Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 4 5 6 7 8
Találatok: 176 - 191 (191 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Setup

  1. #176
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Sziasztok,

    Nissan GT-R GT3hoz kérhetnék setup-ot ami jó alap lehet a legtöbb pályához?

    köszi



  2. #177
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Srácok help!

    A utolsó patch óta (vagy ami brands hatch körül volt) ami nagyban érintette a gumikat, egyszerűen nem tudom a medium keveréket üzemi hőmérsékleten tartani. A szezon végén ez volt a ferkával, most porscheval ugyanez. kijövök a boxból, az első kanyarig az első gumik már kékre hülnek, egyenes szakaszon lehülnek a hátsók is. kanyargós részen esetleg felmelegszenek, leginkább a hátsók, de nagyon hamar vissza üzemi alá (már ha a gumi app egyáltalán jól mutatja a színeket, de tapadásban is érzékelhető, szóval valószínűleg jól).
    softtal semmi gond, a hardot fel sem merem tenni.
    már felhúztam mindent, ami a setupnál azt írja, hogy emeli a gumihőmérsékletet, de semmi változás.

    valakinel van ötlete, tanácsa, hogy tudnám jobban melegíteni a medeket?
    előre is köszi!

  3. #178
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok help!

    A utolsó patch óta (vagy ami brands hatch körül volt) ami nagyban érintette a gumikat, egyszerűen nem tudom a medium keveréket üzemi hőmérsékleten tartani. A szezon végén ez volt a ferkával, most porscheval ugyanez. kijövök a boxból, az első kanyarig az első gumik már kékre hülnek, egyenes szakaszon lehülnek a hátsók is. kanyargós részen esetleg felmelegszenek, leginkább a hátsók, de nagyon hamar vissza üzemi alá (már ha a gumi app egyáltalán jól mutatja a színeket, de tapadásban is érzékelhető, szóval valószínűleg jól).
    softtal semmi gond, a hardot fel sem merem tenni.
    már felhúztam mindent, ami a setupnál azt írja, hogy emeli a gumihőmérsékletet, de semmi változás.

    valakinel van ötlete, tanácsa, hogy tudnám jobban melegíteni a medeket?
    előre is köszi!
    Nekem is volt vele bajom, gondolkodtam is a soft-on, de az meg 15 kör után bemondta az unalmast. Én annyit csináltam, hogy levettem 15re a guminyomást (minimálisan sebességet vesztesz az egyenesben vele) és nagyobb kerékdőlést használok. A másik megoldás, hogy kicsit túltekered a kormányt néhány gyorsabb kanyarban, akkor legalább az elsők melegednek

  4. #179
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Életkor
    36
    Üzenetek
    524
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    nem tudom a medium keveréket üzemi hőmérsékleten tartani
    Ha csak a vizuális megjelenítésre támaszkodunk és a hőfok kijelzésre, akkor nem igazán van tartományban igen. Tapadásilag viszont szerintem tapad a gumi.
    Any Given Sunday!

  5. #180
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is volt vele bajom, gondolkodtam is a soft-on, de az meg 15 kör után bemondta az unalmast. Én annyit csináltam, hogy levettem 15re a guminyomást (minimálisan sebességet vesztesz az egyenesben vele) és nagyobb kerékdőlést használok. A másik megoldás, hogy kicsit túltekered a kormányt néhány gyorsabb kanyarban, akkor legalább az elsők melegednek
    Akkor ezekszerint másnál is ez a helyzet, nem csak nálam. Valahogy nem sikerült túl jól ez a gumi update.
    Köszi a tanácsokat, mednél én is minimum nyomással megyek, próbáltam a dőlésen is növelni, még az összetartáson is, de nem sokat segített. Próbáltam a kormány túltekerést is, de valahogy nem áll kézre a dolog. Lassabb kanyarban akkor nem is jó íven megyek, olyan gyors meg, ahol alkalmazható kevés van. Vezetési stíluson változtatni nem egyszerű.
    Másik dolog, hogy a gumi is jobban kopik úgy.
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    Ha csak a vizuális megjelenítésre támaszkodunk és a hőfok kijelzésre, akkor nem igazán van tartományban igen. Tapadásilag viszont szerintem tapad a gumi.
    Nem mondom, hogy nem tapad, mert igazából 80-90fok között mutatja a zöld tartományt, és 70 alá nem nagyon megy így sem, de mintha 80 felett azért jobb lenne.

    Mindenesetre köszönöm a hozzászólásokat.
    Várom a következő gumipatchet, hátha visszacsinálják az előzőre.
    Nem is tudom mit alkothat a hard, nem mertem kipróbálni...

  6. #181
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Másik dolog, ami eszembe jutott. Az abs-t lehet állítani 1től tizenakármeddig. Jól érzem hogy semmi különbség az 1 és 10 között? Vagy off, vagy tök mindegy hanyason van.

  7. #182
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Másik dolog, ami eszembe jutott. Az abs-t lehet állítani 1től tizenakármeddig. Jól érzem hogy semmi különbség az 1 és 10 között? Vagy off, vagy tök mindegy hanyason van.
    A 10-es engedi a legtöbbet ˇ"csúszni" a kereket, az 1-el gyakorlatilag csúszás nélkül megáll az autó.

  8. #183
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    A 10-es engedi a legtöbbet ˇ"csúszni" a kereket, az 1-el gyakorlatilag csúszás nélkül megáll az autó.
    Hát, én úgy tudtam hogy az 1-es a 12% és innen növekszik. Mindenesetre kétértelmű volt az angol leírás

    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tanácsokat, mednél én is minimum nyomással megyek, próbáltam a dőlésen is növelni, még az összetartáson is, de nem sokat segített.
    Az összetartás nem is fog, azt vedd le lehetőleg nullára

  9. #184
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    Nissan GT-R GT3hoz kérhetnék setup-ot ami jó alap lehet a legtöbb pályához?

    Este teszek fel setupot.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 02. 04. 22:59.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #185
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  11. #186
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Nissan GT-R GT3hoz kérhetnék setup-ot ami jó alap lehet a legtöbb pályához?
    GT3-as gépekhez itt vannak friss setup-ok a futamkiírásban: AC GT3 - Donington - 01.22

  12. #187
    Varga Tamás Szervertag 2024 TomAce logója
    Csatlakozott
    2017. 01. 09.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    164
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése



    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    GT3-as gépekhez itt vannak friss setup-ok a futamkiírásban: AC GT3 - Donington - 01.22

    Szuper! Köszi mindkettőtöknek.

  13. #188
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Nincs esetleg valakinek egy használható alap setupja, vagy pár tippje az SF70H beállításához? Eddig csak rontani sikerült az alapon.

  14. #189
    Vadoba Adrián Regisztrált
    Csatlakozott
    2021. 02. 08.
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    GT3-as gépekhez itt vannak friss setup-ok a futamkiírásban: AC GT3 - Donington - 01.22
    Hello !

    Tudom hogy jó régi a téma, de esetleg nincs meg valakinek a GT3-as setupok? vagy frissebb? leginkább egy Ferrari 488 GT3 és egy McLaren 650s GT3 érdekelne.
    Sajnos még kezdő vagyok és nem nagyon értek még a setupolásokhoz. a z4-est megtaláltam, de a többi már nem elérhető.

    Köszi

  15. #190
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg adrian360 írta Hozzászólás megtekintése
    Hello !

    Tudom hogy jó régi a téma, de esetleg nincs meg valakinek a GT3-as setupok? vagy frissebb? leginkább egy Ferrari 488 GT3 és egy McLaren 650s GT3 érdekelne.
    Sajnos még kezdő vagyok és nem nagyon értek még a setupolásokhoz. a z4-est megtaláltam, de a többi már nem elérhető.

    Köszi
    Hali, ide összecsaptam a mclaren-es setjeimet ami még megmaradt egy régebbi bajnokságból. File nevekből kitalálható melyik pályára voltak használva.
    https://drive.google.com/file/d/150S...ew?usp=sharing

  16. #191
    Vadoba Adrián Regisztrált
    Csatlakozott
    2021. 02. 08.
    Üzenetek
    2
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hali, ide összecsaptam a mclaren-es setjeimet ami még megmaradt egy régebbi bajnokságból. File nevekből kitalálható melyik pályára voltak használva.
    https://drive.google.com/file/d/150S...ew?usp=sharing
    nagyon köszi, sokat segítettél !

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 4 5 6 7 8

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •