Oldal: 3 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zsinor János írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok. lehet az hogy egy i5 os sony vaio laptopon a legtobb fps 45 volt minden minimumon? szamomra hihetetlen ha iracing 80at megy. mintha nem lenne vga kapcsolata, vagy nemtom
    iRacing Dx9, ez meg Dx11.

  2. #52
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    iRacing Dx9, ez meg Dx11.
    Akkor esélyem sincs nomálisan futtatni a progit, ugye? Kell egy asztali gép, ezek szerint, amin dx11-es kártya van?
    Nem akartam bevásárolni, de úgy látszik, tök muszáj lesz!

    A fura, hogy az Nvidia szoftver mint utóbb kiderült, fent sem volt a megfelelő frissítéssel.
    Ha azt lefrissítettem, nem kellene újból tennem az Asetto-t? Mert nem látok sehol grafikai beállítást, a belső menün kívül.

    Köszi srácok.
    Köszi Tilus.
    Gondoltam, hogy ezt mondod....

  3. #53
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Zsinor János írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor esélyem sincs nomálisan futtatni a progit, ugye? Kell egy asztali gép, ezek szerint, amin dx11-es kártya van?
    Nem akartam bevásárolni, de úgy látszik, tök muszáj lesz!

    A fura, hogy az Nvidia szoftver mint utóbb kiderült, fent sem volt a megfelelő frissítéssel.
    Ha azt lefrissítettem, nem kellene újból tennem az Asetto-t? Mert nem látok sehol grafikai beállítást, a belső menün kívül.

    Köszi srácok.
    Köszi Tilus.
    Gondoltam, hogy ezt mondod....
    Az Nvidia driverben felesleges piszkálni. Ha nem bírja akkor mindegy mit állítasz.
    Az IRacing az utolsó fecske. A dx11-es játékok igénylik a shader teljesítményt. Szóval vége van a jó világnak amikor a 640*480 és FullHD felbontás között 8% fps eltérés volt. dx11-ben lehet 300% is.
    A config fileok közt valahol van egy Unsupported dx10, azt megpróbálhatod 1-re állítani. De nem hiszem hogy csodát tesz, legfeljebb még randább lessz.

  4. #54
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Zsinor János írta Hozzászólás megtekintése
    sziasztok. lehet az hogy egy i5 os sony vaio laptopon a legtobb fps 45 volt minden minimumon? szamomra hihetetlen ha iracing 80at megy. mintha nem lenne vga kapcsolata, vagy nemtom
    ..még ki lehet csikarni azért néhány FPS-t Nekem gyengébb laposom van ,mint neked. /legalább is proci B960/ M630 2GB a vidi és a memória is csak 4 GB,de most állítgattam és 35-42 FPS-t már kicsiholtam Mugellon Igaz ez a plafon,de tükör meg pár app ment alatta. A 4 állást érdemes végig állítani amit a grafikánál lehet , tükrödözéseket, tükörben mi látszódjon, textúra minőség stb..

    Teszem hozzá kipróbáltam Nordot és azért ott 30 -nál már taps volt. De igazából szerintem szinte sértés a jáátékra nézve így játszani ezt a játékot.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #55
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ..még ki lehet csikarni azért néhány FPS-t Nekem gyengébb laposom van ,mint neked. /legalább is proci B960/ M630 2GB a vidi és a memória is csak 4 GB,de most állítgattam és 35-42 FPS-t már kicsiholtam Mugellon Igaz ez a plafon,de tükör meg pár app ment alatta. A 4 állást érdemes végig állítani amit a grafikánál lehet , tükrödözéseket, tükörben mi látszódjon, textúra minőség stb..

    Teszem hozzá kipróbáltam Nordot és azért ott 30 -nál már taps volt. De igazából szerintem szinte sértés a jáátékra nézve így játszani ezt a játékot.
    Köszönöm a válaszokat srácok.
    Akkor így állunk, kell egy gép minimum 200.000-ból, hogy egy jót játszak? 3 monitorra meg már gondolom 5-600.000-al kalkulálhatok. Meg is kérdem Tilus barátunkat, hogy mizu, mennyi az annyi. Amúgy tudom, avagy sejtem.

    Azért köszönöm a bíztató szavakat.
    Meglepődtem igazából, hogy játékra már nem elég egy ilyen gép. Pedig sok minden elketyegett benne.

  6. #56
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    kis help pls! Olyankor mivan, ha én elindítom a játékot és még 0.9 es frissítést ír ki utoljára? Viszont a steamen meg azt, hogy naprakész.. Hogy lehet manuálisan frissíteni?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #57
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    kis help pls! Olyankor mivan, ha én elindítom a játékot és még 0.9 es frissítést ír ki utoljára? Viszont a steamen meg azt, hogy naprakész.. Hogy lehet manuálisan frissíteni?
    steamben menj a könyvtárban a játék fölé, jobb katt tulajdonságok, frissítések fülön : Mindig tartsa naprakészen a játékot opció kiválasztása...
    mellette lévő fülön : Helyi fájlok
    itt meg tudod nézni h naprakész-e valóban...jelenlegi buildid:278958
    illetve a játék főkönyvtárában is meg tudod nézni: changelog.ini megnyitásánál látod h mi volt az utolsó frissítésed...
    jeleneg 0.10.2

  8. #58
    Szőke Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 04. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    54
    Ma este tapasztaltam egy kis érdekességet. 20:30-as versenyen sikerült a 3. helyre qualiznom. A versenyt megdöbbenésemre a boxból kezdtem, de lámpára. Így a többiek elé kb 2mp-vel be is zuhantam a pályára. Ennek köszönhetően megnyertem a futamot. A 21:00 futam Q-ról meg kick-elt a játék. Érdekességek még vannak!

  9. #59
    Keszthelyi Ákos Regisztrált Gadfly logója
    Csatlakozott
    2014. 05. 12.
    Város
    Pécs
    Életkor
    42
    Üzenetek
    114
    Idézet Eredetileg aracco írta Hozzászólás megtekintése
    Ma este tapasztaltam egy kis érdekességet. 20:30-as versenyen sikerült a 3. helyre qualiznom. A versenyt megdöbbenésemre a boxból kezdtem, de lámpára. Így a többiek elé kb 2mp-vel be is zuhantam a pályára. Ennek köszönhetően megnyertem a futamot. A 21:00 futam Q-ról meg kick-elt a játék. Érdekességek még vannak!
    Azért rajtoltál a boxból, mert túl későn akartál kiállni a rajtrácsra (legalább is ilyenkor szokott boxból rajtoltatni). A boxból rajtoló pilótákra viszont nem jellemző, hogy az első kanyarban már vezetik a futamot. Szerintem az lett volna a fair, ha elengedsz pár embert. Az utána lévő kvalin nem a játék kickelt, hanem vki (v. vkik) a szerverről. Feltehetően a korábbi eset miatt...
    simraceseries.com

  10. #60
    Bauer Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 09. 11.
    Életkor
    39
    Üzenetek
    13

    acs.exe hiba

    Sziasztok

    Lenne egy gondom az AC-val és már nincs ötletem mi lehet a rossz. Elakadtam. Remélem nektek van tippetek.
    2 hete kezdődőtt az a jelenség, hogy lefagy a játék vagy éppen újraindul a gép, megjelenik egy piros képernyő és újraindul, volt kékhalál is.
    Újratettem a windowst. 8.1-et használok. Tehát mindent újraraktam, friss minden. Steam-ben is újra leszedtem a játékot, beállításokat nem töltöttem vissza, mindent újra beállítottam. 2-3 óráig megint jó volt és utána újra elkezdett nem működni. Amit észrevettem, hogy ha egyedül megyek akkor nincs gond, de ha special events-t megyek akkor mindig leáll, tehát mintha a sok autót nem bírná. Én VGA gondra tippelek, tervezem majd kipróbálni egy másikkal is.
    Gépen nincs húzva semmi. Más játék nincs a gépen, máshol nem fagy.
    Gépem: Core i7-2600k, 16GB ram, R9 270X.
    Kép a leállásról mellékelve.
    De eseménynaplóból íme az egész leírás:
    Faulting application name: acs.exe, version: 0.0.0.0, time stamp: 0x53a572b7
    Faulting module name: unknown, version: 0.0.0.0, time stamp: 0x00000000
    Exception code: 0xc0000005
    Fault offset: 0x77041a91
    Faulting process id: 0x3d4
    Faulting application start time: 0x01cf8e05f8a6ae0d
    Faulting application path: C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\assettocorsa\acs.exe
    Faulting module path: unknown
    Report Id: 1a848009-f9fa-11e3-8257-c8600069cb1a
    Faulting package full name:
    Faulting package-relative application ID:

    AC logokat szintén mellékeltem.
    Válaszokat előre is köszönöm.
    Csatolt képek Csatolt képek
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  11. #61
    Szalai Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    45
    Üzenetek
    24
    Szia, próbáld ki a 13.12-es amd driverrel, állítólag még az a legstabilabb.

  12. #62
    Bauer Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 09. 11.
    Életkor
    39
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg Mooney írta Hozzászólás megtekintése
    Szia, próbáld ki a 13.12-es amd driverrel, állítólag még az a legstabilabb.
    Köszi a tippet, feltettem, de sajnos ugyanúgy leáll az acs.exe hibával.

  13. #63
    Szalai Attila Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 02. 10.
    Város
    Nyíregyháza
    Életkor
    45
    Üzenetek
    24
    Tápod milyen? Win 7-en nem próbáltad, ott jó volt? Vagy új a géped és egyből a win 8.1-et tetted rá? Mert akkor egy próbát még az is megérne.. Más játékkal is csinálja?
    Gépház milyen, nem melegszik túl a rendszer?
    Sok AI-val tekeri a procit is a játék rendesen, vettem én is rá külön hűtőt az i5 2500k-ra, mert a gyári az kuka.
    Hirtelen ennyi

  14. #64
    Bauer Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 09. 11.
    Életkor
    39
    Üzenetek
    13
    Idézet Eredetileg Mooney írta Hozzászólás megtekintése
    Tápod milyen? Win 7-en nem próbáltad, ott jó volt? Vagy új a géped és egyből a win 8.1-et tetted rá? Mert akkor egy próbát még az is megérne.. Más játékkal is csinálja?
    Gépház milyen, nem melegszik túl a rendszer?
    Sok AI-val tekeri a procit is a játék rendesen, vettem én is rá külön hűtőt az i5 2500k-ra, mert a gyári az kuka.
    Hirtelen ennyi
    FSP 500W.
    Nem új a gépem 2,5 éves. Videókártyát vettem újat 2-3 hónapja, előtte is ATIm volt, de jól futott minden, mármint nem volt fagyás, de AC-ban FPS se volt már.
    Egy másik HDD-re feltett Win7-el csak a GTR2-t próbáltam, ott is volt párszor kékhalál, de előtte 2 évig win8-al nem volt gond. Akkor kezdődtek a bajok amikor 3 hete frissítettem 8.1-re, azóta már túl vagyok 4 újratelepítésen.
    Nincs más játék, ezzel játszom egyedül, ezzel kell működnie.
    Nem gyári a proci hűtője, de nem is melegszik, se a VGA.
    Írtam AC-ra fórumra is, láttam ott is van még pár embernek gondja, ami hasonló az enyémhez.
    Ha egyedül megyek akkor semmi gond, nem is értem ezt...

  15. #65
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Szia Norbi.
    Én valoszinünek tartom, hogy valamely driver lesz a ludas, ami nem kompatibils vagy nem ugy müködik 8.1 win alatt ahogy annak kell. 1x én is igy jártam amikor frissitettem az alaplapi driverekt...(bár ne tettem volna)
    Utoljára módosította: csori23; 2014. 06. 22. 23:54.

  16. #66
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg norbertember írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Lenne egy gondom az AC-val és már nincs ötletem mi lehet a rossz. Elakadtam. Remélem nektek van tippetek.
    2 hete kezdődőtt az a jelenség, hogy lefagy a játék vagy éppen újraindul a gép, megjelenik egy piros képernyő és újraindul, volt kékhalál is.
    ugyanígy jártam, eleinte csak terhelés - GTR2, GTL, AC - alatt csinálta, aztán később már simán böngészés közben is. Driverekkel baszkódtam, aztán betetem egy másik kártyát...azzal semmi gond nem volt, az egy 7850-es volt, visszavittem, simán cserélték..
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  17. #67
    Bauer Norbert Regisztrált
    Csatlakozott
    2007. 09. 11.
    Életkor
    39
    Üzenetek
    13
    Köszi a tippeket, este kipróbálom egy másik VGA-val is. Utána remélem okosabb leszek.

  18. #68
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Kis segítség kellene. Ezt írja ki egyik ismerősömnek a játék mikor a start-ra kattol és indítaná a versenyt.

    http://tinypic.com/usermedia.php?uo=...c#.U7AS2fk_sik

    http://oi58.tinypic.com/2afltoh.jpg
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 06. 29. 15:24.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #69
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Egy disk és registry takarítást lehetne megpróbálni először(a wise disk és regcleanert tudnám ajánlani, letölthető portable alkalmazásként is, alapbeállításai biztonságosak), ha nem segít akkor az alkalmazás újratelepítése, ha ez sem oldja meg, akkor az sfc /scannow paranccsal (parancssorból kell indítani) megnézni, hogy nincsenek sérült rendszerfájlok a winben, amik okozhatnak ilyen programindítási hibákat.

  20. #70
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Kis segítség kellene. Ezt írja ki egyik ismerősömnek a játék mikor a start-ra kattol és indítaná a versenyt.

    http://tinypic.com/usermedia.php?uo=...c#.U7AS2fk_sik

    http://oi58.tinypic.com/2afltoh.jpg
    Mint mindig ha hiba van:
    Steam integrity check-t csináljon

  21. #71
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Egy disk és registry takarítást lehetne megpróbálni először(a wise disk és regcleanert tudnám ajánlani, letölthető portable alkalmazásként is, alapbeállításai biztonságosak), ha nem segít akkor az alkalmazás újratelepítése, ha ez sem oldja meg, akkor az sfc /scannow paranccsal (parancssorból kell indítani) megnézni, hogy nincsenek sérült rendszerfájlok a winben, amik okozhatnak ilyen programindítási hibákat.
    beírja a parancssorba és elindít rendszergazdaként felugrik egy kis ablak eltünik és ennyi sosem látjuk többé mit csinálunk rosszul?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #72
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    beírja a parancssorba és elindít rendszergazdaként felugrik egy kis ablak eltünik és ennyi sosem látjuk többé mit csinálunk rosszul?
    Eredeti a win? Amúgy a szolgáltatás is lehet sérült, akkor marad a telepítőlemez, javítás, konzol és ott kiadni a parancsot.

  23. #73
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Eredeti a win? Amúgy a szolgáltatás is lehet sérült, akkor marad a telepítőlemez, javítás, konzol és ott kiadni a parancsot.

    Annak néz ki úgy helyes a megfogalmazás. De le lett futtatva neki minden ellenőrzés a 10.1 kártyája miatt át lett írva az amit át kell. Ugyanaz. Mikor a főmenüből a pálya -autó stb kiválasztás után menne a pályára bejön a loading és visszadobja a menübe. Az acs.exe nem tudott megfelelően elindulni.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  24. #74
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Annak néz ki úgy helyes a megfogalmazás. De le lett futtatva neki minden ellenőrzés a 10.1 kártyája miatt át lett írva az amit át kell. Ugyanaz. Mikor a főmenüből a pálya -autó stb kiválasztás után menne a pályára bejön a loading és visszadobja a menübe. Az acs.exe nem tudott megfelelően elindulni.
    steam integrity check...állítsa helyre a fájlokat és csak a ini-ben írja át utána a dx10-es cuccot...

  25. #75
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    steam integrity check...állítsa helyre a fájlokat és csak a ini-ben írja át utána a dx10-es cuccot...
    sajnos ez sem oldja meg a problémát.. acs.exe nem tudott megfelelően elindulni.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 3 / 29 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 13 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •