Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (123 összesen)
  1. #51
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Minden BMW tök egyforma, egyedül csak a váltóban tér el a SEQ6-os, egyel több gang van, ennyi..
    Minden E90-es egyforma, így helyes. E46-os BMW finomabb szerkezetnek tűnik, megbocsájtóbb, bár lassabb. Nekem.

    A különbözően viselkedő azonos típusok magyarázata pedig kettős, egyrészt a kismértékben különböző gumik miatt van eltérés, másrészt pedig lelki oka van, főleg az eltérő hang miatt érzed másnak. Persze ez nem elhanyagolható kérdés, fontos hogy komfortosan érezd magad egy autóban.

    Sörinek pedig egy alfát javaslok kipróbálásra, ha nem szeretné hogy a BMW-k otthagyják egyenesben
    Szintén jól megy egyenesben az S60 és az Audi, de azokkal nehezebb megbarátkozni szerintem (bár az S60 hasonlít a legjobban a 407-re) Meg ott van még a Lacetti, szigorúan csak macsóknak
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 01. 10. 13:04.

  2. #52
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A különbözően viselkedő azonos típusok magyarázata pedig kettős, egyrészt a kismértékben különböző gumik miatt van eltérés...
    Emlékeim szerint a gumik is azonosak, ahogy a SEQ6-os váltó is teljesen egyforma minden autóban.

  3. #53
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Minden E90-es egyforma, így helyes. E46-os BMW finomabb szerkezetnek tűnik, megbocsájtóbb, bár lassabb. Nekem.

    A különbözően viselkedő azonos típusok magyarázata pedig kettős, egyrészt a kismértékben különböző gumik miatt van eltérés, másrészt pedig lelki oka van, főleg az eltérő hang miatt érzed másnak. Persze ez nem elhanyagolható kérdés, fontos hogy komfortosan érezd magad egy autóban...

    Az E46 tök más persze, ezt a részét azért nem is firtattam, mert az nyilvánvaló.

    Ami a lelki okokat illeti nem hiszem, hogy a hanghatás rovására írható, hogy pl a '06-os 407 puhán, lágyan ringatózik, mint egy tengerjáró; az stcc2-s meg pattog, sokkal keményebb, hogy már látvány is kirázza a vesekövem. Hogy az S60-at ne is említsük.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  4. #54
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    nem érzelmi okokra gondoltam én, hanem racionális döntésre. Nem nyúlsz e félre egy autóváltásnál. Ill mi a célod. Versenyezni egyet, "mindegyholvégzek" címszóval és rászánni egy szezont az autótanulásra vagy "előlakarszvégezni" címszóval és nem kockáztatni nagyot a váltással.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #55
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Az E46 tök más persze, ezt a részét azért nem is firtattam, mert az nyilvánvaló.

    Ami a lelki okokat illeti nem hiszem, hogy a hanghatás rovására írható, hogy pl a '06-os 407 puhán, lágyan ringatózik, mint egy tengerjáró; az stcc2-s meg pattog, sokkal keményebb, hogy már látvány is kirázza a vesekövem. Hogy az S60-at ne is említsük.
    Saját tapasztalat, mikor hasonló döntést kellett hozni:
    Kipróbáltam az STCC2, és a '07-es Hondát, Spa és MidOhio pályákon, két-két setuppal (a még jó legpuhább és még jó legkeményebb), 80-80 és 100-100 kört beletéve.
    Az eredmény néhány század különbség a leggyorsabb körben, és még annyi sem hosszabb távon.
    Miközben folyamatosan az volt az érzésem, hogy a '07-es erősebb, az STCC-nek pedig jobb, finomabb a futóműve. Ez semmi más számlájára nem írható, mint hogy megcsaltak az érzéseim
    Főleg mivel betűre azonos a két autó motorja és fizikája.

  6. #56
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Saját tapasztalat, mikor hasonló döntést kellett hozni:
    Kipróbáltam az STCC2, és a '07-es Hondát, Spa és MidOhio pályákon, két-két setuppal (a még jó legpuhább és még jó legkeményebb), 80-80 és 100-100 kört beletéve.
    Az eredmény néhány század különbség a leggyorsabb körben, és még annyi sem hosszabb távon.
    Miközben folyamatosan az volt az érzésem, hogy a '07-es erősebb, az STCC-nek pedig jobb, finomabb a futóműve. Ez semmi más számlájára nem írható, mint hogy megcsaltak az érzéseim
    Főleg mivel betűre azonos a két autó motorja és fizikája.

    Ok, el tudom képzelni, hogy (több kevesebb küzdelemmel - bár ugye az sem mindegy, hogy több vagy kevesebb -) kihozható ugyanaz az az idő az autó párokból (wtcc vs stcc).
    Én csak annyit mondtam, hogy szerintem a látvány és hang ilyen formán nem függ össze... Nem attól látod billegni, mert duruzsol és nem azért pattog mert állatmód üvölt.
    Aztán lehet, hogy egy pszichológus erről mást mondana

    Kieg:
    A másik: attól, hogy erősebbnek érződik még nem biztos, hogy jobban vezethető és viszont. A lassabb, de stabilabb autó is lehet összességében ugyanolyan gyors - hiszen könnyebb vezetni -, mint egy bivalyerős de vezethetetlen (ez így nyilván túlzás, de, gondolom érted / értitek)

    Na mindegy, nem akarom tovább ragozni.
    Utoljára módosította: dingo; 2014. 01. 11. 11:42.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #57
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    nem érzelmi okokra gondoltam én, hanem racionális döntésre. Nem nyúlsz e félre egy autóváltásnál. Ill mi a célod. Versenyezni egyet, "mindegyholvégzek" címszóval és rászánni egy szezont az autótanulásra vagy "előlakarszvégezni" címszóval és nem kockáztatni nagyot a váltással.

    Jah, hogy... igen, ez érthető.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  8. #58
    A topik elején található grafikonok honnan / hogyan nyerhetők?
    (Vagy ha egyszerűbb, akkor nincs egészen véletlenül kéznél a 407-é? )
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  9. #59
    Peugeot407_WTCC2006

    407 diagrams.jpg

    Parancsolj

    (azért nincs STCC-s mert ugyan ez.)

  10. #60
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Peugeot407_WTCC2006


    Parancsolj

    Hálás köszönet!
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  11. #61
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Csak kiváncsiságból kérdezném, hogy a 2007-es Seat az ugye benzines?? Mert a prekvalifikációs listán mindig TDI-nek van irva. Én viszont csak egy TDI-t találtam a mezőnyben és az a 2008-as.

    Ha pedig benzines, akkor a prekvali listában van rosszul irva?

    Megnéztem a 2007-es autó paramétereit és nekem az alapján is benzines.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  12. #62
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Csak kiváncsiságból kérdezném, hogy a 2007-es Seat az ugye benzines?? Mert a prekvalifikációs listán mindig TDI-nek van irva. Én viszont csak egy TDI-t találtam a mezőnyben és az a 2008-as.

    Ha pedig benzines, akkor a prekvali listában van rosszul irva?

    Megnéztem a 2007-es autó paramétereit és nekem az alapján is benzines.
    A 2007-es benzines, azt írja sima Seat Leon-ként. A 2008-as kategóriában van a TDi, illetve egy benzines is (Seat Leon 2008).

    22 Hegyi Zsolt SEAT Leon 2.0 TDI 2:13.548
    33 Hegyi Zsolt SEAT Leon 2:18.722
    Utoljára módosította: sfakos; 2014. 01. 28. 13:17.


  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Csak kiváncsiságból kérdezném, hogy a 2007-es Seat az ugye benzines?? Mert a prekvalifikációs listán mindig TDI-nek van irva. Én viszont csak egy TDI-t találtam a mezőnyben és az a 2008-as.

    Ha pedig benzines, akkor a prekvali listában van rosszul irva?

    Megnéztem a 2007-es autó paramétereit és nekem az alapján is benzines.
    A SEAT Leon TDI 2007 egy add-on autó volt, azt jelenleg nem tudod választani a szerveren, ellenben a sima 2007-es benzinest igen.

  14. #64
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A SEAT Leon TDI 2007 egy add-on autó volt, azt jelenleg nem tudod választani a szerveren, ellenben a sima 2007-es benzinest igen.
    Értem. Akkor ezért csodálkoztam. Mert lent a sárga mezőben a 2007-es Leon TDI-ként van aposztrofálva. De igy világos.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  15. #65
    Nagy László46 Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 07. 30.
    Város
    Paks
    Üzenetek
    202
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése

    Ez azt jelenti, hogy leonnál úgy kell áttételt állítani, hogy 7400 alá ne essen a fordulat?
    Nagy László #46

    ASUS Maximus VII Ranger; Core i7 4790K; HyperX 4*4GB; ATI Radeon R9 290X 4GB;
    Cockpit; G27 kormány + PTR Loadcell pedál + Leo Bodnar kábel

  16. #66
    Ideális esetben így lenne.
    Csak hol van olyan?!

    Nem nagyon tudsz ilyen sűrűn váltani, ráadásul egy határ után a sok váltás több időt visz el. Illetve ha az egyest és a hatost beállítod megfelelőre, közötte túl nagy "lukak" lennének. Pályánként el-el kell tolni bizonyos fokozatokat, hogy megfelelően jöjjön ki kigyorsításra. Inkább arra érdemes figyelni, hogy emelkedőn ne menj a maximális teljesítményhez tartozó fordulatszám fölé, máshol pedig kényelmes legyen.
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2014. 01. 28. 17:13.

  17. #67
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Kérdésem az lenne egy szakértő emberkéhez hogy az összes benzines Seat Leon egyforma teljesítményileg, Illetve mindegyiken ugyanaz a fizika van alátéve? Köszi a választ előre is!







  18. #68
    A gyáriak egyformák, a 2009, és a 2011 mod tér el kevéssel, a többi pedig Tdi.

  19. #69
    Vida Zoltán Versenyző Zoliee logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Város
    Pomáz
    Üzenetek
    1.435
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A gyáriak egyformák, a 2009, és a 2011 mod tér el kevéssel, a többi pedig Tdi.
    Mármint az STCC 1-re és 2-re gondolsz. Vagy ez egy külön mód?







  20. #70
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    A gyáriak egyformák, a 2009, és a 2011 mod tér el kevéssel, a többi pedig Tdi.
    (Feltéve, hogy nem titok)
    Ezek az infók honnan jönnek? :-O
    Csak szimpla kíváncsiság.

  21. #71
    Semmi különleges dologról nincs szó, egyszerűen ha belenézel a mappájába például az STCC2-es Seatnak, azt látod, hogy nem látod, azaz nincs motor vagy futómű leíró fájl. Ebből egyenesen következik, hogy a 2007-esét használja.

    Másrészt ha mész 100-100 kört velük, érezni fogod hogy nincs különbség legfeljebb apróságokban, mint hang vagy gumi.
    Utoljára módosította: Bandybaa; 2014. 01. 31. 23:32.

  22. #72
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi különleges dologról nincs szó, egyszerűen ha belenézel a mappájába például az STCC2-es Seatnak, azt látod, hogy nem látod, azaz nincs motor vagy futómű leíró fájl. Ebből egyenesen következik, hogy a 2007-esét használja.
    Másrészt ha mész 100-100 kört velük, érezni fogod hogy nincs különbség legfeljebb apróságokban, mint hang vagy gumi.
    Hm.
    Ezt nem hiszem, ennyire nem lehet egyszerű a megoldás.

    (OKOK,befejeztem.)

  23. #73
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Bandybaa írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi különleges dologról nincs szó, egyszerűen ha belenézel a mappájába például az STCC2-es Seatnak, azt látod, hogy nem látod, azaz nincs motor vagy futómű leíró fájl. Ebből egyenesen következik, hogy a 2007-esét használja.

    Másrészt ha mész 100-100 kört velük, érezni fogod hogy nincs különbség legfeljebb apróságokban, mint hang vagy gumi.
    A gumit se, pont a napokban hasonlítottam össze a stcc2 (michelin) és a többi évjárat (yokohama) gumifile-jait és betűre megegyezik!


  24. #74
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    A gumit se, pont a napokban hasonlítottam össze a stcc2 (michelin) és a többi évjárat (yokohama) gumifile-jait és betűre megegyezik!
    Akkor mi értelme van a különböző évjáratoknak a skinen kívűl? Itt visszautalnék arra, hogy az Alfák sem egyformán viselkednek ugyanazzal a settel. Nem hiszem el, hogy user szinten mindenbe beleláttok. És a user szinten azt értem, aki nem a játék készítője, hanem mindenki más.

  25. #75
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor mi értelme van a különböző évjáratoknak a skinen kívűl?
    Semmi, marketing, feeling...

Oldal: 3 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •