Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (154 összesen)

Téma: HGTLM9 - Hungaroring

  1. #101
    Tömöl Tomi Versenyző TT Echo logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 05.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.535
    Na, megnézem most már én is Szabi körét, úgy olvasom, hogy ez a követendő példa GTL berkekben. Akkor másoljuk le.

    Ja és a régi GTL brigádnak észre kéne már vennie, hogy sok újonc csatlakozott a bajnoksághoz. Ne legyen már itt érv semmire sem az, hogy "mi, régi GTL-esek eddig is így csináltuk", könyörgöm!

  2. #102
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg követlek. Bár ezt a kanyart nem így veszem, de tegnap olyan időt mentem, hogy magam sem hittem, de az utolsó két ívet elfaragtam és annyi volt. Utána meg nem volt már időm, de benne van az 1:57,9!!! Jó kis prequalt nyomtunk az tuti.
    1,57,8 még lehetséges Nekem is, de nagyon hibamentesen kellene már ahhoz mennem!
    Valóban nagyon közel voltunk és vagyunk is az egész mezőnyt ide véve!

    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Megpróbálok következőre is felnőni Hozzád.
    Úgy legyen, bár most Te diktáltad a tempót és Nekem kellett rohanni az időd után!

  3. #103
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg TT Echo írta Hozzászólás megtekintése
    Ne legyen már itt érv semmire sem az, hogy "mi, régi GTL-esek eddig is így csináltuk", könyörgöm!
    Az van, hogy nem volt ennyire szőrszálhasogatós a dolog itt és kíváncsian várom majd, hogy a V8-akat mennyire tudják majd pályán tartani 10 kör után így az emberek!

  4. #104
    Kelemen Dávid Versenyző KeCA logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    257
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Az van, hogy nem volt ennyire szőrszálhasogatós a dolog itt és kíváncsian várom majd, hogy a V8-akat mennyire tudják majd pályán tartani 10 kör után így az emberek!
    Ja, én most le is tettem a dologról. Egyrészt új még a falcon nekem és időm most nem volt sok körözgetni, plusz úgyis URH-m van, így inkább most porsche.

  5. #105
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése

    Csapattárs!
    Szabi ez a Te műved? Ma vettem észre!
    Dobri Szabolcs Striving Team
    Diczházi Péter Striving Team

    Ma beszéltük róla Péterrel,hogy csapattársak vagyunk....nekem is új. Na akkor hajrá Striving Team!

  6. #106
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Az van, hogy nem volt ennyire szőrszálhasogatós a dolog itt és kíváncsian várom majd, hogy a V8-akat mennyire tudják majd pályán tartani 10 kör után így az emberek!
    Ahogy elnézem ezzel nem lesz probléma.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2013. 11. 07. 21:08.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  7. #107
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Ahogy elnézem ezzel nem lesz probléma.
    Nem csak erre a pályára, hanem a jövőbeni pályákra is gondoltam...

  8. #108
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Nem csak erre a pályára, hanem a jövőbeni pályákra is gondoltam...
    Taky, ha van életképes javaslatod, akkor írd be kérlek a vágásos topikba. De most már kérlek ne lovagoljuk tovább ezen..

  9. #109
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Sziasztok,

    A verseny egy (1) szerveren lesz megtartva. Mindenki indulhat az egyes szerveren.

    Jó versenyzést és sportszerű versenyzői viselkedést kívánok.

    Kérem figyeljetek egymásra az első körben!

  10. #110
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    T net nyet
    Úú, tesóm felidegesített, sikerült valahogy egy rekordot futni, ami még tiszta is, majd megnézem replay-be. Start türhető, ééés érzem hogy gyors vagyok! Ezt szeretem. Célegyenesben már néztem a szélárnyékot, hogy majd cola mellé becsúszhatnék, erre kotty, ledob. Fuk it! Dobri sem volt első körön túl gyors, aaa dejó lehetett volnaa! :cry:
    Másodikra próbálok utolsónak csatlakozni.

  11. #111
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    T net nyet
    Úú, tesóm felidegesített, sikerült valahogy egy rekordot futni, ami még tiszta is, majd megnézem replay-be. Start türhető, ééés érzem hogy gyors vagyok! Ezt szeretem. Célegyenesben már néztem a szélárnyékot, hogy majd cola mellé becsúszhatnék, erre kotty, ledob. Fuk it! Dobri sem volt első körön túl gyors, aaa dejó lehetett volnaa! :cry:
    Másodikra próbálok utolsónak csatlakozni.
    Átérzem, láttam kiírta kiléptél, na akkor kezdtem igazán izzadni.


  12. #112
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    kiforgás vezet.. 6-4 az állás.. kiforgás - felborulás. Szerk.: Kiforgás nyert meggyőző fölénnyel.

    szerk.: Nahh vége van. Hát inkább volt számomra dodzsem ,mint verseny az elején.de hát ez az első kanyarban megnyerem a versenyt feeling biztos a Hungaroring számlájára írható. Annyiban volt kár érte, nem tudtam nagyon csatázni egyik versenyen sem ,mert légüres térben autókáztam nagyrészt, de ennek ellenére sem volt rossz. Igaz első versenyen kis agyérgörcs kerülgetett, de több is veszett Mohácsnál.

    Taky bocs , ha R2-nél mikor előztünk megkoccoltam a kocsim hátuljával az elejét a kocsidnak. Csak annyira örültem végre valakivel lehet "csatázni" nem akartalak elengedni. Ha egy körig is tart,de legalább valamit élveztem..volna.
    Nehezen vetkőzöm le azt a beidegződést ,hogy az első kereket ne tegyem rá a rázóra és 2x emiatt sikerült megforogni.

    Gratulálok Vent Ákinak, hogy hozta a pontokat!

    Kicsit azért jobbra számítottam főleg az első versenyen.

    Jahh.. 2. versenyen a rajtot nem kellett volna elengedni, ezért szar nincs térkép,mert én a kanyarban sem jártam ,mikor olvasom züd zászló...

    jahh jut eszembe első verseny t2-3 körül volt ,hogy a semmiből előbukkant egy autó.. meg pár lagg is volt,de ez olyan lerakom eléd oszt csinálj vele valamit szindróma volt.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 08. 18:50.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #113
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Ez a repülő rajt egy vicc volt! (Sajnálom Zoli, hogy így jártunk)

    (többet most nem is akarok erről a versenyről beszélni!)

  14. #114
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Ú-ú, a didi. adide.
    Ezdejó volt még így is, te jó ég! Utolsó 31 helyről a 8adik. Pont amilyen emlékeim vannak a tavalyőszi HTCM-ből. Hátulról előre, csomó csomó előzés, és a "letolom", gyorsabb vagyok érzés. Olyan helyeken ahol elvileg lehetetlen. Bazijó volt, és bazisok lehetett volna benne. Semmiesélyetek nem lett volna
    Köszi a fair csatákat, akik hagytak.

  15. #115
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Petryx nem vagy rajta a replayemen,így nem tudtam visszanézni az esetet,de így előre megelőlegezem a bocsitapró volt sztem mert én se igazán éreztem de kanyarban az apró is sok,még egyszer bocs
    nyugodtan óvd ha volt kocc,vót aszondják
    Utoljára módosította: Cola; 2013. 11. 08. 00:29.
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  16. #116
    Pataki Márton Regisztrált
    Csatlakozott
    2011. 07. 05.
    Város
    Győrújbarát
    Életkor
    34
    Üzenetek
    14
    Az egész egy rohadt nagy rémálommá sikeredett, pedig nem így terveztem...

    Kezdve azzal hogy a Q felvezető körében éppen rá akarok menni a célegyenesre fordítóra erre az előttem lévő hirtelen jobbra ment én meg nem tudtam reagálni és DURR!!! bele a fekete Porsche (nem tudom már ki volt, bocsi!) hátuljába... ESC, és inkább nem mentem egy kört sem, magamat így megbüntetve.

    R1: az még egész jó lett, pedig utolsó két kör már számomra iszonyat szenvedés volt mert guminak már tapadása nem volt, öröm volt behozni végre a kocsit, 25. hely (ami simán lehetett volna 20. is akár, de mindegy). Itt még nem gondoltam hogy erre fogok kellemesebben visszaemlékezni.

    R2: éppenhogycsak sikerült elkerülni azt a rajtbalesetet Már kezdtem élvezni, hogy fel tudom venni végre a tempót az előttem haladókkal, és esély volt egy 16.-17. hely megszerzésére amikor drága családom megunta hogy igaz hogy halkan ment az egész játék de hála a ház kialakításának mindenütt máshol a szobán kívül úgy hangzik mintha iszonyat bömbölne valami, beront mindenki a szobába mondják halkítsam le erre úgy megijedtem hogy fal, aztán egyre idegesebb lettem emiatt, egyre több hiba és végül utolsó kör elején egy újabb fal, ragequit (pedig nem vagyok az a fajta).

    Rohadtul sajnálom, erre vártam egy hónapja (Melbourne időhiány miatt nem jött össze), most jelenleg ez a fő ligám, erre ez.

  17. #117
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Petrix nem vagy rajta a replayemen,így nem tudtam visszanézni az esetet,de így előre megelőlegezem a bocsitapró volt sztem mert én se igazán éreztem de kanyarban az apró is sok,még egyszer bocs
    nyugodtan óvd ha volt kocc
    Töltsd be újra a repyt, az szokott segíteni, jah volt kocc amúgy, szépen lemoziztam az egészet, óvatoskán el is vettem Matyi meg majdnem kihasználta, de szerencsére nem tudott időben kikerülni így tolt rajtam egy kicsit, ez mentett meg.
    Matyi Te Schumacher, naon jól kented azanád mindenségit. Jó csaták voltak, felkészítettél a Cortina ellen (a végén nagyokat védtem majd leírom ki ellen, me má nem tom ).
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  18. #118
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Szabi csak a célegyenesbe gondoltad volna?valami nem volt kerek sztem vagy csak ennyire vagyunk luzerek:PP
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  19. #119
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Úgy egy hete nem kívánom a szimulátorozást, ahogy ma sem volt kedvem az egészhez, de a büntit le akartam tudni.
    Hegyi Zsoltitól bocsánat. Vent Ákos előtt szerencsétlenkedtem, de úgy éreztem, csúnyán feltartottam, ami nem volt szándékos, csúszkált az a dög, ezért álltam félre végén.
    A 2. versenyt nem értettem, áll a mezőny előttem, aztán persze, hogy kapom az áldást hátulról, hisz annyit sem láttak, mint én. Én azt hittem, hogy ebből új rajt lesz, kizárt, hogy így induljunk. Hát pedig így indultunk és így jártunk jó páran, nem volt ez így rendben, pedig már majdnem kedvem lett versenyezni.
    Utoljára módosította: Morgo; 2013. 11. 08. 07:50.


  20. #120
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Nem gondoltam volna, de csak sikerült összehozni valahogy egy 4. és 2. helyet. Igazából minden esetnél hatalmas mákom volt. Vigyorogtam is bőszen..

  21. #121
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Nekem is csak az R2 replaye van meg. Talán jobb is amúgy..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  22. #122
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Először is elnézést kérek Pataki Szabolcstól a R1-beni kiforgatásért és Rózsi Sándortól a R2 rajtjánál szintén egy kiforgatásért (az egy kicsit érthetetlen szitu volt)!
    Sajnos a R1 első körében megforogtam, mert többen mentünk be egy kanyarba és hogy ne legyen kontakt, inkább kicsit lementem a fűre, de itt megcsúsztam és nekivágódtam a palánknak. Innen már mind a 2 futamom szenvedés volt. Egyszerűen nem lehet a Porschéval megelőzni a hátsó régióban versenyő Alfákat és hasonló autókat. Hiába lennék gyorsabb a kanyargós részen, de az egyenesekben elhúznak. Ha nagy nehezen megelőztem valakit, akkor biztos, hogy a következő körben valaki miatt vészfékeznem kellett, így újra visszaelőznek. Nagyon nem élveztem az egészet.
    Meg hát én is kaptam pár fülest, úgyhogy azok is időbe és pozícióba kerültek.

  23. #123
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg White írta Hozzászólás megtekintése
    Először is elnézést kérek Pataki Szabolcstól a R1-beni kiforgatásért és Rózsi Sándortól a R2 rajtjánál szintén egy kiforgatásért (az egy kicsit érthetetlen szitu volt)!
    Semmi gond, nem a Te hibád szerintem, az egy elbaltázott rajt volt.


  24. #124
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Gyííííháááá micsoda futam volt ez ámbörök!
    Minden utóbbi időben kapott sz@rság huss... visszajött a kedvem a versenyzéshez, de nagyon!

    Q: Futottam egy 57.6-os időt, de annyira koncentráltam hogy utólag végiggondolva szerintem műfüves volt a sikán, inkább kiléptem és milyen jól tettem, egy tizeddel mentem rosszabb ezúttal már érzésem szerint tiszta kört.
    Volt benne még két tized biztosan, de nem sok minden múlott volna rajta, elégedett voltam maximálisan az 5. rajthellyel.

    R1: Jó rajt, helyezkedések, vigyázás, túlélés. Terv szerint, szuper kezdés! Endrődi Zolin állt bosszút a sikán, eldobta a vasat, megörököltem a 3. helyet a 3. körben és innen sétakocsikázás. Uncsi volt, mást vártam ettől a versenytől.
    Dobri Szabi és Cola más tempót képviseltek, szépen leszakítottak magukról, mögöttem pedig egy 5-6 másodperces hézaggal jött Nibi és Matyesz amit tartani tudtam, így begurultam 3.-nak.
    Gratula a csapattársnak a győzelemhez, nem is rossz egy újonc csapattól egy dupla dobogó!
    A tankolást meg úgy elszámoltam hogy konkrétan negyedig volt a tank a levezető körben!

    R2: Nekem még mindig mocsok feelinges ez a repülő rajt procedúra, tetszett! De azt láttam páraknak meggyűlt vele a bajuk...
    8. helyről indultam, jól helyezkedtem, jól eljöttünk és 4.-nek fordultam. Nibit kezdtem üldözni és már meg is volt szinte a T1-T2-ben amikro érthetetlen módon elment a kocsi feneke , palánk, de legalább irányba álltam, vissza 8.-nak.
    (Most már értem. NP Cola, tényleg annyira pici kocc volt hogy én szentül megvoltam győződve róla hogy én rontottam el a kigyorsítást. De most egyáltalán nem tudok haragudni érte!)
    Mert ami innentől jött, na az a versenyzés sava borsa! Összejöttünk négyen, Matyesz, Nibi, Horváth Józsi és én... és egy olyat meccseltünk hogy azt a túraautókkal is elég lett volna levezényelni, nem hogy ezekkel a csúszó mászó dögökkel.
    Szerintem végig korrekt csata volt, kíváncsian várom a másik oldal véleményét!
    Volt még egy kis pitty putty előttünk a vége felé T1-ben, azon hoztam egy helyet, Horváth Józsival cseréltünk párszor helyet, Nibit nem sikerült legyűrni, maradt az 5. hely aminek nagyon örülök.
    Örülök, mert egy bazi rossz sorozatom tört talán meg ezzel a "hétvégével" és végre megint úgy élveztem a versenyt mint tavaly amikor nekivágtam a HTCM-nek.
    GTL-ben még mindig van mit tanulni, de igyekszem és ha a jövőben is ilyen korrekt csatákban lehet részem, itt a helyem!
    Köszi mindenkinek, gratula a győzteseknek, találkozunk a Ringen 2011-ben!


  25. #125
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Izé, időmérős visszajátszást nemlehetne vhonnan leszedni? Nemrögzítette az enyim, s kivi vagyok.

Oldal: 5 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •