Szavazás eredménye: Mikor kerüljön pótlásra a Oschersleben-i GTL futam?

Szavazók
31. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Nov. 28. (következő csütörtök)

    23 74,19%
  • Dec. 12.

    17 54,84%
  • Dec. 26. (Karácsonyi futam)

    3 9,68%
  • Jan. 09.

    18 58,06%
  • Töröljük a futamot..

    7 22,58%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (212 összesen)

Téma: HGTLM9 - Oschersleben

  1. #51
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Szép kis körözgetés volt....

    Nem tudom,és nem is akarok beleszólni ebbe,de nekem kísérteties volt a két futam. Mindkét futamon szinte hajszálra ugyanott( 14. kört kezdtem meg, 2-ik kanyar kijáratnál voltam) eltűnt minden,és "next track" .....

    Az első versenyen ez nagyon fájt....a többit lassan megszokod....

    Azért jó volt!
    Én is nagyon élveztem, a Boxutca áthajtás után szépen lépegettem előre, jó kis előzgetések voltak, aztán a 15. helyen belebotlottam Kecába, aki már nem adta olcsón a bőrét és egész komoly fight-ba melegedtünk bele, amikor beütött a ménykű'..


    A pályát teszteltem offline teljes távon, de ott sajnos nem jött elő a hiba. ...régebben már volt ilyen problémás pályánk, de már nem emlékszem mi volt a megoldás. Ha vki tud segíteni, azt megköszönöm!

    B verzióként azt találtuk ki, hogy jövő csütörtökön megtartjuk sprint futamként 2 x 13 kör futamtávval. Vélemények?

  2. #52
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Preq: Hamar megtanultam a pályát és kifejezetten élvezet volt rajta körözni a Cortinával!

    Q: PB! Öröm!

    R: A futam a 2. körig szuper volt.
    Aztán...



    Utána állati jó kis csaták voltak... egészen a 14. körig! Baromi kár hogy így alakult!
    Most jön majd az hogy mikor legyen pótolva... ami tuti sokaknak nem lesz jó... Kár érte! Jó pálya!


  3. #53
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    B verzióként azt találtuk ki, hogy jövő csütörtökön megtartjuk sprint futamként 2 x 13 kör futamtávval. Vélemények?
    Semmiképp!

  4. #54
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Takkor ezért tüntél el mögűlem. Nemláttam semmit, de egyszercsak eszembejutottál hogy mérnem vagy mögöttem?
    Mintha a qvali ellötti 3 körösön Csicsmányi is ilyesmi anomáliába botlott, az utolsó kanyar bemenetelén. Valahogy a festésbe, vagy a fűbe megbotlott szépen.
    Peti megvan neked az első futam replay-e? Áttudnád nyomni valamerre ha nem nagy munka? A rajtra elég kiváncsi vagyok, mert nagyon tetszett ahogy helyeket cseréltünk. Igaz lehet hogy eltüntem akkor nemér annyit, de lehetcsak melletted voltam és nem láttál
    Hátha Matyi nem rontja el valahol, akkor sztem 3 hely lett volna, de ez már sosem derül ki.
    De eza pálya is hogy most dobja be a kulcsot, amikor jó a netem.
    Amúgy jó kis csaták voltak Matyival, meg Dobri Szabolcsal. Aminek örülök hogy utóbbinak kicsit a közelébe tudok maradni. Emlékszem tavaly Birminghamben talán, elég demoralizálóan vert mindenkit, és űrpilótának véltem.
    Felőlem mind1 hogy mikor, hogy hogy lesz a pótselejtező.

  5. #55
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Semmiképp!
    Miért? Nincs sok taktikai lehetőség ezen a pályán..

  6. #56
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A pályát teszteltem offline teljes távon, de ott sajnos nem jött elő a hiba. ...régebben már volt ilyen problémás pályánk, de már nem emlékszem mi volt a megoldás. Ha vki tud segíteni, azt megköszönöm!
    Nos, a hiba konkrét okát nem tudom, viszont reszelgettem kicsit a fájlokon, remélem ez segít a problémán. Offline sajnos nem jön elő a hiba, így csak online lehet tesztelni:

    Oschersleben_v1.2.rar



    Szerveren is fönt van, és a #2-es szervert elindítottam egy 15 körös futammal.
    Kérném szépen, hogy pár önként jelentkező nyomjon egy próbafutamot, hogy kiderüljön, elhárult-e a gubanc!

    Köszönöm!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 22. 10:45.

  7. #57
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    ....Kérném szépen, hogy pár önként jelentkező nyomjon egy próbafutamot, hogy kiderüljön, elhárult-e a gubanc!

    Köszönöm!
    A jövő hét nekem nem jó. Egyéni szoc problem.

    A tesztelést hétvégén megcsinálom online.

  8. #58
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A jövő hét nekem nem jó. Egyéni szoc problem.

    A tesztelést hétvégén megcsinálom online.
    Hétvégi teszt jöhet.


  9. #59
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Q-n szokás szerint PB-met futottam, de most ez nem volt elegendő. 20-21. körül indultam. Már ekkor éreztem, hogy nem lesz egyszerű, kénytelen leszek kivárni míg kihullanak előlem. De aztán jött az első kör. Kicsit morci voltam, mert az első körben páran hátratessékeltek a sor végére. T1-ben mindkét futamon valaki át akart teleportálni rajtam, csak nem volt meg hozzá a felszerelése. Szóval már az a része is elúszott, hogy "majd kiesnek előlem". Végülis hullottak páran. Atilla keserítette meg az életemet a Cortinájával. Kanyarokban sokkal hamarabb fékezett, hely nem volt, egyenesben meg ellépett. Aztán jött a villogása. Na mondom király lesz ha így belecsattanok. 1 körben lazábban mentem nehogy kocc legyen, aztán kiírja, "Next Track". Ez úgy meglepett, hogy kanyarodni is elfelejtettem. Nekem mondhatni kapóra jött ez a gebasz, így legalább óvnom sem kell. Valaki kiokítana, hogy mi a rajt trükkje? Eddig bármit próbáltam, mindig állva hagyott a közönség. Túl sokáig várok, rossz a fordulat? El nem tom képzelni...

    Véleményem, hogy a pótlást a szezon végére csúsztassuk, ugyanazon feltételekkel, mint most lett volna.
    Utoljára módosította: Akos; 2013. 11. 22. 09:56.

  10. #60
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Preq: Hamar megtanultam a pályát és kifejezetten élvezet volt rajta körözni a Cortinával!

    Q: PB! Öröm!

    R: A futam a 2. körig szuper volt.
    Aztán...
    Beszippantott a semmi! Tipikus ps2 hiba!


  11. #61
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én is nagyon élveztem, a Boxutca áthajtás után szépen lépegettem előre, jó kis előzgetések voltak, aztán a 15. helyen belebotlottam Kecába, aki már nem adta olcsón a bőrét és egész komoly fight-ba melegedtünk bele, amikor beütött a ménykű'..


    A pályát teszteltem offline teljes távon, de ott sajnos nem jött elő a hiba. ...régebben már volt ilyen problémás pályánk, de már nem emlékszem mi volt a megoldás. Ha vki tud segíteni, azt megköszönöm!

    B verzióként azt találtuk ki, hogy jövő csütörtökön megtartjuk sprint futamként 2 x 13 kör futamtávval. Vélemények?
    mikor a pályát csinálják be lehet állítani, hogy hány körös legyen maximum egy-egy esemény. Gondolom onlány és off is más. Megkérdem melyik fájlba van. én az 1x26 mellett vagyok én ma kipróbálom onlány majd.

    Dózsa Ákostól elnézést,de feltorlódtatok előttem és a padló gáz harmadik helyett lett 2 fék-gáz és megkoccoltam a segged. De hála isten nem kell óvnpd. Pálya tanulásra jó volt amúgy. Már a végére 50 -es köröket bírtam menni teli tankkal kopottabb gumival.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 22. 10:36.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #62
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    mikor a pályát csinálják be lehet állítani, hogy hány körös legyen maximum egy-egy esemény. Gondolom onlány és off is más. Megkérdem melyik fájlba van. én az 1x26 mellett vagyok
    Köszi Söri, de nem ilyen egyszerű a dolog, 136 kör van megadva a fájlban maximális körszámnak. De ha utána kérdezel, azt megköszönöm!

    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    R: A futam a 2. körig szuper volt.
    Aztán...

    Első körben páran legyalulták a sikánt, és ugye a GTL a letörés után is fizikai elemként kezeli az objektumokat. Lehet itt történt vmi olyan speciális eset, ami meghaladta a GTL képességeit az objektumkezelést illetően, és te pont beleakadtál vmi elmozdított elembe..


    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztelést hétvégén megcsinálom online.
    Köszi! Minél előbb megvan a teszt, annál előbb tudjuk kiírni a szavazást a pótlás időpontjáról.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 22. 10:40.

  13. #63
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Miért? Nincs sok taktikai lehetőség ezen a pályán..
    A taktikai lehetőséget nem a pálya adja, hanem a futamtáv...
    Így is le van butítva a bajnokság, nincsenek hosszú távú futamok, ahol jobban kijöhetnének a taktikázási lehetőségek. Most még ebből is egy sprint futamot csinálni nem fair azokkal szemben, akik gyengébb kocsival indulnak...

    Vagy a bajnokság végére kéne rakni a futamot vagy ha ott nem férne bele az időbe, akkor törölni kéne.

  14. #64
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én is nagyon élveztem, a Boxutca áthajtás után szépen lépegettem előre, jó kis előzgetések voltak...
    Szabi! Véleményed szerint az mennyire igazságos büntetés, hogy a VB (vagyis Te és a többi VB tag) kiváltottátok a 2 URH büntetésedet 1 BUÁ-ra és ezzel mindenkit meg tudtál előzni akinek 1 (azaz egy) URH-ja volt? (És most nekem nem kell a „de”, meg a „hát” magyarázkodás, hanem tedd a szívedre a kezed, és egy-két szóban válaszolj a felvetett kérdésre.)

  15. #65
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    voltak akkor lagok megint,rettenetes ez a szerver,már tényleg kezd elegem lenni hogy hiper sebességű internetekkel is csak a laghalom van úgy mint tizenakárhány éve amikor még félmegás net se nagyon volt
    én akkor is azt mondom hogy vagy a szerver a ludas vagy a szolgáltató,de ideje lenne már ennek utánna járni mert a szórakozásunkra megy rá az egész ha 30 fő már szeretne indulni 1 futamon.
    komolyan 10 évre vissza vagyunk maradva valamiért,de tényleg ez akkor volt a sláger hogy 100-200-as pingek voltak 1 szerveren
    Már a hét közben a prekval versenyeken is, de HTCM versenyeken is többször előfordult, hogy 1-1mp-re eltünt mindenki, majd újra megjelent. Ez viszont nem mindig van, mert az egyiken ugrált mindenki, a másikon viszont nálam nem volt probléma, de más viszont jelezte az anomáliát.
    Az előző futamon is azért volt az egyik ütközésem (majd büntetésem), mert éppen a fékpont előtt kellett kikerülnöm egy beragadt lagos autót, és most is ütköztem egy földhöz ragadt kocsival, ami levágott a pályáról. Nem gondolom, hogy az, hogy többen panaszkodnak hasonlók miatt az 1-1 ember rossz netkapcsolata miatt van. Talán utána kellene járni, mert így a liga hírneve is csorbúl(hat) és lassan élvezhetetlenek lesznek a versenyek is.

  16. #66
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Söri, de nem ilyen egyszerű a dolog, 136 kör van megadva a fájlban maximális körszámnak. De ha utána kérdezel, azt megköszönöm!
    Nemlehet hogy csak két számjegyig számol, így lett 13 kör, mondjuk az utolsó ember is pont teljesítette azt? Rakd 88-ra.
    Utoljára módosította: Kettel; 2013. 11. 22. 12:32.

  17. #67
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi! Véleményed szerint az mennyire igazságos büntetés, hogy a VB (vagyis Te és a többi VB tag) kiváltottátok a 2 URH büntetésedet 1 BUÁ-ra és ezzel mindenkit meg tudtál előzni akinek 1 (azaz egy) URH-ja volt? (És most nekem nem kell a „de”, meg a „hát” magyarázkodás, hanem tedd a szívedre a kezed, és egy-két szóban válaszolj a felvetett kérdésre.)
    Véleményem szerint legalább 4 éve így csináljuk, hogy a 2 db URH-t egy darab BUÁ-val váltjuk, tekintve, hogy az egy sokkal súlyosabb büntetés. Tehát nem enyhítés volt és semmi különleges nem volt az átváltásban, évek óta ez a bevett gyakorlat. Ezen felül a VB tagok az őket érintő döntésekben természetesen nem vehetnek részt és enyhíteni sem szoktuk az egymásra vonatkozó ítéleteit, pont azért, hogy az ilyen feltételezések gyanúját is messziről elkerüljük.

  18. #68
    Bordás Sándor Versenyző bordiii logója
    Csatlakozott
    2010. 09. 16.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    433
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán...
    Én mind a két futamon megborultam de én a sikán másik ívén.
    Nameg volt egy szellemautó is ami szétvágta a futóművem...
    Pedig inkább direkt elengedtem a(z első) rajtnál néhány embert csak nehogy kilökjenek.

  19. #69
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Véleményem szerint legalább 4 éve így csináljuk, hogy a 2 db URH-t egy darab BUÁ-val váltjuk, tekintve, hogy az egy sokkal súlyosabb büntetés. Tehát nem enyhítés volt és semmi különleges nem volt az átváltásban, évek óta ez a bevett gyakorlat. Ezen felül a VB tagok az őket érintő döntésekben természetesen nem vehetnek részt és enyhíteni sem szoktuk az egymásra vonatkozó ítéleteit, pont azért, hogy az ilyen feltételezések gyanúját is messziről elkerüljük.
    Éppen erre a magyarázkodásra nem voltam kíváncsi, ezzel tele a padlás. Egy őszinte véleményre, mint egyszerű versenyző, de mint józan gondolkodású VB tag is válaszolhattál volna.
    De azt hiszem kiderült ebből az esetből is az, hogy ha 2 URH-t kiváltjátok 1 BUÁ-ra, az több esetben (mint most is) enyhébb büntetés, mint 1 URH. Amúgy hol is van leírva ez a kiváltási szabály? Bocsánatot kérek a tudatlanságomért, de én több mint 4 évvel ezelőtt versenyeztem ebben a kategóriában, meg idén. Egy újonc versenyző sem lenne tisztában a "szokásokkal", ahogy most én is annak számítok, tehát a szabályzatban leírtak számomra a mérvadóak.

  20. #70
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi Söri, de nem ilyen egyszerű a dolog, 136 kör van megadva a fájlban maximális körszámnak. De ha utána kérdezel, azt megköszönöm!



    Első körben páran legyalulták a sikánt, és ugye a GTL a letörés után is fizikai elemként kezeli az objektumokat. Lehet itt történt vmi olyan speciális eset, ami meghaladta a GTL képességeit az objektumkezelést illetően, és te pont beleakadtál vmi elmozdított elembe..




    Köszi! Minél előbb megvan a teszt, annál előbb tudjuk kiírni a szavazást a pótlás időpontjáról.
    A pálya mappájában van egy gdb fájl. Abban kell átírni. Qualify laps=X stb.. Ennyit tudtam kideríteni. De lehet te is azt írtad át. Viszont lehet van egy maximalizált is amennyire én tudom. 136 sztem kicsit soknak tűnik.

    Más: pályán nekem a zöld lámpa ragadt be az egyenes közepén a légtérben meg talán egy autó. Amúgy kvalin ki is kellett mennem levenni a grafot low-ra ,mert kicsit szaggatott a játék. Utána már ok volt. Ha valakinek laggol ,lehet ezt is ki lehet próbálni. No meg asszem ideje levenni az élsimításom is kint a windowsban. Az a baj amit Szabi is írt,hogy rá lehet küldeni a másik magot is nekem nem működik. Nem engedi vmiért. Kiír valami okosságot és nem csinálja meg.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 22. 14:18.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  21. #71
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    ...2 URH-t kiváltjátok 1 BUÁ-ra...
    Hogy lehet valakinek 2 URH-ja? Szabály szerint, ha van 1, azt köteles a versenyző a következő megjelent versenyen letölteni. Szó nem esik tologatásról, halmozásról. Már megint mit értek félre?

  22. #72
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Életkor
    41
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet valakinek 2 URH-ja? Szabály szerint, ha van 1, azt köteles a versenyző a következő megjelent versenyen letölteni. Szó nem esik tologatásról, halmozásról. Már megint mit értek félre?
    Úgy lehet 2 URH-ja, hogy annak ellenére, hogy VB atyúristen, úgy közlekedik a pályán mint aki még nem járt versenyen sose. Sikerült egy futamon elkövetni annyi bűnt, hogy egyszer összegyűlt a 3 figyelmeztetése ami egyenlő egy URH-val illetve kilökött engem ami önmagában megért egy URH-t.

    A probléma itt az, hogy sehol nincs leírva, hogy 2URH=1BUÁ.
    Aki ennyi vétséget elkövet annak halmozati büntetésként rosszabbul kell járnia mindenképp mint aki egy URH-nyi vétséget követ el. Na már most ez nagyon nem valósult meg.
    Az URH azt jelenti hogy a végéről indul az illető, a BUÁ esetén meg akár az első helyre is kvalizhatja magát, és ha onnan átgurul a boxon, figyelembe véve, hogy hogy szét tud rázódni egy 30fős mezőny egy rajtnál, simán a végéről indulók elé tud visszaérni, ahogy az történt is még úgy is, hogy a 8.ról indult (kb).

    Ez úgy lenne ténylegesen súlyosabb büntetés, ha URH+BUÁ lenne a bünti egy futamon, ha már mindenképp váltogatni kell valamire, bár őszintén nem értem, hogy miért kell váltogatni. Miért nem lehet úgy hagyni ahogy, vagyis hogy a következő két versenyen URH-val indul az illető.

  23. #73
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Éppen erre a magyarázkodásra nem voltam kíváncsi, ezzel tele a padlás. Egy őszinte véleményre, mint egyszerű versenyző, de mint józan gondolkodású VB tag is válaszolhattál volna.
    De azt hiszem kiderült ebből az esetből is az, hogy ha 2 URH-t kiváltjátok 1 BUÁ-ra, az több esetben (mint most is) enyhébb büntetés, mint 1 URH. Amúgy hol is van leírva ez a kiváltási szabály? Bocsánatot kérek a tudatlanságomért, de én több mint 4 évvel ezelőtt versenyeztem ebben a kategóriában, meg idén. Egy újonc versenyző sem lenne tisztában a "szokásokkal", ahogy most én is annak számítok, tehát a szabályzatban leírtak számomra a mérvadóak.
    Norbi, én kész tényeket írtam le, azért kaptam ezt a büntetést, mert erre mindig is ezt a büntetést adta a VB eddig mindenkinek. Nincs más ok, nem történt semmilyen egyedi elbírálás, vagy mérlegelés. Bárki lett volna ugyan ebben a helyzetben, ugyan ezt kapta volna.. remélem ezt senki sem kérdőjelezi meg.

    Ha a szívemre teszem a kezem, akkor is azt mondom, hogy egy URH-val jobban jártam volna, mert így a mezőny végébe érkeztem meg a boxutca áthajtás után, míg ha az utolsó helyről kellett volna rajtolnom, akkor én őszintén úgy gondolom (a korábbi tapasztalatok alapján is), hogy a végéről a tempómból adódóan egy jó 10 helyet fogni tudtam volna az első körben, tehát az első kör végén már valahol a 20. hely környékén autózhattam volna. Erre sztem jelen mezőnyben bármely top pilóta képes (sokszor láttuk már), már csak abból adódóan is, hogy a mezőny vége nem valami jól rajtol, illetve mindig vannak kisebb hibák, koccanások, amiket ki lehet használni... szóval abban biztos vagyok, hogy az BUÁ az erősebb büntetés volt nekem.

    Viszont abban meg igazad van, hogy a jelentősen megnövekedett mezőny miatt az URH büntetés hatása nőtt, a Boxutca áthajtásé pedig csökkent, tehát míg a régi 20-22 fős mezőnyben lehet, hogy még 2x olyan rossz volt, de ez az arány jelen helyzetben 32 résztvevővel már megváltozott. Idén azt hiszem ez volt az első kiosztott BUÁ, ebbe a VB tagok közül szerintem senki nem gondolt még bele, ezt aláírom.


    Nem tudom, hogy ez a válasz-e az, amit vártál és hogy elfogadható-e számodra?
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 22. 15:49.

  24. #74
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Elkészült a frissítést, ezt tegye fel mindenki mielőtt a szerverre lép!!

    HGTLM9 Őszi Pack v1.2 Patch


    Amit tartalmaz:
    • Oschersleben 2004 javítás: belső íven könnyen vágást adott T1 előtt
    • Triumph TR4 javítás: a tank mérete 70 literről 85 literre lett bővítve
    • a korábbi 1.1-es Patch is benne van a biztonság kedvéért

    Miért kellett a TR4 tankjának méretét megnövelni?

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Kennystyle írta Hozzászólás megtekintése
    Sikerült egy futamon elkövetni annyi bűnt, hogy egyszer összegyűlt a 3 figyelmeztetése ami egyenlő egy URH-val illetve kilökött engem ami önmagában megért egy URH-t. A probléma itt az, hogy sehol nincs leírva, hogy 2URH=1BUÁ. Aki ennyi vétséget elkövet annak halmozati büntetésként rosszabbul kell járnia mindenképp mint aki egy URH-nyi vétséget követ el.

    Ez úgy lenne ténylegesen súlyosabb büntetés, ha URH+BUÁ lenne a bünti egy futamon, ha már mindenképp váltogatni kell valamire, bár őszintén nem értem, hogy miért kell váltogatni. Miért nem lehet úgy hagyni ahogy, vagyis hogy a következő két versenyen URH-val indul az illető.
    Csicsi, mindent lehet, az elmúlt X évben ez így volt és ez így mindenkinek teljesen megfelelt... most változtak a körülmények és már nem jó mindenkinek. Így most ezt is újra kell gondolni, ugyan úgy mint a repülő rajtot a sprint versenyeken és biztosan lesz még ilyen, amire most még senki sem gondol, csak miután megtörténik, utána kerül a felszínre.

    Amit viszont nagyra értékelnénk, ha ilyenkor nem egyből a szemrehányást kapnánk meg, hanem belátnátok, hogy ez nekünk is csak egy hobby, kedvtelésből csináljuk és nem ez a munkánk... és jobban örülnénk, ha ilyenkor inkább a segítő, építő jelleg lenne érezhető a soraitokban a számonkérés helyett.
    (ezt már nem Csicsinek írom)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 22. 16:21.

Oldal: 3 / 9 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •