Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2
Találatok: 26 - 33 (33 összesen)

Téma: HGTLM9 Hungaroring büntetések

  1. #26
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom, hogy egyedül Te véded a Versenybírák döntését. Nem fair, a többi döntéshozó is kiállhatna, alátámaszthatná az eseteket, nyílván Neked is véges a türelmed, időd.
    Sziasztok!

    Az eseteket hárman vitatjuk meg mindig és ezek után hozunk egy közös döntést. Jellemzően Szabi szokott nektek válaszolni, de ő a mi nevünkben is beszél! Pont olyan esetekről folyik a beszélgetés ami hármunk között semmilyen vitát nem keltett, mind a hárman ugyanúgy láttuk.

    Söri: Ha van kedved megnézheted a többi esetet is, ami nem rád vonatkozott. Szerintem ezekből is tudsz tanulni.

    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...... béka és nyugalom.
    Utoljára módosította: Matyesz; 2013. 11. 17. 19:33.

  2. #27
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    sztem jobban jársz ha nem kezdesz engem beleforgatni a kis mondókádba,keress már valaki mást pls
    nem tudom hogy miért kezdesz megint provokálni de a szart kitaposom belőled ha folytatod
    Most megen mi a szar van veled?
    Mondtam én rád egy rossz szót is? Pihenj már, te szósz be mindig...
    Ígyá kevesebbet baszki.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  3. #28
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Péter lehet, hogy gyors, de Nibi "profi"-sága nyomokban sincs meg benne.

    (Péter! Csak csendben jegyzem meg, ha utólag kaptam volna egy hitvány kis bocsit, ma nem írtam volna ide semmit, mint ahogy az óvás topicba sem, mert nem vagyok egy óvós fajta és pont lesz*rtam volna az egészet...)
    Nem, Péter nyomokban sem gyors, pláne nem profi, ezt el is ismeri, tudja is magáról, de szeret versenyezni és próbál fejlődni!
    Majd ha ő is 4-5-6 éve szimulátorozik, lehet ügyesebb lesz, ehhez kell még 3-4-5 év!

    Nem vagyok agresszív típus és azért nem kértem elnézést mert részemről az ég világon semmi nem történt egy apró koccon kívül amit még a sikán előtti féktávon adtam, amiből semmi hátrányod nem származott és utána magad hibáztál bele a fenti sikánba. Nem éreztem soknak.
    De ha úgy érzed túlzottan agresszív voltam, elnézést kérek! Egyáltalán nem állt szándékomban, de örülök hogy akkor már agresszív is tudok lenni.
    A második estért amiért még figyelmeztetést is kaptam, nem is emlékszem, vissza fogom nézni és levonom a következtetéseket!

    222’ P4 Diczházi Péter
    Péter a sikánban meglöki az előtte haladó Endrődi Zoltánt. Az esetnek különösebb következménye nem volt.
    Péter büntetése: 1 Figyelmeztetés

    Mondjuk azt nem értem ha nem okoztam hátrányt, miért kaptam egy figyelmeztetést, de nyilván oka van! Megnézem!

    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 11. 17. 23:41.


  4. #29
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az eseteket hárman vitatjuk meg mindig és ezek után hozunk egy közös döntést. Jellemzően Szabi szokott nektek válaszolni, de ő a mi nevünkben is beszél! Pont olyan esetekről folyik a beszélgetés ami hármunk között semmilyen vitát nem keltett, mind a hárman ugyanúgy láttuk.

    Söri: Ha van kedved megnézheted a többi esetet is, ami nem rád vonatkozott. Szerintem ezekből is tudsz tanulni.


    Nincs bennem semmi rossz érzés ,mert nem fogom fel véresen komolyan. Ha HTCM-ben jobban érdekelne, mert azt tekintem most prioritásnak , meg máshol szintén ezt a kategóriát. Még lehet is vagylagos az esetek nagyrésze,de egy nem szerintem. De igazából itt azon múlik ti hogy látjátok a szabályokat és mi hogy és nekem-nekünk kell alkalmazkodni,mert ti ítéltek utána és a ti meglátásotok alapján. Amivel,ha nem is fogok-fogunk mindig egyetérteni úgy is az marad az ukász.. Szóval mindenhol máshogy ítélnek dolgokat 2 ember sosem egyforma és meg kellett tanulni ti, hogy láttok eseteket és ahhoz kell alkalmazkodni.

    Csak legyetek következetesek.. Mondok erre egy példát. Pont Hegyi úr volt asszem Brno-n talán HTCM. Volt több óvása /ő óvott/ ,ahol meglökték-kiforgatás stb.. Volt egy olyan óvása,mire azt írta a Szabi 10 km/h val kevesebbel ment a kanyarba be és ezért történt a meglökése és nem lett elmarasztalva a delikvens aki meg lökte,hanem Hegyi úr volt a hibás. Most nálam ugyanez történt, de itt én voltam a hibás.. Szóval vagy ez-vagy az ,de is-is nem jó szerintem/ Hegyi úrral volt itt amúgy a legkisebb dolog és nem is óvtam azt eszembe nem jutott és én is hibás voltam ott/
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 18. 14:36.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #30
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    A rajt után meg kellett vívnom a pozíciómért Péterrel, amit sikeresen meg is tettem. a kör végén kezdődött a gond. Az első kocc a 12-es kanyarban volt. Pici jelentéktelen kocc, mintegy figyelmeztetés. Kevesebb, mint fél kör múlva jött a második, ahol a sikánban már alig bírtam össze szedni a gépest a lökés miatt. Itt éreztem úgy, hogy a következőnél már nem biztos, hogy meg tudom fogni és menekülésbe kezdtem. Idegessé váltam és pár kanyar múlva hibáztam.

    Egy biztos: dobogós eséllyel indultam a versenyen, ami részben nem az én hibám miatt nem vált valóra. Gyakorlatilag másfél kör alatt tönkre tette a versenyemet. Egy figyelmeztetés nyilván a megfelelő súlyú büntetés, biztos sokat tanult belőle a szabályszegő... És lehet, hogy én túl dramatizálom a dolgot, de Ti meg túl könnyen "legyintettetek" rá!
    Ne haragudj Zoli, de a benned a futam alatt végigmenő lelki folyamatokat és az okozott stresszt nem tudjuk figyelembe venni. Ez egy verseny, bírni kell a nyomást, ha nem megy és emiatt te hibázol, annak a felelősségét nem tudjuk másra hárítani. Ha vki kilök, azt megbüntetjük, ha veszélyesen pöckölget, akkor azt is (arányos mértékben), de ha vki kiidegel, azt nem. Ez neked kell tudnod fejben lekezelni.

    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése

    Mondjuk azt nem értem ha nem okoztam hátrányt, miért kaptam egy figyelmeztetést, de nyilván oka van! Megnézem!
    Mert attól még hogy nem okozol hátrányt, a manővered veszélyes volt, felelőtlen és szabálytalan! Ez egy jelzés, hogy NE csinálj többet ilyet!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 18. 13:05.

  6. #31
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mert attól még hogy nem okozol hátrányt, a manővered veszélyes volt, felelőtlen és szabálytalan! Ez egy jelzés, hogy NE csinálj többet ilyet!
    Nah, visszanéztem az eseteket. Hááát ha ez veszélyes volt, felelőtlen és szabálytalan... akkor valaki aki ezt elbírálta vegyen föl légyszi egy másik szemüveget!
    Még csak keresztbe sem raktam, nem hogy kiforgattam, lelöktem a pályáról vagy ilyesmi... egyszerűen megpöcköltem féktávon, ahol szerintem lassabban is fordul mint indokolt lenne mert elrontja a kanyart.
    Szerintem!
    Na mind1!


  7. #32
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Nah, visszanéztem az eseteket. Hááát ha ez veszélyes volt, felelőtlen és szabálytalan... akkor valaki aki ezt elbírálta vegyen föl légyszi egy másik szemüveget!
    Még csak keresztbe sem raktam, nem hogy kiforgattam, lelöktem a pályáról vagy ilyesmi... egyszerűen megpöcköltem féktávon, ahol szerintem lassabban is fordul mint indokolt lenne mert elrontja a kanyart.
    Szerintem!
    Na mind1!
    Nálunk nincs pöckölgetés, pláne nem féktávon!

    Ez az ami veszélyes, felelőtlen és szabálytalan...

  8. #33
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos, kicsit már elvesztem a levelezésünkben. Annak ha megnézed az egész rajtprocedúrát és levonsz valamilyen konklúziót, hogy mi volt a valódi a gond és mit lehetne tenni ez ellen, akkor azt csak megköszönni tudjuk!
    Megnéztem a rajtprocedúrát. Azzal egyet kell értsek, hogy a leírt szabályokkal nem láttam ellentéteset. DE !!! Ha egyenként végigfuttok az autókon, akkor észrevehető, hogy a 4. helyezett valamivel jobban lemaradva követi az első hármat, mintha le is maradozna egy nagyon kicsit. Őt követve minden egyes autón végighaladva egyértelműen látható a fokozatos belassulás, ha jól emlékszem már a 10. pozíció környékén koccanások is előfordultak. Ez részben annak is köszönhető, hogy a középmezőny az előtte haladó seggéből akarta kezdeni a rajtot. Voltak akik pedig az előttük haladó mellől. Így a mezőny vége felgyorsított, hiszen előle eltűntek az autók és szabály szerint nem szabad lemaradni. Aztán utolérték a libasorban haladókat és aki nem volt elég mázlis, az így járt. Mindenképpen korrigálni kell a felvezetőkörön az indulás és indulás előtt követendő magatartást.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 1 2

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •