Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (154 összesen)

Téma: HGTLM9 - Hungaroring

  1. #51
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Gyakorolok, de erősen gondolkozom rajta, hogy egyáltalán érdemes-e rajthoz állnom itt a Hungaroringen. Akárhogy próbálom a setupot, vagy bármit, a legutolsó időt sikerül csak autóznom. Ráadásul a legjobb Cortina idő, az a legelső ugye, az 6 másodperccel jobb mint az enyém. Ez nagyon sok. Nem tudom akarok-e mozgó útakadály lenni a futamon.
    Én azt látom, hogy ha a saját tempómnál megpróbálok gyorsabb lenni, akkor biztos hogy kiforgok a kanyarban, vagy kicsúszok.
    A fékezésre ugyanez igaz. Ha túl korán fékezek magamhoz képest, akkor nagyon lassú vagyok. Ha megpróbálok később fékezni, csak egy centivel is, akkor álló kerekekkel csúszok ki a kanyarból.

    Valahogy nagyon nem birok a saját hazai pályánkra ráérezni.

    És nem értem hogy ha én ezt az időt majdnem magamhoz képest élen autózva hozom össze, hogy tudnak mások ugyanilyen autóval könnyedén sok-sok másodperccel gyorsabbak lenni. Egy-két másodpercet még értenék, de hat?????
    Pedig nézem a gyorsabb embereket és ugyanazokat az iveket használom mint ők.

    Nem megy ez nekem. Igen lassú lesz ez a fejlődés azt hiszem.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  2. #52
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorolok, de erősen gondolkozom rajta, hogy egyáltalán érdemes-e rajthoz állnom itt a Hungaroringen. Akárhogy próbálom a setupot, vagy bármit, a legutolsó időt sikerül csak autóznom. Ráadásul a legjobb Cortina idő, az a legelső ugye, az 6 másodperccel jobb mint az enyém. Ez nagyon sok. Nem tudom akarok-e mozgó útakadály lenni a futamon.
    Én azt látom, hogy ha a saját tempómnál megpróbálok gyorsabb lenni, akkor biztos hogy kiforgok a kanyarban, vagy kicsúszok.
    A fékezésre ugyanez igaz. Ha túl korán fékezek magamhoz képest, akkor nagyon lassú vagyok. Ha megpróbálok később fékezni, csak egy centivel is, akkor álló kerekekkel csúszok ki a kanyarból.

    Valahogy nagyon nem birok a saját hazai pályánkra ráérezni.

    És nem értem hogy ha én ezt az időt majdnem magamhoz képest élen autózva hozom össze, hogy tudnak mások ugyanilyen autóval könnyedén sok-sok másodperccel gyorsabbak lenni. Egy-két másodpercet még értenék, de hat?????
    Pedig nézem a gyorsabb embereket és ugyanazokat az iveket használom mint ők.

    Nem megy ez nekem. Igen lassú lesz ez a fejlődés azt hiszem.
    Csak 5,704 nem 6 sec! (tudod mekkora küzdés megy 3 tizedért?)

    Próbáld meg elkérni Dobri Szabi setjét és a féket kormányszöget állítsd magadhoz! Az se baj, ha replay-t is kérsz és megnézed melyik kanyart hányasban veszi!
    ...és ne feledd az örök szabályt: kanyarba lassan be, gyorsan ki! (Majd a fékezést idővel megtanulod!)

    Nem feladni!!!

    Jaaaa, és próbáld ki a TR4 könnyű(kabrió) verzióját!
    Utoljára módosította: Taky; 2013. 11. 05. 19:48.

  3. #53
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Csak 5,704 nem 6 sec! (tudod mekkora küzdés megy 3 tizedért?)

    Próbáld meg elkérni Dobri Szabi setjét és a féket kormányszöget állítsd magadhoz! Az se baj, ha replay-t is kérsz és megnézed melyik kanyart hányasban veszi!
    ...és ne feledd az örök szabályt: kanyarba lassan be, gyorsan ki! (Majd a fékezést idővel megtanulod!)

    Nem feladni!!!

    Jaaaa, és próbáld ki a TR4 könnyű(kabrió) verzióját!
    Köszönöm.

    TR4-et próbáltam, de azzal még katasztrofálisabb időket mentem. Eddig szerettem az Alfát is, de azzal sem birtam a mérhető tartományban autózni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  4. #54
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Höhö...egy újabb kényes kérdés!

    Ez vágás? (a két belső kerék nem ért a földre)

    Melléklet 9123Melléklet 9122
    Futamon úgyse ezen fog múlni.
    Vagyis hát reméljük.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  5. #55
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Akárhogy próbálom a setupot, vagy bármit, a legutolsó időt sikerül csak autóznom. Ráadásul a legjobb Cortina idő, az a legelső ugye, az 6 másodperccel jobb mint az enyém. Ez nagyon sok.

    És nem értem hogy ha én ezt az időt majdnem magamhoz képest élen autózva hozom össze, hogy tudnak mások ugyanilyen autóval könnyedén sok-sok másodperccel gyorsabbak lenni. Egy-két másodpercet még értenék, de hat?????
    Pedig nézem a gyorsabb embereket és ugyanazokat az iveket használom mint ők.
    Töltsél fel replay-t egy jobb körödről és megnézzük, hogy mit rontasz el. Vagy gyere fel szerverre és TS-re olyan 8 körül és segítek neked!

  6. #56
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Höhö...egy újabb kényes kérdés!

    Ez vágás? (a két belső kerék nem ért a földre)

    Melléklet 9123Melléklet 9122

    Végülis nem ért túl a rázón..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #57
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Kedves Versenyzők!

    Ne feledjétek, hogy a csütörtöki verseny 2 db sprint futamból fog állni, melyen a második futam repülő rajtos lesz. (tankolni ezúttal nem kell majd)
    A sprint futamok pontos lebonyolítási rendje a Versenyszabályzat 2.4-es pontjában olvasható, ezzel legyen mindenki pontosan tisztában!

    Zöld Zászló vonal: az indító lámpát megelőző lámpák vonalában. Gyülekező pont a felvezető körhöz a T2 előtt.

    Greenflagline.jpg

    Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy a felvezető körben történő szabálytalan manőverek is el lesznek elbírálva, illetve ha valaki szabálytalanul közlekedik a pályán (vágás, korai rajt) és a program megbünteti, azért nem fogjuk újraindítani a futamot!

    Szintén ne felejtsetek el nevezni a Prekvalifikációban, a nagy számú érdeklődés miatt lehetséges, hogy a futam 2 szerveren kerül majd megrendezésre! (ez csütörtök este 20:00 után fog kiderülni)

    Az érvényben lévő büntetések és a Group besorolások se kerüljék el a figyelmeteket!


    Minden egyéb fontos infó az témaindító hozzászólásban, sok sikert mindenkinek a holnapi versenyen!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 07. 13:13.

  8. #58
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorolok, de erősen gondolkozom rajta, hogy egyáltalán érdemes-e rajthoz állnom itt a Hungaroringen. Akárhogy próbálom a setupot, vagy bármit, a legutolsó időt sikerül csak autóznom. Ráadásul a legjobb Cortina idő, az a legelső ugye, az 6 másodperccel jobb mint az enyém. Ez nagyon sok. Nem tudom akarok-e mozgó útakadály lenni a futamon.
    Én azt látom, hogy ha a saját tempómnál megpróbálok gyorsabb lenni, akkor biztos hogy kiforgok a kanyarban, vagy kicsúszok.
    A fékezésre ugyanez igaz. Ha túl korán fékezek magamhoz képest, akkor nagyon lassú vagyok. Ha megpróbálok később fékezni, csak egy centivel is, akkor álló kerekekkel csúszok ki a kanyarból.

    Valahogy nagyon nem birok a saját hazai pályánkra ráérezni.

    És nem értem hogy ha én ezt az időt majdnem magamhoz képest élen autózva hozom össze, hogy tudnak mások ugyanilyen autóval könnyedén sok-sok másodperccel gyorsabbak lenni. Egy-két másodpercet még értenék, de hat?????
    Pedig nézem a gyorsabb embereket és ugyanazokat az iveket használom mint ők.

    Nem megy ez nekem. Igen lassú lesz ez a fejlődés azt hiszem.

    Szia!

    Igaza van Takynak.....nem feladni!

    Windows Fényképnézegető tapétája.jpg


    Csatolom a Cortina setupot is,remélem tudtam segíteni.
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok
    Utoljára módosította: Dobri Szabolcs; 2013. 11. 05. 21:32.

  9. #59
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Itt van egy Porsche setup. Szerintem ezzel könnyebb menni mint a Cortinával. Nem gyorsabb az valószínű,de kezelhető és lehet javítasz az idődön .

    próbáld ki. http://filefeltolto.hu/letoltes/ea7f...ungaroring.svm

    inkább ne próbáld ki ,mert van jobb, ha kell szólj.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 07. 14:35.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #60
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Köszönöm a kedvességeteket, bocs Szabi de csak most értem haza.
    A Cortina setupot kipróbálom.
    Söri én nem mehetek a Porkéval. Nekem az tiltott terület.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  11. #61
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kedvességeteket, bocs Szabi de csak most értem haza.
    A Cortina setupot kipróbálom.
    Söri én nem mehetek a Porkéval. Nekem az tiltott terület.
    Már miért lenne tiltott? Group4 azt jelenti, bármivel jöhetsz. Ha jól tévedek...

  12. #62
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kedvességeteket, bocs Szabi de csak most értem haza.
    A Cortina setupot kipróbálom.
    Söri én nem mehetek a Porkéval. Nekem az tiltott terület.

    Jaja mehetsz Porkéval. Gyere fel este. Szabi segített nekem is. Javultam 2. tizedet egyből _ Nem akartam körbeautózni, még is csak ő a főnök vagy mivan.. De tényleg lehet így javítani ma még biztos lefaragok 1 mp-et addig nem nyugszom és többen könnyebb. Jer föl hátha kisül valami. max felborulunk..
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 06. 10:26.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #63
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a kedvességeteket, bocs Szabi de csak most értem haza.
    A Cortina setupot kipróbálom.
    Söri én nem mehetek a Porkéval. Nekem az tiltott terület.
    Zsolti, Te a bajnoki helyezésed szerint a szabályzat értelmében a Group4-es kategóriába tartozol, de ezt külön név szerinti listában is közzé tettük: HGTLM9 - Group besorolások

    Se a Porsche, se a Cortina nem a Te csoportodban van, de ettől függetlenül (mivel a sajátodnál gyengébb csoportokból is lehet választani) természetesen jöhetsz ezekkel.
    Ugyanakkor én neked az Group4-es Alfa Romeo GTA-t ajánlom, az nagyon kezes és nagyon gyors autó, gyorsabb mint a másik kettő. Itt találsz hozzá setup-ot is: GTL Setupok


    Ha kell segítség, akkor szólj bátran, illetve töltsd fel egy gyors körödet és megnézzük, hol rejtőznek benne a másodpercek...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 06. 11:54.

  14. #64
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Itt az én setem is alfához, ha kell. Kormányszöget lődd be a tiedhez. Viszont én lehet nem tudok elindulni, megint becsípődött a hátam, de amint odatudok ülni a géphez legyűrom a fájdalmat

    Alfa_Romeo_GTA.svm


  15. #65
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az én setem is alfához, ha kell. Kormányszöget lődd be a tiedhez. Viszont én lehet nem tudok elindulni, megint becsípődött a hátam, de amint odatudok ülni a géphez legyűrom a fájdalmat

    Alfa_Romeo_GTA.svm

    Igyá házipáleszt, majd az helyrehozza. max többet mész kilincsel előre, de hát az az élvezetes! Köll a pont szarul állunk!

    Üdv: A lojális csapattárs. Jobbulást !
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 06. 15:11.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #66
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Ákos jobbulást. Szar dolog a becsipődés, ismerem. Feküdj lehetőleg keményre.

    Itt egy gyors köröm, megnéztem, vágás nincs benne, de a köridőt nem tudom.

    Hungaroring GYORS KÖR.Vcr
    Öregember nem gyorsvonat.......

  17. #67
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos jobbulást. Szar dolog a becsipődés, ismerem. Feküdj lehetőleg keményre.

    Itt egy gyors köröm, megnéztem, vágás nincs benne, de a köridőt nem tudom.

    Hungaroring GYORS KÖR.Vcr
    Én gyorsan belenéztem a replay-be:

    -T1ben nem értem azt a hirtelen mozgását a kocsinak, hogy ott mit is csináltál!
    -A kerékvetőket úgy kerülöd, mintha aknák lennének! Sokkal agresszívebben kell használni legalább a kijáratokon, ha a belsőktől tartasz!
    -A sikán-ban (8-9 kanyar) jó sok benne maradt a megcsúszásod miatt!

    Szóval, kérj egy replay-t mondjuk Dobri Szabitól és bentről nézd végig, hogyan megy a pályán! Ne a féktáv kezdetét figyeld (azt majd idővel megtanulod), hanem a kanyaríveket hol kezdi meg, hol hogyan engedi át rajta a kocsit és legfőképpen hányas sebességi fokozatban. Majd próbáld leutánozni...

  18. #68
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én gyorsan belenéztem a replay-be:

    -T1ben nem értem azt a hirtelen mozgását a kocsinak, hogy ott mit is csináltál!
    -A kerékvetőket úgy kerülöd, mintha aknák lennének! Sokkal agresszívebben kell használni legalább a kijáratokon, ha a belsőktől tartasz!
    -A sikán-ban (8-9 kanyar) jó sok benne maradt a megcsúszásod miatt!

    Szóval, kérj egy replay-t mondjuk Dobri Szabitól és bentről nézd végig, hogyan megy a pályán! Ne a féktáv kezdetét figyeld (azt majd idővel megtanulod), hanem a kanyaríveket hol kezdi meg, hol hogyan engedi át rajta a kocsit és legfőképpen hányas sebességi fokozatban. Majd próbáld leutánozni...
    A kerékvetőket azért kerülöm, mert nem akarok véteni a szabály ellen és kirohanni a pályáról. T1-ben szerintem megcsúsztam és korrigáltam. Nem tartok tőlük, hanem nem akarok vágni, tisztán akarok menni. Igen, a megcsúszás rendszeres ha megpróbálok sietni.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  19. #69
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Ákos jobbulást. Szar dolog a becsipődés, ismerem. Feküdj lehetőleg keményre.

    Itt egy gyors köröm, megnéztem, vágás nincs benne, de a köridőt nem tudom.

    Hungaroring GYORS KÖR.Vcr
    Szia!

    Itt az én köröm, a 12 -es kanyar kicsit necces,inkább csúsztam,mint fordultam. ...de azért remélem segít. A Cortinával ne félj,csak nyomd neki,befordul az!
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  20. #70
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Kedves Dobri Szabolcs.

    Itt is megköszönöm a segitségedet amit ma nyújtottál, felbecsülhetetlen volt. Ilyenkor, ilyen önzetlen embereknél érzi azt a delikvens, hogy tényleg jó egy ilyen csapatba tartozni, bármilyen béna is.

    És hogy a Class FM egyik müsorvezetőjének szavaival éljek: "Kinevezlek a nap királyának".
    Öregember nem gyorsvonat.......

  21. #71
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    És itt az újabb gyors köröm, már Szabi segitsége után.

    Hungaroring GYORS KÖR.Vcr

    A végén sikerült vágnom egyet, na ez nem nagyon fog többet előfordulni. :-D
    Utoljára módosította: Hezso; 2013. 11. 06. 23:01.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  22. #72
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A ma esti futamtól a főszervezői teendőket Horváth Józsi (moneytoo) és Bordás Sanyi (bordiii) látják majd el, forduljatok hozzájuk bizalommal!

    Sanyi inkább a szerver körül fog tevékenykedni, Joe pedig itt fórumon, ahogy eddig is tapasztalhattátok. Köszönjük Srácok előre is!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 07. 13:10.

  23. #73
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A ma esti futamtól a főszervezői teendőket Horváth Józsi (moneytoo) és Bordás Sanyi (bordiii) látják majd el, forduljatok hozzájuk bizalommal!

    Sanyi inkább a szerver körül fog tevékenykedni, Joe pedig itt fórumon, ahogy eddig is tapasztalhattátok. Köszönjük Srácok előre is!
    Akkor köszönjük nekik a tevékenykedést előre is!


  24. #74
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    bakker...

    Én így csináltam!
    Melléklet 9083Melléklet 9082
    Ha itt (jobb oldali kép) a Mustang bal kerekei a zöld műfüvön vannak és a jobb kerekei a rázón, akkor az szabálytalan, mert lelóg a kerékvetőről két kerékkel és a műfű már nem a pálya része?


  25. #75
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Ha itt (jobb oldali kép) a Mustang bal kerekei a zöld műfüvön vannak és a jobb kerekei a rázón, akkor az szabálytalan, mert lelóg a kerékvetőről két kerékkel és a műfű már nem a pálya része?
    Pontosan.


Oldal: 3 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •