Oldal: 1 / 29 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #1
    Dudás Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 13.
    Üzenetek
    31

    Assetto Corsa - Problémák

    Sziasztok

    Egy kis segítségre lenne szükségem, megvettem Assetto Corsa-t szépen jól fut stb. De kb 3/4 kör után kiírta hogy ac.exe (ha jól emlékszem) leállt. Ezt már ki sem írja csak jön az instant diavetítés. Ha nyomok egy ESC és utána resume rögtön helyre jön, megy szépen akadás nélkül minden 3/4 körig. Mindezt Logitech G25 kormánynál teszi. Így kipróbáltam billentyűzettel, lévén nincs más ott teljesen rendben van a játék. Csomó kört mentem gond nélkül.

    Ez mitől lehet? Van valami megoldás erre?
    Utoljára módosította: Kettel; 2021. 05. 25. 19:23.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg BTH_menoh írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Egy kis segítségre lenne szükségem, megvettem Assetto Corsa-t szépen jól fut stb. De kb 3/4 kör után kiírta hogy ac.exe (ha jól emlékszem) leállt. Ezt már ki sem írja csak jön az instant diavetítés. Ha nyomok egy ESC és utána resume rögtön helyre jön, megy szépen akadás nélkül minden 3/4 körig. Mindezt Logitech G25 kormánynál teszi. Így kipróbáltam billentyűzettel, lévén nincs más ott teljesen rendben van a játék. Csomó kört mentem gond nélkül.

    Ez mitől lehet? Van valami megoldás erre?
    Logi Drivert frissíteni, másik USB-be bedugni próbáltad már?

  3. #3
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg BTH_menoh írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Egy kis segítségre lenne szükségem, megvettem Assetto Corsa-t szépen jól fut stb. De kb 3/4 kör után kiírta hogy ac.exe (ha jól emlékszem) leállt. Ezt már ki sem írja csak jön az instant diavetítés. Ha nyomok egy ESC és utána resume rögtön helyre jön, megy szépen akadás nélkül minden 3/4 körig. Mindezt Logitech G25 kormánynál teszi. Így kipróbáltam billentyűzettel, lévén nincs más ott teljesen rendben van a játék. Csomó kört mentem gond nélkül.

    Ez mitől lehet? Van valami megoldás erre?
    Tuning, olcsó táp esetleg olcsó ram van a gépben?
    Ezekre tudok gondolni, ez instabilitásnak tűnik, nem inkompatibilitásnak.
    Írnék a fejlesztőknek pontos specifikációval (válaszolni fognak a forumon). Addig is win update, driver updatek, dx update és .net update jutna eszembe elsőre, nomeg a grafikai beállítások jelentős megváltoztatása (my documentsből töröld az egész mappát) illetve végső esetben másik windows verzió.
    Nekem pl a tükrözöések állítgatásakor több villogó, nagyon instabil beállítás is volt, több gépen is. Van akinél win8.0-án OK, de 8.1 nem az, de nálam 8.1 is OK volt.
    De ha megtalálod a tutit akkor stabil.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 13. 19:20.

  4. #4
    Dudás Ádám Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 11. 13.
    Üzenetek
    31
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Tuning, olcsó táp esetleg olcsó ram van a gépben?
    Ezekre tudok gondolni, ez instabilitásnak tűnik, nem inkompatibilitásnak.
    Írnék a fejlesztőknek pontos specifikációval (válaszolni fognak a forumon). Addig is win update, driver updatek, dx update és .net update jutna eszembe elsőre, nomeg a grafikai beállítások jelentős megváltoztatása (my documentsből töröld az egész mappát) illetve végső esetben másik windows verzió.
    Nekem pl a tükrözöések állítgatásakor több villogó, nagyon instabil beállítás is volt, több gépen is. Van akinél win8.0-án OK, de 8.1 nem az, de nálam 8.1 is OK volt.
    De ha megtalálod a tutit akkor stabil.
    Ezzel a géppel játszok:
    Intel Pentium Dual Core G3220 3GHz, 3MB cache
    Intel H81 chipset, S1155, 7.1ch HD Audio, Gigabit LAN
    4GB DDR3
    nVidia GeForce GT 430 1GB DDR3
    Cooler Master Elite 241 ház / 500W tápegység
    Win 7 Ultimate

    DX 11 van fent abból is a legfrisebb. Videókártya driverből is. windows most frissiti magát.

  5. #5
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616

    Question Assetto Corsa - problémák

    Tök jó nekem el sem indul, maga a játék igen, de amikor a versenyt akarom indítani kiírja, hogy nem jó a VGA meg minimum 10.1 directx kell.

    N250GTS Twin Frozr 1G OC
    Ez a kártyám a specbe 10.0-át írnak.
    Akkor szoptam? Bár érdekes mert a demo anno ment...

  6. #6
    Kovács Tomi Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 08. 23.
    Város
    Sopron
    Életkor
    36
    Üzenetek
    158
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Tök jó nekem el sem indul, maga a játék igen, de amikor a versenyt akarom indítani kiírja, hogy nem jó a VGA meg minimum 10.1 directx kell.

    N250GTS Twin Frozr 1G OC
    Ez a kártyám a specbe 10.0-át írnak.
    Akkor szoptam? Bár érdekes mert a demo anno ment...

    a játék könyvtárábana System /cfg/dx11.ini-ben keresd meg a
    ALLOW_UNSUPPORTER_DX10=0 sort és az 0-át írd át 1-re

  7. #7
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Tök jó nekem el sem indul, maga a játék igen, de amikor a versenyt akarom indítani kiírja, hogy nem jó a VGA meg minimum 10.1 directx kell.

    N250GTS Twin Frozr 1G OC
    Ez a kártyám a specbe 10.0-át írnak.
    Akkor szoptam? Bár érdekes mert a demo anno ment...
    Na elindult, köszi a segítséget.
    Nos a procim szerintem nem kevés hozzá legalább is nem izzik, viszont a vga az kevés.
    Mindent levettem minimumra, és úgy volt 60-70fps de érezhetően szar volt.
    Lehet kellene egy 4 magos Q9500 a mostani E8600 helyett, de sokkal előbb egy vga.
    Plusz a fák textúrái elég érdekesek, csináltam egy képet nézzétek meg hogy ez mi a ráktól lehet mert a demoja is ilyen volt.




    Plusz ami idegesít, hogy nincs hátranézés, pit limitert nem lehet kikapcsolni, a pilóta helyzetét nem tudom változtatni, mert nagyon elöl ül szerintem meg kicsit alacsonyan bár nem minden kocsiban, akkor virtuális tükröt nem lehet kapcsolni.
    Utoljára módosította: Tomcy; 2013. 11. 17. 18:55.

  8. #8
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Életkor
    45
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Na elindult, köszi a segítséget.
    Nos a procim szerintem nem kevés hozzá legalább is nem izzik, viszont a vga az kevés.
    Mindent levettem minimumra, és úgy volt 60-70fps de érezhetően szar volt.
    Lehet kellene egy 4 magos Q9500 a mostani E8600 helyett, de sokkal előbb egy vga.
    Plusz a fák textúrái elég érdekesek, csináltam egy képet nézzétek meg hogy ez mi a ráktól lehet mert a demoja is ilyen volt.




    Plusz ami idegesít, hogy nincs hátranézés, pit limitert nem lehet kikapcsolni, a pilóta helyzetét nem tudom változtatni, mert nagyon elöl ül szerintem meg kicsit alacsonyan bár nem minden kocsiban, akkor virtuális tükröt nem lehet kapcsolni.

    Steam/steamapps/common/Assetto Corsa/system/cfg/assetto_corsa

    ebben van egy olya sor hogy ENABLE_DEV_APPS=0 ha átírod 1 esre akkor jobb oldalt sokkal több minden megjelenik
    ha zenét is akarsz halgatni akkor a Dokumnetumok/Assett..../music mapábba másold a számokat

    jobb oldali panelen meg jelenik az onboard settings ,ha azt bekapcsolod tudod a fovot és az ülést is állítani akár jobb 1 böl is tudsz vezetni

  9. #9
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése

    Steam/steamapps/common/Assetto Corsa/system/cfg/assetto_corsa

    ebben van egy olya sor hogy ENABLE_DEV_APPS=0 ha átírod 1 esre akkor jobb oldalt sokkal több minden megjelenik
    ha zenét is akarsz halgatni akkor a Dokumnetumok/Assett..../music mapábba másold a számokat

    jobb oldali panelen meg jelenik az onboard settings ,ha azt bekapcsolod tudod a fovot és az ülést is állítani akár jobb 1 böl is tudsz vezetni

    De most komolyan ezt alapból miért nem lehet így csinálni???
    Faszér kell ilyen kapcsolókkal szarakodni, nem nagy dolog csak értelmét nem látom, hogy miért nincs az bekapcsolva...

    És a szép fáimra valami megoldás? Szar VGA?

  10. #10
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    De most komolyan ezt alapból miért nem lehet így csinálni???
    Faszér kell ilyen kapcsolókkal szarakodni, nem nagy dolog csak értelmét nem látom, hogy miért nincs az bekapcsolva...

    És a szép fáimra valami megoldás? Szar VGA?
    VGA driver, directx és .net framework újratelepítés után ha még mindíg ilyen akkor írnék a forumukba.

  11. #11
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Csak nekem nem hajlandó betölteni a setupokat? Mentés működik, néztem az .ini-t amit csinált, ott rendben vannak az adatok, de ha loadra bökök, nem változik semmi. Már lassan fejből tudom mit hova állítottam, de azért 5.-re elég idegesítő...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  12. #12
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    52
    Üzenetek
    1.771
    replayt abszolult nem menti nekem,az app-nál ott van mentési lehetőség rányomok hogy mentse,de sehol nem találom
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  13. #13
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    replayt abszolult nem menti nekem,az app-nál ott van mentési lehetőség rányomok hogy mentse,de sehol nem találom
    Odáig eljut, hogy ad neki file nevet? Nekem csak úgy mentette, ha ráböktem a névre, és utána még egy entert is nyomtam. Ilyenkor valahol ki is írja, hogy mentett. A save gomb nekem egyébként a legtöbb helyen nem működött, kimondottan a replay menüben kellett intézkedni. Hát tényleg eléggé béta ez még...
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  14. #14
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    52
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Krajsek Milán írta Hozzászólás megtekintése
    Odáig eljut, hogy ad neki file nevet? Nekem csak úgy mentette, ha ráböktem a névre, és utána még egy entert is nyomtam. Ilyenkor valahol ki is írja, hogy mentett. A save gomb nekem egyébként a legtöbb helyen nem működött, kimondottan a replay menüben kellett intézkedni. Hát tényleg eléggé béta ez még...
    ahan addig megvagyok vele hogy van név szám stb,csak az entert sehol se írta hogy arra nyomj rá,na majd megnézem,köszi
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #15
    Krajsek Milán Regisztrált Krajsek Milán logója
    Csatlakozott
    2007. 03. 18.
    Város
    Pécs
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.336
    Kicsit utána olvastam, és úgy néz ki, hogy az ékezeteket nem szereti a program. Valószínüleg a setup betöltési problémámat is az okozza, hogy a win\users-nél is ékezettel van írva a nevem. Változtatni azon nem lehet, csak új felhasználó kreálásával, ami kb. ugyanaz a macera, mint egy szűz rendszer. Jó hír, hogy elvileg holnap javítják.
    U.i.: v0.2-ben javítva, most már működik ékezettel is!
    Utoljára módosította: Krajsek Milán; 2013. 11. 22. 22:15.
    Stardust
    Ferrari Rank: -63.235

  16. #16
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    VGA driver, directx és .net framework újratelepítés után ha még mindíg ilyen akkor írnék a forumukba.
    Erre nincs időm, majd ha meglesz az új vga és még akkor is szar akkor majd kiabálok, addig meg nézegetem csak, annyira nem estem tőle hanyatt eddig, hogy fejvesztve rohanjak problémát megoldani.
    De köszi a tippeket!

  17. #17
    Belekerült a Replay mentés- betöltés funkció.
    Na mondom akkor az egyiket betöltöm..........töltögetné vagy nem tom de 5 perc után meguntam,ja kilépni csak ctrl-alt-delete-el sikerült , lefagyott az egész asztal,(semmi nem működött) így gép lekapcs újra indít.....
    Azért ezt valahogy nem így kellet volna össze dobni.
    Igaz jött még utána egy pici update ,nem tudom mi lehetett benne.
    Némelyiket betölti de az édeskevés....
    Még pár update és ez a funkció is működni fog, jövő karácsonyra...

    Nah..... valahogy csak megoldódott már mindegyiket betölti gond nélkül,remélem marad is így.
    Utoljára módosította: endy papp; 2013. 11. 23. 01:10.

  18. #18
    Busák Gergely Regisztrált geriszon logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 15.
    Város
    Pilisvörösvár
    Életkor
    41
    Üzenetek
    552
    Idézet Eredetileg BTH_menoh írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok

    Egy kis segítségre lenne szükségem, megvettem Assetto Corsa-t szépen jól fut stb. De kb 3/4 kör után kiírta hogy ac.exe (ha jól emlékszem) leállt. Ezt már ki sem írja csak jön az instant diavetítés. Ha nyomok egy ESC és utána resume rögtön helyre jön, megy szépen akadás nélkül minden 3/4 körig. Mindezt Logitech G25 kormánynál teszi. Így kipróbáltam billentyűzettel, lévén nincs más ott teljesen rendben van a játék. Csomó kört mentem gond nélkül.

    Ez mitől lehet? Van valami megoldás erre?
    Nálam is előjött ez a hiba. Eddig jó volt mentem is pár kört, de beállítottam a rankot, meg valamit frissített a steamen keresztül a játék és azóta ha akarok menni egy pályán egyből eltekeri a kormányt teljesen az egyik irányba és csak azt látom, hogy betöltötte a pályát meg az autót ESC-et nyomok és ac.exe leállt ablak. Most megyek ledőlök asszem...

    Update:
    A megoldás a rank beállításokat rosszul csináltam meg. Én a fájlnevet írtam át a fórum nicknevemre és nem a txt fájlba írtam bele a nicknevem.
    Utoljára módosította: geriszon; 2013. 11. 24. 01:00.

  19. #19
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Belekerült a Replay mentés- betöltés funkció.
    Na mondom akkor az egyiket betöltöm..........töltögetné vagy nem tom de 5 perc után meguntam,ja kilépni csak ctrl-alt-delete-el sikerült , lefagyott az egész asztal,(semmi nem működött) így gép lekapcs újra indít.....
    Azért ezt valahogy nem így kellet volna össze dobni.
    Igaz jött még utána egy pici update ,nem tudom mi lehetett benne.
    Némelyiket betölti de az édeskevés....
    Még pár update és ez a funkció is működni fog, jövő karácsonyra...

    Nah..... valahogy csak megoldódott már mindegyiket betölti gond nélkül,remélem marad is így.
    Igazán nagy élvezettel olvasom ahogy folyamatosan fikázod a fejlesztőket. Értékes hozzászólások, még sok ilyet.

  20. #20
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Életkor
    45
    Üzenetek
    368
    nem tudom kinek mi hogy merre
    de nekem minden működik Win 7 32 bit
    van replay,megy a rank minden franko ,igaz fps lehetne több(60)de így is el lehet vele körözgetni
    (replay mentés save és vonal végén van hogy ok arra kell nyomni)
    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 11. 23. 10:54.

  21. #21
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Igazán nagy élvezettel olvasom ahogy folyamatosan fikázod a fejlesztőket. Értékes hozzászólások, még sok ilyet.

    Mi a gondod ezzel...????
    Talán te is részt veszel a fejlesztésben?
    Én úgyszintén a tiéd....mikor mindenkinél okosabbnak szeretnél tűnni és szeretnéd bemagyarázni mindenkinek hogy az a tuti amit te írsz, mondasz.
    De megígérem innentől nem sok betűt fogok vesztegetni a fórumodra .

  22. #22
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Mi a gondod ezzel...????
    Talán te is részt veszel a fejlesztésben?
    Én úgyszintén a tiéd....mikor mindenkinél okosabbnak szeretnél tűnni és szeretnéd bemagyarázni mindenkinek hogy az a tuti amit te írsz, mondasz.
    De megígérem innentől nem sok betűt fogok vesztegetni a fórumodra .
    Felesleges megsértődni. Ha nem olvastad volna el hogy miért fizetsz akkor most had másoljam be ide neked. Pirossal kiemelem a lényeget.
    Players can buy the game saving 22% of the retail price, getting the access to the beta version, including its updates, and they will receive the final version of the game, when it will be released, without any additional charge.
    Magyarra lefordítva:
    Béta verziós software-ért fizettél de ha elkészül a végleges verzió azt is megkapod további felár nélkül.
    Ha nem világos hogy mit jelent a Béta verzió, azt is szívesen megmondom, lényegében annyit tesz hogy egy olyan program ami tele van hibákkal és nem működő funkciókkal. Tehát hiába tobzódsz itt valahányszor találsz egy funkciót ami nem, vagy nem úgy működik ahogy elvárnád. Te ezért fizettél, még akkor is ha nem vetted a fáradtságot hogy elolvasd, mire adod ki a pénzed. Hőbörgés helyett javaslom legközelebb olvasd el hogy miért fizetsz...

  23. #23
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Csatlakozott
    2010. 03. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    43
    Üzenetek
    1.375

  24. #24
    Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.945
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jó!

  25. #25
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Acs.exe leáll...

    nemtom mi van, amikor mennék a pályára ezzel a hibaüzenettel fogad, és mikor bezárom visszajön a legutolsó - monza/BMW GT2 - eredménye.

    chrashlogokat mellékeétem. nekem semmit nem mond.
    indítgattam újra közbe meg minden.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Oldal: 1 / 29 1 2 3 4 5 11 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •