Oldal: 8 / 29 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 176 - 200 (725 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

  1. #176
    Horváth Dániel Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 01. 31.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    19
    Idézet Eredetileg rip írta Hozzászólás megtekintése
    Viszont nálam előfordul, hogy 1 másodpercig megáll a játék, majd hirtelen megugrik. olyan mintha a vinyoról töltene, de megnéztem nem ez a gond.
    A grafika le van véve, hogy ne terheljem a gépet. Autók nélkül 80 fps versenyen 40 alá nem megy. Lövésem sincs miért akad meg.

    Asus alaplap
    Proci AMD phenom II 850 3.30 ghz 8GB ram
    Videó Radeon 7700 hd

    Az igaz hogy mind a 4 mag 95% dolgozik, na de ne má.. Így sajnos nem merek autók közelébe sem menni.

    Kevés a gép? Ha van ötlet szívesen fogadom.

    Ciao:
    Laci
    Nálam is valami hasonló dolog történhetett tegnap, vagy az előttem haladóval, igazából nem tudom eldönteni olyan gyorsan történt. A Dunlop kanyarból gyorsítottam ki az első körben majd egyszer csak egy pillanatnyi lag és minden piros lett a kocsin, ablak pókhálós lett. Az előttem lévő kocsi volt vagy 30-40m szóval nem tudom hogy történt ez. Tesóm is ott ült mellettem nézte a futamot nem értettük a dolgot.

    A gépem még erősebb is mint a tiéd:
    AMD Phenom II 955 3.2 ghz 12gb ram
    AMD R9 270x 2gb vga

    Ha rájönnél a dolog megoldására, örülnék ha megosztanád. Vagy ha valakinek van valami tippje.
    Én már állítottam be frame limitet is, de úgy tűnik az sem segít. És a proci sem jár fullon.
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 01. 17. 14:49.

  2. #177
    Nika László Regisztrált
    Csatlakozott
    2014. 12. 30.
    Város
    2851
    Életkor
    45
    Üzenetek
    33
    Idézet Eredetileg Daninet írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam is valami hasonló dolog történhetett tegnap, vagy az előttem haladóval, igazából nem tudom eldönteni olyan gyorsan történt. A Dunlop kanyarból gyorsítottam ki az első körben majd egyszer csak egy pillanatnyi lag és minden piros lett a kocsin, ablak pókhálós lett. Az előttem lévő kocsi volt vagy 30-40m szóval nem tudom hogy történt ez. Tesóm is ott ült mellettem nézte a futamot nem értettük a dolgot.

    A gépem még erősebb is mint a tiéd:
    AMD Phenom II 955 3.2 ghz 12gb ram
    AMD R9 270x 2gb vga

    Ha rájönnél a dolog megoldására, örülnék ha megosztanád. Vagy ha valakinek van valami tippje.
    Én már állítottam be frame limitet is, de úgy tűnik az sem segít. És a proci sem jár fullon.

    Ha valamire rájöttem tudatom!
    üdv

  3. #178
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Nekem mar olyat csinalt, hogy teljesen kifagyott a jatek, allt jópár másodpercig, majd hirtelen megint elindult.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  4. #179
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem mar olyat csinalt, hogy teljesen kifagyott a jatek, allt jópár másodpercig, majd hirtelen megint elindult.
    Ez viszont videokártya probléma. Ilyenkor összeomlik a driver és újraindul.
    Ha többször is előfordul, akkor esélyes hogy a kártya rossz, mi napi 10-12 órában megállás nélkül toljuk AC-val, és nincs ilyen gond hacsak nem húzom túl a kártyát.

  5. #180
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez viszont videokártya probléma. Ilyenkor összeomlik a driver és újraindul.
    Ha többször is előfordul, akkor esélyes hogy a kártya rossz, mi napi 10-12 órában megállás nélkül toljuk AC-val, és nincs ilyen gond hacsak nem húzom túl a kártyát.
    Most megpróbáltam egy előző drivert visszarakni, az az érdekes hogy eddig még csak kétszer csinálta meg, mindkétszer online futam közben legalább húsz résztvevővel. Egyszer a Race07-ben, egyszer az AC-ben. Előtte, azóta sem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  6. #181
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Kéne egy kis sgítség... Találkozott már valaki azzel a problémával, hogy nem tud a játékban felbontást állítani , mert ahol lehetne állítani ott egy kis fehér téglalap van??? elindul a játék ,de csak 800x600-ban vagy valami nagyon alacsony felbontáson. Most cseréltem alaplapot meg processzort, újrahúzott win7, több vga drivert is próbáltam, de nem tudok felbontást állítani. Más játéknál nincs ilyen gond csak ezzel.

  7. #182
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Kéne egy kis sgítség... Találkozott már valaki azzel a problémával, hogy nem tud a játékban felbontást állítani , mert ahol lehetne állítani ott egy kis fehér téglalap van??? elindul a játék ,de csak 800x600-ban vagy valami nagyon alacsony felbontáson. Most cseréltem alaplapot meg processzort, újrahúzott win7, több vga drivert is próbáltam, de nem tudok felbontást állítani. Más játéknál nincs ilyen gond csak ezzel.
    Nekem is hasonló problémám van, talán az AC 1.0-ás megjelenése óta. Maga a menü, még az elején normálisan bejön, de mikor magát a játékot indítom el, már a betöltés is kis felbontásban jön. Nekem az a trükköm, hogy nyomok egy Alt+TAB-ot, majd vissza a játékba, és akkor visszaáll 1920x1080-ba nekem és onnantól jó végig, csak a legközelebbi indításnál lép fel újra a probléma. Próbáld meg szerintem ezt az Alt+Tabos dolgot, hátha segít.

  8. #183
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Horváth Márk írta Hozzászólás megtekintése
    Kéne egy kis sgítség... Találkozott már valaki azzel a problémával, hogy nem tud a játékban felbontást állítani , mert ahol lehetne állítani ott egy kis fehér téglalap van??? elindul a játék ,de csak 800x600-ban vagy valami nagyon alacsony felbontáson. Most cseréltem alaplapot meg processzort, újrahúzott win7, több vga drivert is próbáltam, de nem tudok felbontást állítani. Más játéknál nincs ilyen gond csak ezzel.
    Az nálam is igy van. Valami frissités cseszhette el Kunoséktól. Türelem. Majd javitják. Manuálisan itt tudod beállitani: c:\Users\CSORI\Documents\Assetto Corsa\cfg\video.ini

  9. #184
    Horváth Márk Versenyző Horváth Márk logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 08.
    Város
    Keszthely
    Életkor
    43
    Üzenetek
    719
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Az nálam is igy van. Valami frissités cseszhette el Kunoséktól. Türelem. Majd javitják. Manuálisan itt tudod beállitani: c:\Users\CSORI\Documents\Assetto Corsa\cfg\video.ini
    Köszönöm! Alt +tab nem segített, a video.iniben átállítással már jó!

  10. #185
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514
    Sziasztok.
    Valaki kűzd még azzal a hibával,hogy csak Nordschleife ben,az uj gyári pályán menet közben egyszercsak megáll a kép,és nincs semmi reakció semmire.Majd kis taszt váltás után,a menüben találom magam.Olyan,mintha Nord on kidobna fagyással a lobbyba a játék.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  11. #186
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Idézet Eredetileg Pechnig Rezső írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Valaki kűzd még azzal a hibával,hogy csak Nordschleife ben,az uj gyári pályán menet közben egyszercsak megáll a kép,és nincs semmi reakció semmire.Majd kis taszt váltás után,a menüben találom magam.Olyan,mintha Nord on kidobna fagyással a lobbyba a játék.
    Ugyanez van nalam is, tobbfele problema is okozhatja, nehanyra van megoldas, nehanyra meg nincs, erdemes olvasgatni az AC hivatalos forumat. Nalam az FMod (hang) dobja az errort, talan az 1.1.3-ra mar javitjak, addig pedig lehet probalkozni a friss AC telepitessel, modok, appok irtasaval stb, hatha segit

    En ezt a forumot szoktam nezni a fagyassal kapcsolatban:
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...d-crash.21549/
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  12. #187
    Pechnig Rezső Regisztrált Pechnig Rezső logója
    Csatlakozott
    2004. 11. 16.
    Város
    Budapest
    Életkor
    54
    Üzenetek
    2.514
    Idézet Eredetileg gabo írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyanez van nalam is, tobbfele problema is okozhatja, nehanyra van megoldas, nehanyra meg nincs, erdemes olvasgatni az AC hivatalos forumat. Nalam az FMod (hang) dobja az errort, talan az 1.1.3-ra mar javitjak, addig pedig lehet probalkozni a friss AC telepitessel, modok, appok irtasaval stb, hatha segit

    En ezt a forumot szoktam nezni a fagyassal kapcsolatban:
    http://www.assettocorsa.net/forum/in...d-crash.21549/
    Este megnéztem még,csak a Tourist verzió fagy ki.Tegnap mentem a Masters szerveren az endurance pályán,és semmi gondom.Valami miatt a pályát nem bírja.
    Megy nekem a Fast Dash is tableten,azt is kikapcsoltam,de akkor is fagy.Más verzióban minden ok,csak a Tourist pálya nem kóser.
    Régi,jo PUNK mondás egy jo találkozora:A szemetet mindig összfujja a szél !

  13. #188
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    segítséget szeretnék kérni!

    van másnak is problémái azzal, hogy ledobálja a szerver? .... Nem tudok két kört menni, szerintem nincs is időm, mert állandóan a mért körbe ledob a szerver miért??
    Tud valaki segíteni? És érdekes más pályán nem dobál le.

  14. #189
    Szloboda Gusztáv Versenyző
    Csatlakozott
    2005. 11. 24.
    Város
    Érd
    Életkor
    72
    Üzenetek
    416
    Kicsit kesergek. Az AC-t kb. másfél éve vettem meg, hivatalosan. ( ettől ugyan nem jobb) Eleinte kicsit körözgettünk, nagy nehezen, fps ügyek, van is nincs is mivel, mit játszani, így telt az idő. De javult a helyzet, javítgatták, tettek hozzá, se GT irányba sokat, se keveset, se más kategóriákba ugyan így. E miatt kb ötször v. hatszor újratelepíteni, keresgélni, elveszett APP-okat, beállításokat újrarakni mindent, ráfognia WIN 7-re, amit ugyan annyiszor telepíteni, ötletelni. Tegyem hozzá, hogy nem vagyok informatikus, magasan qualifikált hardver guru, nem végeztem a Silicium-völgyben, hanem egy máig lekes autószimulátor szerető és gyakorló játékos. Sajnos ezzel a játékkal én már nem tudok játszani semmit. Mint írtam a legutóbbi frissítés után( nem biztos, hogy van összefüggés) online 5-15 percenként közli, hogy ez a szerver már nem használható. Ugyan ott vagyok és folytatom a pályát csak már off és tök egyedül. jegyzi az eredményt de nem továbbítja, tehát ez semmi. Ma továbblépett, megváltoztatta a képernyő felbontást, kb 1024X 768 vagy mi, félig kilóg a kép. E mellett eltünt az összes app és setup beállítás

  15. #190
    Bakos Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Dunaújváros
    Életkor
    66
    Üzenetek
    353
    Megfigyeltem ma, ahogy egy játékos belépett a szerverre, egy másikat ugyan abban a pillanatban kidobta.
    Megjegyzem mindkettőjüknekelég magas (130 feletti) volt a pingje.

  16. #191
    Scheiblinger Péter Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 07. 27.
    Város
    Törökbálint
    Életkor
    44
    Üzenetek
    193
    Idézet Eredetileg dino írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit kesergek. Az AC-t kb. másfél éve vettem meg, hivatalosan. ( ettől ugyan nem jobb) Eleinte kicsit körözgettünk, nagy nehezen, fps ügyek, van is nincs is mivel, mit játszani, így telt az idő. De javult a helyzet, javítgatták, tettek hozzá, se GT irányba sokat, se keveset, se más kategóriákba ugyan így. E miatt kb ötször v. hatszor újratelepíteni, keresgélni, elveszett APP-okat, beállításokat újrarakni mindent, ráfognia WIN 7-re, amit ugyan annyiszor telepíteni, ötletelni. Tegyem hozzá, hogy nem vagyok informatikus, magasan qualifikált hardver guru, nem végeztem a Silicium-völgyben, hanem egy máig lekes autószimulátor szerető és gyakorló játékos. Sajnos ezzel a játékkal én már nem tudok játszani semmit. Mint írtam a legutóbbi frissítés után( nem biztos, hogy van összefüggés) online 5-15 percenként közli, hogy ez a szerver már nem használható. Ugyan ott vagyok és folytatom a pályát csak már off és tök egyedül. jegyzi az eredményt de nem továbbítja, tehát ez semmi. Ma továbblépett, megváltoztatta a képernyő felbontást, kb 1024X 768 vagy mi, félig kilóg a kép. E mellett eltünt az összes app és setup beállítás
    Szia!

    Nem értem, hogy miért telepítetted újra a játékot 5-6-szor? Mi volt az eredeti probléma?
    A felbontás ritkán, játék / VGA driver frissítés után nálam is átváltott, de ezt egyszerűen átállítom a menüben.
    Az appok nem tudom miért tűnhetnek el, talán az egyik app miatt csinálja, szedd ki az összes appot és próbáld meg egyesével visszatenni őket. A setupjaid a dokumentumok mappában vannak, onnan is eltűntek vagy csak a játék nem mutatja őket?

  17. #192
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Sziasztok.
    Akkor irom ide is, hatha valaki tud segiteni.
    Miert van az, h a nord-on nem tudok ket kort megtenni, mert az elso meg sikerul, de amikor gyors koron vagyok mindig ledob a szerver. Tud valaki valami otletet adni? Szeretnek elindulni a hetfoi versenyen.

  18. #193
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.
    Akkor irom ide is, hatha valaki tud segiteni.
    Miert van az, h a nord-on nem tudok ket kort megtenni, mert az elso meg sikerul, de amikor gyors koron vagyok mindig ledob a szerver. Tud valaki valami otletet adni? Szeretnek elindulni a hetfoi versenyen.
    Szia, melyik szerver dob le? Csak egy konkrét, vagy mindegyik?

  19. #194
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Csak a nordschleife-k. Mar kitoroltem minden add on autot. Azt tudni kell hatha ezzel segitek, h volt snoopy-m, azt is ki akartam torolni, azt hittem ezert dobal le, de az mar nincs ott a dream pack ota.

  20. #195
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Csak a nordschleife-k. Mar kitoroltem minden add on autot. Azt tudni kell hatha ezzel segitek, h volt snoopy-m, azt is ki akartam torolni, azt hittem ezert dobal le, de az mar nincs ott a dream pack ota.
    Tehát függeltenül attól ki indítja a szervert és a hagyományos meg a Endurance nyomvonalon is ledob? Pontosan mikor?

  21. #196
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Csak gtr masterses szerora megyek fel, vagy hotlapozom . Amiota megjott a dream pack es ilyen sok nord-os szerot csinaltok azota sokszor fent vagyok mert nagyon szeretek ezt a palyat, de eddig mindig ledobott a masodik korben. Nem akarok tul nqgy szamot mondani, de kb 10x megprobaltam mert idot menni. Es az is erdekes meg, h egyszer amikor majdnem korbeertem a hosszu egyen vegen dobott ki, akkor nem erdekelt es vegigmentem akkor mentem 8:39-et a 2-es bombivel. Az az ido lehet, h megvan.

  22. #197
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg CsG írta Hozzászólás megtekintése
    Csak gtr masterses szerora megyek fel, vagy hotlapozom . Amiota megjott a dream pack es ilyen sok nord-os szerot csinaltok azota sokszor fent vagyok mert nagyon szeretek ezt a palyat, de eddig mindig ledobott a masodik korben. Nem akarok tul nqgy szamot mondani, de kb 10x megprobaltam mert idot menni. Es az is erdekes meg, h egyszer amikor majdnem korbeertem a hosszu egyen vegen dobott ki, akkor nem erdekelt es vegigmentem akkor mentem 8:39-et a 2-es bombivel. Az az ido lehet, h megvan.
    Más szervereket is próbálj meg, amit nem mi indítunk.
    Így kiderül, hogy a hiba nálunk, vagy nálad van.

  23. #198
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Életkor
    46
    Üzenetek
    476
    Ok, este kiprobalom es irok thx

  24. #199
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Másnak is ugrálnak a texturák a Nordon (mind 3 nyomvonal)?

  25. #200
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg izitom írta Hozzászólás megtekintése
    Másnak is ugrálnak a texturák a Nordon (mind 3 nyomvonal)?
    Nekem nem.

Oldal: 8 / 29 ElsőElső ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •