Oldal: 15 / 29 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 351 - 375 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #351
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg rilo írta Hozzászólás megtekintése
    Kapcsold ki a morfológiai szűrést a vga 3d beállításainál,elvileg az okozza ezt.
    Köszi szépen!Sikerűlt!

  2. #352
    Horváth Roland Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 05. 21.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    39
    Üzenetek
    149
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi szépen!Sikerűlt!
    Nincs mit,örülök hogy segíthettem

  3. #353
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Pitti írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem még mindig a netkód hibája ez. Csak mi grafika butítással tudjuk kompenzálni.
    Javaslom vedd ki az egyik karit és próbáld ki SLI nélkül is, hogy úgy is érzékelsz-e mikor LAG-ot?
    Amúgy szerintem az SLI beállítássokkal lehet vmi gubanc nálad, mert Tilus is használ SLI-t a SimHouse gépekben és ahogy Őt ismerem, nem tenné, ha nem lenne értelme, tuti szénné tesztelt mindent...

    Meg kapcsold ki az nVidea összes szarját, Shadow Paly, játék optimalizálás, meg a többi hülyeség, ami segíteni "próbá" rajtad...
    Ja, meg amit észrevettem, hogy ez a brutál hasznos Dzsifórsz "élmény" program nyár óta nem hajlandó frissíteni a driverem, szerinte a 353.30 a legfrissebb, de lehet ez a jó verzió!
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 12. 02. 22:58.

  4. #354
    Pittner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    47
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Javaslom vedd ki az egyik karit és próbáld ki SLI nélkül is, hogy úgy is érzékelsz-e mikor LAG-ot?
    Amúgy szerintem az SLI beállítássokkal lehet vmi gubanc nálad, mert Tilus is használ SLI-t a SimHouse gépekben és ahogy Őt ismerem, nem tenné, ha nem lenne értelme, tuti szénné tesztelt mindent...

    Meg kapcsold ki az nVidea összes szarját, Shadow Paly, játék optimalizálás, meg a többi hülyeség, ami segíteni "próbá" rajtad...
    Ja, meg amit észrevettem, hogy ez a brutál hasznos Dzsifórsz "élmény" program nyár óta nem hajlandó frissíteni a driverem, szerinte a 353.30 a legfrissebb, de lehet ez a jó verzió!
    Az elmúlt 3-4 hétben kb 20x vettem ki és raktam vissza a kártyát, kapcsolgattam össze vissza mindent... SLI-t ki-be, mindenféle driverrel próbáltam shadowplay ki-be stb.... Közben verziófrissítések is voltak ugye 1.3.5-6-7, szóval mindegy én feladom . Az SLI jól működik mert más játékokkal tesztekkel azt hozza amit kell...
    Maradok a te beállításaidnál, az már nekem is működött jól és most is ez volt a megoldás... azaz low füst, medium tükröződés és statikus freki. Ezzel tegnap este 3 fullos szerveren jártam mindegyiken mentem 2 versenyt, semmi lag nem volt. Úgyhogy így marad... ez így már élvezhetően szórakoztató versenyzés és nem csúnya nem is nagyon veszek észre különbséget a grafikában... gtx-970 meg megy a hardverapróra
    (vsync maradt, mert nélküle nekem nagyon zizeg...)
    Utoljára módosította: Pitti; 2015. 12. 03. 08:45.

  5. #355
    Pittner Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 01. 21.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    47
    Egyébként most nézem, hivatalos fórumon is ugyanilyen jelenségek vannak SLI-vel is.. kulcs a "rendering frequency" ha az nem statikus akkor a többi lehet bármi, lagozik mint az állat. Viszont ha statikus akkor függetlenül a többitől nincsenek lagok... És az én tesztjeim is ezt igazolják...

  6. #356
    Dr. Nagy Gergely Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 08.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    495
    [QUOTE=neilszab;215481
    Ja, meg amit észrevettem, hogy ez a brutál hasznos Dzsifórsz "élmény" program nyár óta nem hajlandó frissíteni a driverem, szerinte a 353.30 a legfrissebb, de lehet ez a jó verzió! [/QUOTE]

    Az nekem sem működik kb. azóta. Kiírja, hogy frissítés elérhető, aztán meg "szerver nem elérhető".

  7. #357
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg nagyge írta Hozzászólás megtekintése
    Az nekem sem működik kb. azóta. Kiírja, hogy frissítés elérhető, aztán meg "szerver nem elérhető".
    Akkor szedjétek le manuálisan http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
    néha nálam is beakad az experience

  8. #358
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor szedjétek le manuálisan http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
    néha nálam is beakad az experience
    Amíg jól működik én biztos nem nyúlok hozzá!

  9. #359
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg jól működik én biztos nem nyúlok hozzá!
    Értem, és valahol meg is értelek..., de viszont akkor nem biztos hogy mérvadóak az adataid addon pálya ill. egyébb appok teszteredményeit illitően..

  10. #360
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Értem, és valahol meg is értelek..., de viszont akkor nem biztos hogy mérvadóak az adataid addon pálya ill. egyébb appok teszteredményeit illitően..
    Nézd, ha nektek az újabb driver miatt rosszabbak az eredményeitek mint nekem, akkor nem az add-on pályákat kell lecserélni, hanem nektek a driver verziót a régire..

  11. #361
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd, ha nektek az újabb driver miatt rosszabbak az eredményeitek mint nekem, akkor nem az add-on pályákat kell lecserélni, hanem nektek a driver verziót a régire..
    Az a baj, hogy nem tudjuk hogy a driver, az addonok, a konfigunk vagy a game optimalizalatlansaga okozza e. Minden esetre én mindig az új drivertol várom a javulást, de Ezek szerint hiába. És gondolom ezzel nem csak én vagyok egyedül.

    Tapatalk-kal küldve az én SM-G800F-el

  12. #362
    Horváth Péter Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 08. 26.
    Város
    SZAKCS
    Életkor
    38
    Üzenetek
    8
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nézd, ha nektek az újabb driver miatt rosszabbak az eredményeitek mint nekem, akkor nem az add-on pályákat kell lecserélni, hanem nektek a driver verziót a régire..
    Ezzel kicsit elbizonytalanitottál! Én is annak a híve vagyok hogy ami jó azt ne baszogassuk, de elgondolkodtam már azon is hátha jobb lesz, ha frissitek!

  13. #363
    Surányi Géza Versenyző Sury logója
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Város
    Eger
    Életkor
    49
    Üzenetek
    601
    Pár frissítéssel ezelőtt jelent meg a következő probléma: a kerékcsere során a szerelők leveszik a kereket, majd visszateszik a SEMMIT. Nálatok is ez a helyzet?

  14. #364
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Pár frissítéssel ezelőtt jelent meg a következő probléma: a kerékcsere során a szerelők leveszik a kereket, majd visszateszik a SEMMIT. Nálatok is ez a helyzet?
    csak "grafikai" hiba...ott van az a kerék...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  15. #365
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Életkor
    40
    Üzenetek
    118
    Üdv!

    Egy olyan problémám lenne, hogy az 1.3.7-es verzió óta körönként egyszer-kétszer elszabadul a proci használat és a stabil 35-37% helyett pár másodpercre belekarcol a 90-be, ami azt eredményezi, hogy szaggatt a játék, hiába van egyébként 120 fps-em. Nem grafikai beállítás függő a dolog, max annyit számít, hogy magasabb procihasználatról indulva jobban beszaggat, de az előfordulás gyakoriságát nem befolyásolja. Találkozott már vki hasonlóval, illetve ötlet, hogy mitől lehet?

  16. #366
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Egy olyan problémám lenne, hogy az 1.3.7-es verzió óta körönként egyszer-kétszer elszabadul a proci használat és a stabil 35-37% helyett pár másodpercre belekarcol a 90-be, ami azt eredményezi, hogy szaggatt a játék, hiába van egyébként 120 fps-em. Nem grafikai beállítás függő a dolog, max annyit számít, hogy magasabb procihasználatról indulva jobban beszaggat, de az előfordulás gyakoriságát nem befolyásolja. Találkozott már vki hasonlóval, illetve ötlet, hogy mitől lehet?
    Nálam ez már az 1.3.7 előtt is volt. Sztem a játék optimalizálatlansága miatt van. Lassan kezdek bele törődni hogy ez már nem lesz jobb, de a remény hal meg utoljára

    Tapatalk-kal küldve az én SM-G800F-el

  17. #367
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Életkor
    40
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam ez már az 1.3.7 előtt is volt. Sztem a játék optimalizálatlansága miatt van. Lassan kezdek bele törődni hogy ez már nem lesz jobb, de a remény hal meg utoljára

    Tapatalk-kal küldve az én SM-G800F-el
    Nálam meg most kezdte el, hogy rohadjon meg. Minden esetre az valamennyire "megnyugató", hogy az Assettoval gond nem mással.

  18. #368
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Egy olyan problémám lenne, hogy az 1.3.7-es verzió óta körönként egyszer-kétszer elszabadul a proci használat és a stabil 35-37% helyett pár másodpercre belekarcol a 90-be, ami azt eredményezi, hogy szaggatt a játék, hiába van egyébként 120 fps-em. Nem grafikai beállítás függő a dolog, max annyit számít, hogy magasabb procihasználatról indulva jobban beszaggat, de az előfordulás gyakoriságát nem befolyásolja. Találkozott már vki hasonlóval, illetve ötlet, hogy mitől lehet?
    A legutóbbi Donnington-i versenyre gyakorolva tűnt fel, hogy néha, jellemzően az első kanyarba fordulva megakad a játék egy fél másodpercre. Talán ez is olyasmi, mint ami nálad volt, bár én nem néztem procihasználatot. Más gondja nem volt, így nagyon nem foglalkoztam vele tovább.

  19. #369
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    35%? Nem kevés az picit? Nálam folyamatosan 80 fölött van.

  20. #370
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Nálam is előfordul Assettoban ilyen meg-megakadás. Teljesen random, mindegy milyen pályán és hányan vagyunk. Ugyanúgy van amikor egyedül körözök és akkor is, amikor szerveren együtt versenyzünk.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  21. #371
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Életkor
    40
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    35%? Nem kevés az picit? Nálam folyamatosan 80 fölött van.
    Hotlapnál 20, 23 ellenféllel nálam is 80, a 35 9 AI-al jött ki.

    Asszem találtam valami megoldás féleséget is. Ha leveszem a grafikát, megugrik a procitehelés, mivel a VGA 2x annyi framet tud kirakni és igaz ugyan úgy, a pálya azonos pontjain megvan az indokolatlan(?) ugrás a cpu terhelésben de nem megy bele a 100%-ba csak kb 80-ig megy fel és nem akadozik egyáltalán. Egyenlőre ez így működik, hogy a futamion mi lesz az attól tartok megint csak vasárnap fog kiderülni.

  22. #372
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg antapeti írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Egy olyan problémám lenne, hogy az 1.3.7-es verzió óta körönként egyszer-kétszer elszabadul a proci használat és a stabil 35-37% helyett pár másodpercre belekarcol a 90-be, ami azt eredményezi, hogy szaggatt a játék, hiába van egyébként 120 fps-em. Nem grafikai beállítás függő a dolog, max annyit számít, hogy magasabb procihasználatról indulva jobban beszaggat, de az előfordulás gyakoriságát nem befolyásolja. Találkozott már vki hasonlóval, illetve ötlet, hogy mitől lehet?
    van ez a render frekvencia az min van, ha nem static-on, akkor rakd arra és próbáld újra.

  23. #373
    Antalovits Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 11. 09.
    Város
    Sopron
    Életkor
    40
    Üzenetek
    118
    Idézet Eredetileg KommyKT írta Hozzászólás megtekintése
    van ez a render frekvencia az min van, ha nem static-on, akkor rakd arra és próbáld újra.
    static alap, az teljesen megfekteti a gépet, még mediumon úgy ahogy elviselhető (pályától függően offline 40-60 fps), fölötte KO, low-ra meg nincs értelme rakni.

    Egyébként lehet melegedésből adódik a probléma, mert most hogy pár órát ki volt kapcsolva nem sikerül tapasztalni. lehet leTILTott.

    De, csinálja. Korán örültem.
    Utoljára módosította: antapeti; 2015. 12. 10. 22:12.

  24. #374
    Sályi Gergő Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 02. 12.
    Életkor
    38
    Üzenetek
    52
    Sziasztok!

    1.4-es frissítés óta semmilyen szerverre nem tudok csatlakozni. Azt írja, hogy "Checksum failed" és már repülök is a szerverről. Ez csak az én nyűgőm? Valaki tud megoldást? Win 8-at használok, Steamet frissítettem, gépet újraindítottam, de nem használt.

    Üdv: Gergő

  25. #375
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Sályi Gergő írta Hozzászólás megtekintése
    1.4-es frissítés óta semmilyen szerverre nem tudok csatlakozni. Azt írja, hogy "Checksum failed" és már repülök is a szerverről. Ez csak az én nyűgőm? Valaki tud megoldást?
    Kicsit türelmetlen vagy szerintem, még nem lettek frissítve a szerverek...

Oldal: 15 / 29 ElsőElső ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •