Oldal: 23 / 29 ElsőElső ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 551 - 575 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #551
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az AC-ban be tud törni a szélvőd és van hogy úgy kell levezetni egy egész futamot a pókháló mögül... ha nem tudod figyelmen kívül hagyni, akkor oda a jó eredmény.
    Minap kormánybeállítás közepette kellett túrkálnom az ini fájlokban és találtam egy szélvédő törésnek threshold értéket. Ezt fölölbírálja a szerver beállítás, vagy kiiktatható a pókhálózás vajh'?

  2. #552
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Minap kormánybeállítás közepette kellett túrkálnom az ini fájlokban és találtam egy szélvédő törésnek threshold értéket. Ezt fölölbírálja a szerver beállítás, vagy kiiktatható a pókhálózás vajh'?
    Ezzekkel megbarátkozni kell, nem kiiktatni!

  3. #553
    Böröcz Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 04. 30.
    Üzenetek
    20
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az AC-ban be tud törni a szélvőd és van hogy úgy kell levezetni egy egész futamot a pókháló mögül... ha nem tudod figyelmen kívül hagyni, akkor oda a jó eredmény.
    Ó ezzel nem lenne problémám. Erre nem hiszem, hogy kényes lennék. Inkább a HUD elemek zavarnak jobban de majd megbékélünk

  4. #554
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Fagy az Assetto

    Bocsi, hogy ide írom de talán itt többen látják.

    Elkezdett fagyni a játék, amikor még csak a "szűz" játék volt fent nem volt gond.
    Felraktam pár kiegészítőt de csak olyat amit itt vagy más magyar ligában használnak.
    Valamiért fagy. Újratelepítettem de a Steam-ről és az mindent újrarakott amiket letöltöttem azt is.

    Kérdésem az lenne, hogy tudnék újra a "Szűz" alap hivatalos játékra visszamenni. Hátha akkor nem fagy és akkor megvan a hiba.
    És akkor most csak egyszerre 1 dolgot tennék fel és akkor kiderül melyik a hibás.
    Előre is köszi ha valaki tud segíteni.

  5. #555
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem az lenne, hogy tudnék újra a "Szűz" alap hivatalos játékra visszamenni. Hátha akkor nem fagy és akkor megvan a hiba.
    És akkor most csak egyszerre 1 dolgot tennék fel és akkor kiderül melyik a hibás.
    Előre is köszi ha valaki tud segíteni.
    Töröld a Steam mappádban az AC mappáját (Steam/steamapps/common/assettocorsa), vagy előbb csak nevezd át másra. A Steam elvileg újra telepíti, és csak a gyári dolgok lesznek benne. Én is eljátszottam ezt már egyszer, mert már nem tudtam, hogy melyik a gyári és a mod tartalom

  6. #556
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Bocsi, hogy ide írom de talán itt többen látják.
    Bármelyik topikba írsz, az megjelenik a friss témák között és pontosan ugyan annyian fogják látni... áthelyeztem a megfelelő helyre.

  7. #557
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Tapasztalt már valaki most olyat, hogy nem tudta állítani az üléspozíciót, pitch-et? Eddig soem volt ilyen nyűgöm, de most minden autónál így jártam, amit próbáltam. A FOV állítása működött, más nemigen.

  8. #558
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Valószínű közeli műszerfal nézetre van állítva a cockpit nézet.Próbáld meg állítgatni a nézetet és a távolabbin hagyd,ott működni fog.Jártam már én is így sajnos.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  9. #559
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínű közeli műszerfal nézetre van állítva a cockpit nézet.Próbáld meg állítgatni a nézetet és a távolabbin hagyd,ott működni fog.Jártam már én is így sajnos.
    Jó tipp, ez volt. Köszönöm
    F1 billentyűre helyreállt a normális belső nézet és máris mindent lehetett állítani.

  10. #560
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Steam Írási hiba miatt nem tudom installálni az Assettot

    Sziasztok,

    Valaki találkozott már evvel a problémával? Letöröltem az Assettot ugy, hogy uninstaláltam a steanből és utána még a total comanderrel kitöröltem a mappából is mindent. Fagyott a játék és már nem tudtam mi miatt. Most visszaraknám, hogy minden tök új legyen de erre a hibára fut ami a képen van. Mit tudnék tenni, hogy jó legyen? Steamet rakjam újra? Köszi ha tud valaki megoldást.
    Csatolt képek Csatolt képek

  11. #561
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Valaki találkozott már evvel a problémával? Letöröltem az Assettot ugy, hogy uninstaláltam a steanből és utána még a total comanderrel kitöröltem a mappából is mindent. Fagyott a játék és már nem tudtam mi miatt. Most visszaraknám, hogy minden tök új legyen de erre a hibára fut ami a képen van. Mit tudnék tenni, hogy jó legyen? Steamet rakjam újra? Köszi ha tud valaki megoldást.
    Csak tippelek. Elfogyott a tárhely? Próbáltad már másik lemezre, particióra felrakni? Esetleg badsectoros wincsi? Más játékot letudsz tölteni steam-ről?

  12. #562
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak tippelek. Elfogyott a tárhely? Próbáltad már másik lemezre, particióra felrakni? Esetleg badsectoros wincsi? Más játékot letudsz tölteni steam-ről?
    amig nem töröltem minden a könyvtárból fel tudtam telepíteni a játékot, hely is van. Valami gont avval lehet, hogy belenyultam és mindent töröltem. Nem értek hozzá csak arra gondoltam ott tárolt valami info file-t amit letöröltem és azért nem tudja instalálni.

  13. #563
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    amig nem töröltem minden a könyvtárból fel tudtam telepíteni a játékot, hely is van. Valami gont avval lehet, hogy belenyultam és mindent töröltem. Nem értek hozzá csak arra gondoltam ott tárolt valami info file-t amit letöröltem és azért nem tudja instalálni.

    Na másik játékot sem tudom felrakni akkor itt más a baj. Megpróbálom más vinyora.

  14. #564
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Na másik játékot sem tudom felrakni akkor itt más a baj. Megpróbálom más vinyora.
    Lomtár ürítése?

  15. #565
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Lomtár ürítése?
    a vinyoval lehet gond mert másikra felment gond nélkül

  16. #566
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Életkor
    42
    Üzenetek
    151

    Flag

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak tippelek. Elfogyott a tárhely? Próbáltad már másik lemezre, particióra felrakni? Esetleg badsectoros wincsi? Más játékot letudsz tölteni steam-ről?

    Köszi a segítséget szépen meg már a játék végre

  17. #567
    Májer Tibor Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 06. 13.
    Üzenetek
    4
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a segítséget szépen meg már a játék végre
    Szia. Megkérdezhetem, hogy a játék hogyan fagyot? mert nekem is csinálja. Elindul a futam 60-70 fps-sel és olyan másfél perc múlva elkezd szaggatni. leesik 15 fps-re...Ha ESC-vel megállítom, majd tovább, akkor ismét 70 fps. De másfél perc múlva újra kezdi.
    Neked is ilyen volt?

  18. #568
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TibuszHun írta Hozzászólás megtekintése
    Szia. Megkérdezhetem, hogy a játék hogyan fagyot? mert nekem is csinálja. Elindul a futam 60-70 fps-sel és olyan másfél perc múlva elkezd szaggatni. leesik 15 fps-re...Ha ESC-vel megállítom, majd tovább, akkor ismét 70 fps. De másfél perc múlva újra kezdi.
    Próbáld meg a replay méretét és minőségét csökkenteni.
    Esetleg nézd meg, hogy nem kevés-e a memória, vagy a hely a vinyón... vagy érdemes lehet egy másik vinyóra feltenni és ott megpróbálni.
    Viruskereső, frissítő, illetve bármilyen más futó szoftver is megfoghatja a géped, azokat is érdemes kilőni.

    Bár lehet csak meg kéne venni és megoldódna a probléma is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 21. 10:56.

  19. #569
    Szabó Boldizsár Regisztrált
    Csatlakozott
    2016. 11. 14.
    Üzenetek
    1

    Kormany problema

    Sziasztok, assetto corsaban olyan problemam van, hogy amikor be akarom allitani a kormanyt, a control assignmentsnel eltunt az osszes valasztasi lehetoseg, de bekalibralni betudom es akkor a tengelyek alapjan mukodik is. Aztan amikor mar az autoban vagyok akkor nem erzekeli a kormanyt es csak billentyuzettel lehet menni. Van valami otletetek?
    Csatolt képek Csatolt képek

  20. #570
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    A beállításokat mentsd file-ba.
    Valószínű hogy a file jogosultságokkal lesz problémád.

  21. #571
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Kb. Le Mans előtt megszűnt bekapcsolhatóvá válni a Sidekick és a Race Essntials app. Ki vannak pipálva, nem matattam rajtuk semmit. Másnál is így van? Valami frissítés kinyírta őket?

  22. #572
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kb. Le Mans előtt megszűnt bekapcsolhatóvá válni a Sidekick és a Race Essntials app. Ki vannak pipálva, nem matattam rajtuk semmit. Másnál is így van? Valami frissítés kinyírta őket?
    Nálam még működött LeMansban az oldalrugas...
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #573
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam még működött LeMansban az oldalrugas...
    Én ott már a "gyári" műszerfalon néztem az üzemanyag mennyiséget. Inkább valami AC hatásra gyanakszom, mert azzal egy időben szűnt meg a Race Essentials is. Majd kiderül mi okozza...

  24. #574
    Bai Laszlo Versenyző leslie.bai7 logója
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Város
    Hajdúböszörmény
    Életkor
    39
    Üzenetek
    416
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én ott már a "gyári" műszerfalon néztem az üzemanyag mennyiséget. Inkább valami AC hatásra gyanakszom, mert azzal egy időben szűnt meg a Race Essentials is. Majd kiderül mi okozza...
    Nekem működik a race essenitals.

  25. #575
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Életkor
    29
    Üzenetek
    210
    Sziasztok!

    Nem igazán multiztam eddig asettoval most rászántam magam meg ha úgy alakul indulni akarok a COTA 2h-n és szembesültem pár problémával/ kérdéssel. Feltettem a rank appot ( Connetion OK, Tűzfalon átengedés, profil név ellenőrzés pipa) szóval elvileg működni kéne a dolognak. Offline kör mentés rankba a játékon belül mely modokban működik? (practice és hotlapban próbálkoztam) Preqba meg gondolom azokat az időket menti fel amit a szerveren futok.

    A másik meg egyszerűen nem tudok rá jönni, hogy multiba mért nem találom meg a szervert és amit még inkább nem értek hogy név szerint rendezésnél mindig változó hány szervert tölt be (hol 60/1459 , 75/ , 114/). Az egészben meg az a legjobb, hogy hiába írom be keresőbe a szerver nevét egyszerűen nem talál semmit.

    Lehet, hogy valamit én nézek be. De már több ötletem nincs, hogy mi a gond.

Oldal: 23 / 29 ElsőElső ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •