Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (191 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Setup

  1. #1
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

    Wrench Assetto Corsa - Setup

    Jöhet ide minden, ami a setupolással kapcsolatos!
    Utoljára módosította: Kettel; 2016. 03. 01. 01:40.

  2. #2
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Valaki angol tudor ,leírhatná mit mivel lehet állítani,mert van egy-két nojje dolog a race-hoz képest. Képekkel miegymás Én vállalom kifotózom a képeket hozzá meg amit kell.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A gumikról:

    Road legal tyres
    Street and semislicks are road legal compounds, used on the road. They wear out slightly. Their main problem is overheating, but after you have overheat them you can wait and start again, they can give similar grip even after lots of km's. In the end they will wear and lose grip totally.
    Street tyres optimum temp: 75°C - 85°C but "easy" under and over those temps. Very easy to overheat after some laps on a circuit, especially on fast corners.
    Semislicks: 75°C - 100°C but a bit less grip under that and overheat quite faster over that. They have more grip of course and can resist more fast laps, but do not like much abuse and drifting. They wear gradually and lose grip km after km.

    GT2 slicks: The main difference of the GT2 cars is that manufacturers are actively developing tyres during the season and bring different compounds on the various tracks. We can't of course simulate specific compounds for specific tracks, but we offer 5 different compounds
    SuperSoft: 90-105°C Don't like to be driven under or over that range. They wear out very fast
    Soft : 90-105°C as Supersofts. they wear out fast
    Medium: 85°C-105°C as supersofts over their range. They wear out in a linear gradual way
    Hard: 80-100°C a tiny bit easier than supersoft outside their range but nothing too radical. They wear just a tiny bit after the initial laps and then stay quite stable for a long time until they start to lose lot's of grip
    SuperHard: 80-100°C as Hards. They wear a tiny bit and stay stable for lot's of laps until they let go.

    GT3 slicks. The biggest difference between GT2 and GT3 cars are their tyres. GT3 tyres are fixed for the whole season and the organization decides what tyres the car have to use. We provide 3 compounds that are not equivalent to their GT2 counterparts (worse).
    Softs: 80-110°C . Wear VERY fast. We've been told that they were actually used only for a couple of times in qualifying.
    Mediums: 75-105°C Wear linearly and predictably. all around tyre
    Hard: 70-100°C Wear a tiny bit after a couple of laps and stay stable for a long sting. Not great grip but they are predictable and can be used in a wide variety of tracks and temperatures. Often "forced" by regulations on cars.

    The hypercars slicks (Zonda R and 599XX) are a bit worse parents of the GT3 tyres. Let's say a generation behind. Rest of their characteristics is very similar to the GT3 tyres.

    Vintage F1 67 Tyres
    We provide just one compound for such tyres, although we learned there were actually different compounds. As a matter of fact, there is documentation reporting that Jim Clark choose the tyre that permit him to slide more for the race at Monza. Unfortunately there is not enough documentation for the compounds so for now we stick with just one compound. If anybody has more info regarding the matter, I'd be happy to discuss with it.
    optimum range 50-90°C The tyres are good at low temps, and can withstand overheating pretty well. The tyre wear is gradual, you can expect to do a full race without problems, except if you overdrive and overheat them too much.

    The tyre ranges are not perfect ranges but a min max range that you might not be able to understand a difference in tyre grip. Temperatures are also vary quite widely from straight to inside a turn, so optimally you need a tyre that stays at the lower end of the optimum temperature just before the braking zone and at the higher end of the optimum temperature at the exit of the turn. Not so easy to obtain.
    In AC going outside the optimum range, doesn't mean the car will become undriveable. This characteristic is a double sword. You might think the car is good, but you're not driving on the optimum grip, so you'll lose time without understanding it. There's depth to be found and explored within the AC tyre model.

    Another hint for tyre temperatures, as in real life, use more camber to heat faster a part of the tyre tread and then this dissipate to the rest of the tyre. More camber, more heat, less camber, less heat.


    Forrás: http://www.assettocorsa.net/forum/in...-compounds.15/

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kérlek segítsétek egymást, jöhetnek ide a GT3-as setup-ok az első komoly futamunkhoz!

  5. #5
    Laszlo Biro Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    4

    Setup

    Egy setup jó lenne, csak kíváncsi vagyok hova kerülnék a listában

  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kérlek segítsétek egymást, jöhetnek ide a GT3-as setup-ok az első komoly futamunkhoz!
    Örülnénk pár setup-nak, ha megosztanátok őket, köszi szépén!

  7. #7
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Úgysem osztják meg, aki birtokolja a jó setupot még csapaton belül sem adja oda.

  8. #8
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Racedepartment -n találtok setupot ehhez a pálya/autó kombohoz is!
    Külföldön kicsit segítőkészebb a szimulátoros társadalom....

    Sony Xperia SP-ről küldve

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Racedepartment -n találtok setupot ehhez a pálya/autó kombohoz is!
    Külföldön kicsit segítőkészebb a szimulátoros társadalom....

    Sony Xperia SP-ről küldve
    Nálunk eddig ez nem volt divat, mindig akadt pár segítőkész versenyző, aki megosztotta a set-jét.
    Pláne most, hogy nem is éles bajnokságról van szó, hanem közös szórakozásról, ahol mindenkinek érdeke, hogy legyenek ellenfelek és szoros csaták, így végkép nem értem mire fel a titkolózás...

  10. #10
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Úgysem osztják meg, aki birtokolja a jó setupot még csapaton belül sem adja oda.
    Annak gratulálni tudok..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #11
    Borsányi Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 09. 22.
    Város
    Hatvan
    Életkor
    58
    Üzenetek
    77
    Laci erre gondolt:

    Melléklet 9748
    Utoljára módosította: peti60; 2014. 05. 18. 14:44.

  12. #12
    Groeger András Regisztrált
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Üzenetek
    7
    Én ezt használtam tegnap BMW-hez a futamra. Ez valamelyik Racedepartment fórumos setup kicsit belenyúlva, de már nem tudom melyik. Versenyen Hard gumi, 50L benya, 3-as hátsószárny 1:47 eleje simán, Q-n 10L benya Soft gumin 1:46 eleje.
    https://mega.co.nz/#!N5FGFAxJ!Yt2DoC...PxY7x58n5uhtP0

    remélem segít valakinek
    Utoljára módosította: mohamu; 2014. 05. 18. 15:01.

  13. #13
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    én a default setet használom
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #14
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    Akkor íme a jelenlegi Mugello MP4 GT3-as beállításom. Bár a Rank-on vannak jobb idők is, ettől független talán lesznek olyanok, akiknek hasznos lesz ez a beállítás. Valószínűleg tovább fogom még "bütykörészni", ezzel a verzióval jelenleg 1:46.288-at tudtam menni.

    LETÖLTÉS: http://maszim.hu/Gadfly/AC/Mugello_MP4GT3_Gadfly.ini (jobb klikk mentés másként)
    Másolási hely: c:\Users\"neved"\Documents\Assetto Corsa\setups\mclaren_mp412c_gt3\mugello

    Köridő:


    Sok sikert!
    simraceseries.com

  15. #15
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387

  16. #16
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kérjük akinek van egy jó set-je a hétvégi BMW M3 GT2-es futamhoz, az ossza meg többiekkel!

    Úgysem tétre megy most még a verseny, az pedig közös érdekünk, hogy szoros legyen a mezőny és jó csaták legyenek!

    Köszi!

  17. #17
    Laszlo Biro Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    4
    Én a racedepartment-est használom, nekem elég stabil, 2.08-at mentem vele de amúgy is szar vagyok.
    Meg most fáradt is ilyen bonyolult pályákhoz.

  18. #18
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Met írta Hozzászólás megtekintése
    Én a racedepartment-est használom, nekem elég stabil, 2.08-at mentem vele de amúgy is szar vagyok.
    Meg most fáradt is ilyen bonyolult pályákhoz.
    komolyan megnevettetsz
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #19
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    BMW-GT2 Nurburgring
    Nettről szedett setupon kattintgattam párat. Az volt a cél hogy jobban forduljon, ezért instabilabb is lett az autó.
    szerk.:

    Ha gyorsan akartok állítani az autó viselkedésén, akkor az antirollbart (stabot) érdemes elől állítani, nagyobb érték alulkormányozottság, kisebb túlkormányzottsághoz vezet.
    (A rugók merevség befolyásolja nagyon a futóművet, érdemes próbálgatni hogyan reagál rá az autó.)
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: sinka; 2014. 05. 31. 12:49.

  20. #20
    Laszlo Biro Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    komolyan megnevettetsz

    Legalább van önkritikám

  21. #21
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Esetleg ha segit valakin, akkor tessék:https://dl.dropboxusercontent.com/u/...a%20config.rar

  22. #22
    Nagy Attila89 Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 01. 15.
    Város
    Tiszacsege
    Üzenetek
    12
    Sziasztok tudnátok jó magyar nyelvű leírásokat belinkelni vagy adni hogy hogyan is kell egy autót jól beállítani? mit hogyan kell változtatni a setup-ba? Előre is köszi találtam egy fórum oldalt de le kellene fordítani. http://www.racedepartment.com/forum/...drivers.87492/

  23. #23
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nagy891229 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok tudnátok jó magyar nyelvű leírásokat belinkelni vagy adni hogy hogyan is kell egy autót jól beállítani? mit hogyan kell változtatni a setup-ba? Előre is köszi találtam egy fórum oldalt de le kellene fordítani. http://www.racedepartment.com/forum/...drivers.87492/
    Cikk alján - setup készítés:

    Tippek, trükkök, turpisságok

  24. #24
    Laszlo Biro Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 05. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg nagy891229 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok tudnátok jó magyar nyelvű leírásokat belinkelni vagy adni hogy hogyan is kell egy autót jól beállítani? mit hogyan kell változtatni a setup-ba? Előre is köszi találtam egy fórum oldalt de le kellene fordítani. http://www.racedepartment.com/forum/...drivers.87492/
    Igaz iRacing de gondolom pl. a Caster állítása mindenhol ugyan azt az eredményt hozza.
    https://www.cubby.com/pl/PeteSilver_...7633b480a83216
    https://www.cubby.com/pl/RacerAlex_SetupGuide.pdf/_c42fa30d94714f4e81d02bd0fcea2338

    Itt meg egy táblázat hogy mire van hatással ha álltasz valamit valamin
    https://www.cubby.com/pl/iRacing_Set...dc3234621624fb

  25. #25
    Nagy Attila89 Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 01. 15.
    Város
    Tiszacsege
    Üzenetek
    12
    köszönöm. Átnézem őket.

Oldal: 1 / 8 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •