Oldal: 40 / 42 ElsőElső ... 30 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó
Találatok: 976 - 1.000 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #976
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A vágások értelmezéséről a részletes magyarázatot itt találod.

    A lényeg, hogy ha adott pályaszakaszon időt nyersz a vágással, az vágásnak számít, ha nem akkor csak pálya elhagyásnak. Az előbb említett vágás alapból nem ér büntetést, csak akkor, ha a vele megszerzett előnyt nem adod vissza/bukod el az aktuális kör befejezéséig (amíg piros az app és ott a "Lassíts" felirat, addig megvan a szerzett előny, ha így fejezed be a kört, az a büntetendő vágás, ebből 3 után kapsz csak büntit)
    Tehát akkor a vágások száma az nem egyenlő azal a vágások számával ami a vb figyelembe vesz büntiosztásnál? Ebben az esetben, nem tudja írni esetleg ezt is az app, hogy hány olyan köröm volt amiben vágtam és nem adtam vissza az előnyt?

    Másik dolog: ha tényleg csak az számít vágott körnek ahol nem adtam vissza akkor mivan azzal hogy, fogom a kanyart levágom, ezzel megelőzve Jóskát, majd a következő 2 kanyarban úgyse lehet előzni, ott meg feltartom, vagy csak simán védekezek, ezzel mégis "visszaadva" a szerzett előnyt. Így szabályos lett a kör.

    Ma próbálgattam egy kicsit a rank app működését. Rendszeresen volt ilyen és ehhez hasonló eset:
    Itt kimentem, de direkt nem nyomtam a gázt és jelentősen veszítettem is a legjobb körömhöz képest (ami mondjuk amúgyse túl jó ), mégis hozzáadott egy plusz vágást. Ez akkor nem számít a büntihez kelló vágásokba, mivel nem írta h lassítsak?

  2. #977
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Még egy életszerűbb eset: a futam elején futok egy szép és jó kört. Majd később kopott gumin már csak 1s-el lassabbat tudnék, ám inkább levágok mindig 1-2 kanyart, tudván, hogy úgyse leszek gyorsabb, "vissza fogom összességében adni" a legjobb körömhöz képest. Ez elvileg a rank app működése szerint akkor nem szabálytalan, nem vágott kör, de határozottan előnyt szereztem a dologgal, hiszen körönként nyerek mondjuk 1s-t.
    Tudom-tudom szélsőséges eseteket feszegetek, de inkább legyen rendbe téve a dolog.

  3. #978
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Kiskapuzni lehet, mindenkinek a saját renoméjára megy.
    Az app nem hülyeség ellen lett kitalálva, hanem arra hogy mindenkinek egységesen jelezze a pálya határait.
    Ha levágod a kanyart és úgy előzöl meg valakit, akkor megóvja és megkapod a büntetést.
    Sima józan ész és fair play...
    Az app nem azért van hogy elvégezze a VB munkáját, hanem azért hogy segítse.
    Attól hogy az App enged valamit a VB még ugyan úgy büntet érte mint eddig.

  4. #979
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Másik dolog: ha tényleg csak az számít vágott körnek ahol nem adtam vissza akkor mivan azzal hogy, fogom a kanyart levágom, ezzel megelőzve Jóskát, majd a következő 2 kanyarban úgyse lehet előzni, ott meg feltartom, vagy csak simán védekezek, ezzel mégis "visszaadva" a szerzett előnyt. Így szabályos lett a kör.
    Akkor nem vágásért, hanem szabálytalan előzésért leszel elmeszelve, ha Jóska bejelenti, ennyi

  5. #980
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kiskapuzni lehet, mindenkinek a saját renoméjára megy.
    Az app nem hülyeség ellen lett kitalálva, hanem arra hogy mindenkinek egységesen jelezze a pálya határait.
    Ha levágod a kanyart és úgy előzöl meg valakit, akkor megóvja és megkapod a büntetést.
    Sima józan ész és fair play...
    Az app nem azért van hogy elvégezze a VB munkáját, hanem azért hogy segítse.
    Attól hogy az App enged valamit a VB még ugyan úgy büntet érte mint eddig.
    Jó-jó, ez gondoltam, meg én aztán nem akarok kiskapuzni, csak szeretném megéretni az egészet, illetve rávilágítani az esetleges hibákra.

    Ahogy mondtam ez egy eltúlzott példa volt, de olyan elég könnyen előfordulhat, hog nyersz az adott vágással, viszont a többi részen épp nem vagy olyan jó hogy javíts a köröddel. Ami versenytávon már juttathat némi előnyhöz és észrevenni is nehéz. Viszont ezt kontrolálni énsem tudom hogy lehetne.

    A másik kérdésemre kapok esetleg választ? Tehát akkor az app ártal írt vágás nem egyenlő a VB általá figyelembe vett számmal?

  6. #981
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    A másik kérdésemre kapok esetleg választ? Tehát akkor az app ártal írt vágás nem egyenlő a VB általá figyelembe vett számmal?
    Ezt már néhányszor leírtuk, legutóbb tegnap, egy oldallal korábban:
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A vágások értelmezéséről a részletes magyarázatot itt találod.

    A lényeg, hogy ha adott pályaszakaszon időt nyersz a vágással, az vágásnak számít, ha nem akkor csak pálya elhagyásnak. Az előbb említett vágás alapból nem ér büntetést, csak akkor, ha a vele megszerzett előnyt nem adod vissza/bukod el az aktuális kör befejezéséig (amíg piros az app és ott a "Lassíts" felirat, addig megvan a szerzett előny, ha így fejezed be a kört, az a büntetendő vágás, ebből 3 után kapsz csak büntit)

  7. #982
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt már néhányszor leírtuk, legutóbb tegnap, egy oldallal korábban:
    Valóban, bocsi, nem néztem szét.

  8. #983
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    1. Jó-jó, ez gondoltam, meg én aztán nem akarok kiskapuzni, csak szeretném megéretni az egészet, illetve rávilágítani az esetleges hibákra.

    2. Ahogy mondtam ez egy eltúlzott példa volt, de olyan elég könnyen előfordulhat, hog nyersz az adott vágással, viszont a többi részen épp nem vagy olyan jó hogy javíts a köröddel. Ami versenytávon már juttathat némi előnyhöz és észrevenni is nehéz. Viszont ezt kontrolálni énsem tudom hogy lehetne.

    3. A másik kérdésemre kapok esetleg választ? Tehát akkor az app ártal írt vágás nem egyenlő a VB általá figyelembe vett számmal?
    1. Nem az volt a cél hogy büntessen, hanem hogy segítse a sportszerű versenyzést. Ha túl megengedőnek látjátok az App-ot, akkor tudunk rajta szigorítani.

    2. Az app-ot nem zavarja, de ha téged valaki kiskapuzással fog megelőzni, akkor biztos hogy fog. A VB pedig óvás esetén ugyan úgy büntet mint eddig.
    Egyébként elég egyszerű elvenni ezt a lehetőséget, ha az App nem 100%-os teljesítményt enged, csak 98%-ot. Egy kétperces körnél az 2,4 sec hátráltatás.

    3. Itt a válasz néhány post-al korábban.:
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post260831

  9. #984
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    A fentiek alapján pár szót írnék arról hogy a Rank App használatával, mi változik és mi nem változik.

    A Rank App használatával alapvetően 2 dolog változik.
    1. Eddig csak a replay-t visszanézve, külső nézetből volt eldönthető hogy adott kör szabályos, vagy sem.
    App-al már vezetés közben, mindenki vissza jelzést kap arról, hogy mi az érvényes kör és mi nem.

    2. A pálya határok betartásánál, megszűnik a szubjektivitás.
    A Rank App a pálya készítők által megszabott határokat ellenőrzi, ami mindenkinél ugyan ott van.

    A fehér vonal szabály betartása mind a versenyzők, mind a VB számára plusz munkát jelentett. A versenyzőknek magukat, a VB-nek pedig a versenyzőket kellet volna ellenőrizgetni, amihez érthető hogy senkinek nem volt kedve.
    A Rank App ezt automatikusan megteszi. Minden körben!
    - Így mindenkire egyformán érvényes a szabály.
    - Valamint mindenki számára egyenlő határokat szab.


    És ami nem változik.
    A Rak App nem büntet. Ezt továbbra is csak a VB teheti meg. A Rank App információt szolgáltat a pályahatárok, betartásáról. Mind a versenyzők, mind a VB felé.
    A versenyzők továbbra is szabadon döntenek a pályán és természetesen az evvel járó felelősség is az övék.
    Az unfair versenyzéssel és "kiskapuzással" szerzett előny, továbbra is óvható és a VB továbbra is saját belátása szerint hoz döntést.
    A Rank App információt szolgáltat, a replay és a logfile-ok mellet. A döntést minden esetben a VB hozza meg, a rendelkezésére álló adatok alapján, saját belátása szerint. A Rank App ez alól nem "kibúvó".
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 10. 05. 19:21.

  10. #985
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Felkerült a Masters_Rank_30.zip

    Változások:
    - Kiírja a VB által ellenőrzött vágások számát.

  11. #986
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Laci, ez a mismatch miből eredhet?

    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acbeta/Don
    A Rank oldal beírta a köridőmet rendes névvel, de a prekval oldal nem vette a hosszú Ó betűmet. Nem ugyanonna olvassa be az adatokat?
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/12603
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  12. #987
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Laci, ez a mismatch miből eredhet?

    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/acbeta/Don
    A Rank oldal beírta a köridőmet rendes névvel, de a prekval oldal nem vette a hosszú Ó betűmet. Nem ugyanonna olvassa be az adatokat?
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/12603
    NÉVHASZNÁLAT:
    1. Játékos profil (Assetto Corsa-ban):
    A GTR-Masters szerverein kötelező a teljes valódi név használata (nemzetközi formában, ékezetek nélkül). Tehát mindenki készítsen egy olyan játékos profilt a Assetto Corsa-ban, amely a következő formában néz ki: „Keresztnév Vezetéknév”, azaz Sandor Kunszabo, Selmeci Krisztian, Szilard Szabo, stb... Ez az a név, amely megjelenik a szerveren, a játékban és játék közben az autó felett is feliratként. Aki nem megfelelő formátumú nevet használ, azt automatikusan ledobjuk a szerverről.

    2. Fórumban beállított név (GTR-Masters fórum):
    A GTR-Masters fórumában a regisztráció kötelező, a „Játékban használt név” mezőben (Fórum --> Vezérlőpult --> Profilod --> Adatok szerkesztése) szereplő névnek pedig pontosan meg kell egyeznie a Assetto Corsa-ban használt profilneveddel, ami a teljes valódi neved „Keresztnév Vezetéknév” formában. Ha ez a két név nem egyezik meg egymással, akkor a prekvalifikációs rendszer nem lesz képes beazonosítani téged, így érvénytelen lesz a nevezésed az egyes futamokra. Beállítási segítség itt: link
    Illeteve a részletes segítségből amit megtalálsz itt: link
    Név utólgos módosítása:
    Szeretnénk mindenkit megkérni, hogy akinek egyszer már volt egy megfelelő névbeállítása, amivel már rendben részt vett egy általunk rendezett futamon, az onnantól fogva soha ne írja át a "játékban használt név" mezőt a fórum profiljában. Akkor sem, ha gondja van és nem ismeri fel a honlap, ilyenkor szóljunk nekünk és mi segítünk!
    Ugyan onnan olvassa be, de két külön rendszer dolgozza fel. A rank és a prequal két önálló honlap. Attól hogy a plázában elfogadják a hitelkártyád, nem biztos hogy a tesco-ban is tudsz vele fizetni.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 10. 16. 12:11.

  13. #988
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Illeteve a részletes segítségből amit megtalálsz itt: link

    Ugyan onnan olvassa be, de két külön rendszer dolgozza fel. A rank és a prequal két önálló honlap. Attól hogy a plázában elfogadják a hitelkártyád, nem biztos hogy a tesco-ban is tudsz vele fizetni.
    Az ékezetjavítást eszközölni még tudtam volna, de a kártyáshasonlat miatt megérte a hosszú posztod, köszi
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #989
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az ékezetjavítást eszközölni még tudtam volna, de a kártyáshasonlat miatt megérte a hosszú posztod, köszi
    Akarod hogy kiemeljem neked a szabály változásokat?

  15. #990
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akarod hogy kiemeljem neked a szabály változásokat?
    Mondtam, hogy mindig a leghülyébbekkel kell számolni...

  16. #991
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan onnan olvassa be, de két külön rendszer dolgozza fel. A rank és a prequal két önálló honlap. Attól hogy a plázában elfogadják a hitelkártyád, nem biztos hogy a tesco-ban is tudsz vele fizetni.
    Es ha a Tesco a plazaban van?

  17. #992
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Es ha a Tesco a plazaban van?
    Az a 22-es csapdája.

  18. #993
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Akarod hogy kiemeljem neked a szabály változásokat?
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mondtam, hogy mindig a leghülyébbekkel kell számolni...
    Elmentek tik a sóderágyba!
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  19. #994
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    A 30-as verziót csak én nem tudom leszedni? Nem mentette a Gt4 szerver a körömet, gondolom még régi verzióm van fent.

    Edit: Valószínűleg én vagyok fáradt, most ránéztem még egyszer, megtaláltam magam.
    Utoljára módosította: Schumi; 2018. 12. 16. 10:05.

  20. #995
    Horváth Atilla Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 29.
    Város
    Ráckeve
    Életkor
    32
    Üzenetek
    84
    Letöltöttem a 31-es verziót, működik is, ahogy azt kell.. de az a helyzet, hogy ettől a csipogástól a hajam kitépem.

    Nekem bőven elég volt, hogy vágás esetén az app pirosra váltott, és feldobta, hogy, "Lassíts!"
    Persze tudom, van aki VR-ben vezet és annak hasznos lehet a csipogás. Megértem. De ettől még nekem, aki nem vagyok VR-es, nincs rá szükségem. Ráadás ami a nagyobb baj, hogy kifejezetten zavaró is a háromszori éles csippanás..

    Nézegettem az appot, és a masters_main_app konfigurációs beállítást ha megnyitom, akkor tudok változtatni itt-ott, pl,

    [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200

    kérdés, ha ezeket az értékeket átírom, akkor az applikáció az időmérés szempontjából valid marad-e? Amennyiben nem, akkor a 32-es verzió fejlesztése során legyetek szívesek megfontolni egy olyan egyénileg is kiválasztható lehetőséget ahol a felhasználó igény szerint ki tudja kapcsolni a zavaró hangjelzést.
    Köszi!

  21. #996
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Letöltöttem a 31-es verziót, működik is, ahogy azt kell.. de az a helyzet, hogy ettől a csipogástól a hajam kitépem.

    Nekem bőven elég volt, hogy vágás esetén az app pirosra váltott, és feldobta, hogy, "Lassíts!"
    Persze tudom, van aki VR-ben vezet és annak hasznos lehet a csipogás. Megértem. De ettől még nekem, aki nem vagyok VR-es, nincs rá szükségem. Ráadás ami a nagyobb baj, hogy kifejezetten zavaró is a háromszori éles csippanás..

    Nézegettem az appot, és a masters_main_app konfigurációs beállítást ha megnyitom, akkor tudok változtatni itt-ott, pl,

    [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200

    kérdés, ha ezeket az értékeket átírom, akkor az applikáció az időmérés szempontjából valid marad-e? Amennyiben nem, akkor a 32-es verzió fejlesztése során legyetek szívesek megfontolni egy olyan egyénileg is kiválasztható lehetőséget ahol a felhasználó igény szerint ki tudja kapcsolni a zavaró hangjelzést.
    Köszi!
    Itt megtalálod a választ: LINK

  22. #997
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Az a hertz szerintem 400 és alatta lesz vállalható, írd át bátran. Én a repeatet is levettem kettőre.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #998
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Minden 0 és akkor csendben marad

  24. #999
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Atilla írta Hozzászólás megtekintése
    Letöltöttem a 31-es verziót, működik is, ahogy azt kell.. de az a helyzet, hogy ettől a csipogástól a hajam kitépem.

    Nekem bőven elég volt, hogy vágás esetén az app pirosra váltott, és feldobta, hogy, "Lassíts!"
    Persze tudom, van aki VR-ben vezet és annak hasznos lehet a csipogás. Megértem. De ettől még nekem, aki nem vagyok VR-es, nincs rá szükségem. Ráadás ami a nagyobb baj, hogy kifejezetten zavaró is a háromszori éles csippanás..

    Nézegettem az appot, és a masters_main_app konfigurációs beállítást ha megnyitom, akkor tudok változtatni itt-ott, pl,

    [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200

    kérdés, ha ezeket az értékeket átírom, akkor az applikáció az időmérés szempontjából valid marad-e? Amennyiben nem, akkor a 32-es verzió fejlesztése során legyetek szívesek megfontolni egy olyan egyénileg is kiválasztható lehetőséget ahol a felhasználó igény szerint ki tudja kapcsolni a zavaró hangjelzést.
    Köszi!
    A settings könyvtárba kifejezetten a felhasználók kedvéért került be a "masters_main_app.ini", hogy mindenki kedve szerint magára szabhassa. Nincs benne olyan opció ami az időmérő funkcióját és értékét befolyásolná.
    Szabadon bármit állíthatsz benne.

    A "REPEAT=0" értékkel teljesen kikapcsolhatod a hang jelzést.

    Amit én is használok és ajánlani tudok, hogy a mixerben (hangerő szabályzó) a "system sounds" (rendszer hangok) csúszkával állítható a csipogás hangereje.
    Én ezt vettem kicsit lejjebb, így nem kell semmit szerkesztgetni és teljesen jó az alap beállításokkal.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2019. 02. 07. 12:44.

  25. #1000
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Azt szeretném kérdezni h a 2 %referencia handycap mit jelent?
    Ha 1:08.000 a referenciakorom és bejelez h lassítják akkor 2 %-kal lassabbnakj kell lennie a kör végére az idomnek? Tehát 1:09.36 felettinek?
    Vagy szektoronkent számolja a referenciát és elég kevesbe lassítani? És csak a szektorhoz képest kell a 2 %?

Oldal: 40 / 42 ElsőElső ... 30 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •