Oldal: 39 / 42 ElsőElső ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó
Találatok: 951 - 975 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #951
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Laci,

    session váltásnál nem tudnak a vágás számlálók is nullázódni?
    a kerék kilógás számláló (2 zöld 2 piros) nem tud kanyaronként, vagy pár másodpercenként nullázódni?

  2. #952
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Laci,

    1. session váltásnál nem tudnak a vágás számlálók is nullázódni?
    2. a kerék kilógás számláló (2 zöld 2 piros) nem tud kanyaronként, vagy pár másodpercenként nullázódni?
    1. Fehér vonal szabálynál, mindenki saját ízlése szerint döntötte el hogy adott kanyarban fél autóval a fehér vonaltól, vagy másfél autóval a fehér vonaltól, "még belefér".
    A Rank App azzal segíti az egységes pálya használatot, hogy egységesen méri és mindenki láthatja hogyan teljesít a pályán. Ebbe minden session beleszámít.
    Egyébként megoldható, nem nagy meló.

    2. Azért van, hogy qual-on jól látható helyre teszed és külön odafigyelés nélkül is látod, az aktuális köröd érvényes (max 2 zöld) vagy sem (van piros).
    Nem hiszem hogy gyors körön ráérnél az "apró betűs részt" olvasgatni.

  3. #953
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297



    Lehet hogy ezért nem adta meg a köröm? Máshol végig fehér vonalon belül megyek, nem emlékszem, hogy máskor itt szokott vágást érzékelni.
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #954
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet hogy ezért nem adta meg a köröm? Máshol végig fehér vonalon belül megyek, nem emlékszem, hogy máskor itt szokott vágást érzékelni.
    Itt szerintem nem, de ha egyenesen mentél tovább és nem kezdtél el behúzódni akkor igen. Ott elvehette a kört.

  5. #955
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A Rank App azzal segíti az egységes pálya használatot, hogy egységesen méri és mindenki láthatja hogyan teljesít a pályán. Ebbe minden session beleszámít.
    Egyébként megoldható, nem nagy meló.
    Persze, de a futamon már nem érdekel, hogy practice-on és a qual-on hányszor sikerült lemennem a pályáról. Így viszont mindig fejben kell tartani, hogy mennyi volt az annyi és kivonogatni, amikor ránézek.

    2. Azért van, hogy qual-on jól látható helyre teszed és külön odafigyelés nélkül is látod, az aktuális köröd érvényes (max 2 zöld) vagy sem (van piros).
    Nem hiszem hogy gyors körön ráérnél az "apró betűs részt" olvasgatni.
    Ha a köröm nem érvényes, akkor az egész nem pirosan világít?

  6. #956
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    1. Persze, de a futamon már nem érdekel, hogy practice-on és a qual-on hányszor sikerült lemennem a pályáról. Így viszont mindig fejben kell tartani, hogy mennyi volt az annyi és kivonogatni, amikor ránézek.
    2. Ha a köröm nem érvényes, akkor az egész nem pirosan világít?
    1. Így futam végén az összesítést látod, ha törlöm akkor csak az adott session-t. De nem nehéz megoldani és akadálya sincs.
    2. Nem. A narancs és piros szín addig él amíg elhagyod a pályát. Így tudod ellenőrizni hogy mikor vagy kint. Ha qualon épp határon "küzdesz az elemekkel", nem biztos hogy le esik hogy az app villog mint a karácsonfa. Ellenben ha sikerült egyenesbe jönni, látod hogy van egy vagy két piros leded.
    Az is előfordulhat hogy a piros jelzés csak 1 frame-re villan fel mert olyan kicsit vágtál. De a köröd attól még érvénytelen lesz. Amit a piros ledekből rögtön látsz. Erre vannak.

  7. #957
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    A narancs és piros szín addig él amíg elhagyod a pályát. Így tudod ellenőrizni hogy mikor vagy kint. Ha qualon épp határon "küzdesz az elemekkel", nem biztos hogy le esik hogy az app villog mint a karácsonfa. Ellenben ha sikerült egyenesbe jönni, látod hogy van egy vagy két piros leded.
    Az is előfordulhat hogy a piros jelzés csak 1 frame-re villan fel mert olyan kicsit vágtál. De a köröd attól még érvénytelen lesz. Amit a piros ledekből rögtön látsz. Erre vannak.
    Nálam az egész fixen pirosan világít néha a kör végégig, de akkor utána nézek, hogy nemcsak behaluztam-e...

    Más:
    a hangjelzés a pályaelhagyást, vagy előnyszerzéssel járó vágást fogja majd jelezni?

  8. #958
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam az egész fixen pirosan világít néha a kör végégig, de akkor utána nézek, hogy nemcsak behaluztam-e...

    Más:
    a hangjelzés a pályaelhagyást, vagy előnyszerzéssel járó vágást fogja majd jelezni?
    Az szép...
    Az esetek 99%-ban a vágással szerzett előnyt el is bukod még a kanyar után. Ha durván vágsz akkor nem, ilyenkor jön a "Lassíts" felirat. Arra figyelmeztet, hogy a vágással szerzett előnyt vissza kell adnod, minél hamarabb. Ha a kör végig nem teszed meg, akkor a harmadik ilyen után kapod a VB-töl a dícséretet.

    Hangjelzés:
    Pálya elhagyás! Mivel az már érvénytelen kör és qualon el kell venned. (nem lehet a leggyorsabb)

  9. #959
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az szép...
    Az esetek 99%-ban a vágással szerzett előnyt el is bukod még a kanyar után. Ha durván vágsz akkor nem, ilyenkor jön a "Lassíts" felirat. Arra figyelmeztet, hogy a vágással szerzett előnyt vissza kell adnod, minél hamarabb. Ha a kör végig nem teszed meg, akkor a harmadik ilyen után kapod a VB-töl a dícséretet.

    Hangjelzés:
    Pálya elhagyás! Mivel az már érvénytelen kör és qualon el kell venned. (nem lehet a leggyorsabb)
    En azt szeretnem, ha azt szamolna, amit a VB is nez. Mert most tudom, hogy hanyszor vagtam, fogalmam sincs, hogy idoben visszaadtam-e. Gondolom, hogy igen, de nem tudom.

    Most ha jol ertem, a szamlalonak mindegy, hogy visszaadtam-e vagy sem, vagy a visszaadas pillanataban, vagy a kor vegen noveli a szamlalot az adott korben levo vagasok szamaval, igaz?

  10. #960
    Pokornyi Balázs Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 01. 22.
    Üzenetek
    146
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az szép...
    Az esetek 99%-ban a vágással szerzett előnyt el is bukod még a kanyar után. Ha durván vágsz akkor nem, ilyenkor jön a "Lassíts" felirat. Arra figyelmeztet, hogy a vágással szerzett előnyt vissza kell adnod, minél hamarabb. Ha a kör végig nem teszed meg, akkor a harmadik ilyen után kapod a VB-töl a dícséretet.

    Hangjelzés:
    Pálya elhagyás! Mivel az már érvénytelen kör és qualon el kell venned. (nem lehet a leggyorsabb)
    Ez nálam is így volt. Miután pl redbull ringen T1-ben túlcsúsztam, mindig pirosan világított végig és írta hogy lassítsak. Holott javítani biztos nem javítottam vele, hiszen már ott vesztettem deltában egy csomót egy korábban rankapp által is elfogadott körömhöz képest. És ez szerintem minden túlcsúszásnál így volt. Pedig kizártbak tartom hogy annyiszor nyertem volna a pályaelhagyással. Szerintem épp az van jelentősen kevesebbszer, mégis 40 pályaelhagyásból 30 vágás volt nálam.

    Amúgy tetszik a szándék és az irány, de ezt így egy kicsit bonyolultnak érzem. Ez így nem jó, ha ennyien nem értik, hogy pontosan mi miért történik. Még én se teljesen, pedig van közöm a programozáshoz.

  11. #961
    Antal Gábor Versenyző gabor426 logója
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Város
    Siófok
    Üzenetek
    297
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Itt szerintem nem, de ha egyenesen mentél tovább és nem kezdtél el behúzódni akkor igen. Ott elvehette a kört.

    eddig mentem, de nem érdekes annyira csak meglepődtem, hogy nem adta meg a kört.

    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #962
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nálam is így volt. Miután pl redbull ringen T1-ben túlcsúsztam, mindig pirosan világított végig és írta hogy lassítsak. Holott javítani biztos nem javítottam vele, hiszen már ott vesztettem deltában egy csomót egy korábban rankapp által is elfogadott körömhöz képest. És ez szerintem minden túlcsúszásnál így volt. Pedig kizártbak tartom hogy annyiszor nyertem volna a pályaelhagyással. Szerintem épp az van jelentősen kevesebbszer, mégis 40 pályaelhagyásból 30 vágás volt nálam.

    Amúgy tetszik a szándék és az irány, de ezt így egy kicsit bonyolultnak érzem. Ez így nem jó, ha ennyien nem értik, hogy pontosan mi miért történik. Még én se teljesen, pedig van közöm a programozáshoz.
    Szeretnem kerni, hogy publikaljatok a tegnapi futam vagassal kapcsolatos eredmenyeit, hogy lassuk hol tartunk.

  13. #963
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg gabor426 írta Hozzászólás megtekintése
    eddig mentem, de nem érdekes annyira csak meglepődtem, hogy nem adta meg a kört.

    Szerintem nem ebbe a kanyarban vette el a köröd. Ha lassan végigmész a pályán ugyan azon az íven fogod látni hogy hol veszi el.
    De ezért érdemes jól látható helyre tenni, mert folyamatosan jelzi és ha kanyarba nem is veszed észre hogy villog, az egyenesbe rögtön látszik hogy kaptál "piros kockát".

  14. #964
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg pokornyib írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nálam is így volt. Miután pl redbull ringen T1-ben túlcsúsztam, mindig pirosan világított végig és írta hogy lassítsak. Holott javítani biztos nem javítottam vele, hiszen már ott vesztettem deltában egy csomót egy korábban rankapp által is elfogadott körömhöz képest. És ez szerintem minden túlcsúszásnál így volt. Pedig kizártbak tartom hogy annyiszor nyertem volna a pályaelhagyással. Szerintem épp az van jelentősen kevesebbszer, mégis 40 pályaelhagyásból 30 vágás volt nálam.

    Amúgy tetszik a szándék és az irány, de ezt így egy kicsit bonyolultnak érzem. Ez így nem jó, ha ennyien nem értik, hogy pontosan mi miért történik. Még én se teljesen, pedig van közöm a programozáshoz.
    Ha tudsz csinálni egy videót amikor a Rank App hibásan ad lassító büntetést, akkor szívesen utána nézek.

  15. #965
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tamas Piski írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnem kerni, hogy publikaljatok a tegnapi futam vagassal kapcsolatos eredmenyeit, hogy lassuk hol tartunk.
    Még kérek egy kis türelmet. Most élesítem a honlapon az új feldolgozót. Utána pedig még el kell végezni rajta az utolsó simításokat. (ez az első alkalom hogy élesben lesz bevetve, ellenőrizni és valószínűleg még alakítani kell rajta)

    De az első futamod vágás összesítését meg tudom veled osztani:
    {driver: "Tamas Piski", "rank_cut": {"Qualify":{"out":8,"cut":4},"Race":{"out":6,"cut" :3}}}
    Ahogy látszik is alig volt pálya elhagyásod, vágásod még kevesebb, büntetendő pedig egy sem.
    Tomit tudom idézni, szerintem kicsit "túl izguljátok a dolgot". Új a dolog, idővel mindenki rá fog érezni. Aki látható helyen tartja az App-ot, annak kizárt hogy valaha is lesz vágás problémája.
    De rossz kérdés nincs. Akinek van nyugodtan tegye fel.

  16. #966
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Életkor
    39
    Üzenetek
    3.339
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Még kérek egy kis türelmet. Most élesítem a honlapon az új feldolgozót. Utána pedig még el kell végezni rajta az utolsó simításokat. (ez az első alkalom hogy élesben lesz bevetve, ellenőrizni és valószínűleg még alakítani kell rajta)

    De az első futamod vágás összesítését meg tudom veled osztani:

    Ahogy látszik is alig volt pálya elhagyásod, vágásod még kevesebb, büntetendő pedig egy sem.
    Tomit tudom idézni, szerintem kicsit "túl izguljátok a dolgot". Új a dolog, idővel mindenki rá fog érezni. Aki látható helyen tartja az App-ot, annak kizárt hogy valaha is lesz vágás problémája.
    De rossz kérdés nincs. Akinek van nyugodtan tegye fel.
    Kosz Laci!

  17. #967
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Javítva, vissza került a letöltésbe.
    A 26-os build-től kizárólag a hangjelzésben tér el.
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Felkerült a Masters_Rank_28.zip

    Pálya elhagyásnál hangjelzést ad.
    Ehhez kapcsolódó rész a konfig file-ban:
    [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200
    Akit zavar, az a REPEAT=0 értékre állításával kikapcsolhatja ezt a funkciót.
    A readme-ben minden érték leírása megtalálható.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 09. 18. 22:53.

  18. #968
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Tegnap óta (két session között egyszer csak eltűnt) valamiért nem működik a Rank Appom, újra is telepítettem azóta, de így sem jó valamiért. A beállításoknál a generalban engedélyezve van de amikor beülök a kocsiba akkor nem tudom kitenni a képernyőre az appot (nem jelenik meg az oldalsó sávban). Valakinek valamit tippje van esetleg?

  19. #969
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Cheesy Bites írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap óta (két session között egyszer csak eltűnt) valamiért nem működik a Rank Appom, újra is telepítettem azóta, de így sem jó valamiért. A beállításoknál a generalban engedélyezve van de amikor beülök a kocsiba akkor nem tudom kitenni a képernyőre az appot (nem jelenik meg az oldalsó sávban). Valakinek valamit tippje van esetleg?
    /dokumentumok/assetto corsa/log/py_log.txt-t küld el emilben, vagy az első 20-30 sort másold be ide.

  20. #970
    Gál Vilmos Versenyző
    Csatlakozott
    2018. 09. 13.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    18
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    /dokumentumok/assetto corsa/log/py_log.txt-t küld el emilben, vagy az első 20-30 sort másold be ide.
    GTR-Masters:import_lib:start
    GTR-Masters:import_lib:end
    GTR-Masters:import_main:start
    GTR-Masters:main_app:import
    GTR-Masters:masters_app_init_start
    GTR-Masters:main_app:build: 28
    GTR-Masters:import:Error: 'utf-8' codec can't decode byte 0xe1 in position 5029: invalid continuation byte
    GTR-Masters:import:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 36, in <module>
    from includes.main_app import *
    File "main_app.py", line 1338, in <module>
    File "main_app.py", line 70, in __init__
    File "ac_tools.py", line 90, in __init__
    File "ac_tools.py", line 167, in __parse_log_file
    File "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\system\x 64\python33.zip\codecs.py", line 313, in decode
    (result, consumed) = self._buffer_decode(data, self.errors, final)
    UnicodeDecodeError: 'utf-8' codec can't decode byte 0xe1 in position 5029: invalid continuation byte


    GTR-Masters:acMain:start
    GTR-Masters:acMain:Error: global name 'masters_app' is not defined
    GTR-Masters:acMain:Error: Traceback (most recent call last):
    File "apps/python/GTR-Masters\GTR-Masters.py", line 46, in acMain
    masters_app.masters_main(ac_version)
    NameError: global name 'masters_app' is not defined


    Updates to ini file detected, will update C:\Users\ASUS\Documents\Assetto Corsa/cfg/apps/helicorsa.ini
    helicorsa::loading texture apps/python/helicorsa/img/car_candy_A.png for grade A: 6
    helicorsa::loading texture apps/python/helicorsa/img/car_candy_B.png for grade B: 7
    helicorsa::loading texture apps/python/helicorsa/img/car_candy_C.png for grade C: 8
    helicorsa::loading texture apps/python/helicorsa/img/car_candy_D.png for grade D: 9
    helicorsa::loading texture apps/python/helicorsa/img/car_candy_N.png for grade N: 10
    helicorsa::loading texture apps/python/helicorsa/img/car_candy_W.png for grade W: 11
    helicorsa::SP detected, no MR data requested
    helicorsa::acMain finished
    GTR-Masters:acUpdate:Error: global name 'masters_app' is not defined

  21. #971
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Felkerült a Masters_Rank_28.zip

    Pálya elhagyásnál hangjelzést ad.
    Ehhez kapcsolódó rész a konfig file-ban:
    [TRACK_LEAVE_SOUND]
    REPEAT=3
    HERTZ=2093
    DURATION=200
    Akit zavar, az a REPEAT=0 értékre állításával kikapcsolhatja ezt a funkciót.
    A readme-ben minden érték leírása megtalálható.
    Laci, tegnap intenzívebben használtam a pályahatárok betanulásához a csipogót.
    Ez a frekvencia/tone vállalhatatlan és marha hangos, míg levettem a fülest és kimentem inni, akkor tűnt fel hogy zúg a fülem konstans.
    Valahol 400-500 hertz között van az a szint ami már nem bántó, de figyelemfelkeltő még.

    Ja és bekapcsolásnál full piros az app, de a prekvalra feldobta az időmet...nem tudom hogy ez feature vagy bug.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  22. #972
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Felkerült a Masters_Rank_29.zip

    Változások:
    - AC szinkronizációs hiba: Még nem sikerült reprodukálnom, de elvileg bárkit érinthet. (Nem mentett legjobb kör problémáját orvosolja.)
    - Vilmos codepage hiba, javítása.

    Mindenkinek javasolt a frissítés.

    Aki nem szeretne hangjelzést, az a "settings/masters_main_app.ini-ben" a REPEAT=0 értékre állításával kikapcsolhatja ezt a funkciót.
    A windows keverőpultban a rendszer hangok sáv állítja a jelzés hangerejét.
    A readme-ben minden érték leírása megtalálható.

  23. #973
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Kérdés az apphoz: Lemegyek a pályáról, kapok 1 vágást, elveszem a gázt, visszajövök a pályára, megint kapok 1 vágást. 3 vágástól bünti futamon. Ne hagyjam el a pályát, még akkor se ha balesetet kerülök el? Ha rosszul értelmezem, légyszíves magyarázzátok el nekem hogy van ez.

  24. #974
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Schumi írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdés az apphoz: Lemegyek a pályáról, kapok 1 vágást, elveszem a gázt, visszajövök a pályára, megint kapok 1 vágást. 3 vágástól bünti futamon. Ne hagyjam el a pályát, még akkor se ha balesetet kerülök el? Ha rosszul értelmezem, légyszíves magyarázzátok el nekem hogy van ez.
    A vágások értelmezéséről a részletes magyarázatot itt találod.

    A lényeg, hogy ha adott pályaszakaszon időt nyersz a vágással, az vágásnak számít, ha nem akkor csak pálya elhagyásnak. Az előbb említett vágás alapból nem ér büntetést, csak akkor, ha a vele megszerzett előnyt nem adod vissza/bukod el az aktuális kör befejezéséig (amíg piros az app és ott a "Lassíts" felirat, addig megvan a szerzett előny, ha így fejezed be a kört, az a büntetendő vágás, ebből 3 után kapsz csak büntit)

  25. #975
    Kiss Geri Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 11. 27.
    Város
    Sopron
    Üzenetek
    162
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A vágások értelmezéséről a részletes magyarázatot itt találod.

    A lényeg, hogy ha adott pályaszakaszon időt nyersz a vágással, az vágásnak számít, ha nem akkor csak pálya elhagyásnak. Az előbb említett vágás alapból nem ér büntetést, csak akkor, ha a vele megszerzett előnyt nem adod vissza/bukod el az aktuális kör befejezéséig (amíg piros az app és ott a "Lassíts" felirat, addig megvan a szerzett előny, ha így fejezed be a kört, az a büntetendő vágás, ebből 3 után kapsz csak büntit)
    Áhá, köszönöm, így már világos.

Oldal: 39 / 42 ElsőElső ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •