes felület ahol mindent megtalálsz, az adatokat több forrásból kell összevadászni. A realtime fizikából származó adatok teljesen pontosak, (gumihőmérséklet, fordulatszám, stb...) ellenben a statikus (pl. pálya, levegő hőmérséklet, használt vezérlő, stb...) extrém esetben lehetnek teljesen használhatatlanok.
    A pálya hőmérsékletet a szimuláció indításánál beállított alap értékekből veszem, hogy ez mennyire hiteles, azt csak teszteléssel lehet kideríteni. Már más is jelezte hogy a pálya, levegő hőmérséklet nem feltétlen fedi a pályán lévő valós adatokat. Elvileg Stefano elérhetővé tette valhol máshol is, majd utána nézek hogy érdemes e átálni arra.
    Így már értem. Köszi a választ!

  10. #785
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg norbertember írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Sajnos nem működik nekem a rank app. Se a 17-es, se a 21-es verzióval. Leírtak szerint megcsináltam mindent.
    py_log az alábbiakat írja.

    GTR-Masters:import
    GTR-Masters:main_app:import
    GTR-Masters:masters_app_init_start
    GTR-Masters:import:Error: 'charmap' codec can't decode byte 0x98 in position 715: character maps to <undefined>
    GTR-Masters:import:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 21, in <module>
    from includes.main_app import *
    File "main_app.py", line 812, in <module>
    File "main_app.py", line 46, in __init__
    File "ac_tools.py", line 64, in __init__
    File "ac_tools.py", line 108, in __parse_race_ini
    File "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\system\x 64\python33.zip\configparser.py", line 672, in read
    self._read(fp, filename)
    File "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\system\x 64\python33.zip\configparser.py", line 993, in _read
    for lineno, line in enumerate(fp, start=1):
    File "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\system\x 64\python33.zip\encodings\cp1250.py", line 23, in decode
    return codecs.charmap_decode(input,self.errors,decoding_t able)[0]
    UnicodeDecodeError: 'charmap' codec can't decode byte 0x98 in position 715: character maps to <undefined>

    GTR-Masters:acMain start
    GTR-Masters:acMain:Error: global name 'masters_app' is not defined
    GTR-Masters:acMain:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 30, in acMain
    masters_app.masters_main(ac_version)
    NameError: global name 'masters_app' is not defined

    Van ötletetek?
    Rank_App_22.zip

    Amennyiben másnál is előfordul ez a probléma, az új build ezt orvosolja.

  11. #786
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Rank_App_22.zip

    Amennyiben másnál is előfordul ez a probléma, az új build ezt orvosolja.


    Koszonjuk!

  12. #787
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia.

    A "...\Documents\Assetto Corsa\logs\py_log.txt" file első 20-30 sorát másold be ide, vagy a log könyvtárban lévő fájlokat küld el az info kukac gtr-masters.hu-ra.
    Hali

    A 17-esel végül működött nála. De majd szólok neki ,hogy a log-ot másolja be ha ráér.

    köszi

  13. #788
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    RANK

    Hali. Egy kis segítség kellene. Ki kellett cseréljem a HDD met, ahol az Assetto volt. Telepités után használni akartam a rankot, feltettem minden verziót, régit és újat, accuser filet bemásoltam, de meg sem jelenik a játék menüjében. Tűzfalon is engedélyeztem. Mondjuk kört nem tudtam menni mert nincs GTR masters szerver. Vajon mit lehet csinálni mert nagyon hiányzik!

  14. #789
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Hali. Egy kis segítség kellene. Ki kellett cseréljem a HDD met, ahol az Assetto volt. Telepités után használni akartam a rankot, feltettem minden verziót, régit és újat, accuser filet bemásoltam, de meg sem jelenik a játék menüjében. Tűzfalon is engedélyeztem. Mondjuk kört nem tudtam menni mert nincs GTR masters szerver. Vajon mit lehet csinálni mert nagyon hiányzik!
    Engedelyezted az Assettoban a General ful alatt? Bepipaltad? Vagy ott sem latszik?

  15. #790
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Engedelyezted az Assettoban a General ful alatt? Bepipaltad? Vagy ott sem latszik?
    Ott sem látszik!

  16. #791
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Ott sem látszik!
    Az exe fut es connectiont is ir?

  17. #792
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Az exe fut es connectiont is ir?
    Igen,ott minden ok!

  18. #793
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Igen,ott minden ok!
    Akkor feladom. Fogalmam sincs. Fuss vegig meg 1x a leirason, lehet rossz helyre masoltad.

  19. #794
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Ott sem látszik!
    szerintem rossz helyre csomagoltad ki ..ide csomagold ki a GTR-Masters könyvtárat :
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\apps\pyt hon


    (mégha kamukönyvtárat hozol létre az is látszana a generals fülnél a menüben )

  20. #795
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Hali. Egy kis segítség kellene. Ki kellett cseréljem a HDD met, ahol az Assetto volt. Telepités után használni akartam a rankot, feltettem minden verziót, régit és újat, accuser filet bemásoltam, de meg sem jelenik a játék menüjében. Tűzfalon is engedélyeztem. Mondjuk kört nem tudtam menni mert nincs GTR masters szerver. Vajon mit lehet csinálni mert nagyon hiányzik!
    Szia.

    A "...\Documents\Assetto Corsa\logs\py_log.txt" file első 20-30 sorát másold be ide, vagy a log könyvtárban lévő fájlokat küld el az info kukac gtr-masters.hu-ra.

  21. #796
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Molnar Attila írta Hozzászólás megtekintése
    Ott sem látszik!
    Ha ott sem látszik, akkor esélyes hogy rossz helyre másoltad be.
    Normál esetben valahogy így néz ki a könyvtár:
    Chat
    gMeter
    GTR-Masters
    system

  22. #797
    Molnár Attila70 Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 04. 27.
    Város
    Szatmárnémeti
    Üzenetek
    39

    log file

    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ott sem látszik, akkor esélyes hogy rossz helyre másoltad be.
    Normál esetben valahogy így néz ki a könyvtár:
    ptracker.py[INFO ]: Never Eat Yellow Snow APPS (ptracker 3.3.6) python version 3.3.5 (v3.3.5:62cf4e77f785, Mar 9 2014, 10:35:05) [MSC v.1600 64 bit (AMD64)]
    ptracker.py[INFO ]: Starting server: ['apps/python/ptracker/dist/ptracker.exe', '3164']
    ptracker.py[INFO ]: Successfully created client server instances!
    ptracker-server[INFO ]: Never Eat Yellow Snow APPS (ptracker 3.3.6) python version 3.3.5 (v3.3.5:62cf4e77f785, Mar 9 2014, 10:37:12) [MSC v.1600 32 bit (Intel)]
    ptracker-server[INFO ]: ------------------ sys path adapted from here!
    ptracker-server[INFO ]: Log verbosity changed: 2
    ptracker-server[INFO ]: Acquired steam guid from AC log file: '76561198016043239'
    ptracker-server[INFO ]: Log file parser started.
    ptracker-server[INFO ]: Track information: a2b = False, a2bOffset = 0.000000
    ptracker-server[INFO ]: Using database 'C:\Users\molna\Documents\Assetto Corsa/plugins/ptracker\ptracker.db3'
    ptracker-server[INFO ]: trying port 188.165.220.164 50042
    ptracker-server[INFO ]: Generated temporary directory c:\users\molna\appdata\local\temp\ptracker_o66e41
    ptracker.py[INFO ]: fileobserver created successfully (C:\Users\molna\Documents\Assetto Corsa/logs/ptracker_fileobserver.txt, C:\Users\molna\Documents\Assetto Corsa/setups).
    ptracker-server[INFO ]: socket timeout
    ptracker-server[INFO ]: trying port 188.165.220.164 50043
    ptracker-server[INFO ]: currentsession is none, no session to finish.
    ptracker-server[INFO ]: Track information: a2b = False, a2bOffset = 0.000000
    ptracker-server[INFO ]: excluding ai (by ai)
    ptracker-server[INFO ]: excluding ui (by ui)
    ptracker-server[INFO ]: excluding map.png (by map.png)
    ptracker-server[INFO ]: excluding audio_sources.ini (by audio_sources.ini)
    ptracker-server[INFO ]: excluding cameras.ini (by <built-in method match of _sre.SRE_Pattern object at 0x05093710>)
    ptracker-server[INFO ]: excluding cameras_1.ini (by <built-in method match of _sre.SRE_Pattern object at 0x05093710>)
    ptracker-server[INFO ]: excluding cameras_2.ini (by <built-in method match of _sre.SRE_Pattern object at 0x05093710>)
    ptracker-server[INFO ]: excluding cameras_start.ini (by <built-in method match of _sre.SRE_Pattern object at 0x05093710>)
    ptracker-server[INFO ]: excluding crew.ini (by crew.ini)
    ptracker-server[INFO ]: excluding lighting.ini (by lighting.ini)
    ptracker-server[INFO ]: excluding map.ini (by map.ini)
    ptracker-server[INFO ]: hooked: Setting up hooks.
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'Alt', 'T'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'Alt', 'H'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'Alt', 'KeyUp'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'Alt', 'KeyDown'} registered
    ptracker-server[INFO ]: message (type= local_feedback): Press Alt T to enter chat messages.
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad1'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad2'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad3'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad4'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad5'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad6'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad7'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad8'} registered
    ptracker-server[INFO ]: Hotkey {'KeyNumPad9'} registered
    ptracker-server[INFO ]: hooked: Starting event loop.

  23. #798
    Hollender Miklos Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 04. 07.
    Üzenetek
    2

    uj, prekval nem megy

    Sziasztok,

    Uj vagyok a szimversenyzes vilagaban meg itt is, odaig eljutottam, hogy 1-2 rankot tettem fel (persze utolsokent), de valahogy a prekval nem müködik, nem latom a feltett rankomat, a nevezes gomb nem csinal semmit. A szervert sem talalom. Müködnek meg ezek a szerverek?

  24. #799
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg MHOLL írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Uj vagyok a szimversenyzes vilagaban meg itt is, odaig eljutottam, hogy 1-2 rankot tettem fel (persze utolsokent), de valahogy a prekval nem müködik, nem latom a feltett rankomat, a nevezes gomb nem csinal semmit. A szervert sem talalom. Müködnek meg ezek a szerverek?
    Szia! Fel kell raknod a RankAppot, regisztralnod kell, a szerveren futott koreidet logolja az prequal csak. Irj nekem privat uzenetet es holnap segitek!

  25. #800
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Ha meggebedek se bírom eltüntetni az acuser file errort most win10 alatt. Se v22, se v23.

    Tipp?

Oldal: 32 / 42 ElsőElső ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •