Szavazás eredménye: Mikor kerüljön pótlásra a Oschersleben-i GTL futam?

Szavazók
31. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Nov. 28. (következő csütörtök)

    23 74,19%
  • Dec. 12.

    17 54,84%
  • Dec. 26. (Karácsonyi futam)

    3 9,68%
  • Jan. 09.

    18 58,06%
  • Töröljük a futamot..

    7 22,58%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (212 összesen)

Téma: HGTLM9 - Oschersleben

  1. #151
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    semmi kedvem jönni,rohadt fáradt vagyok
    +1
    Ki is hagyom, lesz ami lesz, most a pihi többer ér.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #152
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    valaki meg tudja mondani melyik az a sor, ahol az els-hátsó csúszás érzékenységet tudom állítani % -osan? Az istenért nem találom.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  3. #153
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    +1
    Ki is hagyom, lesz ami lesz, most a pihi többer ér.

    Ma Én se leszek sajna...

  4. #154
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    +1
    Ki is hagyom, lesz ami lesz, most a pihi többer ér.
    na én meg felturbóztam magam azt szal az első 4 nem jön
    egyébként már akartam volna írni hogy miért nem toltuk a végére csak hát opció hiányában nem volt választás bezzeg Karácsonyra lehetettnem is értem már mifolyik ittha meg szólok valamiért meg én vagyok a fbárány hogy nekem semmi se jó,ha beírok valamit majd jön válasz rá vagy 3 nap múlva ha jön,1 baj van itt az hogy van 15 "admin" abból 3 aktív Szabira meg rászakad az egész azt már normálatlan néharégen akartam volna ezt már írni lehet utálni érte de sajnos én ezt látom,persze ha ez itt így a korect,akkor tényleg beteg vagyok
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  5. #155
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    +1
    Ki is hagyom, lesz ami lesz, most a pihi többer ér.
    Hát én is most ébredtem fel pipihből és próbálok magamban éltet lehelni... kevés sikerrel


    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    hááát én fordítva vagyok bekötve,de nekem 10%-on jobb,mint 100 on De köszi, meglesem a plr fájlt
    Egyrészt ez nem ember függő, hogy erre a beállításra miként reagál az autó, másrészt 10%-os diffizárral ne csodálkozz, ha elvándorol a segge kigyorsításon!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 28. 21:38.

  6. #156
    Dózsa Ákos Versenyző Akos logója
    Csatlakozott
    2005. 07. 19.
    Életkor
    43
    Üzenetek
    900
    Na így kell start előtt elb.szni egy versenyt. Töltsd be a Porsche-nak a Cortina setupját. Én meg pislogok hogy 5-ben leforog...

  7. #157
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Szabi, láttam már máskor is ha jól emlékszem, hogy te írtad ezt, hogy ha fickósítani akarsz akkor vedd lejjebb a diffizárat. Ha lejjebb veszed sokkal stabilabb.. 10%-on alig bírod megindítani a hátulját 100%on meg folyamatosan keresztbemegy. Ha jól sejtem ezzel azt állítod hány százalékos eltérésnél a zárjon a diffi a két kerék között ugye. Na már csak józan paraszti ésszel is belegondolva minél kisebb eltérésnél már életbe lép annál nagyobb lesz a "hatása". Szóval ezt rosszl tudod. ( szerintem )
    A játékban fordítva van beállítva, mint az életben.

    Cola látod émmá anno is mondtam, hogy kezdődjenek korábban a futamok, mert másnap 4kor nem kellemes ébredni amikor előte futam volt és akkor a félnégyről nem is beszélek hihi
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  8. #158
    Pataki Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Város
    Győrújbarát
    Életkor
    34
    Üzenetek
    14
    Életem legjobb futama!

    .... Volt első pár körig. Körökig magam mögött tartottam a 7. helyen a háromnegyed mezőnyt mert itt nem lehet előzni. Aztán kiforogtam a nagyon hosszú elnyújtott balosban. Onnantól teljesen szétestem, minden kanyarban meg akart forogni a Cortina, teljesen szétesett a gumi. Bementem a boxban, ott is megforgott bele a falba, na ott feladtam. Begurultam a boxomba és esc. Esküszöm lassan pechesebb vagyok mint szegény Hegyi kolléga. Gratula annak aki megnyerte!
    Utoljára módosította: Báthory; 2013. 11. 28. 23:01.

  9. #159
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Igazából nem volt váratlan a dolog. Miután egész jó helyen álltam az "eredeti" versenyen, nyilván való volt számomra, hogy a második esély nem az enyém lesz. Gyalázat volt ez a futam. Minden körben szarvashibák, nem is voltam ott egyáltalán fejben, veszélyes szituk generálása, esés, kelés, forgás stb. Ennyi, nincs kedvem az egészhez, elfáradtam.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 11. 28. 23:10.


  10. #160
    Szilágyi Péter Versenyző faster logója
    Csatlakozott
    2006. 08. 29.
    Üzenetek
    464
    Gedő Miklóstól elnézést az incidens miatt

  11. #161
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Hááát ezbazdmeg... már csak röhögni tudok!
    Végre egy pálya + autó kombó amit tök élveztem az első körtől kezdve!
    Jobban tetszett végig a gyakorlás alatt mint a Race és ez nálam nagy szó!

    Mocsok hosszú napom volt és iszonyat fáradtan ültem be, ezért nem is volt semmi elvárás! Egy jót autózni! Ennyi! Sokat kértem.

    Q: Akárcsak múltkor simán futottam egy 4. időt! Tökéletes! Hajrá!

    R: Jó rajt, nyugisan elmegyek 4.-nek, Kristófot levágta gondolom a net, megörököltem a 3. helyet és ott autókáztam azt hiszem a 23. kör környékéig tök egyedül... amikor úgy döntöttem boxolok!
    Gurulok... ismétlem gurulok ki a boxba... hááát bazdmeg megkoccolok egy ilyen kis pöcköt ami múltkor kirakott... beforgat a palánkba! No para, hamar fordul, max Cola elmegy közbe sebaj, irány tankolni... bedöcögök... kinyomom hogy gumit nem kérek, felpörgetem a litert és enter... ééééés 2 azaz KETTŐ percig fúrtak, faragtak, kalapáltak a srácok meeeert gondolom ki kellett volna kapcsolni hogy köszi, nem kell szalonállapotra rakni a verdát futam kellős közepén. VICC!
    Hogyan lehet ilyen faszul megcsinálni valamit!? Ki kell kapcsolgatni hogy mit nem kérek! Nem bekapcsolni amit kérek... VICC!!!
    Ok, tudom, én vagyok a béna, életemben másodszor jártam boxban GTL futamon, nyilván a rutintalanságom... de hogy engem valaki odafent nagyon nem szeret mostanában... az tuti!

    Köszönöm, azt hiszem szünetet tartok!


  12. #162
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    100%on jobban megy a segge sztem is. Srácok ez nem 26 körös volt elvileg? Mikor lett ez 32? Basszus már 2x elaludtam sztem a célegyenesben és ezért nekimentem 2x a gumifalnak az egyenes bal oldalán /csont egyenesben!! / a 28. körben sikerült haza vágnom a motort is a 2. elalvásnál.. Amúgy 1x felborultam 2x kiforogtam 3x voltam boxban , mert nem lett elég a nafta meg S&G miatt,mert leértem a fűre a célegyenes előtti kanyarban.. Erre egyáltalán adni vmit.. sztem bugos volt ott a pálya. Ahhoz képest, hogy a 14. helyre kvaliztam magam jól sikerült. Gondoltam kijövök a boxba az 5. körben ,mert semmit nem láttam a pályából Nagy úr füstjeleitől. Nem találtam mit merre megint.. a nyíl ugrált össze vissza /keresztre van állítva/ A boxban baszakodtam én is teli tosztam naftával így sem lett elég 1 kiállással., meg 26 körre emlékeztem. Asszem elkiabáltam ezt a legjobb gtl helyezést.. ugye nem lett több a kör szám és én néztem el?

    Amúgy ez rohadt hosszú így este 9-kor ez a 32 kör. A Race-ben mentünk ennyit..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 28. 23:51.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #163
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Amúgy 1x felborultam 2x kiforogtam 3x voltam boxban , mert nem lett elég a nafta meg S&G miatt,
    ez 1 élmény lehetett volna ha van utasod is
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  14. #164
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Hááát ezbazdmeg... már csak röhögni tudok!
    Végre egy pálya + autó kombó amit tök élveztem az első körtől kezdve!
    Jobban tetszett végig a gyakorlás alatt mint a Race és ez nálam nagy szó!

    Mocsok hosszú napom volt és iszonyat fáradtan ültem be, ezért nem is volt semmi elvárás! Egy jót autózni! Ennyi! Sokat kértem.

    Q: Akárcsak múltkor simán futottam egy 4. időt! Tökéletes! Hajrá!

    R: Jó rajt, nyugisan elmegyek 4.-nek, Kristófot levágta gondolom a net, megörököltem a 3. helyet és ott autókáztam azt hiszem a 23. kör környékéig tök egyedül... amikor úgy döntöttem boxolok!
    Gurulok... ismétlem gurulok ki a boxba... hááát bazdmeg megkoccolok egy ilyen kis pöcköt ami múltkor kirakott... beforgat a palánkba! No para, hamar fordul, max Cola elmegy közbe sebaj, irány tankolni... bedöcögök... kinyomom hogy gumit nem kérek, felpörgetem a litert és enter... ééééés 2 azaz KETTŐ percig fúrtak, faragtak, kalapáltak a srácok meeeert gondolom ki kellett volna kapcsolni hogy köszi, nem kell szalonállapotra rakni a verdát futam kellős közepén. VICC!
    Hogyan lehet ilyen faszul megcsinálni valamit!? Ki kell kapcsolgatni hogy mit nem kérek! Nem bekapcsolni amit kérek... VICC!!!
    Ok, tudom, én vagyok a béna, életemben másodszor jártam boxban GTL futamon, nyilván a rutintalanságom... de hogy engem valaki odafent nagyon nem szeret mostanában... az tuti!

    Köszönöm, azt hiszem szünetet tartok!
    ahh én is így kezdtem rá se ráncs,még néha velem is előfordulnak ilyenek pl ma majdnem teli engedtem én is a tankot a nagy rohanásban a körszámot néztem nem a litert
    hát igen ezeket csak begyakorolni lehet kis időt rákell szánni
    figyeltem hogy elég stabilan mentél ó voltak kis hibák biztos de csak soká vannak ezek a futamok na látod elfáradsz a box-ra
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  15. #165
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    legelsőnek Bazsi sry ahh elakartalak engedni mondom legyorsulsz,azt nem ótán meg benéztem a féktávot
    most kihagyom a beszámolót nem sok minden történt ami meg volt azt már leírtam
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #166
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Sajnálom Kristóf! A második körben azt hittem, hogy miattam estél vissza és kerestelek a listában, hogy hol lehetsz..
    Grat Szabi még egyszer, durva milyen köröket mentél folyamatosan.

  17. #167
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    White, sorry a horzsolásért az ajtódon, után a sikánban végig szándékoztam neked helyet hagyni, meg is lepődtem, hogy nem jöttél...

    Keca, Te meg legalább férfihoz mélót csatában hullottál volna el...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 29. 00:43.

  18. #168
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Jó verseny volt, köszönöm Matyi,jó köröket mentünk végig.

    A boxban voltak problémáim,de láttam Matyinak is akadtak...

    Ezt a boxos dolgot gyakorolnom kell,mert valamiért ez nagyon nem akar összejönni nekem.

    Sajnálom Péter,pedig figyeltem, lelkes kis csapatunk összehozta volna a dupla dobogót ismét. Balszerencse.

    Köszi és grat mindenkinek.

  19. #169
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Életkor
    49
    Üzenetek
    667
    Részemről dettó, mint Petryx..... A top 10-et ezzel dobtam el. Van még mit tanulni, no!

  20. #170
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Keca, Te meg legalább férfihoz mélót csatában hullottál volna el...
    A legjobban a tudat fáj, hogy azt hiszed te győztél le, pedig csak én basztam el... És még tetőre is raktalak, hogy érezd a törődést.
    Egyébként nem pont ezen múlt, de nagyban hozzájárult az egészhez az, hogy Kerekes Attila nem ismeri a kék zászlót. Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy másfél körön keresztül feltartasz iszonyú sok időt veszítve ezzel, magamra rántva Berecz Albertet és még ráadásul nekiállunk 3-an egymás mellett menni az utolsó sikánban.
    Utoljára módosította: KeCA; 2013. 11. 29. 00:36.

  21. #171
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    A boxban voltak problémáim,de láttam Matyinak is akadtak...
    Há a helyemen álltál!

  22. #172
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg KeCA írta Hozzászólás megtekintése
    A legjobban a tudat fáj, hogy azt hiszed te győztél le, pedig csak én basztam el... És még tetőre is raktalak, hogy érezd a törődést.
    Hát igen... itt azon gondolkoztam el, hogy vajon csak azért csináltad, mert a fülembe akartál súgni valamit?


    Keca csókja2.jpgKeca csókja1.jpg


    Ha igen, akkor sorry, nem hallottam... most mond!

  23. #173
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    bedöcögök... kinyomom hogy gumit nem kérek, felpörgetem a litert és enter... ééééés 2 azaz KETTŐ percig fúrtak, faragtak, kalapáltak a srácok meeeert gondolom ki kellett volna kapcsolni hogy köszi, nem kell szalonállapotra rakni a verdát futam kellős közepén. VICC! Hogyan lehet ilyen faszul megcsinálni valamit!? Ki kell kapcsolgatni hogy mit nem kérek! Nem bekapcsolni amit kérek... VICC!!!
    Ok, tudom, én vagyok a béna, életemben másodszor jártam boxban GTL futamon, nyilván a rutintalanságom... de hogy engem valaki odafent nagyon nem szeret mostanában... az tuti!
    Amennyiben sérül az autód, akkor automatikusan a javítás lesz az alapértelmezett érték, amit felkínál a program. Ezt csak egyszer kell megtapasztalni, onnantól már tudod!

    Egyébként a GT Legends volt az első szimulátora a Simbin-nek erre az engine-re, itt még nagyon kezdetleges a Box... mondjuk szerintem ez passzol a kor hangulatához is, tehát autentikusan szar!
    Mondjuk én a Race07-tel is szoptam már, kaptam egy S&G-t és fogalmam sem volt, hogy tudom letölteni, akárhogy nyomkodtam a gombokat!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 29. 01:01.

  24. #174
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    jahh és az még baszta is a csőröm a Szabiék után mentem fél másodpercen belül 5-6 körön át.. ,de már homályosan láttam.. vagy be kell gyakorolni ezt a rohadt boxot vagy hagyni a csába,mert ez így botrány. De a legnagyobb probléma az a rohadt nyíl úgy ugrált le föl,mintha valami szerencsejáték lenne, hogy mákom lesz , ha jó helyen áll meg. Átrakom gombra az x-ről. Még 1 versenyt kap Aztán felgyújtom minden versenyen az autót. Azt legalább élvezem majd.. Na meg az sem volt előny,hogy elaludtam verseny közben.. Nade az az én hibám. Hozzá kell tennem ez a sok szopás, már mosolyogtat és csak azért sem hagyom annyiban. Idáig nem érdekelt, hogy van 4-5 mp az elejétől,de most jött el a pillanat, hogy érdekeljen. / van aki szeret szopni kérem szépen nem szégyen ez! /

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk én a Race07-tel is szoptam már, kaptam egy S&G-t és fogalmam sem volt, hogy tudom letölteni, akárhogy nyomkodtam a gombokat!


    Pont ez az ott nem szabad nyomni semmit. Én Sonomán 5x voltam boxban mire rájöttem. Azóta tudom..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 29. 01:32.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #175
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Há a helyemen álltál!
    Oh! Közös boxunk volt????

    Ha jól láttam tolattál is, már amikor bejöttél gyanús volt,hogy nagyon közeledsz felém.

    Bocs,pedig én jó helyen álltam.

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 3 4 5 6 7 8 9 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •