Oldal: 27 / 29 ElsőElső ... 17 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó
Találatok: 651 - 675 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #651
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    UPnP-t kell, valószinű azt tetted enabledre. Nagyon leegyszerüsitve: alapértelmezetten nincs port megnyitva a port a routeren (nagyon helyesen). Egyenként kellene neked nyitogatni és konfigurálni, de az UPnP esetén erre nincs szükség mert a gép és a router elintézi ezt helyetted.
    Na mégsem az volt a gond, korán örültem...Az igazság az, hogy ez egy 4G/LTE router. Ez egy áthidaló megoldás mert elég gagyi az itthoni vezetékes net és kezd kevés lenni. Okostelefonok, okostv, laptop, a család YouTube-ot néz, stream-et néz, én meg játszanék. Nem egyszer volt már, hogy a pingem elszállt emiatt. Amíg nem lehet nagyobb netet beköttetni gondoltam belerakom ebbe a routerbe a korlátlan adatos sim kártámat és meg van oldva. Minde szuper is elég jó a ping is meg stabil is egyenlőre csak amikor csatlakozom az assetto-hoz valamelyik szerverhez látszólag bennt vagyok, de mégsem, mert a pingem az 0 egészen addig míg nem lépek be a routerbe és kapcsolom ki-be az adatforgalmat. Ekkor jó, de csak akkor ha ezt megcsinálom. Nem értem miért...

  2. #652
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Na mégsem az volt a gond, korán örültem...Az igazság az, hogy ez egy 4G/LTE router. Ez egy áthidaló megoldás mert elég gagyi az itthoni vezetékes net és kezd kevés lenni. Okostelefonok, okostv, laptop, a család YouTube-ot néz, stream-et néz, én meg játszanék. Nem egyszer volt már, hogy a pingem elszállt emiatt. Amíg nem lehet nagyobb netet beköttetni gondoltam belerakom ebbe a routerbe a korlátlan adatos sim kártámat és meg van oldva. Minde szuper is elég jó a ping is meg stabil is egyenlőre csak amikor csatlakozom az assetto-hoz valamelyik szerverhez látszólag bennt vagyok, de mégsem, mert a pingem az 0 egészen addig míg nem lépek be a routerbe és kapcsolom ki-be az adatforgalmat. Ekkor jó, de csak akkor ha ezt megcsinálom. Nem értem miért...
    Nálam ez elég egyszerűen van megoldva. Az én gépem DMZ-be van és a teljes sávszél 50%-a csak erről a gépről érhető el. Innentől mindenki azt csinál amihez kedve van, csak akkor lagolok, ha a szolgáltató rendszere haldoklik.
    Inkább a youtube-os gépeket tedd át 4G-re.
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 09. 12. 11:03.

  3. #653
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam ez elég egyszerűen van megoldva. Az én gépem DMZ-be van és a teljes sávszél 50%-a csak erről a gépről érhető el. Innentől mindenki azt csinál amihez kedve van, csak akkor lagolok, ha a szolgáltató rendszere haldoklik.
    Inkább a youtube-os gépeket tedd át 4G-re.
    Lehet hogy az lesz, de meglepődve tapasztaltam mennyire stabil 4g-n is a kapcsolat. Több órát voltam fennt valamelyik nap direkt teszteltem és hibátlan volt.

  4. #654
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Sziasztok!
    Pár hónapja néhány barátommal kipróbáltuk a Seat Leon TCR modot és kezdtünk el multizgatni.Akkor tájt az 1.0 verzióval kezdtük,később ugyebár jöttek a frissítések,majd az 1.4-es verzió ,jelenleg itt tart.Nos a szervert készítő haver ,amikor átrakja az 1.4-es modot ,és bejelentkezik játékosként a szerverre Checksum Failed-el kivágja,és elvileg mást is,aki fel akar menni.Van ötletetek mi lehet a hiba?Lényegében az 1.0 jó,de nyilván a javított verzióval játszanánk.Lehet,hogy a dokumentumok Assetto Corsa mappában lévő fájloknál kutyulódott meg valami?Vagy serveren belül,van valami tuti tipp,ami megoldhatná?Válaszokat nagyon köszönöm!
    Utoljára módosította: Andor Knight; 2018. 10. 08. 22:02.

  5. #655
    Lányi Tamás Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 07.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    3.069
    Idézet Eredetileg Andor Knight írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Pár hónapja egy kis közösséggel kipróbáltuk a Seat Leon TCR modot ,és egy kisebb baráti bajnokságot hoztunk létre.Akkor tájt az 1.0 verzióval kezdtük,később ugyebár jöttek a frissítések,majd az 1.4-es verzió ,jelenleg itt tart.Nos a szervert készítő haver ,amikor átrakja az 1.4-es modot ,és bejelentkezik játékosként a szerverre Checksum Failed-el kivágja,és elvileg mást is,aki fel akar menni.Van ötletetek mi lehet a hiba?Lényegében az 1.0 jó,de nyilván a javított verzióval játszanánk.Lehet,hogy a dokumentumok Assetto Corsa mappában lévő fájloknál kutyulódott meg valami?Vagy serveren belül,van valami tuti tipp,ami megoldhatná?Válaszokat nagyon köszönöm!
    A modot a saját cars mappájában és a server cars mappájában is frissíteni kell. Érdemes először törölni a korábbit, aztán újra bemásolni az egészet.

  6. #656
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg latoo írta Hozzászólás megtekintése
    A modot a saját cars mappájában és a server cars mappájában is frissíteni kell. Érdemes először törölni a korábbit, aztán újra bemásolni az egészet.
    Köszönöm!

  7. #657
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Igen érdekes jelenséggel viccelt meg az AC.
    ACC-vel körözgettem kicsit. Majd elindítottam az AC-t és hallot volt a kormány, se ffb, se pedálok. Semmi.
    Vissza léptem a menübe ott mindent érzékelt.
    Vissza mentem ACC-be jó volt.
    Megint elindítottam az AC-t, megint semmi. A menübe jó.
    Végül csináltam egy új profilt, avval elindult.
    Aztán vissza másoltam a régi profilom és avval is hiba nélkül ment...
    Esetleg ha valaki hasonlóan járna, a szívrohamot megspórolnám hogy nem kormány halt meg.

  8. #658
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Nálam az októberi frissítés óta a Content Manager halt le
    "'The specified executable is not a valid application on this OS platfrom"

    És ez valami general programhiba az internet szerint...pedig hiányzik a launcher, enélül egy fos az AC kinézete és még a kormány setup is elszállt.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  9. #659
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam az októberi frissítés óta a Content Manager halt le
    "'The specified executable is not a valid application on this OS platfrom"

    És ez valami general programhiba az internet szerint...pedig hiányzik a launcher, enélül egy fos az AC kinézete és még a kormány setup is elszállt.
    .NET 4.5.2 és a Visual C++ Redist 2015 fent van? Nálam gond nélkül fut az októberi frissítés után is. De újratelepíteni sem árthat, ha minden kötél szakad, bár azt nem tudom, hogy a teljes verzió kulcsát ilyenkor megjegyzi, vagy szólni kell a srácnak...

  10. #660
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    .NET 4.5.2 és a Visual C++ Redist 2015 fent van? Nálam gond nélkül fut az októberi frissítés után is. De újratelepíteni sem árthat, ha minden kötél szakad, bár azt nem tudom, hogy a teljes verzió kulcsát ilyenkor megjegyzi, vagy szólni kell a srácnak...
    mivel jobb a teljes kulcs mint a demó? Látszólag semmi érdemleges fícsör nem hiányzik.

    Egyébként egy érthetetlen Steam integrity + force 32 bit után megy a rendszer megint, semmi extra telepítés nem kellett mellé. Fene se érti.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  11. #661
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    mivel jobb a teljes kulcs mint a demó? Látszólag semmi érdemleges fícsör nem hiányzik.
    Igazából sok minden van ami alapjáraton elérhető,de sokan nem tudnak róla,illetve jó pár olyan,ami alapból nincs csak kulcsos verzióval.Content fül alatt például van pár egyéb bal felül ,ami alapból nem elérhető,többek között olyan moddoló program,ami igazából úgy moddol ,hogy utána ha nem tetszik ki tudod törölni és az alap fájlokhoz úgymond nem nyúl.(Olyan ,mint a JSGME ha ismerős,ha nem ,akkor megéri rákeresni.)De nyilván egy alap felhasználónak,akinek csak van egy két modja,amit használ,néha versenyez,vagy gyakorol és kb annyi,az ebből semmit nem vesz észre.

  12. #662
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    mivel jobb a teljes kulcs mint a demó?
    Pl. hogy ezzel támogatod a fejlesztőket

    Nem a kiadót, nem valami pénzéhes céget, hanem a valós embereket a projekt mögött.
    És mivel annyit fizetsz amennyit akarsz, így szívesen is adja az ember... de persze nem mindenki érti ezt

  13. #663
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg zrubi írta Hozzászólás megtekintése
    Pl. hogy ezzel támogatod a fejlesztőket

    Nem a kiadót, nem valami pénzéhes céget, hanem a valós embereket a projekt mögött.
    És mivel annyit fizetsz amennyit akarsz, így szívesen is adja az ember... de persze nem mindenki érti ezt
    A szándék részemről egészen addig megvolt, míg nem láttam, hogy oroszországba menne az utalás - thanksbutnothanks.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  14. #664
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A szándék részemről egészen addig megvolt, míg nem láttam, hogy oroszországba menne az utalás - thanksbutnothanks.
    Közvetlenül a fejlesztőhöz megy az összeg adományként. Már az automatikus válaszlevele is annyira választékos és tisztelettudó volt, hogy szinte már én éreztem magam kínosan (hasonló élményem a Spotify supporttal volt, mikor szerettem volna leválasztani a felhasználómat az FB fiókomról.)

  15. #665
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A szándék részemről egészen addig megvolt, míg nem láttam, hogy oroszországba menne az utalás - thanksbutnothanks.
    Hát ha egyszer oroszok fejlesztik... hová kéne mennie? :P

    Kicsit off, de azért mégis:
    Mindig csodálkoztam az olyanon, hogy bármiféle ellenőrzés, vagy éppen a kód ismerete nélkül, teljesen random oldalakról szinte minden átlag user gondolkodás nélkül letölt bármit. Sőt, telepíti is a gépére anélkül, hogy bármi kétség felmerülne benne.
    De ha pénzt akar/kellene adni - ami ehhez képest sokkal kevesebb rizikóvál járó tevékenység, akkor már aggódik hogy kínába/oroszoknak/amcsiknak/kukutyinba nem ad pénzt. pénzt? filléreket... de legalábbis aprópénzt.

    No offense, csak ez így nekem fura.
    Utoljára módosította: zrubi; 2018. 10. 18. 19:38.

  16. #666
    Fazekas Andor Regisztrált
    Csatlakozott
    2018. 10. 08.
    Üzenetek
    93
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    A szándék részemről egészen addig megvolt, míg nem láttam, hogy oroszországba menne az utalás - thanksbutnothanks.
    Egyébként pedig ők csinálják,vagy legalábbis közük van ahhoz a modhoz,ami lehetővé teszi az éjjeli futamokat a speciális fények miatt,amik ugye az autóból és a pályáról jönnek (mert alapból a játék csak egy fényforrást kezel).Illetve ők csinálják,az egyébként elég pofás eső modot is,ami eléggé pöpec.
    Ahhoz képest főleg,hogy alapból a játékban ilyen nem lehet.Úgyhogy nem mindenképpen kell Oroszok alatt rosszra gondolni.

  17. #667
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Már egy ideje fennáll ez a probléma nálam, csak eltemettem magamban, de azért rákérdezek: AC multiban rendre találkozom azzal a jelenséggel, hogyha több autó összetömörül verseny közben néhány méteren, akkor egy-kettő közülük egyenesben elkezd előre-hátra "hintázni". Nem klasszikus lagnak mondanám, mert nem teleportál a kocsi, hanem igazából inkább úgy tudnám hihetetlenül szakszerűen leírni, hogy olyan, mintha váltáskor a kelleténél jóval jelentősebb ideig megbicsaklana a gyorsulás, aztán meg valami power boosttal hozná be a lemaradást. (Illusztráció - a tükörben a Porschét kell figyelni). Az a gondom, hogy ez a probléma nagyon sok esetben akkor is jelentkezik, mikor éppen szélárnyékban üldözök valakit és ez teljesen elveszi az önbizalmam versenyszituációkban.

    Az a furcsa benne, hogy a replayen ezek nem is látszanak, ott normálisnak tűnik az autók mozgása, ha visszanézem az érintett jeleneteket. Van valakinek ötlete, hogy ezt mi okozhatja? Stabil 240 Mbps Ethernet kapcsolat, sehol máshol nem tapasztaltam még ilyesmi gondot.

    Szerk.: Itt egy még szemléletesebb példa tegnapról
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 01. 28. 15:52.

  18. #668

    Játék nem indul

    Sziasztok!
    Nektek már történt olyan, hogy játszotok, egyszer csak levág a játék a főmenübe, azóta nem tudok belépni semmilyen sessionbe. Mivel játék közben történt így nem változott semmi, nem telepítettem semmit ami okozhatja, mivel tudnám ezt orvosolni?
    Andris

  19. #669
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg highwarlord420 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nektek már történt olyan, hogy játszotok, egyszer csak levág a játék a főmenübe, azóta nem tudok belépni semmilyen sessionbe. Mivel játék közben történt így nem változott semmi, nem telepítettem semmit ami okozhatja, mivel tudnám ezt orvosolni?
    Andris
    És mit mond, vagy mit ír, hol akad el?

    Első körben a felbontást állítsd be újra...

  20. #670
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg highwarlord420 írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Nektek már történt olyan, hogy játszotok, egyszer csak levág a játék a főmenübe, azóta nem tudok belépni semmilyen sessionbe. Mivel játék közben történt így nem változott semmi, nem telepítettem semmit ami okozhatja, mivel tudnám ezt orvosolni?
    Andris
    Mindegyik lépés után egy próbaindítás:
    - felbontást újra beállítani
    - dokumentumok/assetto corsa - átnevezni a könyvtárat pl "assetto corsa backup-ra"
    - steam integrity check
    - steam mappából törölni, vagy átnevezni az assetto corsa-t, majd integrity check

  21. #671

    Siker!

    Raceessentials összeomlasztotta... :/

  22. #672
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg highwarlord420 írta Hozzászólás megtekintése
    Raceessentials összeomlasztotta... :/
    Uh, hát igen, az már nem mai darab. Sidekick van helyette.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  23. #673
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Uh, hát igen, az már nem mai darab. Sidekick van helyette.
    énmondjuk még mindig raceessentials-t használok.

  24. #674
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    énmondjuk még mindig raceessentials-t használok.
    Nálam is teszi a dolgát.

  25. #675
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is teszi a dolgát.
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    énmondjuk még mindig raceessentials-t használok.
    Akkor gondolom paranccssorból indul az assetto is a boot utáni cd assettocorsa parancsot követően, mi?
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

Oldal: 27 / 29 ElsőElső ... 17 23 24 25 26 27 28 29 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •