Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 19 25 26 27 28 29
Találatok: 701 - 705 (705 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

Radics Tibor Szervertag 2020 tusi74 logója
    Város
    Kelheim
    Életkor
    46
    Üzenetek
    266
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja esetleg, hogy a CM-ben mitől resetelődhetnek egyes beállítások? Csütörtökön megint az utolsó pillanatban vettem észre, hogy újra maxon vannak a grafikai beállításaim, de pl. a kameramozgás is visszaállt a gyárira, ugyanakkor a vezérlőbeállításaim megmaradtak. Néha a Nissannal előfordul, hogy a szerverről kilépéskor felugrik egy "Game crashed" vagy hasonló című ablak a CM-ben, lehet azzal függ össze?
    Soha nem fogom megerteni/megszeretni a CM-t.

Nem tudom hogy, de belenyula fizikaba is szerintem. Vagy en szoktam el tole, vagy valtozott vmi, de nemely auto vezethetetlen lett. Amellett rendszeresn kifagy, ha a replayre, vagy az exitre klikkelek es a beallitasok is valtoznak, ahogy nalad.

En inkabb lemondok a kulonbozo ficsorokrol, de visszafogok terni a sima AC-hoz.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    43
    Üzenetek
    5.364
    Idézet Eredetileg tusi74 írta Hozzászólás megtekintése
    Soha nem fogom megerteni/megszeretni a CM-t.

Nem tudom hogy, de belenyula fizikaba is szerintem. Vagy en szoktam el tole, vagy valtozott vmi, de nemely auto vezethetetlen lett. Amellett rendszeresn kifagy, ha a replayre, vagy az exitre klikkelek es a beallitasok is valtoznak, ahogy nalad.

En inkabb lemondok a kulonbozo ficsorokrol, de visszafogok terni a sima AC-hoz.
    Sose használtam, lehet élni nélküle.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.961
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja esetleg, hogy a CM-ben mitől resetelődhetnek egyes beállítások? Csütörtökön megint az utolsó pillanatban vettem észre, hogy újra maxon vannak a grafikai beállításaim, de pl. a kameramozgás is visszaállt a gyárira, ugyanakkor a vezérlőbeállításaim megmaradtak. Néha a Nissannal előfordul, hogy a szerverről kilépéskor felugrik egy "Game crashed" vagy hasonló című ablak a CM-ben, lehet azzal függ össze?
    Sima AC launcher-t szoktad indítani?
    Mindig Oculus-al tolod az AC-t?
    Elvileg vannak preset-ek is, amivel tudsz váltogatni előre elmentett beállítások között.
    Kilépéskor néha, nemtudom milyen kombinácíónál (pálya/autó) -lehet alt+f4-es kilépéssel- kiírja hogy "xyz crashed" de ez nem okoz gondot nálam.
    Semmi gondom nincs a CM-el, igaz lassan egy teljes szimuláció lesz, annyiféle beállítással rendelkezik. A szimulációban fog futni az AC szimulációja.

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Életkor
    29
    Üzenetek
    1.913
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Van nekem presetem, a gond az, hogy a tudtom nélkül elállítódik onnan. Csak CM-et használok. Évekig nem csinált ilyet, csak mostanában.

Radics Tibor Szervertag 2020 tusi74 logója
    Város
    Kelheim
    Életkor
    46
    Üzenetek
    266
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Sose használtam, lehet élni nélküle.
    Menj egyet ejszaka a Schleifen, amikor diszkoznak, oriaskerekeznek. Az beszaras

Oldal: 29 / 29 ElsőElső ... 19 25 26 27 28 29

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •