Oldal: 3 / 18 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (430 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Funkciók, trükkök, beállítások

  1. #51
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Hogyan lehet állítani a fényerősségen, sajnos annyira világít a pálya, hogy kisüti a szemem. A féktávokat sem látom. Tudom velem van a baj és csak kifogásokat keresek.
    .

  2. #52
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyan lehet állítani a fényerősségen, sajnos annyira világít a pálya, hogy kisüti a szemem. A féktávokat sem látom. Tudom velem van a baj és csak kifogásokat keresek.
    Kapcsold ki a HDR - t és a napszakot állítsd 12-13 órára

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  3. #53
    Dudás Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 13.
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogyan lehet állítani a fényerősségen, sajnos annyira világít a pálya, hogy kisüti a szemem. A féktávokat sem látom. Tudom velem van a baj és csak kifogásokat keresek.
    Pipáld be a Disable HDR-t a játékon belül a videó beállításokban. Máris nem fog világítani a pálya

  4. #54
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg BTH_menoh írta Hozzászólás megtekintése
    Pipáld be a Disable HDR-t a játékon belül a videó beállításokban. Máris nem fog világítani a pálya
    vagy ha valaki ragaszkodik a hdr-hez , akkor page down billentyűvel tudja lejjebb venni a fényerősséget...

  5. #55
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Köszi.
    .

  6. #56
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Megpróbáltam egy versenyt nyomni gép ellen. De olyan szintű laggba botlottam, hogy meg tudnám számolni a képkockák számát. Már mindent levettem nullára a beállításoknál, a felbontást is levettem 1152-re, de az fps még mindig 20 alatt van. Igaz hogy a gépem épp hogy megüti az alap gépigényt, de valahogy akkor is furcsa, hogy ennyire laggol. Kiírja hogy CPU occupacy > 95%.A háttérben nem fut semmi progi.
    Gépem: Core2duo 7300 2.66MHZ, 4GB ram, ATI 7750 2 GB.
    Segítségeteket megköszönném.
    .

  7. #57
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Sajnos elég nagy a gepigénye, főleg ai-k ellen. Ahogy elnézem nálad a proci lesz a leggyengebb láncszem

    Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI G700-U20-el

  8. #58
    Dudás Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 13.
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Megpróbáltam egy versenyt nyomni gép ellen. De olyan szintű laggba botlottam, hogy meg tudnám számolni a képkockák számát. Már mindent levettem nullára a beállításoknál, a felbontást is levettem 1152-re, de az fps még mindig 20 alatt van. Igaz hogy a gépem épp hogy megüti az alap gépigényt, de valahogy akkor is furcsa, hogy ennyire laggol. Kiírja hogy CPU occupacy > 95%.A háttérben nem fut semmi progi.
    Gépem: Core2duo 7300 2.66MHZ, 4GB ram, ATI 7750 2 GB.
    Segítségeteket megköszönném.
    Vidd le az ellenfelek számát 10-12 re. (illetve hdr kikapcs, cubemap static vagy low, ezek eléggé eszik az fps számot) Plusz ha úgy versenyzel a gép ellen hogy steam-et offline módban indítod el nyersz kb 20-30 fps-t is akár

  9. #59
    Bartha Zsolti Versenyző Zsolti-010 logója
    Csatlakozott
    2007. 11. 29.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    51
    Üzenetek
    697
    Igen, azt én is látom, hogy a proci a leggyemgébb láncszem. Már mindent levettem nullára, egy pillanatra már fekete-fehérben is kipróbáltam, de nem javult. Az AI számát még nem csökkentettem. Online nem lesz ilyen gond? Addig még nem jutottam el, hogy online kipróbáljam, még ismerkedési fázisban tartok.

    Na közben ki is próbáltam,AI 10, 40 FPS, hurrá. De legalább nem diavetítés. Köszönöm.
    Utoljára módosította: Zsolti-010; 2014. 06. 29. 07:22.
    .

  10. #60
    Dudás Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 13.
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg Zsolti-010 írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, azt én is látom, hogy a proci a leggyemgébb láncszem. Már mindent levettem nullára, egy pillanatra már fekete-fehérben is kipróbáltam, de nem javult. Az AI számát még nem csökkentettem. Online nem lesz ilyen gond? Addig még nem jutottam el, hogy online kipróbáljam, még ismerkedési fázisban tartok.

    Na közben ki is próbáltam,AI 10, 40 FPS, hurrá. De legalább nem diavetítés. Köszönöm.
    Háát valamivel több fps-ed lesz mivel gépnek nem kell betölteni az ellenfél AI-át. Körübelül annyi lesz 10főnél az fps-ed mint ha egyedül köröznél. Full screen renderinget érdemes bepipálni (nekem ha nem volt bepipálva néha szaggatot kép közben pedig 60-80fps volt) és monitorodhoz tartozó felbontást választani

  11. #61
    Balássy Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Üzenetek
    39
    g25 beallitast valaki leirna vagy belinkelne mert nem találom.
    kosziii

  12. #62
    Balássy Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Üzenetek
    39
    ????

  13. #63
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Pedig elég nehéz nem találni. Igaz nem nagy betűkkel de ott van az options-ben. Még be sem kell állítanod, csak betöltöd és működik.

    Ezt a képet a google a leg első találatként hozta.

  14. #64
    Balássy Sándor Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Üzenetek
    39
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Pedig elég nehéz nem találni. Igaz nem nagy betűkkel de ott van az options-ben. Még be sem kell állítanod, csak betöltöd és működik.

    Ezt a képet a google a leg első találatként hozta.
    Ennyire hülye azért nem vagyok...
    plyan kéne ami részletes és működik, mert ez a gyári sz..

  15. #65
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Akkor talán ebből merits: http://www.assettocorsa.net/forum/in...l-thread.3295/
    Lényegében pedig vezetési stilustól függ.

  16. #66
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Astragsi107 írta Hozzászólás megtekintése
    g25 beallitast valaki leirna vagy belinkelne mert nem találom.
    kosziii

    logitech driverben : 900 fok 100, 100, 100 centering spring 0 és NE pipáld be...

    játékban: 900 fok Gain 60-90 közt attól függően milyen állapotban van a kormányod...lődd be arra ami még erős , de nem birkózós...
    Filter: ha néha össze-vissza rázna a kormány akkor adjál neki vagy 20-at
    a többi beállítás 0, vagy legkisebb érték...

  17. #67
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    múltkor volt kérdés h h lehet 270 fokos kormányt 1:1 es kormányzásra beállítani.. ( ugyanúgy viselkedik mint a 900 fokos) szerintem egy FB bejegyzést is megérne , eloszlatva azt a tévhitet h AC-ban nem lehet normálisan játszani nem 900-as kormánnyal...

    rövid tesztelés után :

    két controls .ini van
    a dokumentumok/assettocorsa/cfg ben lévőben így írjátok át 270 fokos kormánynál:
    SCALE=0.25
    LOCK=900
    a másik a játék főkönyvtára /cfg könyvtárban lévőben pedig így:
    SCALE=0.25
    LOCK=270
    és persze mentsétek el őket átírás után
    g27-et driverben 270-re állítva teszteltem...zsír ugyanolyan mozdulatokra van szükség...1 tizeden belül mentem a tesztelt kombón a legjobbamhoz képest...
    nem mondom h extrém helyzetben nem jönne jól plusz pár fok (főleg mentéseknél) , de gyakorlatilag ugyanaz mint 900-on...
    a virtuális kormányt kapcsoljátok be és látjátok majd h 1:1-es a kormányzás (annyit mozdul a képernyőn, mint a kezedben)
    a 0.25 jónak tűnik 270-re pont , azért finomíthatjátok majd pl 0.26 stb
    240 fokos kormánynál pedig egy kicsivel kissebb értékre lehet szükség...
    söröket majd megbeszéljük hova küldjétek


    SZERK:
    A pontos Scale értékek :
    Kormányod max kormanyszoge/900
    240-nel 0.26
    270-nel 0.3
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2014. 07. 08. 13:38.

  18. #68
    Asztalos Ferenc Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Üzenetek
    8
    Van lehetőség állítani valahol a gázpedál jelleggörbéjét? A hall sensor nem túl lineáris, kis holtjáték állítással tudok rajta segíteni, de nem az igazi. Kb úgy kéne kinéznie a jellegének, mint egy 3-4-esre állított brake pedal.
    0-ra állított kerb beállítással amúgy elég béna szerintem a feeling...értem én hogy steril ffb jön vissza, de attól még béna, hogy rámegyek az atom rázókőre és semmi.

    szerk: közben megtaláltam, Leo Bodnar kábelnél a DIView.exe-ben a tengelyre jobklikk és calibration-ben el lehet tolni a center-t. Nem a legjobb megoldás, de egészen sokat javított. Kár, hogy ingame már nem működik, csak a DIView-on belül
    Utoljára módosította: JoinR; 2014. 07. 17. 19:22.

  19. #69
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg JoinR írta Hozzászólás megtekintése
    Van lehetőség állítani valahol a gázpedál jelleggörbéjét? A hall sensor nem túl lineáris, kis holtjáték állítással tudok rajta segíteni, de nem az igazi. Kb úgy kéne kinéznie a jellegének, mint egy 3-4-esre állított brake pedal.
    0-ra állított kerb beállítással amúgy elég béna szerintem a feeling...értem én hogy steril ffb jön vissza, de attól még béna, hogy rámegyek az atom rázókőre és semmi.

    szerk: közben megtaláltam, Leo Bodnar kábelnél a DIView.exe-ben a tengelyre jobklikk és calibration-ben el lehet tolni a center-t. Nem a legjobb megoldás, de egészen sokat javított.

    hát ne 0-n használd a kerb effektet...jelenleg a fanatecen már én se úgy használom , mert ezen már jóval jobb azt ffb, finomabb stb...
    g27-nél nálam viszont az agyamat is kirázta ha nem 0-n volt , mert ha ezen az értéken emeltem egyből clippingelt...

  20. #70
    Asztalos Ferenc Regisztrált
    Csatlakozott
    2012. 06. 03.
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    hát ne 0-n használd a kerb effektet...jelenleg a fanatecen már én se úgy használom , mert ezen már jóval jobb azt ffb, finomabb stb...
    g27-nél nálam viszont az agyamat is kirázta ha nem 0-n volt , mert ha ezen az értéken emeltem egyből clippingelt...
    Nekem G27 van, de szépen lehet állítani, a gyári 80 tényleg rázós, de 30-cal már alig érezni, 40 szerintem optimális. Persze gondolom ez autótól is függ, kis utcai Lotus-szal próbáltam.

  21. #71
    Viktor Kobori Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Üzenetek
    29
    Esetleg valaki tudna nekem valami jó belállítást mondani így billentyűzetre. Példáúl kormányzási értékek stb.....

    Köszönöm !

  22. #72
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Dr.Úr írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg valaki tudna nekem valami jó belállítást mondani így billentyűzetre. Példáúl kormányzási értékek stb.....

    Köszönöm !
    Szinte biztos vagyok benne, hogy nem. Szerintem felejtsd el a billentyűzetet. Nem fogsz tudni vele nemhogy élvezhetően, de sehogy sem játszani.

  23. #73
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Dr.Úr írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg valaki tudna nekem valami jó belállítást mondani így billentyűzetre. Példáúl kormányzási értékek stb.....

    Köszönöm !
    5000 Ft -ért lehet venni Logitech MOMO-t...

  24. #74
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Életkor
    48
    Üzenetek
    378
    Hogy lehet azt beállítani, hogy a verseny rajt előtt be lehessen tenni sebességbe??

  25. #75
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Madarász Krisztián írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet azt beállítani, hogy a verseny rajt előtt be lehessen tenni sebességbe??
    Azt még nem lehet...

Oldal: 3 / 18 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •