Oldal: 17 / 42 ElsőElső ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 401 - 425 (1032 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Szekely46 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem nem megy semmi, simába bemásoltam a mnegfelelő helyre, a nevek stimmelnek, minden faja, de pl hiába pipálom ki az alkalmazást a játék opciókban körözgetés alatt sem tudom bekapcsolni az eredménytáblát, meg hát fel sem tölti... Semmi.
    Kövesd pontosan a leirást, és biztos sikerülni fog.

Szekely Domokos Regisztrált
    Város
    Maglód
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Kövesd pontosan a leirást, és biztos sikerülni fog.
    Mindent ugyanúgy csinálok, sőt, kipróbáltam a régebbi verziót is, a nyelvvel sem sz.rakodok, sima angol, pipa ott van az appnál, és mégsem jelenik meg a jobbról beugró listában a GTR Masters... Nem tudom miért. Ötlet, valaki?

Horváth József Szervertag 2020
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Nekem nem megy semmi, simába bemásoltam a mnegfelelő helyre, a nevek stimmelnek, minden faja, de pl hiába pipálom ki az alkalmazást a játék opciókban körözgetés alatt sem tudom bekapcsolni az eredménytáblát, meg hát fel sem tölti... Semmi.
    Pontosan leírnád, hogy mit (milyen fileokat) másoltál be melyik könyvtárba? Mindenkinek megy, így biztos hogy Nálad is fog.

Csatay Gábor Szervertag 2019 CsG logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    476
    Lehet, hogy épp nem ide tartozik, de tudna valaki segíteni nekem? Ha kiválasztom a pedálok app-ot, akkor addig minden ok, míg megyek az autóval a pályán, viszont akkor amikor nézem vissza replay-t, akkor a kuplungot nem mutatja, vagyis látom, mert ugye 4 rublika van, de azt mutatja, mintha kuplung nélkül váltanék. Valakinek ötlet...?

Város
    Maglód
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan leírnád, hogy mit (milyen fileokat) másoltál be melyik könyvtárba? Mindenkinek megy, így biztos hogy Nálad is fog.
    Letöltöttem a kicsomagolandó fájlt és a GTR-Master mappát beraktam a steam/steamApps/common/assettocorsa/apps/python mappába, azon belül az user_name-be beleírtam az itteni forum nevem (Szekely46), a teljes nevek stimmelnek, a játékban az optionsben pipa van a megfelelő helyen,.. Hol lehet a hiba benne? Köszi a választ előre is...

Horváth József Szervertag 2020
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Letöltöttem a kicsomagolandó fájlt és a GTR-Master mappát beraktam a steam/steamApps/common/assettocorsa/apps/python mappába, azon belül az user_name-be beleírtam az itteni forum nevem (Szekely46), a teljes nevek stimmelnek, a játékban az optionsben pipa van a megfelelő helyen,.. Hol lehet a hiba benne? Köszi a választ előre is...
    Elvileg jónak kéne lennie...

Lehet blőd dolgokat írok - de csak tippelgetek.

Mivel csomagolsz ki? Az almappákat is kocsomagolja? Ellenőrizd le, hogy minden file megvan-e és méret helyes.

Az ACban van-e még bármilyen app amit futtatsz. Ha igen ideiglenesen töröld őket.

A játékban mikor vezetnél, akkor megjelenik a Rank-app? Vagy meg sem jelenik?

Város
    Királyhelmec
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.085
    Melyik buildet szedted le? Gondolom a 13-ast(legfrissebb). A 12-essel nekem is gondjaim voltak a megjelenitéssel a játékban, de a 13-as már szépen működik.
    Esetleg futtas le egy integrity chek-et és utána másold be újra a rank appot.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.099
    A "dokumentumok/assetto corsa/log" könyvtárban találsz egy "py_log.txt" filet, azt ha elküldöd nekem akkor abból meg tudom mondani hogy mi a probléma.

Város
    Maglód
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A "dokumentumok/assetto corsa/log" könyvtárban találsz egy "py_log.txt" filet, azt ha elküldöd nekem akkor abból meg tudom mondani hogy mi a probléma.
    Ez szerepel sokszor benne:

GTR-Masters:acUpdate:Error: global name 'masters_app' is not defined
    GTR-Masters:acUpdate:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 40, in acUpdate
    masters_app.masters_update(deltaT)
    NameError: global name 'masters_app' is not defined

Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.099
    Ez szerepel sokszor benne:

GTR-Masters:acUpdate:Error: global name 'masters_app' is not defined
    GTR-Masters:acUpdate:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 40, in acUpdate
    masters_app.masters_update(deltaT)
    Köszi, de ez lényegtelen info.
    A konkrét hiba általában az első 30-40 sorban van, ha azt elküldöd, vagy beteszed ide akkor abból már inkább kiderül hogy mi a dondod.

Város
    Maglód
    Üzenetek
    7
    Köszi, de ez lényegtelen info.
    A konkrét hiba általában az első 30-40 sorban van, ha azt elküldöd, vagy beteszed ide akkor abból már inkább kiderül hogy mi a dondod.
    GTR-Masters:import
    GTR-Masters:main_app:import
    GTR-Masters:masters_app_init_start
    GTR-Masters:import:Error: [Errno 2] No such file or directory: '\\Assetto Corsa\\logs/log.txt'
    GTR-Masters:import:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 21, in <module>
    from includes.main_app import *
    File "main_app.py", line 751, in <module>
    File "main_app.py", line 45, in __init__
    File "ac_tools.py", line 59, in __init__
    File "ac_tools.py", line 71, in __parse_log_file
    FileNotFoundError: [Errno 2] No such file or directory: '\\Assetto Corsa\\logs/log.txt'

GTR-Masters:acMain start
    GTR-Masters:acMain:Error: global name 'masters_app' is not defined
    GTR-Masters:acMain:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 30, in acMain
    masters_app.masters_main(ac_version)

Akkor ez lenne az eleje...

Város
    Maglód
    Üzenetek
    7
    Jelentem sikerült DD Át volt helyezve a Doku mappám a D meghajtóra (SSD kimélés szempontjábol - a replayek miatt) és az egyik fájlba meg kellett adni az uj hely elérését JUHHÉJ

Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.099
    Mostantól a Rankra nem kerülnek fel a Masters APP által érvénytelennek ítélt körök.
    Ahogy időm engedi az App-ot is frissíteni fogom, hogy az érvénytelennek ítélt köröket figyelmen kívül hagyja.
    Tehát a frissítésig, vágott körben érdemes elvenni a gázt hogy ne az legyen a leggyorsabb.

Az érvénytelen körök törlése továbbra is önkéntes alapon működik!

És ezt jelezni fogja az app vágás közben, vagy csak nem tárolja el? Jó lenne az előbbi is.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.099
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    És ezt jelezni fogja az app vágás közben, vagy csak nem tárolja el? Jó lenne az előbbi is.
    Már hónapok óta kijelzi.

Nagy Laci Szervertag 2020 barcalaci84 logója
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.989

Thumbs up

Mostantól a Rankra nem kerülnek fel a Masters APP által érvénytelennek ítélt körök.
    Ahogy időm engedi az App-ot is frissíteni fogom, hogy az érvénytelennek ítélt köröket figyelmen kívül hagyja.
    Tehát a frissítésig, vágott körben érdemes elvenni a gázt hogy ne az legyen a leggyorsabb.

Már hónapok óta kijelzi.
    Jó tehát pontosítok. Nem a vágást kell jelezze, hanem azt, hogy szerinte ez a kör már kuka.

"Mostantól a Rankra nem kerülnek fel a Masters APP által érvénytelennek ítélt körök."
    Tehát az "érvénytelennek ítélt körök" ezek szerint azt jelentik, hogy minden vágás = invalid kör, és ennyi. (nincs más kritérium)
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.099
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Jó tehát pontosítok. Nem a vágást kell jelezze, hanem azt, hogy szerinte ez a kör már kuka.

"Mostantól a Rankra nem kerülnek fel a Masters APP által érvénytelennek ítélt körök."
    Tehát az "érvénytelennek ítélt körök" ezek szerint azt jelentik, hogy minden vágás = invalid kör, és ennyi. (nincs más kritérium)
    Így van jelenleg csak a "2 kerékkel a pályán" szabályt ellenőrzi.

Zima Péter Szervertag 2020 ZPeti logója
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    267

Elolvastam és az a régi mese jutott az eszembe: hozzon ajándékot és mégse...
    Tehát mostantól nem kerülnek fel, de ha mégis vágok akkor vegyem el, és ha még így is akkor önként töröljem ami nem kerül feltöltésre?
    Tudom, egyszerű vagyok mint a faék, de ez olyan mint a gyufaszálas IQ teszt, bután néztem az elsőt, de miután megmondták a megoldást a többi már fél pillanat volt.
    Szóval?

Jó tudom a Rank, és a Masters Rank két külön történet, de röhögés közben nehezen esett le.

Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.099
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Elolvastam és az a régi mese jutott az eszembe: hozzon ajándékot és mégse...
    Tehát mostantól nem kerülnek fel, de ha mégis vágok akkor vegyem el, és ha még így is akkor önként töröljem ami nem kerül feltöltésre?
    Tudom, egyszerű vagyok mint a faék, de ez olyan mint a gyufaszálas IQ teszt, bután néztem az elsőt, de miután megmondták a megoldást a többi már fél pillanat volt.
    Szóval?

Jó tudom a Rank, és a Masters Rank két külön történet, de röhögés közben nehezen esett le.
    Kicsit túl variáltad a dolgot.
    Azért érdemes elvenni mert a Rank App jelenleg akkor is a leggyorsabb köröd küldi el ha az érvénytelen. A honalp viszont az érvénytelen köröket nem menti.
    Ha frissítem a Rank App-ot akkor mindig csak az érvényes leggyorsabb kört fogja küldeni a honlapnak.

Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    476

Segítség

Egy picit más téma, és azért ide írom, mert itt megy most a beszélgetés, eszmecsere.
    Nos: Tudna valaki nekem abban segíteni, hogy a Masters Rank app miért nem menti az időimet? Méri a köridőt teljesen jól (gondolom) csak nem menti el. Tehát bemegyek bármilyen pályára ahol már mentem és tudom, hogy volt már mért időm, ott sem írja ki, hogy mennyi a legjobb időm, és ha megyek pár kört, akkor ugyan ott van az aktuális időm, de nem menti el.
    Be van pipálva az AC.-ben, minden rendben volt eddig vele, nem nyúltam semmihez, de most nem menti el az időket.
    Ha valakinek van ötlete írja meg plíííz!

Város
    Királyhelmec
    Életkor
    40
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Egy picit más téma, és azért ide írom, mert itt megy most a beszélgetés, eszmecsere.
    Nos: Tudna valaki nekem abban segíteni, hogy a Masters Rank app miért nem menti az időimet? Méri a köridőt teljesen jól (gondolom) csak nem menti el. Tehát bemegyek bármilyen pályára ahol már mentem és tudom, hogy volt már mért időm, ott sem írja ki, hogy mennyi a legjobb időm, és ha megyek pár kört, akkor ugyan ott van az aktuális időm, de nem menti el.
    Be van pipálva az AC.-ben, minden rendben volt eddig vele, nem nyúltam semmihez, de most nem menti el az időket.
    windows és virusirtó tűzfalon is engedélyezted?

Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    windows és virusirtó tűzfalon is engedélyezted?
    Hááát most megfogtál, de az biztos, hogy nem frissítettem semmit, sem vírusirtót sem semmit, egyszer csak már nem mentette az időt.
    Hol tudom megnézni, hogy engedélyezve van-e vagy sem?

Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.770
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    hali.
    itt a helye neki
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tto-Corsa-Rank
    masters app verzió stimmel egyébként?
    ha minden rendben van még akkor is jön a csapás mert ha pont akkor lépsz ki a játékból amikor halott a hp akkor semmit nem tölt fel,jártam már így én is töbször
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    hali.
    itt a helye neki
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...tto-Corsa-Rank
    masters app verzió stimmel egyébként?
    ha minden rendben van még akkor is jön a csapás mert ha pont akkor lépsz ki a játékból amikor halott a hp akkor semmit nem tölt fel,jártam már így én is töbször
    köszönöm a segítséget...

Oldal: 17 / 42 ElsőElső ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •