Oldal: 22 / 29 ElsőElső ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 526 - 550 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #526
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    valóban a 911-gyel lehet test-test ellen csatázni , Szabi is ezért lökdös minden futamon Gt3 meg nem nagyon tűri az érintéseket sem jó kis szim ez gyerekek...szerintem a gumik is nagyon el lettek találva így v10-re és a sérülések is rendben vannak szerintem...legalábbis mióta "visszatértem szülési szabiból" azóta én reálisnak érzem , amik velem történtek a versenyeken..1
    Sztem meg a 911 és a Cobra is egy tank, talán a 200% sem lenne elég a reális sérülésekhez...

  2. #527
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Biztos van/kell hogy legyen különbség. nem is kicsi. pl ha vesszük a gt3as porsche első szárnyát, amin ugye 4 állitási lehetőség van, (és ezt érezni is lehet) , és a 911-et,amin meg ugye nincs is, akkor joggal merül fel a kérdés, hogy melyik tipusú verdára milyen hatással van a kontakt/törés.
    100% hogy a gt3as kocsik sokkal érzékenyebbek az ilyenekre mint az aerodinamikai elemektől mentes kocsik.
    Egyébként Lacival egyetértek, hogy nagyon sokat fajlődött a game pzitiv irányba. Csak abba ne hagyják .
    Jöhetne már a safetyCar is a játékba. Picit összerázná a mezőnyt ha nagy crash van a pályán

  3. #528
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Tényleg, ezt a sérülésjelző ábrát nem lehet kikapcsolni valahol? Nekem tök mindegy sárgára vagy narancsra színezi a kocsit, majd én érzem mennyire vezethető az autó. Ellenben idegesít hogy bevillan.

  4. #529
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem meg a 911 és a Cobra is egy tank, talán a 200% sem lenne elég a reális sérülésekhez...
    olyan brutális ütközésim nem voltak úgyhogy lehet igazad van, de azt meg nem bánom h egy ilyen gépnél nem lesz kuka a verseny ha lökdösődünk kicsit...

    a gumi meg nagyon tetszik most...
    Ha már itt van Gergő egy kérdésem lenne?

    szerinted melyik fontosabb a guminál a jó hőfok vagy az ideális gyuminyomás?
    Most úgy érzem a nyomás inkább

  5. #530
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg, ezt a sérülésjelző ábrát nem lehet kikapcsolni valahol? Nekem tök mindegy sárgára vagy narancsra színezi a kocsit, majd én érzem mennyire vezethető az autó. Ellenben idegesít hogy bevillan.
    c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\system\c fg\damage_displayer.ini TIME:0 de nem biztos

  6. #531
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg, ezt a sérülésjelző ábrát nem lehet kikapcsolni valahol? Nekem tök mindegy sárgára vagy narancsra színezi a kocsit, majd én érzem mennyire vezethető az autó. Ellenben idegesít hogy bevillan.
    C:\Users\...\Documents\Assetto Corsa\cfg könyvtárban a gameplay .ini-ben írd át a damage displayer értékét 0-ra

  7. #532
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    szerinted melyik fontosabb a guminál a jó hőfok vagy az ideális gyuminyomás?
    Most úgy érzem a nyomás inkább
    .
    Na itt jön képbe a gumiapp. Ugyanis a jó guminyomással lövöd be az optimális hőfokot. Legalábbis sztem...

  8. #533
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    olyan brutális ütközésim nem voltak úgyhogy lehet igazad van, de azt meg nem bánom h egy ilyen gépnél nem lesz kuka a verseny ha lökdösődünk kicsit...

    a gumi meg nagyon tetszik most...
    Ha már itt van Gergő egy kérdésem lenne?

    szerinted melyik fontosabb a guminál a jó hőfok vagy az ideális gyuminyomás?
    Most úgy érzem a nyomás inkább
    Szerintem a nyomás, és ezt Aris is mintha mondta volna, hogy még mindig jobb, ha a nyomás mozog ideális értékek körül, amikor amúgy mindkettő alacsony lenne, főleg qualon. Viszont ha túltolod, előfordul, hogy a magas nyomás miatt nem melegszik rendesen.

  9. #534
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Na itt jön képbe a gumiapp. Ugyanis a jó guminyomással lövöd be az optimális hőfokot. Legalábbis sztem...
    én is használok appot ...
    most pl 911 mugello...: ha ideális guminyomásra lövöm be akkor az első gumik lehűlnek...ha úgy lövöm be h a hőmérséklet legyen ideálisabb akkor én lassabbnak érzem...bár lehet csak béna vagyok

  10. #535
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    ja és még 1 kérdés?
    Mi a helyzet a pilótaváltással? láttam a szerverbeállítós segédben h már valami van az ügyben és várható rendesen is...

  11. #536
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Ha egy app azt állitja a gumiról hogy teljesen elfogyott, azaz 0%, akkor azzal ne lehessen már még lefutni még egyszer annyi távot LOL. Régebbi szimek ezeket mindig jól mutatták, és az ember tudott mihez viszonyitani, de igy...akkor ennek nem sok értelme van.
    Értem én hogy érzel még a gumikban és tolod neki,de azért na... szóval értitek. Mi itt a magunk versenymérnökei vagyunk, és tisztában kellene lennünk azzal is hogy mit bir egy abroncs, amit az adott app-nak kellene mutatnia.
    Kinn a valás versenyzésnél azért jobban érezzük a kopást/gumiterhelést, de itt azért valjuk be őszintén csak olyan 50-60% jön át.
    Szerintem sokat vártok az App-tól.
    A gumi állapot kijelző egy teljesen haszontalan dolog a futam 99%-ban. Mondom ezt úgy hogy soha egy szimben sem mennék nélküle. De a tény az hogy futamon nem nézek rá, maximum 2 - 3 alkalommal. Az egyetlen kijelző amit nézni kell futam alatt, az a kör végén a köridő kijelző. Ezen kívül semmi más infóra nincs szükség.
    A köridőnél semmi sem mutatja jobban hogy mennyi van még a gumidban.
    Ha elkezdenek romlani a köridők, ilyenkor lesz fontos és hasznos a gumi állapot kijelző, mert el tudom dönteni hogy elég a vezetési stíluson változtatni hogy újra tapadjon, vagy jók az értékek, csak elkoptattam a gumit.

    A valóságban sem a versenyző, sem a verseny mérnök nem tudja hogy mennyi van még a gumiban. Ebből a szempontból az AC szerintem már így is több infót ad mint amit mondjuk Norbi versenymérnöke lát.

  12. #537
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Szerintem jelenleg a gyári gumi app ad csak értelmes infót. Ott nincs 0. A % érték mellett színkód van, ám az is csak tájékoztató jellegű. A sárga ~95% -nál kezdődik. Számomra (és ez itt igen fontos) az már jelentősen rosszabb tapadást jelent nekem olyankor már kínlódás vele körbemenni. Ezen túlmenni nekem már nem érdemes.

    Én is úgy érzem egyébként, hogy a gumi app-nak a felkészüléskor van igazán értelme, akkor be tudod lőni, hogy melyik keverék mennyit bír az adott pályán az adott autóval az akkori hőmérskleten a TE vezetési stílusoddal.
    Éles futamon maximum arra jó, hogy ha egy kicsúszás miatt túlmelegszik, lásd, hogy mikor hűlt vissza, mert addig nagyon óvatosan kell vele bánni. Ez érzésre nem igen lehet. Mondjuk nálam ez is csak a Soft guminál érdekes, a Med az bírja a strapát

    A Vintage, Street, égyéb gumik meg gondolom megint máshogy működnek...
    Utoljára módosította: zrubi; 2017. 04. 25. 20:21.

  13. #538
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ja és még 1 kérdés?
    Mi a helyzet a pilótaváltással? láttam a szerverbeállítós segédben h már valami van az ügyben és várható rendesen is...
    .
    Hú az is nagyon jó lenne már. Hol olvastad ezt?

  14. #539
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Hú az is nagyon jó lenne már. Hol olvastad ezt?
    Acservermanager súgó részében...
    Már lehet 1 autóhoz több Steamfelhasznalot beállítani és ott ír erről h ez a pilótaváltásra való lenne

  15. #540
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Acservermanager súgó részében...
    Már lehet 1 autóhoz több Steamfelhasznalot beállítani és ott ír erről h ez a pilótaváltásra való lenne
    Jah, valami videóban láttam AC-vel endurance futamot. Boxban kilép, steam-ből kilép. Másik ugynazzal a steamfiokkal belép, beül, és folytatja a futamot

  16. #541
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Jah, valami videóban láttam AC-vel endurance futamot. Boxban kilép, steam-ből kilép. Másik ugynazzal a steamfiokkal belép, beül, és folytatja a futamot
    Egy autóhoz több Steam ID-t is lehet társítani, egyelőre ez még gyerekcipőben jár, de a cél, hogy valami tűrhető driver swap rendszer legyen belőle, a következő hónapokban kiderül, hogy mennyire futja majd. Ígérni nem tudok semmit, mert semmi ráhatásom nincs.

  17. #542
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\assettocorsa\system\c fg\damage_displayer.ini TIME:0 de nem biztos
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    C:\Users\...\Documents\Assetto Corsa\cfg könyvtárban a gameplay .ini-ben írd át a damage displayer értékét 0-ra
    Köszi, ránézek és kipróbálom.
    Szerintem néha feleslegesen hergeli az embert. volt már, hogy sárgult mindenhol, de simán vezethető maradt az autó. úgyis érzed, ha nem úgy fordul, nem akkora a végsebesség, ez az ami jelent valamit, nem a színek.

  18. #543
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tényleg, ezt a sérülésjelző ábrát nem lehet kikapcsolni valahol? Nekem tök mindegy sárgára vagy narancsra színezi a kocsit, majd én érzem mennyire vezethető az autó. Ellenben idegesít hogy bevillan.
    Én ezt használom:
    http://www.racedepartment.com/downlo...uc1gnol0.4736/

    Ez lecseréli a gyári bumfurdi félképernyős kijelzőt, egy sokkal értelmesebbre.
    (a helyzetét csak manuálisan lehet konfigból állítani, én a monitor felső részére középre helyeztem.)

  19. #544
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt használom:
    http://www.racedepartment.com/downlo...uc1gnol0.4736/

    Ez lecseréli a gyári bumfurdi félképernyős kijelzőt, egy sokkal értelmesebbre.
    (a helyzetét csak manuálisan lehet konfigból állítani, én a monitor felső részére középre helyeztem.)
    Ezt korábban láttam már youtube-on, ki fogom próbálni, köszi.

  20. #545
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt használom:
    http://www.racedepartment.com/downlo...uc1gnol0.4736/

    Ez lecseréli a gyári bumfurdi félképernyős kijelzőt, egy sokkal értelmesebbre.
    (a helyzetét csak manuálisan lehet konfigból állítani, én a monitor felső részére középre helyeztem.)
    énis

  21. #546
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én ezt használom:
    http://www.racedepartment.com/downlo...uc1gnol0.4736/

    Ez lecseréli a gyári bumfurdi félképernyős kijelzőt, egy sokkal értelmesebbre.
    (a helyzetét csak manuálisan lehet konfigból állítani, én a monitor felső részére középre helyeztem.)
    És ha még átírsz egy számot, akkor számszerűen is kiírja, hogy a kocsi különböző részein mekkora a sérülés. És ez után már nem is lesz annyira szubjektív az információ, mert biztos, hogy ezeket az értékeket felhasználva számolja a program, hogy mennyivel lassítja az autót, vagy csökkenti a tapadást és hogy esetlegesen ezt mennyi idő alatt javítják majd a boxban.

  22. #547
    Böröcz Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 04. 30.
    Üzenetek
    20

    Hud probléma

    Sziasztok.
    Egy olyan gondom lenne, habár lehet nem ide tartozik, de játék közben folyamatosan a képernyőn marad valami Tyre Pressure, meg Preset választó ablak, meg benne van 3 féle javítás is a felfüggesztésre, karosszériára stb. Nem tudom sehogy sem kikapcsolni (Próbáltam jobbra húzni az egeret és ott kikapcsolni a hud-okat, de semmi) és nagyon irritáló, hogy vezetés közben azok állítgatódnak. Holnap érkezik a kormányom, most csak billentyűzettel megnéztem volna magát a játékot. Már kitöröltem a dokumentumoknál a mappáját is de semmi. Teljesen mindegy, hogy milyen módban megyek. (Race, Practice) Végignyomkodtam az összes billentyűt, neten kerestem megoldást de nem találtam, vagy nem tudom ezt a hud részt, hogy nevezik és azért esetleg. Tudnátok benne segíteni?
    Köszi!

  23. #548
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Straussel írta Hozzászólás megtekintése
    játék közben folyamatosan a képernyőn marad valami Tyre Pressure, meg Preset választó ablak, meg benne van 3 féle javítás is a felfüggesztésre, karosszériára stb. Nem tudom sehogy sem kikapcsolni (Próbáltam jobbra húzni az egeret és ott kikapcsolni a hud-okat, de semmi) és nagyon irritáló, hogy vezetés közben azok állítgatódnak. Holnap érkezik a kormányom, most csak billentyűzettel megnéztem volna magát a játékot.
    Mert a nyilakra van téve a boxstratégia vezérlése, kormány esetén már ez nem lesz gond...

    Viszont ha már ez irritál, akkor igen hosszú út áll még előtted... azért versenyzés közeben elég sok tud lenni a zavaró tényező, amiktől el kell tudnod vonatkoztatni ha sikereket akarsz elérni..

  24. #549
    Böröcz Zoltán Regisztrált
    Csatlakozott
    2017. 04. 30.
    Üzenetek
    20
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mert a nyilakra van téve a boxstratégia vezérlése, kormány esetén már ez nem lesz gond...

    Viszont ha már ez irritál, akkor igen hosszú út áll még előtted... azért versenyzés közeben elég sok tud lenni a zavaró tényező, amiktől el kell tudnod vonatkoztatni ha sikereket akarsz elérni..
    Köszönöm, akkor megnyugodtam. Igazából az állandósága zavart meg, hogy folyton állítgatódott és elég jelentős területet birtokolt a képernyőből. Azzal nem lenne gondom, ha menet közben gyorsváltoztatni kell valami stratégiát és elő kell hozni, csak mikor már nem kell akkor tűnjön el. Ugyanígy az állapotjelzőkkel sincs gondom ha gyors gombra téve ki tudom kapcsolni őket.

  25. #550
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Straussel írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm, akkor megnyugodtam. Igazából az állandósága zavart meg, hogy folyton állítgatódott és elég jelentős területet birtokolt a képernyőből.
    Az AC-ban be tud törni a szélvőd és van hogy úgy kell levezetni egy egész futamot a pókháló mögül... ha nem tudod figyelmen kívül hagyni, akkor oda a jó eredmény.

Oldal: 22 / 29 ElsőElső ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •