Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó
Találatok: 26 - 50 (113 összesen)

Téma: HTCM7 - FWD Cup Értékelés

  1. #26
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ladies cup?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #27
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Én személy szerint, ha már tudni fogok bal lábbal is fékezni és nem kell a lábamat pakolgatni gáz -fék között oda-vissza
    Te, ez most komoly vagy csak szívatsz itt minket?

  3. #28
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Te, ez most komoly vagy csak szívatsz itt minket?
    Most vagy ėn nem tudom, hogy melyik a lábam a bal és melyik a jobb, de talán eddig is a ballal nyomtam a féket.
    Utoljára módosította: White; 2013. 11. 02. 19:23.

  4. #29
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Te, ez most komoly vagy csak szívatsz itt minket?
    ez komoly sajnos. Mankózom egy ideje és nem tudom benyomni a féket ,mert még nincs annyi erő a bal lábamban ,de ami késik nem múlik
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #30
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ez komoly sajnos. Mankózom egy ideje és nem tudom benyomni a féket ,mert még nincs annyi erő a bal lábamban ,de ami késik nem múlik
    Jah... az más... akkor jobbulást...

  6. #31
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Jah... az más... akkor jobbulást...
    Jahh nem azért ,mert benga vagyok Köszi!
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #32
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Na jó ezmiez?
    Milyen BMW elnyomás???
    Itt van 57 ember, aki FWD-vel indul. Szemben azzal a 32-vel akik BMW-vel! Elnyomás...
    Miért nem ültök át a BMW-be???
    Kezd uncsi lenni már ez a téma! Sokkal nehezebb vezetni mint BÁRMELYIK FWD-t! Rajtnál van előnye és onnantól minden egyes féktáv, minden egyes kigyorsítás pláne kopott gumikon egy túlélő-show! A tömegben való lökdösődésről nem is beszélve!
    Sokkal de sokkal nagyobb kihívás mint BÁRMELYIK FWD!

    Miért ül bárki a Hondába ha úgy érzi hogy esélytelen vele? Ülj hát a "legjobb autóba" és küzdj vele a győzelemért az élmezőnyben!
    A lehetőség adott mindenkinek!
    Why not?!?

    Toga, Huszi és Cola is megmutatta hogy meglehet verni FWD-vel a BMW-ket. Vannak pályák ahol JÓ KEZEKBEN üt a BMW, de ahhoz azt körbe is kell zavarni!

    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Ladies cup?


    Söri neked meg maximum respect! Azt nem is értem hogyan csinálod!
    Lásd mindenben a jót: lehet tanulni a Heel&Toe technikát!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 11. 02. 19:05.


  8. #33
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Miért nem ültök át a BMW-be???
    Kezd uncsi lenni már ez a téma! Sokkal nehezebb vezetni mint BÁRMELYIK FWD-t! Rajtnál van előnye és onnantól minden egyes féktáv, minden egyes kigyorsítás pláne kopott gumikon egy túlélő-show!
    Egy fenét! Bármi amit csinálsz FWD-vel csak az első tengelyre terhelődik, egyáltalán nem könnyebb vele! Egy tengelyed van amivel irányítod az autót! Borzalmas.
    Bömössel kicsit nem állsz jó szögbe, adol nagy gázt oszt má jó irányba is vagy. FWD-vel ha elbaxtad a szöget akkor ott már csinálhatsz bármit... Ha fékező az a baj, ha gázt adsz az a baj.
    Szerintem sokkal precízebb pedálozás kell FWD-hez!
    Mindegyiknek (FWD vs RWD) megvan az előnye és a hátulütője, így mindegyiknek megvan a vezetéstechnikai nehézsége.

    Bömössel se könnyű, most itt próbáltam a Ringen de valahogy nem volt kerek a dolog... Meglátjuk megdöntöm-e a Volvoval.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  9. #34
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ez komoly sajnos. Mankózom egy ideje és nem tudom benyomni a féket ,mert még nincs annyi erő a bal lábamban ,de ami késik nem múlik
    Így már máshogy fest a dolog. Sorry! Én is mielőbbi gyógyulást kívánok!

  10. #35
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Na jó ezmiez?
    Milyen BMW elnyomás???
    Itt van 57 ember, aki FWD-vel indul. Szemben azzal a 32-vel akik BMW-vel! Elnyomás...
    Miért nem ültök át a BMW-be???
    Kezd uncsi lenni már ez a téma! Sokkal nehezebb vezetni mint BÁRMELYIK FWD-t! Rajtnál van előnye és onnantól minden egyes féktáv, minden egyes kigyorsítás pláne kopott gumikon egy túlélő-show! A tömegben való lökdösődésről nem is beszélve!
    Sokkal de sokkal nagyobb kihívás mint BÁRMELYIK FWD!

    Miért ül bárki a Hondába ha úgy érzi hogy esélytelen vele? Ülj hát a "legjobb autóba" és küzdj vele a győzelemért az élmezőnyben!
    A lehetőség adott mindenkinek!
    Why not?!?
    #24


  11. #36
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    A rajtolás egy külön művészet, és hát kuplung pedál bizony kell hozzá, bár lehet be lehet valahogy trükközni jól gombról is, arra is van néhány opció. Szerintem a többség nem fordít elég időt a rajt gyakorlásra és a reakciódők sem túl jók a zöld lámpára. "B" szerveren múlt héten 3-4 FWD mellett tudtam elmenni bömbivel rajtnál, de "A" szerveren volt hogy csak 1 mellett sikerült kínkeservesen, szóval szerintem lenne itt még mit csiszolni a rajt technikákon!

    Ami a motor erőt illeti, amik kint vannak adatok a menüben azok sajnos fals infók, én régebben nézegettem a motorleíró fájlokat és nekem úgy rémilk, hogy a pl.: Honda motorja vmivel jobb a Bömbinél (a váltók pedig azonosak), persze ezt 100%-ra most nem merném emlékzetből kijelenteni.


    Peti, te meg ne csináld a feszkót...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 02. 20:11.

  12. #37
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    Már megint írtam vagy fél oldalt. Múltkor lefagyott, most meg telefonáltak és nemes egyszerűséggel kikapcsoltam a gépet! ..én ettől agyérgörcsöt fogok kapni!

    A lényeg: Peti nem értek veled egyet!

    Most pedig megyek BF-ezni, és miután kellő mennyiségű vért kiontottam, leírom hogy miért nem!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  13. #38
    Lehoczky Dávid Versenyző Dawe2 logója
    Csatlakozott
    2009. 11. 22.
    Város
    Pécel
    Életkor
    33
    Üzenetek
    191
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Már megint írtam vagy fél oldalt. Múltkor lefagyott, most meg telefonáltak és nemes egyszerűséggel kikapcsoltam a gépet! ..én ettől agyérgörcsöt fogok kapni!

    A lényeg: Peti nem értek veled egyet!

    Most pedig megyek BF-ezni, és miután kellő mennyiségű vért kiontottam, leírom hogy miért nem!


    Fedőneve: Halál

  14. #39
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Peti, te meg ne csináld a feszkót...
    Isten ments! Hidd el én lennék az egyik legboldogabb ha tele lenne az élmezőny FWD-vel! Sajna az élmenők csak BMW-znek, ez tény!
    Mert ügyesek és kitudják használni a benne rejlő lehetőségeket!
    De ha Cola, Sinka, Toga átváltana FWD-re, akkor sem hiszem hogy körbeverném őket a BMW-vel.
    Helyesbítek: biztos hogy nem! (Emlékszünk Huszira Melborune-ben?! Tavaly Sharky és Prost?)
    Ez az én véleményem!
    A TDI Seatot miért nem választják az FWD-sek? Láttuk (nem egyszer) hogy verhető vele a BMW!
    Akkor miért mindenki Hondával megy ha úgy érzi gyenge?

    Nibinek van némi igaza hogy mindegyiknek van előnye és hátránya. Én akkor is azt mondom hogy könnyebb az FWD-t pályán tartani mint a BMW-t.
    Egy szezon után Hondából ültem át a BMW-be, így van rálátásom mindkettőre. Pont azért akartam megpróbálni, mert úgy éreztem sokkal jobb autó. Lehet! De sokkal nehezebb is kiautózni és sokkal könnyebb vele hibázni.
    Nekem csak az nem tetszik hogy sokan sokszor úgy akarják beállítani hogy a BMW simán körbever minden FWD-t.

    Szabi! Remélem jövőre a Nyári kupa pl. Cruze cup lesz!
    (amúgy valami GT téma Race-el nekem is tetszene, mehetne akár párhuzamosan is a WTCC-vel. Támogatnám, de ez egy másik topik témája)

    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    A lényeg: Peti nem értek veled egyet!
    Most pedig megyek BF-ezni, és miután kellő mennyiségű vért kiontottam, leírom hogy miért nem!
    Rendben, várom!


  15. #40
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Így már máshogy fest a dolog. Sorry! Én is mielőbbi gyógyulást kívánok!
    Köszi,de nem azért írtam oda, mert mittudoménmiért. csak írtam miért nem ülök bömbibe Amúgy előnye is van, mert egy féktávot meg lehet tanulni az apexig ,majd kigyorsítani

    Idézet Eredetileg Petryx; írta
    Söri neked meg maximum respect! Azt nem is értem hogyan csinálod!
    Lásd mindenben a jót: lehet tanulni a Heel&Toe technikát!
    Köszi! Az a baj ez hátsó keréknél működik. Elsőnél nem sokat ér,mert ott gyorsítani kéne a gázzal. Hmm.. lehet ezért kéne bmw-be ülni?

    Jut eszembe Peti én ismerek olyat aki kerekes székben van és deréktól lefelé sajnos béna,de kb 2-3 mp a difi köztünk. Egy kézzel kormányoz másikkal meg fék-gáz. Az a nem mindegy.. Most is megy egy nagyobb Ligában, ha jól tudom.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 02. 22:24.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #41
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Életkor
    48
    Üzenetek
    1.255
    ...na, mindenki halott!

    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Kezd uncsi lenni már ez a téma! Sokkal nehezebb vezetni mint BÁRMELYIK FWD-t!
    Szóval:
    Tegyük fel (fikció) akkora pro vagyok, hogy Sinka Danit tolatva lenyomom, de meguntam a BMW v. TDI-t, vagy csak simán nem szeretem (tudom itt minden autó svéd, de akkor is), mit ajánlanál, melyik márka tudná hozni, esetleg überelni a BMW teljesítményét? ...és most ne keverjük ide a pilóták közötti különbségeket, tegyük fel hogy én mindegyikkel jól tudok menni.

    Ha visszaülnél a Hondába biztos hogy ugyan azokkal küzdenél akikkel most is teszed? Tudnád hozni KeCa, RWD (nem Cola v. Prost) tempóját ? A tabella elején, futamgyőzelmeknél, dobogón miért van ennyire túlsúlyban a BMW, mert mindenki azt szereti? ...kötve hiszem!
    Vagy ha már RWD, ott a "Merci", azzal miért nem mentek? Az is hátsó kerék, azt is csak meg kell ülni! ...vagy mégsem?

    Félreértés ne essék nem zavar hogy az autók között vannak teljesítménybeli különbségek, én azzal megyek amivel szeretek, de ez a "meg is kell ám ülni" szlogen legalább annyira uncsi!
    Utoljára módosította: Cerdoblaise; 2013. 11. 02. 22:45.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  17. #42
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Vagy ha már RWD, ott a "Merci", azzal miért nem mentek? Az is hátsó kerék, azt is csak meg kell ülni! ...vagy mégsem?


    Meg van ott még az 5 sebességes BMW meg az E36 is....de én ezt témát nem kívánom folytatni mert mindenki csaj vagy halott lesz hamarosan!
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2013. 11. 02. 22:54.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #43
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Ezt a FWD vs RWD témát mindigis szerettem Óriási amikor a két tábor egymásnak feszül és mindenki azt az autót szapulja, vagyis emeli ki a negatívumait amivel éppen megy. Ezért leírom én is a gondolataimat:

    Nyilvánvaló, hogy az élmezőny, nem csak azért van elöl mert gyors autóval mennek, ők maguk is gyorsak. Egyértelmű, hogy FWD-vel is elöl lennének. Ezt szerintem nem is vitatja\vitatta soha senki.

    Viszont.

    Úgy gondolom, hogy nem ekkora különbséggel. Minden létező pályán bmw tartja a pályarekordot. Ez szerintem nem véletlen, tizedekkel jobb bármilyen elsőkerekesnél, pályától függetlenül.
    FWD-vel úgy érzem ki tudom maxolni ami az autóban benne van, vagy legalábbis nagyon közel vagyok hozzá. Ezzel szemben bmw-vel 1 körön bár hasonló tempóra vagyok képes, abban mégis jóval többet érzek még, és a többiek ezt igazolják is, hogy ott van benne. Elsőkerekessel szerintem egyikőjük sem tudna ugyanolyan időt futni, jobbat meg végképp nem mint amit bmwvel futnak. (az élmezőnyre gondolok aki kihozza a bmwkből is kb a maxot.)

    Az előnye pedig, szerintem a féktávból adódik, 1 körön. A kigyorsítás szerintem csak futamon jelent pluszt, tehát hosszabb távon, amikor a FWDnél a hajtott kerék már nem tapad úgy.

    Nálam most friss az élmény, mert wtccben 4 év FWDzés után váltottam bmwre de 2 verseny után vissza is tértem. Ha versenyképesebb lettem volna, lehet tovább tartott volna ez az idő, de más is fontos volt. Beszéltem is erről Prosttal (mármint a miénkkel ) és ő írta ezt, remélem nem haragszik meg, hogy bemásolom: "Én, mint ős BMW-s tudom a legjobban, hogy a BMW-vel 70%-ban a géppel küzdesz és csak 30% a verseny élvezete, míg FWD-vel ugyanez 20/80 a verseny javára."

    Teljesen egyetértek vele, én is így éreztem. Emiatt nem élveztem különösebben a versenyeket. Lefoglalt az, hogy az autóval harcoltam, holott a sprintversenyek nálam a szoros test-test elleni csatákról szólnak, gyors döntéshozásokról, nincs idő taktikázni mert kevés az idő. Ehhez az agresszivitáshoz pedig úgy látszik nekem FWD kell. És amúgy az élmezőny is a bmwkkel többnyire csak vonatoznak amennyire én láttam. Hasonló gyorsak, stabilak, nem hibáznak = vonatozás. Elsőkerekessel köztük is nagyobb csata lenne. 1-1 manővernél bmwvel sokkal nagyobb kockázatot vállal az ember. szerintem.

    Hosszútávon nincs gondom a RWDvel, forma1, gt autók, jól mentem velük, bajnokságot is nyertem, de az más történet mint a sprint versenyek.

    Szóval nálam a fenti szempontok is beleszámítottak a viszaváltásban. És ha bmwvel is az elejében mennék, vagy a legelején, lehet akkor is váltanék 1 év után, mert köztük szerintem sokkal kevesebb az akció. Bencével is beszéltem erről még tavaly, ős is mondta, hogy nem élvezi annyira így a versenyeket és hogy lehet emiatt mert halványabbak a csaták.

    Nah de az eredeti témát összegezve, a bmw szerintem tényleg gyorsabb autó, minden pályán. Ez szerintem nem is igazán lehet vita tárgya mert tényekkel alá van támasztva, a ranglisták mindenhol ezt mutatják. olyan 2-3 tizeddel átlagosan. Pálya karakterisztikájától, hosszától függően ez lehet több vagy kevesebb. Most ezért a 2-3 tizedért lehet kiröhögtök, mert hogy az semmi, de én soknak tartom egy szoros mezőnyben. Mert ugye nem mindegy, hogy a f..z melyik végén vagy , hogy te vagy lemaradva, vagy téged üldöznek, és az már rögtön 4-6 tizedet jelent valós értékben.


    Nah, nekem ez a vélemény, bocs kicsit hosszú lett és lehet unalmas, köszi annak aki végigolvasta. (Aki belealudt, az kapja be, kiöntöm itt a lelkem hiába )
    Utoljára módosította: huszi; 2013. 11. 02. 23:31.

  19. #44
    Petrovai András Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Üzenetek
    393
    Na ez komplex, és el sem aludtam. Szuper összefoglaltad amit itt nyökögtünk

  20. #45
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg huszi írta Hozzászólás megtekintése

    Nyilvánvaló, hogy az élmezőny, nem csak azért van elöl mert gyors autóval mennek, ők maguk is gyorsak. Egyértelmű, hogy FWD-vel is elöl lennének. Ezt szerintem nem is vitatja\vitatta soha senki.

    Viszont.

    Úgy gondolom, hogy nem ekkora különbséggel. Minden létező pályán bmw tartja a pályarekordot. Ez szerintem nem véletlen, tizedekkel jobb bármilyen elsőkerekesnél, pályától függetlenül.
    FWD-vel úgy érzem ki tudom maxolni ami az autóban benne van, vagy legalábbis nagyon közel vagyok hozzá. Ezzel szemben bmw-vel 1 körön bár hasonló tempóra vagyok képes, abban mégis jóval többet érzek még, és a többiek ezt igazolják is, hogy ott van benne. Elsőkerekessel szerintem egyikőjük sem tudna ugyanolyan időt futni, jobbat meg végképp nem mint amit bmwvel futnak. (az élmezőnyre gondolok aki kihozza a bmwkből is kb a maxot.)
    Bocs, hogy kiragadok ennyit az egészből, de ezt bármiféle konkrét bizonyitékkal alá tudod támasztani csak, hogy Szabit idézzem (bocs, hogy nem a nickeddel léptem be és írtam ezt), amíg nem addig csak fikciónálsz ahogy én szoktam.....üdv a klubba Én is szoktam hasonlókat
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  21. #46
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Srácok én csak egy táblázatot csináltam érdekességből, unalomból, kíváncsiságból. Szó nem volt itt FWD-RWD kérdésről. Tehát:

    Helyezés Név MCV R1 MCV R2 Mosport R1 Mosport R2 Brno R1 Brno R2 MEL R1 MEL R2 Összesen
    1 Niebel Zoltán 0 0 100 100 100 100 85 90 575
    2 Huber Péter 90 80 70 0 90 85 80 75 570
    3 Szalafai Fedor 80 85 44 66 75 75 62 66 553
    4 Rácz Dániel 47 32 66 62 80 90 90 85 552
    5 Sörös Gábor 66 62 75 70 58 58 66 62 517
    6 Kiss Gergő 100 0 90 90 85 80 0 0 445
    7 Király Krisztián 0 75 85 85 16 16 50 58 385
    8 Tímár Sándor 75 100 0 0 50 50 44 41 360
    9 Nagy Zsolt 44 30 58 58 47 47 38 38 360
    10 Vent Ákos 0 0 0 75 62 62 54 70 323
    11 Varga Ákos 50 0 32 47 32 32 58 54 305
    12 Varga Balázs 70 66 47 44 0 0 24 28 279
    13 Ledzényi László 54 0 62 0 35 35 41 44 271
    14 Pechnig Rezső 41 58 28 0 41 41 16 24 249
    15 Pálinkás László 35 28 10 26 38 38 32 35 242
    16 Farkas Tamás 28 44 0 28 18 18 47 50 233
    17 Tóth Szabolcs 0 0 0 80 0 0 70 80 230
    18 Bartha Zsolt 13 0 30 13 44 44 35 47 226
    19 Fazekas Árpád 0 0 0 0 66 66 75 0 207
    20 Suput Zsolt 18 15 26 30 30 30 26 26 201
    21 Sass Norbert 0 35 22 35 54 54 0 0 200
    22 Huszar Norbert 0 0 0 0 0 0 100 100 200
    23 Gáspár Zsolt 85 90 0 0 0 0 0 0 175
    24 Fári Ádám Dániel 24 20 50 0 20 20 13 22 169
    25 Ozsváth Zoltán 58 70 38 0 0 0 0 0 166
    26 Pataki Szabolcs 38 54 18 15 12 12 0 0 149
    27 Antal Gábor 0 0 0 0 70 70 0 0 140
    28 Rózsás Péter 0 0 35 54 24 24 0 0 137
    29 Petrovai András 32 50 54 0 0 0 0 0 136
    30 Vass Gábor 30 47 0 0 11 11 28 0 127
    31 Soós Krisztián 0 22 11 32 22 22 0 0 109
    32 Vida Zoltán 0 0 0 41 0 0 30 32 103
    33 Korcsmáros György 11 26 9 0 8 8 20 16 98
    34 Hummel Péter 10 18 0 16 13 13 12 15 97
    35 Kerekes Attila 0 0 15 24 14 14 11 10 88
    36 Zsinor János 0 0 0 0 28 28 0 30 86
    37 Fáy Antal 26 41 16 0 0 0 0 0 83
    38 Zima Péter 0 0 80 0 0 0 0 0 80
    39 Matejka Zoltán 0 12 24 38 0 0 0 0 74
    40 Kovács Sanyi 0 0 0 50 0 0 0 20 70
    41 Lehoczky Dávid 20 38 0 0 0 0 0 11 69
    42 Attila Illés 16 13 14 22 0 0 0 0 65
    43 Gősi Gergő 0 0 8 18 6 6 18 9 65
    44 Szummer Tibor 62 0 0 0 0 0 0 0 62
    45 Hegyi Zsolt 0 16 13 0 7 7 14 0 57
    46 Borsányi Péter 0 0 0 0 10 10 22 12 54
    47 Endrődi Zoltán 0 0 0 0 26 26 0 0 52
    48 Kovács Zsolt 0 0 0 0 15 15 0 18 48
    49 Prill Béla 0 0 0 0 9 9 15 14 47
    50 Knapig Szilárd 0 0 41 0 0 0 0 0 41
    51 Deák Krisztián 12 24 0 0 0 0 0 0 36
    52 Barta Tibor 15 0 0 20 0 0 0 0 35
    53 Liszkai János 14 14 0 0 0 0 0 0 28
    54 Juhász Tibor 0 0 12 14 0 0 0 0 26
    55 Mészáros Gábor 22 0 0 0 0 0 0 0 22
    56 Sashalmi Gábor 0 0 20 0 0 0 0 0 20
    57 Horváth Márk 0 0 0 0 0 0 0 13 13


  22. #47
    Huszar Norbert Versenyző huszi logója
    Csatlakozott
    2012. 10. 06.
    Város
    Nagyvárad
    Életkor
    36
    Üzenetek
    514
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Bocs, hogy kiragadok ennyit az egészből, de ezt bármiféle konkrét bizonyitékkal alá tudod támasztani csak, hogy Szabit idézzem (bocs, hogy nem a nickeddel léptem be és írtam ezt), amíg nem addig csak fikciónálsz ahogy én szoktam.....üdv a klubba Én is szoktam hasonlókat
    Bajban lennék mert eddig csak magamnak jegyeztem meg ezezekt, hogy amilyen pályán versenyeztem megnéztem a rekordokat de szerencsém van mert épp nemrég készült el ez a statisztikai oldal. De amúgy a race 07 world rankinjában is ugyanez a helyzet.

    http://rank.gtr-masters.hu/rankpage/race07

    Akad olyan pálya 1-2 ahol nem bmw van elöl. Ahol az élmezőny nem bmwvel ment, ez htcm6 ősze volt.

    szerk. Bocs Ákos csak közben arra is figyelek, hogy Szabinak is kell adni valami munkát, ne unatkozzon, hogy átrakja oda a hsz-eket ahova való
    Utoljára módosította: huszi; 2013. 11. 02. 23:50.

  23. #48
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    ...na, mindenki halott!

    Szóval:
    Tegyük fel (fikció) akkora pro vagyok, hogy Sinka Danit tolatva lenyomom, de meguntam a BMW v. TDI-t, vagy csak simán nem szeretem (tudom itt minden autó svéd, de akkor is), mit ajánlanál, melyik márka tudná hozni, esetleg überelni a BMW teljesítményét? ...és most ne keverjük ide a pilóták közötti különbségeket, tegyük fel hogy én mindegyikkel jól tudok menni.

    Ha visszaülnél a Hondába biztos hogy ugyan azokkal küzdenél akikkel most is teszed? Tudnád hozni KeCa, RWD (nem Cola v. Prost) tempóját ? A tabella elején, futamgyőzelmeknél, dobogón miért van ennyire túlsúlyban a BMW, mert mindenki azt szereti? ...kötve hiszem!
    Vagy ha már RWD, ott a "Merci", azzal miért nem mentek? Az is hátsó kerék, azt is csak meg kell ülni! ...vagy mégsem?

    Félreértés ne essék nem zavar hogy az autók között vannak teljesítménybeli különbségek, én azzal megyek amivel szeretek, de ez a "meg is kell ám ülni" szlogen legalább annyira uncsi!
    Ezekre a kérdésekre nagy részt nem tudok válaszolni, de mégis megpróbálom!
    Mivel picivel több mint egy éve szimulátorozok akkor ismertem meg Race-t is, nincs hú de nagy múltam és tapasztalatom.
    Próbáltam: benzines és TDI Seat, Honda, Cruze, majd BMW. Ennyi. A BMW-vel nem tudtam egy kört menni Monzán, pedig imádom, ismerem és nem egy túl bonyolult féktávokkal tarkított pálya. Szó szerint nem tudtam körbe menni forgás nélkül.
    Aztán a Hungaroringet próbáltam (ekkor már javában ment az éles bajnokság) és szintén pörgés-forgás volt. Mondom ok ez nem nekem való és hagytam is egészen idén januárig. Akkor döntöttem el hogy bepróbálom lesz ami lesz. És még mindig nem érzem elég jól benne magam, a sebességemről nem is beszélve!
    A többi vasat nem ismerem így véleményt sem tudok róluk mondani.
    Ha visszaülnék a Hondába? Nem tudom mi lenne! Tudod ezeket a dolgokat nehéz összehasonlítani, mert most írjam azt hogy HTCM6 őszi szezonban szinte mindig KeCA előtt végeztem, holott ő BMW-vel volt én Hondával? Hogy volt időmérő ahol megszorítottam Bencét a BMW-ben? Volt hogy megvertem Prostot a Hondával? Nem lenne objektív! Miért? Mert pl. Prost a Hondával is megverné a Hondás időimet és BMW-vel is laza 1 sec-el gyorsabb mint én. Tudom! KeCA vagy éppen RWD baromi sokat fejlődtek, KeCA hozzám hasonlóan tavaly nyáron kezdte. Meg kellett szoknia a BMW-t, holott a kezdetektől azzal megy és nézd meg most mit megy vele. Most már nem biztos hogy megverném a Hondával! Sőt! Vannak olyan pályák ahol fölényben van a BMW, ez biztos! De vannak olyan pályák is ahol sokkal könnyebb pályán tartani egy FWD autót mint a BMW-t. Szerintem! Én így érzem, így gondolom, ettől még ez lehet téves, ezt a jogot fenn tartom!
    De egy érdekesség a közel múltból: számomra még mindig nehéz megülni a BMW-t és ezért is látom úgy a dolgokat a témában ahogy. Brno-ban beültem a Hondába és mentem vele pár kört. 3 azaz három kört mentem a Hondával egy septibe összedobott setuppal. Kettő azaz 2 tizeddel voltam lassabb vele mint az idő amit a BMW-ből kitudtam préselni 3 nap alatt! (A pályát ismertem néhány hónapról korábban.)
    Nem azt mondom hogy nem jó autó a BMW! Sőt! Azt is elfogadom hogy az a legjobb! De kiautózni is a legnehezebb! Nyilván ha ez összeáll, nehéz (vagy tán nem is lehet) legyőzni! Cola a Cruze-al 2 tizeddel ment rosszabb időt Spa-ban mint a BMW-vel, pedig azzal űridőt ment! Toga talán meg is verte Hondával a BMW-s idejét Algarve-n, pedig azzal sem gyenge időt ment. De persze erről lehetne sokat vitatkozni... csak nem érdemes!
    Be kell ülni a BMW-be és lehet próbálkozni hogyan tudnak olyat menni a nagyok mint amilyet! (ezt teszem én is, mégis oda-vissza elkenik a számat)
    Nyári kupán pl. Rupa Zoli Alfával villantott pár szép időt és volt egy srác aki sorry nem ugrik be a neve de egy Audival tolongott az élmezőnyben állandóan és (ha jól emlékszem) Halász Gergő egy Cruze-al vitézkedett.
    Szóval úgy gondolom lehet azokkal is villantani, de épp úgy kell hozzá egy pilóta is mint a BMW-hez.
    És persze azt se felejtsük el soha hogy ha stílusodnak pl. nem fekszik a BMW, a büdös életben me fogsz tudni vele értelmesen menni és fordítva!
    Én pl a Hondával mindig sz@rrá koptattam az első gumikat futam végére. A BMW-t is leradírozom, de pl nem jobban mint KeCA. Soha nem mentem még a BMW-vel piros gumikon. A Hondával szinte minden futam 70%-tól.
    Sok összetevője van hogy ki mivel jó, vagy jó-e egyáltalán!
    Utoljára módosította: Petryx; 2013. 11. 02. 23:48.


  24. #49
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése


    Meg van ott még az 5 sebességes BMW meg az E36 is....de én ezt témát nem kívánom folytatni mert mindenki csaj vagy halott lesz hamarosan!
    Az E46 és én iszonyú szívesen mennék vele, de egyszerűen ott nagyon kijön a motorerőbeli gyengeség a többi autóhoz, de főleg az E90-es bömöshöz képest.

  25. #50
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok én csak egy táblázatot csináltam érdekességből, unalomból, kíváncsiságból. Szó nem volt itt FWD-RWD kérdésről. Tehát:
    A táblázat szép!
    A téma örök!
    Az RTL II.


Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1 2 3 4 5 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •