Oldal: 20 / 29 ElsőElső ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 476 - 500 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #476
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Azért a júzereket sem kell félteni.

    Elméletileg semmi nem okozhatja ezt, próbálkozz a külső appok törlésével/frissítésével, néhányszor ajánlatos friss installal is próbálkozni, de ha látszólag semmi nem magyarázza, akkor tessék topikot nyitni neki a hivatalos fórumon, logokat feltölteni és várni, hogy a zsenik segítsenek.
    Köszi a tippeket, de mivel ez a szakmám így már próbáltam amit lehetett.
    Online részen a kódban valamit nagyon elcsesztek, ez van. Félre ne értsd, nálunk is dolgoznak hülyék és 1 hülye elég ahhoz, hogy bedöntse az egész rendszert

  2. #477
    Petes László Versenyző Laccoo logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 27.
    Üzenetek
    511
    Valaki találkozott már olyannal, hogy megbolondul a visszaváltás?
    a gomb jó, azt néztem, de elég sokszor alig tudok visszaváltani, mintha a motorvédelem bolondult volna meg. Ezerszer végigcsinált féktávok, szóval valami tuti történt , egyből feltűnt.
    Sokszor olyan későn enged visszaváltani, még gázfröccsöt sem ad szinte az elektronika....
    Van, hogy 60-nál tudom visszaváltani a GT3-at hármasba! Onnan alig akar elindulni, az még egyesnek is kevés )
    Ezmi ?

  3. #478
    Petes László Versenyző Laccoo logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 27.
    Üzenetek
    511
    No ez erdekes dolog most, tuti nem beviteli eszkoz problema, nem is jatekbeallitas ( rewlimiter, akarmi....).
    Viszont -bar hang nincs a videon-jol latszik, higy alig gyulladnak ki a ledek visszvaltasnal, de elobb nem engedte hiaba nyomogattam vadul. Gyak a pirosig fel kene porognie a motornak, de itt nem, tempo se az igazi finoman szolva. Meg hat mentem egy par karikat mar itt, tudom higy szoktam valtani, most vagy jo vagy nem.
    Ami az erdekes, mivel nem hw hiba, szerintem valami szoftver, ki tudja hanyan kuzdenek ezzel anelkul, higy eszrevettek volna valaha is ?!

    https://youtu.be/UL_ZxXEjs7I

  4. #479
    Petes László Versenyző Laccoo logója
    Csatlakozott
    2011. 11. 27.
    Üzenetek
    511
    Megvan, rájöttem !

    A kuplung pedálom kicsit koszos lehet , mert picit remeg , alapon nagyon piciket benyomódik ...emiatt nem enged visszaváltani, mikor pont úgy kapja el, hogy éppen be van nyomva icipicit a kuplung. Megnéztem, ha szándékosan kicsit csúsztatom a kuplungot akkor is megzavarodik a visszaváltás, vagy ilyen, nem tudom nem értek hozzá...
    Szóval a lényeg, hogy ez volt a baja .

    mondjuk azt sem értem miért nullázta le a pedálút beállításaimat, mikor pl a kuplung az csak középen dolgozott, nem kopptól-koppig .

  5. #480
    Szabados Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Tahitótfalu
    Üzenetek
    28
    Letöltöttem a frissítést és a ferrarim motorhangja eltűnt,mi lehet az oka?

  6. #481
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Tomszaba írta Hozzászólás megtekintése
    Letöltöttem a frissítést és a ferrarim motorhangja eltűnt,mi lehet az oka?
    Engem elsősorban az érdekel, hogy erre még hogy jöttél rá?

    Amúgy egy Integritiy Check futtatást javaslok...

  7. #482
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg Tomszaba írta Hozzászólás megtekintése
    Letöltöttem a frissítést és a ferrarim motorhangja eltűnt,mi lehet az oka?
    Fonsecker Sound Pack? Nekem is az van, a Ferrarit is ők "szinkronizálták". AC frissítés után újra kell cserélned a file-okat a Fonsecker-es hangfájlokra.

  8. #483
    Szabados Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 10. 12.
    Város
    Tahitótfalu
    Üzenetek
    28
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Fonsecker Sound Pack? Nekem is az van, a Ferrarit is ők "szinkronizálták". AC frissítés után újra kell cserélned a file-okat a Fonsecker-es hangfájlokra.
    Köszönöm ez megoldotta a problémát.

  9. #484
    Király Róbert Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 08. 06.
    Üzenetek
    33
    Most éppen nem működik a soft lock. Lehet ezt valahol állítani?

    Megvan. Common Content System Cfg, és asssetto corsa config fájlban: soft lock enabled=1
    Ki az édesanyja rakta nullára?
    Utoljára módosította: kenicsiro; 2016. 12. 09. 00:41.

  10. #485
    Horváth Krisztián Versenyző croatianus logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 26.
    Üzenetek
    486
    Idézet Eredetileg kenicsiro írta Hozzászólás megtekintése
    Most éppen nem működik a soft lock. Lehet ezt valahol állítani?

    Megvan. Common Content System Cfg, és asssetto corsa config fájlban: soft lock enabled=1
    Ki az édesanyja rakta nullára?
    Azmiaz?

  11. #486
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg croatianus írta Hozzászólás megtekintése
    Azmiaz?
    A kormány elfordulási szögét hozzáigazítja az adott kocsiéhoz.
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 09. 14:11.

  12. #487
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Idézet Eredetileg kenicsiro írta Hozzászólás megtekintése
    Most éppen nem működik a soft lock. Lehet ezt valahol állítani?

    Megvan. Common Content System Cfg, és asssetto corsa config fájlban: soft lock enabled=1
    Ki az édesanyja rakta nullára?
    Frissítéseknél szokott nullár állni,de ez csak félkész,elég sz@r koppanós,régebben a fanaleds féle puhább volt,mikor még működött ;-)

  13. #488
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    Sziasztok!
    Megvan az új gépem, mindent sikerült is beállítani, csak egy valamit nem: ha elindítom a "futamot" akkor nem full screenben fut. Pontosabban kilóg a monitorról a kép. ALT+enter megoldja, csak miért kell mindig benyomnom ezt? (Főképernyőn viszont megfelelően látszik minden és a full screen rendering is be van kapcsolva.)

    köszi

  14. #489
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    ma a shakedownon megint ledobott...
    logban ezt találtam ..ezt ttudná valaki értelmezni?

    CRASH in:
    OS-Version: 6.2.9200 () 0x100-0x1
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FA8B3577)
    00007FF8FA8B3577 (atidxx64): (filename not available): AmdDxGsaFreeCompiledShader
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FA2F5ED5)
    00007FF8FA2F5ED5 (atidxx64): (filename not available): XdxInitXopAdapterServices
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FB02C88C)
    00007FF8FB02C88C (atiuxp64): (filename not available): OpenAdapter10_2
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FBA2E078)
    00007FF8FBA2E078 (d3d11): (filename not available): CreateDirect3D11SurfaceFromDXGISurface
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\cbuffer.cpp (69): CBuffer::commit
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\material.cpp (98): Material::apply
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\materialfilter. cpp (20): MaterialFilter::apply
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\mesh.cpp (154): Mesh::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\nodeboundingsph ere.cpp (40): NodeBoundingSphere::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\node.cpp (70): Node::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\kunossim\camerashadowmap ped.cpp (299): CameraShadowMapped::renderPass
    d:\dev\dev_pc_master_race\kscamerayebis\cameraforw ardyebis.cpp (1266): CameraForwardYebis::renderApplyEffect
    d:\dev\dev_pc_master_race\kscamerayebis\cameraforw ardyebis.cpp (1182): CameraForwardYebis::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\acs\sim.cpp (2406): Sim::renderScene
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (275): Game::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (275): Game::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (275): Game::render
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (126): Game:nIdle
    d:\dev\dev_pc_master_race\ksgame\game.cpp (210): Game::run
    d:\dev\dev_pc_master_race\acs\acs.cpp (462): wWinMain
    f:\dd\vctools\crt\crtw32\dllstuff\crtexe.c (618): __tmainCRTStartup
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF903DD8364)
    00007FF903DD8364 (KERNEL32): (filename not available): BaseThreadInitThunk
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF9046370D1)
    00007FF9046370D1 (ntdll): (filename not available): RtlUserThreadStart

  15. #490
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    35
    Üzenetek
    1.948
    Aha, ez egy callstack a crash-hez. Kunosék meghívnak egy windows api függvényt, ahol valahol elcrashel. Ezt kb talán ők tudnák amúgy pontosan megmondani, de egy callstackből elég nehéz

  16. #491
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    ma a shakedownon megint ledobott...
    logban ezt találtam ..ezt ttudná valaki értelmezni?

    CRASH in:
    OS-Version: 6.2.9200 () 0x100-0x1
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FA8B3577)
    00007FF8FA8B3577 (atidxx64): (filename not available): AmdDxGsaFreeCompiledShader
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FA2F5ED5)
    00007FF8FA2F5ED5 (atidxx64): (filename not available): XdxInitXopAdapterServices
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FB02C88C)
    00007FF8FB02C88C (atiuxp64): (filename not available): OpenAdapter10_2
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FBA2E078)
    00007FF8FBA2E078 (d3d11): (filename not available): CreateDirect3D11SurfaceFromDXGISurface
    Én első körben egy VGA driver frissítéssel, vagy ha a legfrisebb van fent, akkor újratelepítésel próbálkoznék.

  17. #492
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Én első körben egy VGA driver frissítéssel, vagy ha a legfrisebb van fent, akkor újratelepítésel próbálkoznék.
    na ezt megcsináltam , remélem ez volt a bibi... az a baj h szerintem jövő vasárnapig nem derül ki h ez volt e a gond...

  18. #493
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    [QUOTE=barcalaci84;240971]ma a shakedownon megint ledobott...
    logban ezt találtam ..ezt ttudná valaki értelmezni?

    CRASH in:
    OS-Version: 6.2.9200 () 0x100-0x1
    ERROR: SymGetLineFromAddr64, GetLastError: 487 (Address: 00007FF8FA8B3577)

    Mikor ilyen gond van az egész log mappát betömöríteni,pár szó kíséretében a gyári fórumra feltölteni.
    Ha szerencséd van pár napon belül ránéz valaki a stábból, ha nincs majd a többi fórumozó add tanácsot

  19. #494
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Nem tudom hiba e ez a jelenség, de inkbb felteszem itt a kérdést. Hátha tudja valaki a választ..
    Leginkább Panker Gergőnek szól. Mivel ő kompetens személy Kunosék körében.
    Amit nem értek a gumifizikában, az az, hogy ha pl elfékezek egy kanyart (ABS OFF), az első kerekek blokkolnak majd megjelenik egy piros (forró)csik a gumi felületén, ami ugye túlhevült és onnatól kezdve az a része rázza a kormányt/dobál.
    Na most ha pl kicsiszok a pályáról és közben satuféket nyomok a kicsuszás megállásáig (a kerekek ugyanugy állnak mozdolatlanul), akkor miért forrósodik fel az egész abroncs, és nem csak azon felület, ahol az aszfaltot érintette?
    Ráadásul a visszahülése is elég sokáig tart még akkor is ha ezt követően egy hosszab gyors egyenes szakasz következik. Más szimekben ez visszahülés sokkal hamarabb bekövetkezitk mint itt.

    Szerveren tapasztaltam hogy pl egy hosszu egyenesben egymás mellé erve a mellettem lévő előre/hátra mozog (+/- 5m) 200-300 körüli tempónál. Pingek emlékeim szerint rendben voltak. Ezt megtudja nekem magyarázni valaki hogy mitől van?

  20. #495
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hiba e ez a jelenség, de inkbb felteszem itt a kérdést. Hátha tudja valaki a választ..
    Leginkább Panker Gergőnek szól. Mivel ő kompetens személy Kunosék körében.
    Amit nem értek a gumifizikában, az az, hogy ha pl elfékezek egy kanyart (ABS OFF), az első kerekek blokkolnak majd megjelenik egy piros (forró)csik a gumi felületén, ami ugye túlhevült és onnatól kezdve az a része rázza a kormányt/dobál.
    Na most ha pl kicsiszok a pályáról és közben satuféket nyomok a kicsuszás megállásáig (a kerekek ugyanugy állnak mozdolatlanul), akkor miért forrósodik fel az egész abroncs, és nem csak azon felület, ahol az aszfaltot érintette?
    Ráadásul a visszahülése is elég sokáig tart még akkor is ha ezt követően egy hosszab gyors egyenes szakasz következik. Más szimekben ez visszahülés sokkal hamarabb bekövetkezitk mint itt.

    Szerveren tapasztaltam hogy pl egy hosszu egyenesben egymás mellé erve a mellettem lévő előre/hátra mozog (+/- 5m) 200-300 körüli tempónál. Pingek emlékeim szerint rendben voltak. Ezt megtudja nekem magyarázni valaki hogy mitől van?
    A guminál nem egyértelmű hogy mire gondolsz.

    Ha egy autó lemarad majd utolér miközben te padlón gyorsítasz, arra csak egyetlen magyarázat van. Lag.

  21. #496
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Az elóre hátra mozgást tapasztaltam én is, de nem +-5m-t, és nem is tűnt lagnak. Én inkább a külonböző autók eltérő motorkarakterisztikáját látom benne, plusz eltérő váltóáttételt. Szerintem ezek a külonbségek miatt lehet, hogy más más fordulat-tartományon (és váltó áttételen) máshogy gyorsulnak a verdák.

  22. #497
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerveren tapasztaltam hogy pl egy hosszu egyenesben egymás mellé erve a mellettem lévő előre/hátra mozog (+/- 5m) 200-300 körüli tempónál.
    Nálad és Horváth Márknál én is tapasztaltam hasonlót. Olyan volt mintha oda vissza előznénk egymást az egyenesben. Márk rám is ijesztett, mert amikor behúzódott elém miután megelőzött egy pillanatra megint megállt az autója. Engem meg a szívbaj kerülgetett Más pályán viszont ilyet még nem láttam. Az is lehet, hogy csak itt jött elő.
    Többieknél nem tapasztaltam egyáltalán ilyet.

  23. #498
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hiba e ez a jelenség, de inkbb felteszem itt a kérdést. Hátha tudja valaki a választ..
    Leginkább Panker Gergőnek szól. Mivel ő kompetens személy Kunosék körében.
    Amit nem értek a gumifizikában, az az, hogy ha pl elfékezek egy kanyart (ABS OFF), az első kerekek blokkolnak majd megjelenik egy piros (forró)csik a gumi felületén, ami ugye túlhevült és onnatól kezdve az a része rázza a kormányt/dobál.
    Na most ha pl kicsiszok a pályáról és közben satuféket nyomok a kicsuszás megállásáig (a kerekek ugyanugy állnak mozdolatlanul), akkor miért forrósodik fel az egész abroncs, és nem csak azon felület, ahol az aszfaltot érintette?
    Ráadásul a visszahülése is elég sokáig tart még akkor is ha ezt követően egy hosszab gyors egyenes szakasz következik. Más szimekben ez visszahülés sokkal hamarabb bekövetkezitk mint itt.

    Szerveren tapasztaltam hogy pl egy hosszu egyenesben egymás mellé erve a mellettem lévő előre/hátra mozog (+/- 5m) 200-300 körüli tempónál. Pingek emlékeim szerint rendben voltak. Ezt megtudja nekem magyarázni valaki hogy mitől van?
    Gumi kérdés kapcsán nem bisztos hogy válasz a kérdésedre, de hátha.
    A fizikában 3 féle gumi hőmérséklettel találkoztam eddig.
    1. a "hagyományos" gumi hőmérséklet, ami a levegő hőmérséklete.
    2. a kűlső, belső és középső gumi hőmérséklet
    3. és a gumi felületi hőmérséklete.

    Mindhárom változik és mindhárom más mértékben és sebességgel.
    A felületi hőmérséklet változik a leggyorsabban, 1 kanyarban akár többször is. Ha pl kanyarbejáraton túlerőlteted, akkor a kijáraton már nem lesz tapadás és csak szélesebben fogsz tudni kijönni. Az IMO lassabban és levegő hőmérséklet a leglassabb.
    Amit én tapasztaltam hogy kicsúszásoknál általában nincs egyensúlyban az autó, tehát 2 vagy rosszabb esetben 1 kerék kapja majdnem a teljes terhelést.
    Hogy a valóságban a melegedés mértéke nem pont fokra pontosan ilyen, azt nyugodt szívvel borítékolnám. Viszont általánosságban nézve, szerintem rendben van. A visszahülés valóban lassú, de én ebben sem látok hibát, szerintem lassan is kell vissza hülnie. Szerintem a fél vagy teljes kör is reális, attól függően mennyirre melegedett túl. (már amennyiben a levegő hőmérsékletére gondolsz.)
    Kicsúszásnál nem szokásom blokkolni a kerekeket, erről a részéről nem tudok nyilatkozni.

  24. #499
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsúszásnál nem szokásom blokkolni a kerekeket, erről a részéről nem tudok nyilatkozni.
    .
    Pedig pont ez érdekelt volna
    A többivel én is egyet értek, amiket leirtál, sőt azokkal tisztában is voltam. de köszi az infót. valakinek biztos jól jött

  25. #500
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Az imolai versenyen ismét tapasztaltam a mellettem/előttem levők előre/hátra mozgását. Másnál is jelentkezett ez a probléma?

Oldal: 20 / 29 ElsőElső ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •