Szavazás eredménye: Mikor kerüljön pótlásra a Oschersleben-i GTL futam?

Szavazók
31. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Nov. 28. (következő csütörtök)

    23 74,19%
  • Dec. 12.

    17 54,84%
  • Dec. 26. (Karácsonyi futam)

    3 9,68%
  • Jan. 09.

    18 58,06%
  • Töröljük a futamot..

    7 22,58%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (212 összesen)

Téma: HGTLM9 - Oschersleben

  1. #101
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, akkor ezt benéztem, de szólhattál volna és átállítom!

    Ezek szerint viszont jó hír, hogy akkor OKé a pálya!

    Nem volt érdekes. Nem volt tétje.

    Csak gondoltam beszólok má

  2. #102
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Kiírtam a szavazás a futam pótlását illetően!

    A szavazásban csak csütörtökök szerepelnek a köztes hetekben, a többi futamot csúsztatni, vagy azok dátumán variálni nincs lehetőség, mivel egészen nyárig le vannak fektetve már előre a dátumok, feszített a tempó!
    A VERSENYNAPTÁR itt olvasható a jelenlegi dátumokkal, illetve aki érintett a HTCM-ben is, az ne felejtse el azzal is összenézni...

    A szavazáson több dátum is bejelölhető és a cél az, hogy a teljes mezőny rész tudjon venni a pótló futamon, ezért kérnénk, hogy mindenki minden olyan alkalmat jelöljön be, amin fizikailag ott tud lenni, ne csak azt, ami kényelmes! Köszönjük!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 23. 19:11.

  3. #103
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kiírtam a szavazás a futam pótlását illetően!

    A szavazásban csak csütörtökök szerepelnek a köztes hetekben, a többi futamot csúsztatni, vagy azok dátumán variálni nincs lehetőség, mivel egészen nyárig le vannak fektetve már előre a dátumok, feszített a tempó!
    A VERSENYNAPTÁR itt olvasható a jelenlegi dátumokkal, illetve aki érintett a HTCM-ben is, az ne felejtse el azzal is összenézni...

    A szavazáson több dátum is bejelölhető és a cél az, hogy a teljes mezőny rész tudjon venni a pótló futamon, ezért kérnénk, hogy mindenki minden olyan alkalmat jelöljön be, amin fizikailag ott tud lenni, ne csak azt, ami kényelmes! Köszönjük!
    Ezt a több voksolásost dolgot írd ki légyszi a másik topikhoz is ,ahol meg van ez a szavazás említve ,mert én is csak egyre szavaztam,mert ott nincs felhívva a figyelem a több voksra és ezt nem néztem,hanem egyből azt.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 24. 06:00.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #104
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Itt azért szeretném jelezni, hogy azért picit sántít a matekod...

    Én a 12. helyre kvalifikáltam magam és a második kör elején a 29. helyre jöttem vissza eléd. Ez nekem 17 helyezés mínusz volt.
    Te a 21. időt érted el a prekvalon és a második kör elején a 30. helyre érkeztél meg mikor besoroltam eléd. Ez neked 9 helyezés mínusz volt:

    2 x 9 = 18 (17 + 1 )

    Itt jegyezném meg, hogy te az első körben homokozni is voltál, reálisan a 27. hely lett volna a tiéd a második kör elején, 6 helyet kellett volna csak buknod az URH-val:

    3 x 6 = 18

    Ilyen szempontból nézve nekem majdnem 3 szoros bünti volt a BUÁ, mint neked az URH lett volna.
    White, azért ennek fényében én szeretnék még egy visszajelzést kérni tőled, hogy valóban most is úgy gondolod-e, hogy az én büntetésem hatása nem volt arányban a Tieddel?

    Elsősorban azért kérdezem, mert most csütörtökig biztos nem lesz időnk/kapacitásunk megreformálni a büntetési rendszert és hogy nem vált-e majd ki közbotrányt, ha ismét BUÁ-val indulok?

    Illetve abban teljesen biztos vagyok, hogy ha más versenyzőről lenne szó, akkor így utólag ilyen formában biztos nem módosítanánk a büntetési tételén, de mivel rólam van szó, így mindenképpen szeretném maximálisan elkerülni a részlehajlás gyanúját.... ugyanakkor nyilván aránytalanul sem szeretnék önként kitolni magammal a puszta közhangulat kedvéért, elvégre én is meg szeretném nyerni ezt bajnokságot.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 24. 19:24.

  5. #105
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    White, azért ennek fényében én szeretnék még egy visszajelzést kérni tőled, hogy valóban most is úgy gondolod-e, hogy az én büntetésem hatása nem volt arányban a Tieddel?

    Elsősorban azért kérdezem, mert most csütörtökig biztos nem lesz időnk/kapacitásunk megreformálni a büntetési rendszert és hogy nem vált-e majd ki közbotrányt, ha ismét BUÁ-val indulok?

    Illetve abban teljesen biztos vagyok, hogy ha más versenyzőről lenne szó, akkor így utólag ilyen formában biztos nem módosítanánk a büntetési tételén, de mivel rólam van szó, így mindenképpen szeretném maximálisan elkerülni a részlehajlás gyanúját.... ugyanakkor nyilván aránytalanul sem szeretnék önként kitolni magammal a puszta közhangulat kedvéért, elvégre én is meg szeretném nyerni ezt bajnokságot.
    Ha javasolhatnék valamit: mi lenne, ha Te, mint a liga fő szervezője ragaszkodnál a szabályzatban leírtakhoz, nem pedig valamilyen "rég bevált" szokást követnél? Hmmm? Nem érzed úgy, hogy ez a legtisztább?
    Ha neked van igazad, akkor a matekod szerint te még jobban is jössz ki a dologból, nemde?

  6. #106
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    White, azért ennek fényében én szeretnék még egy visszajelzést kérni tőled, hogy valóban most is úgy gondolod-e, hogy az én büntetésem hatása nem volt arányban a Tieddel?

    Elsősorban azért kérdezem, mert most csütörtökig biztos nem lesz időnk/kapacitásunk megreformálni a büntetési rendszert és hogy nem vált-e majd ki közbotrányt, ha ismét BUÁ-val indulok?

    Illetve abban teljesen biztos vagyok, hogy ha más versenyzőről lenne szó, akkor így utólag ilyen formában biztos nem módosítanánk a büntetési tételén, de mivel rólam van szó, így mindenképpen szeretném maximálisan elkerülni a részlehajlás gyanúját.... ugyanakkor nyilván aránytalanul sem szeretnék önként kitolni magammal a puszta közhangulat kedvéért, elvégre én is meg szeretném nyerni ezt bajnokságot.
    Tényleg, erre elfelejtettem reagálni (valószínű, mert a beszélgetés át lett téve a másik helyre).

    A pekval időm teli tankkal futottam, egyetlen kört sem mentem üres tankkal. Az URH bünti miatt nem láttam értelmét. Gondolom a tied üres tankos volt, így inkább hagyjuk is ki ezeket az eredményeket a számításból.
    Vegyük úgy, hogy te is csak 1 URH büntetéssel indultál az utolsó helyről velem együtt. Véleményed szerint 10 helyet nyernél az első körben, tehát a kb. a 22.-ként kezdenéd a 2. kört. Nekem ha nem ütközöm fél kör után egy lagoló autóval és nem homokozom ez miatt, (és azt is tegyük fel, hogy nem előzöm többet a kör végéig,) akkor a 27.-ként fejezem be az 1. kört. Közte 5 hely van a te javadra. A gyakorlatban az összevont büntivel (BUÁ-val) 1 hellyel kerültél elém.
    De vegyük azt az esetet is, ha nem ütközöm a lagoló autóval és az 1. kört a 27. helyen fejezem be, te pedig a 29.-re jöttél vissza, tehét 2 hely az én javamra. Ebből nekem egyik esetben sem jön ki a dupla URH büntetés mértéke.

    Nem tudom mi az igazán jó megoldás erre, de a megnövekedett létszám miatt az most nem adja ki azt a mértéket, mint az elmúlt években egy kisebb létszámnál. Talán valami olyan kellene, ami kevés és sok résztvevőnél is jól érvényesül. Ezt már rátok bízom.

    Ha nem te lettél volna a másik fél, akkor is feldobtam volna ezt a témát, csak máshogy jött volna le az egész, mert most úgy nézett ki, mintha megtámadtam volna a VB egyik tagját és vele együtt az egész VB-t. Nem ez volt a szándékom.

  7. #107
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Öhmm az nem megoldás,ha nem vonjátok össze? Nem kötelező nem ?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  8. #108
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    White, azért ennek fényében én szeretnék még egy visszajelzést kérni tőled, hogy valóban most is úgy gondolod-e, hogy az én büntetésem hatása nem volt arányban a Tieddel?

    Elsősorban azért kérdezem, mert most csütörtökig biztos nem lesz időnk/kapacitásunk megreformálni a büntetési rendszert és hogy nem vált-e majd ki közbotrányt, ha ismét BUÁ-val indulok?

    Illetve abban teljesen biztos vagyok, hogy ha más versenyzőről lenne szó, akkor így utólag ilyen formában biztos nem módosítanánk a büntetési tételén, de mivel rólam van szó, így mindenképpen szeretném maximálisan elkerülni a részlehajlás gyanúját.... ugyanakkor nyilván aránytalanul sem szeretnék önként kitolni magammal a puszta közhangulat kedvéért, elvégre én is meg szeretném nyerni ezt bajnokságot.
    Kicsit beleolvastam a történtekbe..
    Végre üdvözítő és poztívum, hogy van a URH-nak visszatartó ereje.

    Szabi azt elfelejtetted megemlíteni a BUÁ-val kapcsolatosan, hogy az URH ha csak végigcammog az első körben, akkor nem szed össze "elsőkörös" büntit, míg te kénytelen vagy kockáztatni a BUÁ-ddal. Továbbá benne van a hibázás lehetősége, hogy rosszkor nyomod be a pit limitert és akkor a következő körben csücsülhetsz S&G-vel.... Ellenben akármennyire is ügyes vagy, a boxból kijövet, tuti valahol a mezőny vége fele, nagyon szerencsés esetben (rövid boxutca) közép mezőnyben leszel.

    Minden megközelítésből a BUÁ veszélyesebb. Az vitathatatlan, hogy a megnövekedett létszám miatt az URH, most már büntetés. De továbbra is kisebb a hibalehetősége a játékosnak egy URH-val.
    ui.: ja még annyi, a kiadott és letöltött büntikben sosem azt kell nézni, hogy a futamon történtek alapján melyik lett, a "nagyobb" bünti (ezt csak apróbetüs kiegnek )
    Utoljára módosította: tdawe; 2013. 11. 25. 00:51.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  9. #109
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ha javasolhatnék valamit: mi lenne, ha Te, mint a liga fő szervezője ragaszkodnál a szabályzatban leírtakhoz, nem pedig valamilyen "rég bevált" szokást követnél? Hmmm? Nem érzed úgy, hogy ez a legtisztább?
    Véleményem szerint az lenne a legtisztább, ha mindent úgy csinálnánk, mintha nem rólam lenne szó és következetesen tartanánk magunkat ahhoz a módszertanhoz, amit 4 éve alkalmazunk. Amennyiben pedig új módszereket vezetünk be, akkor azt alaposan átgondoltan tesszük és előre bejelentjük és nem visszamenőleg módosítunk. Az én saját büntetésem nem én határozom meg, de amennyiben egy új módszertant vezetünk be, akkor annak a jövőre nézve precedens értéke lesz, tehát annak kidolgozásában is részt kéne vennem... de ezzel a saját büntetésem meghatározásába is beleszólok..


    Szóval nem tudom szerinted a szabályzat mit ír elő a fenti szituációra (tekintve, hogy ennek eldöntése a VB saját hatásköre), de akkor legyen az, hogy a BUÁ mellé letöltök önkéntesen egy URH-t is, és így az elvek sem sérülnek, a hőzöngők is örülhetnek, aztán a jövőre nézve meg majd kitaláljuk hogy legyen.. addigra legalább már lesz tapasztalatom is az egyik lehetséges opciót illetően.


    White, köszi a reakciót , neked itt válaszoltam: HGTLM9 - Ötletelő!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 25. 03:16.

  10. #110
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szóval nem tudom szerinted a szabályzat mit ír elő a fenti szituációra
    Egyrészt nem kéne olyannak lenni, hogy szerintem vagy te szerinted vagy XY szerint mit ír elő a szabályzat. Persze van, mint pl. a vágás téma, a repülőrajtos probléma vagy a terelés kérdésköre (amiről azóta is várjuk az állásfoglalásod...).
    A büntetési tételekre vonatkozóan viszont tényleg nem lehet ilyen. És nincs is. Na már most tartalak annyira intelligensnek, hogy el tudod olvasni te magad is az erre vonatkozó részt és értelmezni is tudod azt. Találsz benne olyat, hogy két URH kiváltható 1 BUÁ-val???

  11. #111
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt nem kéne olyannak lenni, hogy szerintem vagy te szerinted vagy XY szerint mit ír elő a szabályzat. Persze van, mint pl. a vágás téma, a repülőrajtos probléma vagy a terelés kérdésköre (amiről azóta is várjuk az állásfoglalásod...).
    A büntetési tételekre vonatkozóan viszont tényleg nem lehet ilyen. És nincs is. Na már most tartalak annyira intelligensnek, hogy el tudod olvasni te magad is az erre vonatkozó részt és értelmezni is tudod azt. Találsz benne olyat, hogy két URH kiváltható 1 BUÁ-val???
    Nem TT, nincs benne olyan, de olyan sincs benne hogy nem lehet... sőt olyan sincs benne, hogy miért jár URH és miért BUÁ, hanem fel vannak sorolva mint lehetséges büntetési tételek, melyekkel a VB saját hatáskörében élhet.

    És hiba nincs leírva a szabályzatban, attól még nem jelenti azt, hogy a VB ezt kénye kedve szerint intézi, és ugyan teljes döntési szabadsága van, ettől még következetesen tartja magát egy évek óta bejáratott módszerhez, amit vagy el hiszel vagy nem, de ez már a te dolgod... És hiába állítasz ide és közlöd, hogy ez így szabálytalan és szar az egész, attól az még nem lesz az... és az elmúlt évek versenyzői visszajelzéséi nem téged igazolnak.


    Mint ahogy a repülő rajtos probléma is... levezényeltünk már húszon valamennyi rajtot ilyen módszerrel probléma mentesen, és azért mert most egyszer nem jön össze, ez sem feltétlenül azt jelenti, hogy az egész rendszer szar és a többi húszonX alkalom csak mind mázli volt...


    A terelős témával tényleg lógok még, de ne csodálkozz, ha minden héten kitaláltok vmi egyéb csip-csup ügyet, amivel foglalkozni kell... és azért lássuk be, egyik eset sem az a hű de nagy jelentőségű gyakran előforduló probléma, mint amennyi időt és energiát belefektetünk, hogy elvitatkozzunk rajtuk.. Csak remélni tudom, hogy a való életben ilyen elszántsággal és hévvel kezeltek minden egyes olyan ügyet, ami kicsit is sérti az igazságérzeteteket és nem csak ide tartogatjátok a fölös energiáitokat. Egyébként nem lenne ezzel semmi baj, ha azt érezném, hogy egyértelműen a segítő/javító szándék áll mindez mögött és nem elsősorban csak a szemrehányás, a méltatlankodás, meg a számonkérés...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 25. 11:45.

  12. #112
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit beleolvastam a történtekbe..
    Végre üdvözítő és poztívum, hogy van a URH-nak visszatartó ereje.

    Szabi azt elfelejtetted megemlíteni a BUÁ-val kapcsolatosan, hogy az URH ha csak végigcammog az első körben, akkor nem szed össze "elsőkörös" büntit, míg te kénytelen vagy kockáztatni a BUÁ-ddal. Továbbá benne van a hibázás lehetősége, hogy rosszkor nyomod be a pit limitert és akkor a következő körben csücsülhetsz S&G-vel.... Ellenben akármennyire is ügyes vagy, a boxból kijövet, tuti valahol a mezőny vége fele, nagyon szerencsés esetben (rövid boxutca) közép mezőnyben leszel.

    Minden megközelítésből a BUÁ veszélyesebb. Az vitathatatlan, hogy a megnövekedett létszám miatt az URH, most már büntetés. De továbbra is kisebb a hibalehetősége a játékosnak egy URH-val.
    ui.: ja még annyi, a kiadott és letöltött büntikben sosem azt kell nézni, hogy a futamon történtek alapján melyik lett, a "nagyobb" bünti (ezt csak apróbetüs kiegnek )
    Az emberi tényezőket inkább ne keverjük bele a büntetések közé. Ugye olyan szabály nincs, hogy a BUÁ-nál, pitlimitert nem szabad használni, tehát ha valaki elfelejti benyomni, az az ő baja, nem a többi emberé (vagy éppen az URH-val indulóé).
    Abban sem értek egyet, hogy egy URH-val indulónak kevesebb a kockázata, mint a BUÁ-s versenyzőnek. Vegyük azt a példát, hogy a BUÁ-s elindul a 3. helyről, majd a lagja ottmarad egy gyors ívű kanyarban, ezzel egy tömegkarambolt okozva, viszont ő vidáman tovább megy, de a mögötte levők mind megszívják. Van pro és kontra is, minden nézőpontból. Éppen ezért céloztam valamelyik hozzászólásomban, hogy hagyjuk már az emberi tényezőket ki a büntetések elemzésénél, mert úgysem tudunk igazságos dolgot kihozni belőle, de próbáljuk közel a legjobbat megtalálni.
    Utoljára módosította: White; 2013. 11. 25. 11:28.

  13. #113
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem TT, nincs benne olyan, de olyan sincs benne hogy nem lehet...
    És hiba nincs leírva a szabályzatban, attól még nem jelenti azt, hogy a VB ezt kénye kedve szerint intézi, és ugyan teljes döntési szabadsága van, ettől még következetesen tartja magát egy évek óta bejáratott módszerhez, amit vagy el hiszel vagy nem, de ez már a te dolgod... És hiába állítasz ide és közlöd, hogy ez így szabálytalan és szar az egész, attól az még nem lesz az... és az elmúlt évek versenyzői visszajelzéséi nem téged igazolnak.
    Írtam én olyan, hogy a VB a "kénye kedve szerint intézi"??? Írtam olyat, hogy nem hiszem el??? Írtam olyat, hogy "szabálytalan és szar az egész"???
    Ne próbáld kiforgatni a szavaimat, mert ezzel csak egyre jobban felhúzol és a végén te fogsz sokkal rosszabbul kijönni belőle, azt garantálom...

    CSAK arra próbálok itt rávilágítani, hogy mi lenne, ha végre korrekt lennél és azt mondanád: "Oké, igazatok van, a szabályzat azt ugyan tartalmazza, hogy 3 figyelmeztetés 1 URH-t ér, viszont az kimaradt belőle, hogy 2 URH pedig 1 BUÁ-t ér. Ezt javítani fogjuk a következő évad előtt, a jelenlegi bajnokság pedig természetesen a szabályzatnak megfelelően fog már lezajlani, hogy ne legyen belőle több nézeteltérés."
    Ez olyan átkozottul nehéz???

    Az meg hogy az elmúlt években milyenek voltak a versenyzői visszajelzések, pont nem érdekel. Ugyanis én most vagyok itt és ezért engem csak a mostani rendszer érdekel. Az más kérdés, hogy ezek szerint ez már 4 (!!!) éve rosszul van benne a szabályzatban. Az meg megint más kérdés, hogy a mostani évadban jöttek ide olyan hozzám hasonló versenyzők, akik ezekre a problémákra érzékenyek...

  14. #114
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyrészt nem kéne olyannak lenni, hogy szerintem vagy te szerinted vagy XY szerint mit ír elő a szabályzat. Persze van, mint pl. a vágás téma, a repülőrajtos probléma vagy a terelés kérdésköre (amiről azóta is várjuk az állásfoglalásod...).
    A büntetési tételekre vonatkozóan viszont tényleg nem lehet ilyen. És nincs is. Na már most tartalak annyira intelligensnek, hogy el tudod olvasni te magad is az erre vonatkozó részt és értelmezni is tudod azt. Találsz benne olyat, hogy két URH kiváltható 1 BUÁ-val???
    TT...

    Ne csináld már a feszkót. Vihar a biliben ez is, mint a vágások.

  15. #115
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    TT...

    Ne csináld már a feszkót. Vihar a biliben ez is, mint a vágások.
    Már ne haragudj, de hadd írjam már le, ha valamit nem érzek jogosnak...

  16. #116
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    ...

    CSAK arra próbálok itt rávilágítani, hogy mi lenne, ha végre korrekt lennél és azt mondanád: "Oké, igazatok van, a szabályzat azt ugyan tartalmazza, hogy 3 figyelmeztetés 1 URH-t ér, viszont az kimaradt belőle, hogy 2 URH pedig 1 BUÁ-t ér. Ezt javítani fogjuk a következő évad előtt, a jelenlegi bajnokság pedig természetesen a szabályzatnak megfelelően fog már lezajlani, hogy ne legyen belőle több nézeteltérés."
    Ez olyan átkozottul nehéz???

    Az meg hogy az elmúlt években milyenek voltak a versenyzői visszajelzések, pont nem érdekel. Ugyanis én most vagyok itt és ezért engem csak a mostani rendszer érdekel. Az más kérdés, hogy ezek szerint ez már 4 (!!!) éve rosszul van benne a szabályzatban. Az meg megint más kérdés, hogy a mostani évadban jöttek ide olyan hozzám hasonló versenyzők, akik ezekre a problémákra érzékenyek...

    De ez le lett írva, hogy megvizsgáljuk. Ha kell javítjuk.

    Sajnálom, hogy nem érdekel a korábbi dolgok eseménye, elég sajátos megközelítés ez. És talán szükséged volna valami olyanra is hogy elfogadás, tudomásul vétel.

    Ezek szerint sajnos 4 éve rosszul van leírva, vagy nem leírva. De a BUA halmazati büntetés volt.

    Szerintem meg nem érzékeny vagy ezekre, csak kötekedsz.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2013. 11. 25. 12:29.

  17. #117
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Már ne haragudj, de hadd írjam már le, ha valamit nem érzek jogosnak...
    Nem haragszom. Leírtad nem?

  18. #118
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Ehhh, gyerekek! Ez már csak gizdáskodás. Újabb vihar a biliben. Biztos ilyen lovat akartál, Szabi?!

    +1 Joe posztjához.

  19. #119
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg nem érzékeny vagy ezekre, csak kötekedsz.
    Ha nem lenne igazság alapja a mondandómnak, akkor lehetne kötekedésnek venni. De mivel van, ez így csupán egy észrevétel. Más kérdés, hogy ti valahogy nem akarjátok kimondani a nyilvánvalót és ha az ember meg köti az ebet a karóhoz továbbra is, azt kötekedésnek veszitek...

    De a témát ezennel befejeztem. Ennél jobban már én sem tudom kifejteni, hogy szerintem mi lenne a korrekt ebben a helyzetben...

    (nagyon remélem, hogy minél hamarabb elindul az AC-val egy bajnokság...)
    Utoljára módosította: TT Echo; 2013. 11. 25. 12:36.

  20. #120
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    CSAK arra próbálok itt rávilágítani, hogy mi lenne, ha végre korrekt lennél és azt mondanád: "Oké, igazatok van, a szabályzat azt ugyan tartalmazza, hogy 3 figyelmeztetés 1 URH-t ér, viszont az kimaradt belőle, hogy 2 URH pedig 1 BUÁ-t ér. Ezt javítani fogjuk a következő évad előtt, a jelenlegi bajnokság pedig természetesen a szabályzatnak megfelelően fog már lezajlani, hogy ne legyen belőle több nézeteltérés."
    Ez olyan átkozottul nehéz???
    OK, ha csak ennyi a gond, akkor ezt már most beírom a szabályzatba és mély elnézést kérek érte amiért eddig nem volt benne! Én eddig úgy érzékeltem (lehet tévesen), hogy nem az az elsődleges problémátok, hogy nincs benne, hanem maga a beváltás ténye.

    A kérdésem, hogy a 4 db URH beváltását is beírjam, vagy elég csak 3-ig.... meddig van rá igény, hogy tudjatok vele előre kalkulálni?

  21. #121
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Kiírtam a szavazás a futam pótlását illetően!

    A szavazásban csak csütörtökök szerepelnek a köztes hetekben, a többi futamot csúsztatni, vagy azok dátumán variálni nincs lehetőség, mivel egészen nyárig le vannak fektetve már előre a dátumok, feszített a tempó!
    A VERSENYNAPTÁR itt olvasható a jelenlegi dátumokkal, illetve aki érintett a HTCM-ben is, az ne felejtse el azzal is összenézni...

    A szavazáson több dátum is bejelölhető és a cél az, hogy a teljes mezőny rész tudjon venni a pótló futamon, ezért kérnénk, hogy mindenki minden olyan alkalmat jelöljön be, amin fizikailag ott tud lenni, ne csak azt, ami kényelmes! Köszönjük!
    Szabi,egy lazább téma,nyugi!

    A kérdésem csak annyi,mikor dől el,hogy melyik csütörtök?

  22. #122
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi,egy lazább téma,nyugi!

    A kérdésem csak annyi,mikor dől el,hogy melyik csütörtök?
    A szavazás holnap 17:22-kor jár le, de ez fönt is látható a szavazás kiírásában ha jól megnézed.

    Egyelőre a most csütörtöknek áll a zászló, de majd ne felejtse el törölni a nevezését, aki nem jön és nevezni, aki mégis jön.
    Gyakorolni is lehet, itt a pálya patch!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 25. 22:49.

  23. #123
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A szavazás holnap 17:22-kor jár le, de ez fönt is látható a szavazás kiírásában ha jól megnézed.


    Egyelőre a most csütörtöknek áll a zászló, majd ne felejtse el törölni a nevezését, aki nem jön és nevezni, aki mégis jön.
    Gyakorolni is lehet, itt a pálya pacth!
    Oh..bocs,nem néztem meg jól...

    De köszönöm a választ.

  24. #124
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem, hogy a 4 db URH beváltását is beírjam, vagy elég csak 3-ig.... meddig van rá igény, hogy tudjatok vele előre kalkulálni?
    ...





  25. #125
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem, hogy a 4 db URH beváltását is beírjam, vagy elég csak 3-ig.... meddig van rá igény, hogy tudjatok vele előre kalkulálni?
    Kész vagy de legalább kihoztak belőled valami jót is a srácok hihihi

    Tominak (TT), abban mondjuk igaza van, hogy tételesen ha le lennének írva, akkor nem lehetne belőle vita. Mint ahogy a kreditek is le voltak írva miért mennyi jár.
    Jó azt látni, hogy végre másnak is sikerült "felébresztenie", mer akkor mégsem voltam "olyan" galád anno (bár azt kétlem)


    Norbi (White) nagyjából egyetértek a válaszoddal, én is mindig azt vallottam, hogy emberi tényező nélkül vizsgáljuk a dolgokat. Viszont Zsóti a megmondhatója, hogy sokszor ők mérsékelték az adott büntetést, ami szerintem jogos lett volna(bár ez most lényegtelen). A lag viszont a játék velejárója ezt mindenki tudomásul vette amikor el kezdett neten kormányt tekerni, tehát arra nem nagyon lehet hivatkozni, az sajnos a IJ kategória, mint az életben a motorhiba pl.. A büntetések meg mindig adott pillanatra vannak kiadva, tehát nem általánosságra, vagy milyen lett volna ha ra. Bár elég tapasztalt vagy ehez, szal ezt te is tudod Minden eset körülménye más. Alapjába véve egy BUÁ komolyabb büntetés, mint egy uccsó rajthely. Az, hogy adott futamon még is úgy alakul, hogy mondjuk szerencsésebben jön ki belőle valaki, mint aki URH-ból indul, azt ugye nem lehet figyelembe venni. Az esetedben is leírtad, hogy milyen "csodás" történésekben volt részed (szegény embert, az ágy is húzza...)
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


Oldal: 5 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •