Oldal: 5 / 18 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (430 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Funkciók, trükkök, beállítások

  1. #101
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem CTRL+Q
    És működik!
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  2. #102
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    Ha esetleg vki "házilag" barkácsolt eszközökkel szeretné kipróbálni az Oculshoz majdnem hasonlító dolgot, akkor itt egy kis leírás: LINK

    Ízelítő:



    simraceseries.com

  3. #103
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Gadfly írta Hozzászólás megtekintése
    Ha esetleg vki "házilag" barkácsolt eszközökkel szeretné kipróbálni az Oculshoz majdnem hasonlító dolgot, akkor itt egy kis leírás: LINK

    Ízelítő:



    Ez nagyon fasza köszönjük az infót.
    Olyan kérdések jutnak az eszembe, hogy pl. nem fog szaggatni, le fogja tudni követni, mondjuk egy rajtnál a sok autó mozgását, meg olyan, hogy egy telefont ilyen közelről nézni, bár úgy láttam, hogy ha az ember rendel egy ilyen cardboardot, akkor kap hozzá lencséket is? Szerinted mennyire fog ez elterjedni? Azért is kérdezem ezeket a dolgokat, mert épp azon gondolkodok -és kérek tanácsokat nálam tapasztaltabb emberektől-, hogy tuningoljam a PC-met egy picit vagy a nagyTV vagy a három monitor miatt.
    Tényleg ahhoz, hogy ezt a kütyüt használd a gépigény nem növekedne meg nem?

  4. #104
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416

    Smile Funkciók használata

    Kérek egy kis segítséget. Az összes használható funkció ismertetése és használata hol található? Van e ilyen gyüjtemény? Hogy lehet hozzájutni?

  5. #105
    Pittner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    47
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nagyon fasza köszönjük az infót.
    Olyan kérdések jutnak az eszembe, hogy pl. nem fog szaggatni, le fogja tudni követni, mondjuk egy rajtnál a sok autó mozgását, meg olyan, hogy egy telefont ilyen közelről nézni, bár úgy láttam, hogy ha az ember rendel egy ilyen cardboardot, akkor kap hozzá lencséket is? Szerinted mennyire fog ez elterjedni? Azért is kérdezem ezeket a dolgokat, mert épp azon gondolkodok -és kérek tanácsokat nálam tapasztaltabb emberektől-, hogy tuningoljam a PC-met egy picit vagy a nagyTV vagy a három monitor miatt.
    Tényleg ahhoz, hogy ezt a kütyüt használd a gépigény nem növekedne meg nem?
    A cardboard-hoz természetesen adnak lencsét, de elég kényelmetlen ha a fejemre szíjjazom licitáltam egy durovis dive cuccra amivel már igen kényelmes viselet. Természetesen ez a megoldás nekem kicsit lag-zik az fps is kevés de most nvidia erősebb kártyára váltás után fogom megnézni 3Dvision-el az AC támogatja, így valódi 3D lesz. Az LFS pl tudja alapból a natív 3D-t az nagyon jó ezzel a szemüveggel. Kicsi lag kevés fps, de tök jól néz ki.
    Erősen kísérletezek még a felbontásokkal is, mert sokszor azért nem olyan szép mert konvertálgatni kell cuccnak a felbontást. Az LFS-t pl csak ablakból képes a trinus kirakni a mobilra fullscreen-nel nem. De lehet, hogy csak én bénázom el.
    FullHD mobil erősen ajánlott, én 720-assal nézem.

    Aztán ez a ShareVR is érdekes lehet, ha igaz az, hogy nem lag-os annyira mint a trinus.
    Amúgy tök jók a 3D filmek, van néhány 3d alkalmazás ami nagyon jól néz ki. FPS játékok stb...

  6. #106
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Pitti írta Hozzászólás megtekintése
    A cardboard-hoz természetesen adnak lencsét, de elég kényelmetlen ha a fejemre szíjjazom licitáltam egy durovis dive cuccra amivel már igen kényelmes viselet. Természetesen ez a megoldás nekem kicsit lag-zik az fps is kevés de most nvidia erősebb kártyára váltás után fogom megnézni 3Dvision-el az AC támogatja, így valódi 3D lesz. Az LFS pl tudja alapból a natív 3D-t az nagyon jó ezzel a szemüveggel. Kicsi lag kevés fps, de tök jól néz ki.
    Erősen kísérletezek még a felbontásokkal is, mert sokszor azért nem olyan szép mert konvertálgatni kell cuccnak a felbontást. Az LFS-t pl csak ablakból képes a trinus kirakni a mobilra fullscreen-nel nem. De lehet, hogy csak én bénázom el.
    FullHD mobil erősen ajánlott, én 720-assal nézem.

    Aztán ez a ShareVR is érdekes lehet, ha igaz az, hogy nem lag-os annyira mint a trinus.
    Amúgy tök jók a 3D filmek, van néhány 3d alkalmazás ami nagyon jól néz ki. FPS játékok stb...
    köszönöm az infót

  7. #107
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    Sziasztok!

    Nagyon új vagyok nálatok, így nem-igen tudtam hogy a következőket melyik topicba írjam. Több kérdésem is lenne egyszerre

    - Hogyan tudnám a visszapillantót kitenni motorháztetős nézetben? Lehet hogy nem voltam elég körültekintő és elkerülte a figyelmem, pedig párszor átfutottam a menüt.
    - Van-e esetleg a játékhoz valami más témájú dash (km/h, rpm, fuel stb...)? A gyári nekem egy kicsit kényelmetlen, lévén hogy többnyire motortetős nézetben játszom, így egy fehér autón szinte alig lehet leolvasni valami infót. Rakosgatni nem szeretném, jó az ha szem előtt van.


    - Illetve (ez inkább hardveres, elnézést, csak nem szerettem volna az összes topicot teleírni) normális-e az a jelenség, hogy ha a grafikai beállításokban, a tükröződés menüben a visszapillantó részletességét ill. a tükröződés minőségét felhúzom (rakhatom bárhova, alacsonytól magasig), akkor az FPS-em 30 fölé nem megy. Pár kanyarban pedig leesik 25 körülre. Ha kikapcsolom akkor nincs semmi baj, 50-60 között meg van minden maxra húzva (gyorsverseny/inline 16-20 fős rácson). Így viszont cockpit nézetben is eltűnik a visszapillantó.
    Ha segítség, akkor erről a konfigról lenne szó:

    AMD FX-8320
    ASRock 970 Extreme 3 Rev2.0
    8GB 1600 Mhz RAM
    Asus Radeon HD7970 3GD5 (referencia kártya, alap órajelekkel)

    Tudom hogy a proci nem a legerősebb, de azért erre nem számítottam.

    Üdvözlettel: Richárd

  8. #108
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Effendi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Nagyon új vagyok nálatok, így nem-igen tudtam hogy a következőket melyik topicba írjam. Több kérdésem is lenne egyszerre

    - Hogyan tudnám a visszapillantót kitenni motorháztetős nézetben? Lehet hogy nem voltam elég körültekintő és elkerülte a figyelmem, pedig párszor átfutottam a menüt.
    - Van-e esetleg a játékhoz valami más témájú dash (km/h, rpm, fuel stb...)? A gyári nekem egy kicsit kényelmetlen, lévén hogy többnyire motortetős nézetben játszom, így egy fehér autón szinte alig lehet leolvasni valami infót. Rakosgatni nem szeretném, jó az ha szem előtt van.


    - Illetve (ez inkább hardveres, elnézést, csak nem szerettem volna az összes topicot teleírni) normális-e az a jelenség, hogy ha a grafikai beállításokban, a tükröződés menüben a visszapillantó részletességét ill. a tükröződés minőségét felhúzom (rakhatom bárhova, alacsonytól magasig), akkor az FPS-em 30 fölé nem megy. Pár kanyarban pedig leesik 25 körülre. Ha kikapcsolom akkor nincs semmi baj, 50-60 között meg van minden maxra húzva (gyorsverseny/inline 16-20 fős rácson). Így viszont cockpit nézetben is eltűnik a visszapillantó.
    Ha segítség, akkor erről a konfigról lenne szó:

    AMD FX-8320
    ASRock 970 Extreme 3 Rev2.0
    8GB 1600 Mhz RAM
    Asus Radeon HD7970 3GD5 (referencia kártya, alap órajelekkel)

    Tudom hogy a proci nem a legerősebb, de azért erre nem számítottam.

    Üdvözlettel: Richárd
    A tükröződés és az árnyékok a két leg számítás igényesebb efekt. Az AC jelenelegi állapotában pedig szerintem mind a kettő felejtős. Maximum ha le akarod "nyűgözni" a haverokat, vagy videó készítéshez érdemes felhúzni.

    Ebből a configból simán ki lehet hozni 100 feletti FPS-eket is megfelelő beállítással és a grafika gyakorlatilag nem lesz roszabb...

  9. #109
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    Köszönöm a gyors választ. Próbáltam módosítani a hsz-em, de úgy látszik nem mentette el Magával a tükröződéssel ami a kasztnin látható, nincs baj. Akkor kezd el akadni amikor a tükör részletességét teszem bármilyenre, alacsonynál is ugyanaz a helyzet mint ultránál. Valamint a magas tükröződés a tükörben rublikában is benne van a pipa. Csak akkor nem akad ha ezt a kettőt kikapcsolom, Utóbbival nem is lenne baj, viszont ha az előbbit is kikapcsolom akkor eltűnik a tükör a játékban, így folyton hátra kell nézni, ami egy hosszabb, gyorsabb kanyarban kicsit megnehezíti a helyzetet. Így maxiumum a kis piros háromszögekre tudok csak támaszkodni sok esetben.

  10. #110
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    Sziasztok újra

    Elkezdtem festeni egy McLaren Mp4 GT3-as autócsodát. Régebben már festettem RBR-hez ill. a CM külömböző játékaihoz, de akkor is az volt a problémám ami most. Létezik-e valamiféle program arra hogy 3D-ben meg tudjam nézni az eddig elkészült, felhelyezett matricák helyét az autón? Eddig minden egyes logónál vagy ecsetvonásnál beléptem a játékba és a Showroom-ban ellenőriztem le hogy pl. egy matrica (ami a képszerkesztő programban 2 karosszéria elemre tettem rá vagyis az egyik átlóg a másikrak ((pl. az ajtóra is jut belőle és a jobb első kerékjáratra is, csak épp az egyik a bal alsó sarokban van a másik pedig a jobb felsőben)) nincs-e elcsúszva két karosszéria elem között. Esetleg erre van valami megoldás hogy ne kelljen állandóan a játékba lépkedve ellenőrizni? Kis időt lehetne megspórolni vele. Vagy csak én csinálok valamit rosszul? Adoba CS6-ot használok.

    Üdv.: Richárd

  11. #111

    Beállítási hiba

    Sziasztok / Üdv
    Volna egy olyan problémám, hogy szedtem le egy Ferrari F430 GT-t és a boxutcáig eljutok de onnan nem bírom indítani az autót mert az írja invalid setup. csináltam is egy képet, hogy lássátok miről van szó, gondolom az a baja amit pirossal ír de azt hogy kell úgy beállítani, hogy jó legyen ? KÉP

  12. #112
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Fen3gyer3k írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok / Üdv
    Volna egy olyan problémám, hogy szedtem le egy Ferrari F430 GT-t és a boxutcáig eljutok de onnan nem bírom indítani az autót mert az írja invalid setup. csináltam is egy képet, hogy lássátok miről van szó, gondolom az a baja amit pirossal ír de azt hogy kell úgy beállítani, hogy jó legyen ? KÉP
    Szia,

    Az a baja, hogy a kocsi hasmagassága a minimális 60mm helyett 59mm. Keress a beálításokban olyat, hogy riding height, vagy height ilyesmi és kicsit növeld (valószínűleg 1-2mm elég).

    Ezen kívül úgy is meglehet csinálni, hogy vagy a rugók erejét növeled, vagy a bumpokat feszesebbre teszed, mivel ilyenkor kevésbbé nyomódnak össze.

    A hasmagasságot emeld, mivel az nem fogja jelentősen befolyásolni a vezetési élményt.

  13. #113
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szia,

    Az a baja, hogy a kocsi hasmagassága a minimális 60mm helyett 59mm. Keress a beálításokban olyat, hogy riding height, vagy height ilyesmi és kicsit növeld (valószínűleg 1-2mm elég).

    Ezen kívül úgy is meglehet csinálni, hogy vagy a rugók erejét növeled, vagy a bumpokat feszesebbre teszed, mivel ilyenkor kevésbbé nyomódnak össze.

    A hasmagasságot emeld, mivel az nem fogja jelentősen befolyásolni a vezetési élményt.
    Nagyon szépen köszönöm a segítségedet jó lett és már hasít is a gépezet

  14. #114
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10

    +1 monitor appoknak

    Sziasztok. AC-nél is lehetséges az ami iRacing-ben hogy egy külön monitorra kipakolom a nekem fontosabb dolgokat? Hasonlóan mint a tableteken, mobilokon. Ha igen, akkor vennék neki egy külön monitort. Valamint azt tudja valaki hogy melyik billentyű kombinációval tudom kirakni a visszapillantót akár külső/motortető/lökös nézetben? Végignyomkorásztam mindent, de nem jött össze.

  15. #115
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Effendi írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok. AC-nél is lehetséges az ami iRacing-ben hogy egy külön monitorra kipakolom a nekem fontosabb dolgokat? Hasonlóan mint a tableteken, mobilokon. Ha igen, akkor vennék neki egy külön monitort. Valamint azt tudja valaki hogy melyik billentyű kombinációval tudom kirakni a visszapillantót akár külső/motortető/lökös nézetben? Végignyomkorásztam mindent, de nem jött össze.
    héy
    amikor hajtod a saját kocsidat is a motorháztetőn ülsz?cockpitben ott vannak a lehetőségek,hozzá teszem én is így bohockodtam kűlsőn anno de próbáld bentről komolyan ezt már így élvezet vezetni
    van hozzá valami szar hud mobilra de passz ezt is néztem de bent ott van minden kormányon a műszerfalon,minek nézni mobilon is uezt,amíg ezt lesed legyílkosz 6 pályást bameg szted aki előtt 1 fél hyusztonnyí monitor van,az mit tud a versenyről és arról ahova fel joinolt?

    ir-ben miaz a mit külön monitoron kell nézni egyébként? vagy csak csicsoma lenne?
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #116
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    A legmélyebb tisztelettel, de semmi közöd hozzá hogy melyik nézetből játszom. Hidd el, próbáltam bentről, ha egy futamon csak magam ellen szeretnék versenyezni akkor beülök oda (az AI-k nem haragudnak meg ha véletlenül kiütöm őket), de addig maradok kint motortetőn. Mellesleg igen, ott vannak az infók a műszerfalon hangyányi méretben, szerintem ugyanolyan nehéz kibogarászni onnan a dolgokat mint egy 2. képernyőről, vagy esetleg egy tabletről ami 2 centivel lejjebb van és jobban látható. Ezek szerint aki 3 monitoros rendszerrel játszik az is lezúz 6 versenyzőt és ugyanúgy nincs fogalma a versenyről, pedig ő is több monitort figyel. De lényegtelen, ne zavarjon, ez az én problémám és nem a tiéd.

    Ha valaki a kérdésemre is tudna válaszolni megköszönném, ne tartsa magában

  17. #117
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Tudtommal AC-ben olyan lehetőséged van, hogy az app ablakokat oda húzod ahová szeretnéd. Az hogy melyik monitorra helyezed el, majd mindegy. Cola stílusát kicsit szokni kell de alapvetően jót mondott/tanácsolt Neked (nem kritizálta honnan vezeted az autót). A belső nézetben a műszerfalon általában minden fontos információ megtalálható. Én (is) használok a maradékokra programot, azonban verseny közben keveset használom őket - inkább csak egy pillanatra nézek rájuk. Jó ha körönként az egyenesben ránézek. Sokkal fontosabb szerintem, hogy az előtted/mögötted lévő milyen távolságra van. Ennek az egész monitorozásnak szinte csak az autó beállításánál van jelentősége. Mennyi a fogyasztásod körönként, hogy melegszik a gumi, mennyit kopott körönként, ha ilyen és ilyen fordulatot használsz, akkor mi a motorod hőfoka, stb.

    Mire versenyre kerül a sor, pontosan tudom hogy mennyi a fogyasztásom körönként, hogy hanyadik körben kell kimennem tankolni. A gumi hőmérsékletével meg már nincs mit tenni (hacsak nem pördültél meg, vagy csúszol le folyamatosan az ívekről). Vagy jól állítottad be, vagy nem - de már késő. A gumi kopását is pontosan tudnod kell addigra, hogy boxban kell vagy sem kereket cserélni. A fékre hőfok szintén ugyan ez. Ezt szinte soha nem használom versenyen. Olaj és motor hőfok szintén zenész... A fordulatszámot figyelni meg minek, az hangra megy úgy is.

    ui.:1. Volt egyik bajnoki futam alatt, hogy a GTL-ben (is) használt Xd nevő program megbolondult. Nem mért időket, eltünt a fogyasztás, minden. Fejből tudtam, hogy még van x köröm tankolni. Ennyi volt a lényeges.
    2. Amennyiben az AC-ben lehetséges lesz a nézetet korlátozni, úgy véleményem alapján a bajnoki futamok alatt nem lesz lehetséges motorháztetőről vezetni. Vigasztaljon a tudat, hogy ez csak szokás kérdése

  18. #118
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    Köszönöm a választ!

    Biztos szokni kell, de újoncként elsőre elég "lebaszás" szagúnak érződött.

    Én csak a köridőket, aktuális távolságokat ill. a helyezéseket szántam volna valami kisebb tft-re. Jobban szeretem ha letisztult előttem minden, nincs telepakolva a fél képernyő. Cockpit nézetet gyakorlom erősen, de amíg nem érzem azt hogy már jól megy, ill. az AI-kat kiteszem néha-néha, addig nem szeretnék úgy rajthoz állni, mert annak nem csak én látnám a kárát. Nem azt mondom hogy nem megy, de jóval lassabb vagyok úgy mint motortetőn ami szintén nem gyors még. Ezért is érdekelt hogy a virtuális visszapillantót hogy tudnám kicsempészni motortetős nézetbe.

  19. #119
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Effendi írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a választ!

    Biztos szokni kell, de újoncként elsőre elég "lebaszás" szagúnak érződött.

    Én csak a köridőket, aktuális távolságokat ill. a helyezéseket szántam volna valami kisebb tft-re. Jobban szeretem ha letisztult előttem minden, nincs telepakolva a fél képernyő. Cockpit nézetet gyakorlom erősen, de amíg nem érzem azt hogy már jól megy, ill. az AI-kat kiteszem néha-néha, addig nem szeretnék úgy rajthoz állni, mert annak nem csak én látnám a kárát. Nem azt mondom hogy nem megy, de jóval lassabb vagyok úgy mint motortetőn ami szintén nem gyors még. Ezért is érdekelt hogy a virtuális visszapillantót hogy tudnám kicsempészni motortetős nézetbe.
    Azt sajnos nem tudom, hogy lehetséges-e a virtuális tükröt külön monitorra kirakni AC-ben.

    Azt ha valaki nem ért veled egyet, más véleménye van nem kell mellreszívni. Vagy elfogadod a tanácsot vagy nem. Sajnos az előzést gyakorolni kell és ahoz legjobb az ember. Teljesen más mint a gép. Van aki így, van aki úgy reagál. A gép gyorsan kiismerhető és általában lassabb is mint egy ember. A gyakorlásra ott vannak a szerverek, ott mindig találhatsz valalkit. Vagy keress online és próbálgasd. Ha meg kilöktél valakit, kérj elnézést. Versenyen meg ésszel, mert nem az első kanyarban dől el minden.

    Javaslom, hogy a cockpit nézetet eröltesd, hiába vagy lassabb most. Egy csomó minden, pl. hogy mozog az autó szerintem nem is látható, érezhető motorháztetőről.

  20. #120
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Effendi írta Hozzászólás megtekintése
    A legmélyebb tisztelettel, de semmi közöd hozzá hogy melyik nézetből játszom. Hidd el, próbáltam bentről, ha egy futamon csak magam ellen szeretnék versenyezni akkor beülök oda (az AI-k nem haragudnak meg ha véletlenül kiütöm őket), de addig maradok kint motortetőn. Mellesleg igen, ott vannak az infók a műszerfalon hangyányi méretben, szerintem ugyanolyan nehéz kibogarászni onnan a dolgokat mint egy 2. képernyőről, vagy esetleg egy tabletről ami 2 centivel lejjebb van és jobban látható. Ezek szerint aki 3 monitoros rendszerrel játszik az is lezúz 6 versenyzőt és ugyanúgy nincs fogalma a versenyről, pedig ő is több monitort figyel. De lényegtelen, ne zavarjon, ez az én problémám és nem a tiéd.

    Ha valaki a kérdésemre is tudna válaszolni megköszönném, ne tartsa magában
    bulis napom volt tegnapde nem sértegetésként szántam csak próbáltam hatni
    na sztem a tükröt nem lehet kirakni 1 másik moncsira mobilra de passz,talán az oldalra nézést rakd 2 külön gombra a kormányon és ha egyszerre megnyomod akkor van hátra a nézés,tükör helyett talán müködik külsőből is

    van hozzá 1 külön dashmeter ezt tudod használni 1 másik monitoron bármin,de itt vannak az infók ha valami ilyesmire gondoltál
    http://www.simracing-tools.de/simtoo...bout-dashboard
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  21. #121
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    Félreértesz. Az appoknak kellett volna egy másik monitor. A visszapillantót akartam kirakni magamnak motortetőnézetben felülre hogy ne kelljen folyton hátratekintgetni. G25-öm van, így a kormányon lévő két gombom az oldalra tekintésre van állítva, így ha hátra akarok nézni akkor matatnom kell a váltónál. Egyébként igen, köszönöm, ilyenre gondoltam.

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Effendi írta Hozzászólás megtekintése
    A visszapillantót akartam kirakni magamnak motortetőnézetben felülre hogy ne kelljen folyton hátratekintgetni. G25-öm van, így a kormányon lévő két gombom az oldalra tekintésre van állítva, így ha hátra akarok nézni akkor matatnom kell a váltónál.
    Nyomd meg a két gombot egyszerre!

  23. #123
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    Ha nincs más megoldás akkor az lesz, köszi szépen.

  24. #124
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    el
    Idézet Eredetileg Effendi írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nincs más megoldás akkor az lesz, köszi szépen.
    a virtuális visszapillantót az F11-el lehet bekapcsolni, ha nálad nem megy ezzel akkor a abeállításokban nézd meg a visszapillantó beállításait és kapcsold be, mert ezek szerint le van tiltva.
    Utoljára módosította: KommyKT; 2014. 12. 25. 09:48. Indoklás: elírás

  25. #125
    Richard Rakoczi Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 05.
    Város
    Hatvan
    Üzenetek
    10
    Köszönöm szépen, most már működik Még egy kérdés, és nem zavarok többet A replay-ban hogy tudom kikapcsolni azt hogy ne mutassa a versenyzők neveit? Sajnos hiába rakom fel a honosítást, az elején a Főmenü, karrier és a speciális futamok magyarul vannak, de bármelyikbe belépve angol lesz. A nyelválasztásnál pedig Német van kiválsztva

Oldal: 5 / 18 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •