Oldal: 25 / 42 ElsőElső ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 601 - 625 (1041 összesen)

Téma: Assetto Corsa Rank

  1. #601
    Nagy Viktor Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 29.
    Üzenetek
    25
    Tegnap futottam egy próbakört Spa-ban a DTM Mercivel, rank appban látszik az időm, viszont a prekvali oldalon már nem. Mi lehet a gáz?

    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...SpA/any/Chosen - 2:40.630

  2. #602
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Chosen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap futottam egy próbakört Spa-ban a DTM Mercivel, rank appban látszik az időm, viszont a prekvali oldalon már nem. Mi lehet a gáz?

    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/...SpA/any/Chosen - 2:40.630
    A Prekval-ba csak a prekval szerveren futott idők kerülnek be.

  3. #603
    Nagy Viktor Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 29.
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Prekval-ba csak a prekval szerveren futott idők kerülnek be.

    Ááá, így már világos, köszönöm!

  4. #604
    Beke Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 11. 20.
    Üzenetek
    5
    Nekem egy ideje alig frissülnek a köridők. A GTR-Masters.exe mindig OK-t ír. Mégis ritkán tölti fel az időt, leggyakrabban nem.

    Szerk: Valószínűleg vágások miatt volt.
    Utoljára módosította: Turkburk; 2015. 04. 15. 22:33.

  5. #605
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Hi!
    Lenne egy kérdésem. Létezik, hogy másképp van beállítva a Masters Rank és a Prekval szerver vágás ellenőrzés szempontjából?
    A Masters Rank engedékenyebbnek tűnik.
    Oculussal próbálkozom, ami csak a kör végén az időt írja, zölden vagy óriás vágás esetén pirosan, más app nincs is. Sajna Kunos már csak a végleges verzióval akar foglalkozni, így addig csak a bohóckodás marad, pedig a DTM Merci nagyon tetszik

  6. #606
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Hi!
    Lenne egy kérdésem. Létezik, hogy másképp van beállítva a Masters Rank és a Prekval szerver vágás ellenőrzés szempontjából?
    A Masters Rank engedékenyebbnek tűnik.
    Oculussal próbálkozom, ami csak a kör végén az időt írja, zölden vagy óriás vágás esetén pirosan, más app nincs is. Sajna Kunos már csak a végleges verzióval akar foglalkozni, így addig csak a bohóckodás marad, pedig a DTM Merci nagyon tetszik
    Igen!
    Pontosan ez a helyzet. A prequal szerveren az a valid amit a szerverbeállítás enged. A Rankon az amit az App.

  7. #607
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Töki írta Hozzászólás megtekintése
    Szia Laci!

    Nem akarok offolni, de ha már így megemlítetted a config fájlt, ránéztem. Én küldtem el e-mailben a log fájlokat, mert nem jelenek meg a rank listán pedig az app jól van telepítve. Ránéztem a config fájlra, gondolom a master_main_app.cfg az.

    Kód:
    [MULTIMETER]ALPHA=0.3
    SEPARATE=0
    
    
    [USER]
    DOC_PATH=
    
    
    [OPTIONS]
    SCALE=1.0
    TYRE_LOCK=3.3
    Szóval itt elérési út nincs megadva a DOC_PATH után. Mellesleg a dokumentumok mappával semmit nem csináltam, ezt a config fájlt sem változtattam.
    Szia.

    A DOC_PATH paramétert csak azoknak szükséges beállítani akik a Dokumentumok könyvtárat elköltöztették az alap User könyvtárból.
    Köszi a log fileokat, megkaptam. Megtaláltam a problémád okát és az update is elkészült ami megoldja a gondod.
    Egyenlőre a fejlesztős gépemben nincsen tápegység, úgy hogy még várnod kell pár napot. Ha megint összeraktam akkor felteszem az új verziót.
    Probléma esetén továbbra is küldheted a logfilokat és a hibaleírást, azt mindig megnézem.

    Üdv.
    Laci

  8. #608
    Sályi Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Életkor
    38
    Üzenetek
    52
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, mint mondtam, a Rank App-ot nem tetted fel megfelelően, így nem kerültek elküldésre hozzánk azok az adatok, amik ahhoz kellettek volna, hogy bekerülhess az entry list-be.
    Hogy utána a restartnál a booking időszakban miért nem tudtál belépni, azt nem tudom, olyankor a jelszó birtokában elvileg bárki be tud lépni.


    Az AC online résznél a lobby-ban mindenki neve látszik, aki szerepel az entry list-ban, akkor is, ha nem lépett be a szerverre. Aki belépett, annak a neve sárga lesz.
    Szia!

    Úgy látszik meghaladja a szellemi képességeimet a Rank app használata. Az "acuser file"-t felül írni nem tudom, mivel a letöltendő az egy szöveges dokumentum, míg a felülírandó szimplán "file" néven fut a Windows-on. Mindenesetre kipróbáltam "felülírva", illetve csupán bemásolva, az eredeti megtartásával, de mindkétszer ugyan az az eredmény: conenection OK., játékban meg Error: settings/accuser file error.

  9. #609
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sályi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    míg a felülírandó szimplán "file" néven fut a Windows-on.
    Ezt a mondatod nem értem... gyere fel TeamSpeak-re, segítek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 07. 18:28.

  10. #610
    Sályi Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Életkor
    38
    Üzenetek
    52
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt a mondatod nem értem... gyere fel TeamSpeak-re, segítek!
    Szia!

    Mennék a TS-re, de az előszobánál nem jutok tovább. Megkaphatnám jelszót? (Márciusban fizettem szervertagságot)

    Előre is köszönöm.

  11. #611
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sályi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Mennék a TS-re, de az előszobánál nem jutok tovább. Megkaphatnám jelszót? (Márciusban fizettem szervertagságot)

    Előre is köszönöm.
    Megyek fel TS-re!

  12. #612
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sályi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    Az "acuser file"-t felül írni nem tudom, mivel a letöltendő az egy szöveges dokumentum, míg a felülírandó szimplán "file" néven fut a Windows-on.
    Ok, az volt a gond, hogy a Firefox valamiért hozzácsap egy TXT kiterjesztést a fájlhoz letöltéskor, amire persze semmi szükség.
    Ha ez történne, akkor ki kell törölni a fájl kiterjesztését...

  13. #613
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Töki írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok, kaptam email-t, hogy nem úgy működik az app, ahogy kell. Mindent a leírás szerint csináltam, még mielőtt prequalozni kezdtem volna. Miután megkaptam a mailt, hogy nem okés, töröltem az appot, bemásoltam újra, acuser-t felülírtam, exe lefut, app engedélyezve AC-ban, de nem frissül a rank. Itt elakadtam, gőzöm nincs mi lehet... Fórumon a játékban használt név ugyanaz, amivel AC-ban megyek.

    Kép: http://qs.lc/tncsu

    És itt a py_log:
    Javítottam a hibát ha továbbra is gondod van, emilben küld a log file-okat.

    Az első post-ban elérhető a Rank_App_17.zip.
    Frissíteni csak azoknak szükséges akiknek hasonló problémája volt.

  14. #614
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Egyetlen kérdésem volna, remélem jó helyen kérdezem. Nem kellene a régi (Beta verziókból való) időket törölni a rank oldalról? (Esetleg külön kategóriába tenni a betát, és a véglegest?) Tegnap felnéztem, és mondjuk Monza/BMW E30 GrA időknél szinte mind 0.22-ből való, legalább 10 másodperccel gyorsabbak, mint az első 1.x-ből valók. Hogy a pályavágás volt akkor még "engedélyezve", vagy egyéb különbség is van, az passz. Ha csak engem zavar, akkor vegyétek tárgytalannak...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  15. #615
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Loloke írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetlen kérdésem volna, remélem jó helyen kérdezem. Nem kellene a régi (Beta verziókból való) időket törölni a rank oldalról? (Esetleg külön kategóriába tenni a betát, és a véglegest?) Tegnap felnéztem, és mondjuk Monza/BMW E30 GrA időknél szinte mind 0.22-ből való, legalább 10 másodperccel gyorsabbak, mint az első 1.x-ből valók. Hogy a pályavágás volt akkor még "engedélyezve", vagy egyéb különbség is van, az passz. Ha csak engem zavar, akkor vegyétek tárgytalannak...
    Ha úgy gondolod hogy vannak olyan idők a Rank-on amiket jobb lenne törölni akkor azt itt nyugodtan szóvá teheted, ez a megfelelő topic.
    A bétás idők "cuzzammen" nem lesznek törölve 2 okból.
    - 1. Azért tettem ki a köridőkhöz a részletes verziószámokat hogy lásd mihez hasonlítasz.
    - 2. Kb havonta törölhetném a Rank-ot. Ebben a hónapban is volt olyan patch amivel változtak a köridők több autónál.

  16. #616
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Tegnap telepítettem, nekem működik is, de találtam egy-két érdekességet a különböző pályákon elért eredményeket böngészve. Vallelunga-ban a Fiat Abarth-al elért időeredményeknél az első három nyilván valami hiba lehet:
    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/.../Vlg/abarth500
    OK, hogy gyors valaki, de kétszer annyira, mint a többiek?

  17. #617
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap telepítettem, nekem működik is, de találtam egy-két érdekességet a különböző pályákon elért eredményeket böngészve. Vallelunga-ban a Fiat Abarth-al elért időeredményeknél az első három nyilván valami hiba lehet:
    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/.../Vlg/abarth500
    OK, hogy gyors valaki, de kétszer annyira, mint a többiek?
    Ez az én hibám volt, a régi kliensek nem tudják kezelni a multilayer pályákat, letiltottam őket.
    A köridőket töröltem, valamint azokat a régi köröket is amihez még nem volt telemetria.

  18. #618
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    A korai béta verziós köridők amihez nem voltak telemetria adatok törlésre kerültek.

  19. #619
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez az én hibám volt, a régi kliensek nem tudják kezelni a multilayer pályákat, letiltottam őket.
    A köridőket töröltem, valamint azokat a régi köröket is amihez még nem volt telemetria.
    Perfekt, így máris tiszta a kép.

  20. #620
    Lőrincz János Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 02. 20.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    59
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Perfekt, így máris tiszta a kép.
    Én is köszönöm, sokat tisztult a helyzet...
    Dell Precision T3610 - Intel Xeon E5-1650v2 - 32GB RAM - nVidia GTX1070 8GB - Dell U2715H - Thrustmaster T500RS/T3PA-PRO/TH8RS - Custom (Atesz) cockpit - Alfa166 seat
    iRacing/AC/ACC/R3E/PC/PC2/Automobilista

  21. #621
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Életkor
    44
    Üzenetek
    193

    Eltűnt idők

    Laci, nekem eltűntek az köridőim a rank-ról, csak a tegnapi futamon elért időm van fent, megnéznéd?
    User: Senya

  22. #622
    Németh Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 11.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    10

    Masters Rank App

    Halihó Segítséég!

    Újratelepítettem a steamet ezért az assettot is. Letöltöttem újra a Rank Appot, ahogy kell kicseréltem az acusert és mikor elindítottam az exét azt írta ki hogy connection oké. Most viszont szerveren azt írja az app hogy "setting/acuser file error". Miért,. mi a gond? :/

  23. #623
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg NamathX írta Hozzászólás megtekintése
    Halihó Segítséég!

    Újratelepítettem a steamet ezért az assettot is. Letöltöttem újra a Rank Appot, ahogy kell kicseréltem az acusert és mikor elindítottam az exét azt írta ki hogy connection oké. Most viszont szerveren azt írja az app hogy "setting/acuser file error". Miért,. mi a gond? :/
    Nem lett véletlenül txt kiterjesztése a fájlnak? Valamelyik böngésző kérés nélkül mögé biggyeszti...

  24. #624
    Németh Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 04. 11.
    Életkor
    32
    Üzenetek
    10
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem lett véletlenül txt kiterjesztése a fájlnak? Valamelyik böngésző kérés nélkül mögé biggyeszti...
    Megnéztem de sajna nem.

    A versenyhez nem kell az app ugye?
    Utoljára módosította: NamathX; 2015. 05. 21. 19:12.

  25. #625
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg NamathX írta Hozzászólás megtekintése
    Megnéztem de sajna nem.

    A versenyhez nem kell az app ugye?
    Ahhoz kell, hogy bekerülhess az entry list-be.
    Ha nincs fent az app, akkro hiába nevezel, nem tudunk előre betenni szerverre, csak booking alatt tudsz csatlakozni a gyengébb szerverre a fennmaradó helyekre...


    Javaslom fusd át újra a leírást, hogy biztosan mindent jól csináltál-e.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 05. 21. 19:44.

Oldal: 25 / 42 ElsőElső ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •