Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7
Találatok: 151 - 154 (154 összesen)

Téma: HGTLM9 - Hungaroring

  1. #151
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtam, hogy altatsz minket az időddel prequalon. Nem is volt kérdés számomra.

    Nagyon jól védekeztél a Cortikkal szemben. Ezt (is) meg kell tanulnom még. Mert engem megettek mindig. Mondjuk ennek köze van ahhoz, hogy a célegyenes ráfordítónál nem tudtam rendesen kigyorsítani, mert valahogy ott elpörgött, elcsúszkált. Ott mindig leléptél.

    A Mansell kanyar az nagyon jól ment. A többivel sem volt gondom, csak a célegyenes.

    Mindegy. Tudtam, hogy a TR4-l szenvedni fogok, mert lassú és nehéz, de ez van.

    A második versenyen, meg örültem, hogy mögöttem vagy, mert úgy gondoltam, ha nem is sokkal de gyorsabb vagyok, és majd szépen lefalcolok. Erre a rajtnál ahogy a replayen láttam, beragadtak, Bordiii bele, én meg Bordiba... Te meg el. Szerencséd volt és nagyon szépen, taktikusan és ügyesen versenyeztél mind a két futamon, ez a kombináció meg verhetetlen volt számomra.

    Figyelek, és gyakorlok hogy javuljak, gyorsabb legyek, de még több idő kéne. Taky mindig segített és a mai napig is sokat kérdezek Tőle. A fejlődést is látom, mert 2 év alatt azért jelentős fejlődésen mentem át úgy gondolom.

    Majd következőre megint megpróbállak elkapni, azt lesz ami lesz.

    Gratulálok. Jól mentél. Nagyon jól taktikáztál és versenyeztél végig - tetszett.
    Igen azért ez sincs véletlen hogy Taky szalad a Te időd után, na meg én is igaz ami igaz! Azért ez csak igazolja a fejlődésed.
    De azért Takyt emeltem ki mert ő a jobb hotlapon, nem is görcsölök már rajta, csak futamon van esélyem felvenni vele a tempót. Szóval őt szorongatni holapon az nem kis dolog.
    Na látod azt nem vettem szre hogy az utolsó kanyarban jobb lennék valahogy az nem jött le a tükörből. Az sokkal feltűnőbb volt ahogy csörtetsz a Mansell-be.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #152
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Életkor
    57
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem én is utolértelek gyors körömön be is álltam szépen a popidba, had szokd a nyomást. Ez lehet hogy zavaró, de épp annyira segíthet is, mert menekülő üzemmódra váltasz és nem görcsölsz annyit a kanyarokon hanem csak ösztönből tolod neki.
    Sokszor csináltam már ezt másokkal és legtöbbször jobb időbe sikerült kergetnem őket. Ilyenkor nem támadok, nem zavarok csak "nyomom" az illetőt.
    Szóval bocs ha zavart, de csak szokd az ilyen szitukat is.

    Mondjuk mikor azért értelek utól, mert akkor egy óriásit bicsaklottál a körödben ezért is mentem közel hozzád, gondolva hogy feladod azt a köröd, és elengedsz, de mivel nem tetted ami nem is kötelező ezért nem is akadékoskodtam, lenyeltem hogy ez sem lesz a leggyorsabb köröm.
    Q fele elment azzal hogy jó helyet találjak magamnak, állati sokan voltunk.
    Ha ott nem engedtelek el, elnézésedet kérem, de valószinüleg már azért is bicsaklottam, mert beelegeltem abból, hogy egyszerüen egy kört nem birtam menni mérhetőt mert ugye egy kört üresben futsz, amikor meg már mérnek, addigra mindig rámjött valaki sokkal gyorsabb és természetesen a mért köröm ment a kukába. Ha véletlenül nyugodtan tudtam volna a mért kört lefutni, akkor szinte száz százalék hogy belehibázok és elmegy a kör. De hidd el még versenyen is nézem a hátam mögött jövőt és ha látom hogy gyorsabb nálam és simán meg tudna előzni, inkább lehúzódok és elengedem amikor lehetőségem van rá és nem állok neki feltartva csatázni vele. Ezt szerintem már többen tanusithatják a kollégák közül.

    Egyébként már most a Ringen is úgy voltam vele, hogy nem is érdekel a quali. Annyit próbálok futni, hogy egyáltalán legyen mért időm és nem erőlködök azért hogy jobb is legyen. Majdnem mindegy hogy hátúlról melyik pozicióban indulok. Talán a legutolsó a legjobb, ott legalább nem löknek ki az első körben a mögöttem levők.
    Utoljára módosította: Hezso; 2013. 11. 08. 23:47.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  3. #153
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Aztán Zsoltival gyűlt meg a bajom. Mansellbe külső íven a bejáratnál szerintem már enyém volt a pozíció, hagytam azért helyet belül, bennt is tartotta de kijáraton megcsúszott, vagy csak szimplán sodródott és kiforgatott. Ezt is megóvom, bocs ma ilyen kegyetlen vagyok 15. helyig estem vissza, nem is azt a 2 pozíciót bántam, hanem hogy jó csaták voltak kilátásban, voltak még jópáran előttünk
    Sajnálom az esete Ákos.Láttam, hogy megpróbálod kívülről a Mansell-t, és úgy is próbáltam fordulni. Balszerencsénkre úgy pöcköltelek meg a "seggemmel", hogy megforgattalak vele. Én nem is éreztem, hogy összeértünk, belülről azt gondoltam, hogy rátetted a fűre és azért forogtál belém.
    Azután a replay alapján vált világossá a dolog.

    Még annyit Ákos, hogy tényleg szépen csináltad ott a Mansell-t kívülről, de azért nem biztos, hogy az a legjobb hely az előzésre. Ott értél utol, és egyből megpróbáltad. Ha vársz egy picit, akkor a célegyenesben simán erőből lenyomtál volna. Ezt nem szemrehányásként mondom, csak tanulságként.
    Utoljára módosította: Zsolt Jankó; 2013. 11. 09. 18:16.

  4. #154
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Amúgy nem is készültem, szerintem a setup-om is borzalmas lehetett (főleg az áttételt hibázhattam el nagyon), így a tempóm nem volt sehol. Viszont jó kis csaták mentek, főleg a második versenyen. A legjobb csatát Berecz Alberttel vívtam, aki nem akart hülyeségbe belemenni, így sokáig tudtam tartani. Sokszor voltunk centikre, de Albert vigyázott rám.
    Viszont egy esetért elnézést kérek Alberttől , mert egy balosban nagyon keményen zártam neki, és nem sokon múlott, hogy füvezni küldjem. Nem volt szándékos a dolog, kicsit engem is megtréfált a kanyar.

Oldal: 7 / 7 ElsőElső ... 3 4 5 6 7

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •