Oldal: 23 / 23 ElsőElső ... 13 19 20 21 22 23
Találatok: 551 - 568 (568 összesen)

Téma: Assetto Corsa - Problémák

Tóth Szabolcs Szervező GTF_Bika logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.134
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az AC-ban be tud törni a szélvőd és van hogy úgy kell levezetni egy egész futamot a pókháló mögül... ha nem tudod figyelmen kívül hagyni, akkor oda a jó eredmény.
    Minap kormánybeállítás közepette kellett túrkálnom az ini fájlokban és találtam egy szélvédő törésnek threshold értéket. Ezt fölölbírálja a szerver beállítás, vagy kiiktatható a pókhálózás vajh'?

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    31
    Üzenetek
    19.403
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Minap kormánybeállítás közepette kellett túrkálnom az ini fájlokban és találtam egy szélvédő törésnek threshold értéket. Ezt fölölbírálja a szerver beállítás, vagy kiiktatható a pókhálózás vajh'?
    Ezzekkel megbarátkozni kell, nem kiiktatni!

Böröcz Zoltán Regisztrált
    Üzenetek
    20
    Az AC-ban be tud törni a szélvőd és van hogy úgy kell levezetni egy egész futamot a pókháló mögül... ha nem tudod figyelmen kívül hagyni, akkor oda a jó eredmény.
    Ó ezzel nem lenne problémám. Erre nem hiszem, hogy kényes lennék. Inkább a HUD elemek zavarnak jobban de majd megbékélünk

Jákói Kristóf Regisztrált
    Üzenetek
    38

Fagy az Assetto

Bocsi, hogy ide írom de talán itt többen látják.

Elkezdett fagyni a játék, amikor még csak a "szűz" játék volt fent nem volt gond.
    Felraktam pár kiegészítőt de csak olyat amit itt vagy más magyar ligában használnak.
    Valamiért fagy. Újratelepítettem de a Steam-ről és az mindent újrarakott amiket letöltöttem azt is.

Kérdésem az lenne, hogy tudnék újra a "Szűz" alap hivatalos játékra visszamenni. Hátha akkor nem fagy és akkor megvan a hiba.
    És akkor most csak egyszerre 1 dolgot tennék fel és akkor kiderül melyik a hibás.
    Előre is köszi ha valaki tud segíteni.

Mammel Erik Szervertag 2017 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.688
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Kérdésem az lenne, hogy tudnék újra a "Szűz" alap hivatalos játékra visszamenni. Hátha akkor nem fagy és akkor megvan a hiba.
    És akkor most csak egyszerre 1 dolgot tennék fel és akkor kiderül melyik a hibás.
    Előre is köszi ha valaki tud segíteni.
    Töröld a Steam mappádban az AC mappáját (Steam/steamapps/common/assettocorsa), vagy előbb csak nevezd át másra. A Steam elvileg újra telepíti, és csak a gyári dolgok lesznek benne. Én is eljátszottam ezt már egyszer, mert már nem tudtam, hogy melyik a gyári és a mod tartalom

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    31
    Üzenetek
    19.403
    Bocsi, hogy ide írom de talán itt többen látják.
    Bármelyik topikba írsz, az megjelenik a friss témák között és pontosan ugyan annyian fogják látni... áthelyeztem a megfelelő helyre.

Város
    Pécs
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.688
    Tapasztalt már valaki most olyat, hogy nem tudta állítani az üléspozíciót, pitch-et? Eddig soem volt ilyen nyűgöm, de most minden autónál így jártam, amit próbáltam. A FOV állítása működött, más nemigen.

Zelfel Tamás Szervertag 2017 Zelfel Tamás logója
    Város
    Paks
    Üzenetek
    657
    Valószínű közeli műszerfal nézetre van állítva a cockpit nézet.Próbáld meg állítgatni a nézetet és a távolabbin hagyd,ott működni fog.Jártam már én is így sajnos.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Város
    Pécs
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.688
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valószínű közeli műszerfal nézetre van állítva a cockpit nézet.Próbáld meg állítgatni a nézetet és a távolabbin hagyd,ott működni fog.Jártam már én is így sajnos.
    Jó tipp, ez volt. Köszönöm
    F1 billentyűre helyreállt a normális belső nézet és máris mindent lehetett állítani.

Üzenetek
    38

Steam Írási hiba miatt nem tudom installálni az Assettot

Sziasztok,

Valaki találkozott már evvel a problémával? Letöröltem az Assettot ugy, hogy uninstaláltam a steanből és utána még a total comanderrel kitöröltem a mappából is mindent. Fagyott a játék és már nem tudtam mi miatt. Most visszaraknám, hogy minden tök új legyen de erre a hibára fut ami a képen van. Mit tudnék tenni, hogy jó legyen? Steamet rakjam újra? Köszi ha tud valaki megoldást.
    Csatolt képek Csatolt képek

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.009
    Sziasztok,

Valaki találkozott már evvel a problémával? Letöröltem az Assettot ugy, hogy uninstaláltam a steanből és utána még a total comanderrel kitöröltem a mappából is mindent. Fagyott a játék és már nem tudtam mi miatt. Most visszaraknám, hogy minden tök új legyen de erre a hibára fut ami a képen van. Mit tudnék tenni, hogy jó legyen? Steamet rakjam újra? Köszi ha tud valaki megoldást.
    Csak tippelek. Elfogyott a tárhely? Próbáltad már másik lemezre, particióra felrakni? Esetleg badsectoros wincsi? Más játékot letudsz tölteni steam-ről?

Üzenetek
    38
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Csak tippelek. Elfogyott a tárhely? Próbáltad már másik lemezre, particióra felrakni? Esetleg badsectoros wincsi? Más játékot letudsz tölteni steam-ről?
    amig nem töröltem minden a könyvtárból fel tudtam telepíteni a játékot, hely is van. Valami gont avval lehet, hogy belenyultam és mindent töröltem. Nem értek hozzá csak arra gondoltam ott tárolt valami info file-t amit letöröltem és azért nem tudja instalálni.

Üzenetek
    38
    amig nem töröltem minden a könyvtárból fel tudtam telepíteni a játékot, hely is van. Valami gont avval lehet, hogy belenyultam és mindent töröltem. Nem értek hozzá csak arra gondoltam ott tárolt valami info file-t amit letöröltem és azért nem tudja instalálni.

Na másik játékot sem tudom felrakni akkor itt más a baj. Megpróbálom más vinyora.

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    31
    Üzenetek
    19.403
    Na másik játékot sem tudom felrakni akkor itt más a baj. Megpróbálom más vinyora.
    Lomtár ürítése?

Üzenetek
    38
    Lomtár ürítése?
    a vinyoval lehet gond mert másikra felment gond nélkül

Üzenetek
    38

Flag

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése

Köszi a segítséget szépen meg már a játék végre

Májer Tibor Regisztrált
    Üzenetek
    4
    Köszi a segítséget szépen meg már a játék végre
    Szia. Megkérdezhetem, hogy a játék hogyan fagyot? mert nekem is csinálja. Elindul a futam 60-70 fps-sel és olyan másfél perc múlva elkezd szaggatni. leesik 15 fps-re...Ha ESC-vel megállítom, majd tovább, akkor ismét 70 fps. De másfél perc múlva újra kezdi.
    Neked is ilyen volt?

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    31
    Üzenetek
    19.403
    Idézet Eredetileg TibuszHun írta Hozzászólás megtekintése
    Szia. Megkérdezhetem, hogy a játék hogyan fagyot? mert nekem is csinálja. Elindul a futam 60-70 fps-sel és olyan másfél perc múlva elkezd szaggatni. leesik 15 fps-re...Ha ESC-vel megállítom, majd tovább, akkor ismét 70 fps. De másfél perc múlva újra kezdi.
    Próbáld meg a replay méretét és minőségét csökkenteni.
    Esetleg nézd meg, hogy nem kevés-e a memória, vagy a hely a vinyón... vagy érdemes lehet egy másik vinyóra feltenni és ott megpróbálni.
    Viruskereső, frissítő, illetve bármilyen más futó szoftver is megfoghatja a géped, azokat is érdemes kilőni.

Bár lehet csak meg kéne venni és megoldódna a probléma is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2017. 06. 21. 10:56.

Oldal: 23 / 23 ElsőElső ... 13 19 20 21 22 23

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •