Oldal: 21 / 29 ElsőElső ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 501 - 525 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #501
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Az imolai versenyen ismét tapasztaltam a mellettem/előttem levők előre/hátra mozgását. Másnál is jelentkezett ez a probléma?
    Konkrétan Imola-ban volt-e, passz, nememlékszem, nemfigyeltem. De a jelenséget ismerem. Előre hátra csúszkálnak, nem ugrálnak a kocsik egymáshoz képest. Beelőz, lelassit, újra beelőz, megint vissza. Sztem ez lagkezelési probléma. A játék valahogy csillapítja, kompenzálni próbálja, hogy ne egyik pillanatba itt, másikba már amott legyen a kocsi, de szarul csinálja. És irtó idegesítő, és ezért sem lehet a másikhoz közel menni, dörgölőzni, kontaktozni...


    Csori a gumihőmérsékletnél szerintem arra kérdezett rá, hogy milyen a hőelvezetési képessége egy guminak. Egy gyertyával elkezded az abroncs alját égetni, hevíteni. A keletkezett hő, milyen ütemben, mértékben terjed át a gumi tetejére mondjuk?

  2. #502
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Konkrétan Imola-ban volt-e, passz, nememlékszem, nemfigyeltem. De a jelenséget ismerem. Előre hátra csúszkálnak, nem ugrálnak a kocsik egymáshoz képest. Beelőz, lelassit, újra beelőz, megint vissza. Sztem ez lagkezelési probléma. A játék valahogy csillapítja, kompenzálni próbálja, hogy ne egyik pillanatba itt, másikba már amott legyen a kocsi, de szarul csinálja. És irtó idegesítő, és ezért sem lehet a másikhoz közel menni, dörgölőzni, kontaktozni...


    Csori a gumihőmérsékletnél szerintem arra kérdezett rá, hogy milyen a hőelvezetési képessége egy guminak. Egy gyertyával elkezded az abroncs alját égetni, hevíteni. A keletkezett hő, milyen ütemben, mértékben terjed át a gumi tetejére mondjuk?
    .
    Jaja, nagyon idegesitő tud lenni. Pingek rendben voltak, ezért nem értem a dolgot.

    Mondjuk egy gyertyával sosem hevitenéd fel, de egy jókora elfékezéssel már igen. Na most ugye az a sáv a gumin piros szinű lesz, látni is ahogyan forog, hogy a zölden megjelenő állapotba bele-bele villan az a piros szin. Majd ez egy idő után átmegy a pirosnak egy gyengébb árnyalatába, de ez a pálya hőfoktól is sokat függ, mert ha hideg az aszfalt, és tempóban maradsz akkor fel sem hevül. Marad zöldben, csak ugye onnantól már rázza a kormit.
    Lényegében rátapintottál a lényegre. Igen a hőelvezetés és a hőleadásra vagyok nagyon kiváncsi.

  3. #503
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Ha blokkol, akkor csúszás közben is az adott pont melegedik, ha közben forog a kerék, akár csak lassan is, akkor az egész felület elmelegszik. Az app viszont hosszú távon elbutít, tessék érzésre autózni és nem színek alapján.

  4. #504
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Az app viszont hosszú távon elbutít, tessék érzésre autózni és nem színek alapján.
    .
    Ezt vegyük ugy hogy az app hosszútávon nem ad reális képet a gumik állapotáról?

  5. #505
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Csori 60+os pinged volt, mikor követtelek, te is nagyon csúnyán mozogtál, nem is mertem visszatámadni. Szerencsére hibáztam, így nem is volt lehetőségem.

    Streaming nélkül is ilyen pingekkel rohangálsz?

  6. #506
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Ezt vegyük ugy hogy az app hosszútávon nem ad reális képet a gumik állapotáról?
    Ennek semmi köze az apphoz, csak általános tanács, mert csak azért mert zöld, nem biztos, hogy csúcsszupi, attól meg nem lesz vezethetetlen, mert kék. Tapasztalatból pedig a placebó erős gyógyszer ebben a műfajban, szóval óvatosan vele.

    Rátérve az eredeti kérdésedre, minden hat mindenre, szóval a felszíni melegedés hat a core hőmérsékletre, az pedig visszafelé hatással van, hogy milyen gyorsan hűl/melegszik a felszín, mindezt befolyásolja a keverék, illetve a pálya/levegő hőmérséklete. Hogy ez épp adott szituációban hogy működik, azt az app teljesen jól szemléltetni, annál jobban prózában nem lehet elmesélni.

    Ha megcsúszás után sokáig hűl le a gumi, az valószínűleg akkor van, ha eleve magas volt a maghőmérséklet, és a pörgés ezt csak tovább fokozta. (Az sem mindegy, hogy milyen keverékről beszélünk, a puha érzékenyebb sokkal, mint a kemény). Például ha hideg gumikon a boxból kihajtva pördülsz meg, akkor utána gyorsan visszahűl, mert még semmi hő nincs a gumi belsejében.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 04. 25. 17:31.

  7. #507
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Ennek semmi köze az apphoz, csak általános tanács, mert csak azért mert zöld, nem biztos, hogy csúcsszupi, attól meg nem lesz vezethetetlen, mert kék. Tapasztalatból pedig a placebó erős gyógyszer ebben a műfajban, szóval óvatosan vele.

    Rátérve az eredeti kérdésedre, minden hat mindenre, szóval a felszíni melegedés hat a core hőmérsékletre, az pedig visszafelé hatással van, hogy milyen gyorsan hűl/melegszik a felszín, mindezt befolyásolja a keverék, illetve a pálya/levegő hőmérséklete. Hogy ez épp adott szituációban hogy működik, azt az app teljesen jól szemléltetni, annál jobban prózában nem lehet elmesélni.

    Ha megcsúszás után sokáig hűl le a gumi, az valószínűleg akkor van, ha eleve magas volt a maghőmérséklet, és a pörgés ezt csak tovább fokozta. (Az sem mindegy, hogy milyen keverékről beszélünk, a puha érzékenyebb sokkal, mint a kemény). Például ha hideg gumikon a boxból kihajtva pördülsz meg, akkor utána gyorsan visszahűl, mert még semmi hő nincs a gumi belsejében.
    .
    Köszi. Igy már mindjárt tisztább a kép.

  8. #508
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Ezt vegyük ugy hogy az app hosszútávon nem ad reális képet a gumik állapotáról?
    Csatay Gabival csatázunk fej-fej mellett hosszú körökön át, míg egyszer csak Ő kiálllt a boxba kereket cserélni, én meg kint maradtam, és a futam végéig már nem tudott újra behozni. Futam után döbbenten kérdezte, hogy nekem hogy bírta ki annyi ideig a gumi, mert neki már azt mutatt az app, hogy teljesen elfogyott... muszáj volt kiállnia.

    A válaszom röviden az volt, hogy nekem nem volt kint az app!


    Egyébként én is erősen filóztam rajta, hogy kiálljak, viszont én ilyenkor alapvetően a kocsira figyelek és folyamatosan arra koncentrálok, hogy mit érzek. És határozottan úgy éreztem, hogy ez a tempó/tapadás még jó és vállalható a részemről a futam végéig. Szerintem érdemes elsősorban az érzékeidre hagyatkozni, és utána azokat csekkolni az app-on, hogy szerinted melyik érték, ami még jó és melyik nem... nem pedig fordítva.

    A színkódoktól meg nem kell fosni, attól még hogy vmi piros, vagy kék vagy bármi, attól még lehet az használható adott helyzetben.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 25. 17:40.

  9. #509
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Viszont akkor lenne egy olyan kérdésem, hogy az AC-s appban lévő 0 alá is be tud menni a gumi és mondjuk azonnal defektes lesz, vagy nem tud jobban kopni?

  10. #510
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont akkor lenne egy olyan kérdésem, hogy az AC-s appban lévő 0 alá is be tud menni a gumi és mondjuk azonnal defektes lesz, vagy nem tud jobban kopni?
    Egy szint alatt megáll a tapadás, asszem valami nagyon magas hőmérsékleten durran csak el.

  11. #511
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Csatay Gabival csatázunk fej-fej mellett hosszú körökön át, míg egyszer csak Ő kiálllt a boxba kereket cserélni, én meg kint maradtam, és a futam végéig már nem tudott újra behozni. Futam után döbbenten kérdezte, hogy nekem hogy bírta ki annyi ideig a gumi, mert neki már azt mutatt az app, hogy teljesen elfogyott... muszáj volt kiállnia.

    A válaszom röviden az volt, hogy nekem nem volt kint az app!


    Egyébként én is erősen filóztam rajta, hogy kiálljak, viszont én ilyenkor alapvetően a kocsira figyelek és folyamatosan arra koncentrálok, hogy mit érzek. És határozottan úgy éreztem, hogy ez a tempó/tapadás még jó és vállalható a részemről a futam végéig. Szerintem érdemes elsősorban az érzékeidre hagyatkozni, és utána azokat csekkolni az app-on, hogy szerinted melyik érték, ami még jó és melyik nem... nem pedig fordítva.

    A színkódoktól meg nem kell fosni, attól még hogy vmi piros, vagy kék vagy bármi, attól még lehet az használható adott helyzetben.
    .
    Ha egy app azt állitja a gumiról hogy teljesen elfogyott, azaz 0%, akkor azzal ne lehessen már még lefutni még egyszer annyi távot LOL. Régebbi szimek ezeket mindig jól mutatták, és az ember tudott mihez viszonyitani, de igy...akkor ennek nem sok értelme van.
    Értem én hogy érzel még a gumikban és tolod neki,de azért na... szóval értitek. Mi itt a magunk versenymérnökei vagyunk, és tisztában kellene lennünk azzal is hogy mit bir egy abroncs, amit az adott app-nak kellene mutatnia.
    Kinn a valás versenyzésnél azért jobban érezzük a kopást/gumiterhelést, de itt azért valjuk be őszintén csak olyan 50-60% jön át.

  12. #512
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Ha egy app azt állitja a gumiról hogy teljesen elfogyott, azaz 0%, akkor azzal ne lehessen már még lefutni még egyszer annyi távot LOL. Régebbi szimek ezeket mindig jól mutatták, és az ember tudott mihez viszonyitani, de igy...akkor ennek nem sok értelme van.
    Értem én hogy érzel még a gumikban és tolod neki,de azért na... szóval értitek. Mi itt a magunk versenymérnökei vagyunk, és tisztában kellene lennünk azzal is hogy mit bir egy abroncs, amit az adott app-nak kellene mutatnia.
    Kinn a valás versenyzésnél azért jobban érezzük a kopást/gumiterhelést, de itt azért valjuk be őszintén csak olyan 50-60% jön át.
    Csori!
    abban az appban mit használsz és amúgy mindegyik gumival is foglalkozó appban állítható , h mikor menjen le 0-ra...alapértelmezetten akkor lesz 0, amikor a gyári 95%ra megy le...
    ekkor már jelentősen romlanak a köridők , de bőven használható még...más kérdés h megéri-e...

    Szabi fenti példájánál (p911 nord szerintem ) én is kint maradtam... nekem rossz döntés volt mert eldobtam utolsó körben én már nagyon szenvedtem , de épp be is jöhetett volna

  13. #513
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Egy szint alatt megáll a tapadás, asszem valami nagyon magas hőmérsékleten durran csak el.
    A tapadás? A kopásra gondoltál vagy hogy? Egy szint után nem kopik tovább és megmarad azon a tapadáson? Tehát akkor el sem tudom koptatni a gumikat durranásig?

    De a gyáriban nulla a nulla vagy nulla alá nem mehet? És ha nulla alá nem mehet, akkor ott miért nem durran el nullán?

  14. #514
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    Csori!
    abban az appban mit használsz és amúgy mindegyik gumival is foglalkozó appban állítható , h mikor menjen le 0-ra...alapértelmezetten akkor lesz 0, amikor a gyári 95%ra megy le...
    ekkor már jelentősen romlanak a köridők , de bőven használható még...más kérdés h megéri-e...

    Szabi fenti példájánál (p911 nord szerintem ) én is kint maradtam... nekem rossz döntés volt mert eldobtam utolsó körben én már nagyon szenvedtem , de épp be is jöhetett volna
    .
    Laci. a protyres appban (911) nálam a gumik állapota bőven zöldben volt még a verseny végén is. Gyárit már nem használom egy ideje, mert ebben mutatja a friss gumkon felkent réteget is ami ha lekopik onnan 100% os a tapadása + relativa kijelzi hogy mennyi kört bir olyan tempónál amit tolsz vele.

  15. #515
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A tapadás? A kopásra gondoltál vagy hogy? Egy szint után nem kopik tovább és megmarad azon a tapadáson? Tehát akkor el sem tudom koptatni a gumikat durranásig?

    De a gyáriban nulla a nulla vagy nulla alá nem mehet? És ha nulla alá nem mehet, akkor ott miért nem durran el nullán?
    próbáld meg levinni 90 alá a gyáriban (vagy állítsd át a scale értéket az appban) 92 körül már nem fogsz körbetalálni a maradék 92 %-t megnézem h csinálod meg

  16. #516
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Laci. a protyres appban (911) nálam a gumik állapota bőven zöldben volt még a verseny végén is. Gyárit már nem használom egy ideje, mert ebben mutatja a friss gumkon felkent réteget is ami ha lekopik onnan 100% os a tapadása + relativa kijelzi hogy mennyi kört bir olyan tempónál amit tolsz vele.
    a gyári is így múködött (már amelyik gumitipus így működött) pl a soft gt3 90-n kezdett és felvezető végére lett 100

    és a protyres csak azt mutatja h mikor lesz 94%-os a gumid...(scale értékkel lehet játszani 16x -t használnak) ami már relatíve rossz és inkább cserélni érdemes...


    ha Zandvoortra gondolsz , akkor persze nekünk is zöld volt a gumi...viszont a Nord 60 perces volt...a végére már elég gatya lett a gumi és azért eleve veszélyesebb jószág mint egy gt3
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 25. 18:38.

  17. #517
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    próbáld meg levinni 90 alá a gyáriban (vagy állítsd át a scale értéket az appban) 92 körül már nem fogsz körbetalálni a maradék 92 %-t megnézem h csinálod meg
    .
    Ez ok, de akkor miért 92% a kuka, mikor lehetne 0%. Sztem ez sokakat megtéveszt. A protyres gondolom a gyáriból szedi az adatokat, vagy nemtom (nemértekhozzá), de akkor igy az is FAKE adatokat közöl...

  18. #518
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Az appban lévő 0 az nem 0, hanem az appon belül a legutolsó tapadásbeli érték az adott gumikeveréknél. Ez keveréktől függően valahol 80-90% körül van (pontosan meg nem mondom). Innen még tud kopni a gumi, csak menni nem érdemes vele.

  19. #519
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Mi itt a magunk versenymérnökei vagyunk, és tisztában kellene lennünk azzal is hogy mit bir egy abroncs, amit az adott app-nak kellene mutatnia.
    A mérési adatokat viszont a versenymérnöknek kell értelmezni, nem pedig az app-nak.

    Tehát leolvasod az értéket, társítod hozzá a saját érzéseidet és tapasztalataidat és utána te megad meghatározod azt a működési tartományt, ami szerinted jó. És ha a -25% a fasza érték szerinted, akkor az lesz a jó, még akkor is ha az app mást mond. Neked csak az érték kell, nem az előre beprogramozott magyarázat hozzá, mert az könnyen elvihet a málnásba.

    A kasztni sérüléseknél is teljesen értelmetlen azt nézni, hogy besárgult/pirosodott-e a kép... csak az a lényeg, hogy szerinted hogy változott meg az autó viselkedése. Simán mentem már végig futamot az app szerint totálkáros autóval...


    Az App próbál neked segíteni és némi táppontot adni, de külön kell tudni választani a belőle származó az objektív és a szubjektív információkat.
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 25. 18:49.

  20. #520
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    A tapadás? A kopásra gondoltál vagy hogy? Egy szint után nem kopik tovább és megmarad azon a tapadáson? Tehát akkor el sem tudom koptatni a gumikat durranásig?

    De a gyáriban nulla a nulla vagy nulla alá nem mehet? És ha nulla alá nem mehet, akkor ott miért nem durran el nullán?
    De nincs 0. Nincs olyan, hogy 0 tapadás, ha két jégkockát teszel fel gumi helyett, annak is lesz valamennyi tapadása, mert az autó haladni fog előre. A futófelület kopik, majd egy szint után már nem tud tovább kopni, ez gumitól függően 70% körül van, de ez csak egy érték, ami alapján számosítva van a tapadási skála. Ezen 100% a betört új gumi, 9x% a kopott, 80 körül meg már majdnem a dróton mész.

    A tapadás ennél a végértéknél már nem lesz kevesebb (azaz nem lesz 0), de itt már olyan, mintha hóban mennél, szóval lényegtelen is.

    A defektes gumi sem lenne 0, mert közlekedésre az is alkalmas. Vizuális defekt nincs, de attól még a gumi képes elérni azt a szintet, ahol csak lassan tudsz körbemenni.
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 04. 25. 18:49.

  21. #521
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Ez ok, de akkor miért 92% a kuka, mikor lehetne 0%. Sztem ez sokakat megtéveszt. A protyres gondolom a gyáriból szedi az adatokat, vagy nemtom (nemértekhozzá), de akkor igy az is FAKE adatokat közöl...
    ezért állították át az ilyen appokban a mértéket , h jobban értelmezhető legyen h mennyi is van benne még....de nincs egy pontos szám , amikor már használhatatlan a gumi és vége van, mert ez mindenkinek mást jelenthet...a használhatatlan itt azt jelenti h már nagyon nem érheti meg vele menni , mert annyivalé lassabb körönként...de innen a defekt még nagyon messze van...ez szerintem teljesen lokogikus h így van


    szóval az appokban csak be van állítva egy érték 0-nak , amivel legtöbben már eléggé szenvednek és nem éri meg fenthagyni inkább javasolt a csere...a szinkódok meg ehhez a skálához vannak belőve..

    Sepangban softon mentem felkészülés alatt 23 kört 17-nél volt 0-n app szerint...
    Utoljára módosította: barcalaci84; 2017. 04. 25. 18:52.

  22. #522
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kasztni sérüléseknél is teljesen értelmetlen azt nézni, hogy besárgult/pirosodott-e a kép... csak az a lényeg, hogy szerinted hogy változott meg az autó viselkedése. Simán mentem már végig futamot az app szerint totálkáros autóval...
    .
    Értem én, de ne hasonlitsuk már össze a 911 és egy GT3-as verda aerodinamikai sérüléseit, mert ég és föld a törés utáni viselkedése a kettőnek.. Én megyek mind2 bajnokin, és van viszonyitási alapom...

    De lehet Gergő ebben is rámcáfol és végül kiderül hogy az is csak placebo
    Utoljára módosította: csori23; 2017. 04. 25. 18:56.

  23. #523
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Értem én, de ne hasonlitsuk már össze a 911 és egy GT3-as verda aerodinamikai sérüléseit, mert ég és föld a törés utáni viselkedése a kettőnek.. Én megyek mind2 bajnokin, és van viszonyitási alapom...
    Pontosan, és az se biztos, hogy két GT3-as autót össze lehet hasonlítani. Nem tudjuk, hogy melyik színkód pontosan mit jelent, mit néz a program, mi alapján kerül kiszámításra és az milyen hatással van az egyes autókra... így minden egyes autó, pálya, gumi, stb esetén neked kell megtanulni a kapott információkat az adott helyzetre vonatkozóan megfelelően értelmezni, nem szabad bízni az app értékítéletében, mert az is csak szubjektív információ... csupán egy ajánlás, amit a helyén kell kezelni.

    A való életben senki sem pirosozza be a versenymérnöknek a mért értékeket, hanem megnézni a többi számot, egyeztet a pilótával, begyűjti és rendszerbe rendezi az infókat és levonja belőle a saját következtetéseit.


    Aztán ha változik bármilyen összetevő (vagy jön egy update ), akkor borul az egész és mindent újra kell validálni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 04. 25. 19:07.

  24. #524
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    Értem én, de ne hasonlitsuk már össze a 911 és egy GT3-as verda aerodinamikai sérüléseit, mert ég és föld a törés utáni viselkedése a kettőnek.. Én megyek mind2 bajnokin, és van viszonyitási alapom...

    De lehet Gergő ebben is rámcáfol és végül kiderül hogy az is csak placebo
    valóban a 911-gyel lehet test-test ellen csatázni , Szabi is ezért lökdös minden futamon Gt3 meg nem nagyon tűri az érintéseket sem


    jó kis szim ez gyerekek...szerintem a gumik is nagyon el lettek találva így v10-re és a sérülések is rendben vannak szerintem...legalábbis mióta "visszatértem szülési szabiból" azóta én reálisnak érzem , amik velem történtek a versenyeken..
    1

  25. #525
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    .
    De lehet Gergő ebben is rámcáfol és végül kiderül hogy az is csak placebo
    Nem placebó, értelemszerűen egy olyan autónál, ahol nagyobb szerepe van az aero-nak, meg több rajta a szárny, ott nagyobb hatása van a koccnak.

Oldal: 21 / 29 ElsőElső ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •