Szavazás eredménye: Mikor kerüljön pótlásra a Oschersleben-i GTL futam?

Szavazók
31. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Nov. 28. (következő csütörtök)

    23 74,19%
  • Dec. 12.

    17 54,84%
  • Dec. 26. (Karácsonyi futam)

    3 9,68%
  • Jan. 09.

    18 58,06%
  • Töröljük a futamot..

    7 22,58%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 5 6 7 8 9
Találatok: 201 - 212 (212 összesen)

Téma: HGTLM9 - Oschersleben

  1. #201
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Bár a Porsche továbbra sem a kedvencem, de azért egész élvezetes kis futam volt.

    Az URH-s rajtból egészen jól jöttem ki, mivel pont elcsusszantam Szabi keresztben meginduló autója előtt. Így nem akadtam fenn a blokádon, és nyertem egy kis egérutat.
    Azután az első kör csúszkálásai után stabil futamot futottam egészen a boxig. Jókat csatáztunk főleg Mihályi Zoltánnal, valamint Sass Norbival, de még voltak ott jó előzgetések a többiekkel is.

    A box kijárattal meggyűlt a bajom, és sikerült megforogjak egy olyan piros izén. Mire újra irányba kerültem buktam vagy 15 másodpercet. Azután a vége is jó lett, egy piros Alfát üldöztem a végén (talán Szilágyi Peti volt), aki az utolsó kör előtt a boxba ment, így a 11. pozícióban végeztem.

    Viszont a Porsche-val baromi lassú vagyok, így ha lehet, akkor most már hanyagolni fogom.

  2. #202
    Sass Norbert Versenyző Sasyhroc logója
    Csatlakozott
    2012. 06. 27.
    Város
    Püspökladány
    Életkor
    32
    Üzenetek
    243
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Bár a Porsche továbbra sem a kedvencem, de azért egész élvezetes kis futam volt.

    Az URH-s rajtból egészen jól jöttem ki, mivel pont elcsusszantam Szabi keresztben meginduló autója előtt. Így nem akadtam fenn a blokádon, és nyertem egy kis egérutat.
    Azután az első kör csúszkálásai után stabil futamot futottam egészen a boxig. Jókat csatáztunk főleg Mihályi Zoltánnal, valamint Sass Norbival, de még voltak ott jó előzgetések a többiekkel is.

    A box kijárattal meggyűlt a bajom, és sikerült megforogjak egy olyan piros izén. Mire újra irányba kerültem buktam vagy 15 másodpercet. Azután a vége is jó lett, egy piros Alfát üldöztem a végén (talán Szilágyi Peti volt), aki az utolsó kör előtt a boxba ment, így a 11. pozícióban végeztem.

    Viszont a Porsche-val baromi lassú vagyok, így ha lehet, akkor most már hanyagolni fogom.
    áhhá akkor így lettem 12. hátrébbra emlékeztem (de fel sem tűnt hogy ment boxolni), futam elején is üldöztelek, aztán a kalandozások után a végére ismét megtaláltuk egymást, de ott meg már elég trén mentem és hamar lemaradtam, jó hogy az Alfával mehetek, így a 2-vel lejebbi grouposos Porschékkal néha meccselhetek

  3. #203
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én a Race07-tel is szoptam már, kaptam egy S&G-t és fogalmam sem volt, hogy tudom letölteni, akárhogy nyomkodtam a gombokat!
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése

    Pont ez az ott nem szabad nyomni semmit. Én Sonomán 5x voltam boxban mire rájöttem. Azóta tudom..
    Na igen, én is így olvastam még Monza előtt tavasszal (Race07) mert ott para volt a S&G sokaknál, ki is próbáltam hogyan kell letölteni és most is úgy tettem... simán kigurultam a boxba, nem kértem se gumit se benzint és számolt kb 3 másodpercig és kiengedett, de maradt a fekete és a S&G a bal alsó sarokban. (lehet valami bug?!)

    Race is box szívatott meg, GTL is box szívatott meg, múltkor a net ment el, nem tudtam indulni, előtte kiraktak az elején... összeesküdtek ellenem az égiek!

    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Sajnálom Péter,pedig figyeltem, lelkes kis csapatunk összehozta volna a dupla dobogót ismét. Balszerencse.
    Hááát sajna így alakult, szerintem Cola elkapott volna, de a 4. hely meglehetett volna.
    Az az igazság hogy konkrétan a 23 kör alatt amíg éltem semmi nem történt! Szó szerint! Se nem támadtam, se nem támadtak! Mindegy lett volna ha a 15. helyen csatázok, csak csatázzak. Egy jót menni... ez volt a cél.
    A dobogó persze jól néz ki, meg nyilván örültem is volna neki... Meg baromi fáradt is voltam, 4:30-kor kelés, 12 óra meló... minden összejött na! Lehet tényleg szünetet kellene tartanom, mert mostanában nagyon nem jön össze semmi.
    Szabi neked nagy gratula, ismét ellentmondást nem tűrően terelted a Cortinát!

    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként Petryx kedvenc szavajárását suttogtam, miközben elszaltóztál felettem.
    Szabibazdmeg!?

    De jó volt a tali... ez pedig klasszikus marad azoknak akik a végéig ott voltak!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 11. 29. 23:56.


  4. #204
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    mondjuk én is kimentem itt a GTL-be stop&go-ra és nem csináltam semmit..11 mp-ig bent állt majd tovább mentem és imádkoztam,hogy letöltöttem. Letöltötte. 11 mp alatt....
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #205
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Az az igazság hogy konkrétan a 23 kör alatt amíg éltem semmi nem történt! Szó szerint! Se nem támadtam, se nem támadtak! Mindegy lett volna ha a 15. helyen csatázok, csak csatázzak. Egy jót menni... ez volt a cél. A dobogó persze jól néz ki, meg nyilván örültem is volna neki... Meg baromi fáradt is voltam, 4:30-kor kelés, 12 óra meló... minden összejött na! Lehet tényleg szünetet kellene tartanom, mert mostanában nagyon nem jön össze semmi.
    Szabi neked nagy gratula, ismét ellentmondást nem tűrően terelted a Cortinát!
    A Striving Team-nek majd onnantól lesz igazán érdekes a dolog, ha bekerülnek a Group2-be, ami várakozásaim szerint a következő futam után esedékes. Ott már majd fel kell kötni a gatyót, a kis Porkával én sem tudok a dobogóért csatába szállni, ezzel szemben a futamaim rendkívül küzdelmesek, minden centiért meg kell harcolnom. Nem tudom, hogy Cola és Nibi számára mennyire frusztráló, hogy úgy vezetik a bajnokságot, hogy közben nem (alig) nyernek futamokat, de én mindenesetre marhára élvezem a folyamatos kihívást! Porkával megelőzni egy Cortinát az már szinte művészet számba megy, iszonyatosan képben kell hozzá lenni és óriási sikerélmény, ha sikerült és szerencsére van hogy sikerül!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 30. 10:00.

  6. #206
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    nekem jobban tetszett a credites rendszer mert ott a taktikának nagy szerepe van,és ugye ha azt vesszük hogy ha akartam nyerni futamot kicsit a pont táblázaton erősödni akkor költöttem annyit amivel volt esélyem esetleg nyerni futamot,itt csak a cupok vannak ahol ha összejön 1 jó futam akkor sikerülhet nyerni más egyéb esetben csak a dobogó környéke alja elérhető de ez is csak nagy mákkal,sovány a kocsiválasztás gyakorlatilag ez aggaszt inkábbmeg hát ugye aki később csatlakozik és elég gyors az elég sok futamon fog elhozni azoktól akik már az eleje óta ott vannak a group 1-2-3-ban,mer ugye addig nem lép feljebb amíg a ponttáblázatban úgy áll,de hát én nem szólok semmit már 3 futamot tudtam nyerni ott vagyok elől a bajnokságban,még
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  7. #207
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A Striving Team-nek majd onnantól lesz igazán érdekes a dolog, ha bekerülnek a Group2-be, ami várakozásaim szerint a következő futam után esedékes. Ott már majd fel kell kötni a gatyót, a kis Porkával én sem tudok a dobogóért csatába szállni, ezzel szemben a futamaim rendkívül küzdelmesek, minden centiért meg kell harcolnom. Nem tudom, hogy Cola és Nibi számára mennyire frusztráló, hogy úgy vezetik a bajnokságot, hogy közben nem (alig) nyernek futamokat, de én mindenesetre marhára élvezem a folyamatos kihívást! Porkával megelőzni egy Cortinát az már szinte művészet számba megy, iszonyatosan képben kell hozzá lenni és óriási sikerélmény, ha sikerült és szerencsére van hogy sikerül!
    Tisztában vagyok vele,hogy nagy előnnyel indulunk,de ez csak múló állapot.

    Ahogy néztem,igaz pontazonossággal,de éppen a 10-ik vagyok,így még marad a group3.

    De ami fontos szerintem, nem befolyásolja az én eredményem a bajnokság megnyeréséért zajló küzdelmet, ezzel tudok "semleges" maradni,így az elsők nyugodtan csatázhatnak egymással.

  8. #208
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Nekem 18. helyet számol erre a futamra és 30 pontot. Ami nem baj,de lehet érdemtelen,mert a 28. körben nyomtam egy leszúrt rittbergert..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  9. #209
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy néztem,igaz pontazonossággal,de éppen a 10-ik vagyok,így még marad a group3.
    Ezt jó hogy mondod, mert pont azonosság esetén a honlapnak nincs semmi rendezési elve, hogy kit sorol előrébb, tehát jelen stádiumban két 9. helyezettünk van!

    Így viszont megkérnélek, hogy a Te is Group2-vel gyere.

    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem 18. helyet számol erre a futamra és 30 pontot. Ami nem baj,de lehet érdemtelen,mert a 28. körben nyomtam egy leszúrt rittbergert..
    Ismét csak a szabályzatból tudok idézni...

    "A verseny végén azok a pilóták értékelhetők, akik a versenytáv minimum 70%-át teljesítették."
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 30. 13:22.

  10. #210
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy néztem,igaz pontazonossággal,de éppen a 10-ik vagyok,így még marad a group3.

    Mert béndzsi a táblázat!
    Hendikepnek akkor lenne értelme ha az a pilóta lenne előrébb aki kevesebb futamból érte el ugyan azt a pontot! (hiszen az eredményei alapján "ügyesebb" pilóta)

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt jó hogy mondod, mert pont azonosság esetén a honlapnak nincs semmi rendezési elve, hogy kit sorol előrébb, tehát jelen stádiumban két 9. helyezettünk van!
    Így viszont megkérnélek, hogy a Te is Group2-vel gyere.
    Utoljára módosította: Taky; 2013. 11. 30. 13:22.

  11. #211
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt jó hogy mondod, mert pont azonosság esetén a honlapnak nincs semmi rendezési elve, hogy kit sorol előrébb, tehát jelen stádiumban két 9. helyezettünk van!

    Így viszont megkérnélek, hogy a Te is Group2-vel gyere.

    Rendben.

    Akkor ennyi volt Cortina....... őszintén,kicsit sem bánom. A felzárkózáshoz fontos volt,de nem az én autóm,az biztos....

  12. #212
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt jó hogy mondod, mert pont azonosság esetén a honlapnak nincs semmi rendezési elve, hogy kit sorol előrébb, tehát jelen stádiumban két 9. helyezettünk van!

    Így viszont megkérnélek, hogy a Te is Group2-vel gyere.



    Ismét csak a szabályzatból tudok idézni...

    "A verseny végén azok a pilóták értékelhetők, akik a versenytáv minimum 70%-át teljesítették."
    összekevertem a 90-el.. Köszi!
    Így akkor nem is probléma, hogy bóbitálás volt.. Nahh egy örömhír a mai napra!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Oldal: 9 / 9 ElsőElső ... 5 6 7 8 9

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •