Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1 - 25 (154 összesen)

Téma: HGTLM9 - Hungaroring

  1. #1
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    HGTLM9 - Hungaroring

    Kedves Versenyzők!

    A GTL bajnokság 5. futamán hazai büszkeségünkön, a Hungaroring-en fogjuk kergetni egymást!


    5. Futam: Hungaroring (HUN)
    Verseny ideje: 2013.11.07, csütörtök
    Verseny stílusa: sprint!
    Nevezési határidő: 20:00
    Időmérő kezdete: 21:00
    Időmérő hossza: 30 perc
    Futam hossza: 14 és 13+1 kör
    Rajt típusa: álló rajt, a második futamon mozgórajt.
    Üzemanyag fogyás: !! 2x !!
    Bokszkiállás: nincs korlátozva

    Az induláshoz érvényes nevezés szükséges a Prekvalifikációban!!
    lobby: Altbierbude (beállítás)
    szerver: GTR-Masters.hu #1
    jelszó: a mindenkori szerverjelszó


    Választható autók a bajnokságban elfoglalt aktuális helyezés szerint:

    (Részletes leírás a Versenyszabályzat 3. pontjában)



    A Bajnokság főtopikja:
    HGTLM9 - Őszi Szezon

    Indulási feltételek és szabályzat: HGTLM9 - Versenyszabályzat
    GT Legends beszerzése: GTL digitális kiadás
    Csapatnevezés: HGTLM9 - Nevezés

    Futam előtti előkészületek: pár jó tanács a felkészüléshez
    Ajánlás előzésekhez: GTL Driving Aid
    GTL Tudástár: Tippek, trükkök, beállítások



    A szerver él, lehet futni a köröket...
    Pedal to the metal!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 07. 13:34.

  2. #2
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Íme egy kis segítség az autóválasztáshoz:

    Lotus Cortina, Alfa Romeo GTA, Porshe 912
    Igazi hamisítatlan európai versenyautók, a rendkívül fordulékony és kezes futóműhöz egy korrekt motor társul, csak úgy falják a kanyarokat. A motorban van erőtartalék, de nem túlméretezett, így is lehet azért ide-oda pakolgatni a feneküket, de nem kell attól félni, hogy minden pillanatban ki akarnának törni! A gumikkal és az üzemanyaggal is nagyon jól gazdálkodnak, a kerékcsere általában nem szükséges az 1 órás futamokon, de azért a végén már észnél kell lenni velük a kopott papucsokkal. Ideális választás mindenkinek!

    Triumph TR4
    A Trimuph-ból két verzió is érhető a bajnokságban, a nehezebb 980 kg-os a Group1-ben, míg a könnyebb 840 kg-os a Group4-ben versenyző pilóták játékszere. Hasonlóan jól viselkedik, mint az előbb bemutatott autók, bár azoknál kicsit vadabb, sodródósabb vezetési stílust követel meg, a hibákat is kevésbé tolerálja, így rontani is könnyebb vele, illetve a gumit és a benzint is valamivel jobban majszolja, a hátsó papucsokat pedig hajlamos elmelegíteni. Nagyobb rutinnal rendelkező versenyzők kezébe ajánlott.

    Mustang, Falcon, GT350
    A V8 bődületes erejének köszönhetően kigyorsításon mindenkit állva hagynak, féktávon és kanyarban viszont elvéreznek. Fordulni alapvetően nem is nagyon lehet velük, csak ha az ember ügyesen kanyar előtt behintáztatja a gépet és kanyar során végig folyamatos enyhe driftben tartja. Féktávon ne akarjuk előzni V8-cal és készüljünk fel rá, hogy a többi autó 20-30 méterrel később fog fékezni nálunk és a kanyarokban is le fognak tolni az útról.. az egyenes azonban a mienk lesz! Fontos még tudni, hogy a V8 mind a gumikat és mind a naftát két pofára zabálja, ezért a Box-ban sok időt fogunk eltölteni, és az 1 órás futamokat csak nagyon kivételes esetben lehet csak érdemes megpróbálni kerékcsere nélkül teljesíteni, de az már az életveszély kategória! A V8 egy életérzés, minimum bolondnak kell lenni hozzá, de szerencsére vagyunk itt páran!

    Austin Mini Cooper S
    Az egyetlen első kerekes autó a mezőnyben, de a virsli gumiknak és a rövid tengelytávnak "köszönhetően" kissé máshogy viselkedik, mint a Race-ből megismert modern túraautók. Az eleje könnyen elkapar, féktávon a hátulja meg hajlamos "beelőzni" az elejét, ezért mind a gáz mind a fék adagolásakor finom mozdulatokra van szükség. Viszont ha az ember ráérez, nagyon gyors és elég hatékonyan bevethető a kis gép a nagyobb verdák ellen is, különösen, hogy gumival és üzemanyaggal is nagyon kíméletesen bánik. A vezetési élmény pedig utánozhatatlan!

    Austin Healey 3000
    Egy igazi angol telivér, jó futóművel és igen erős motorral, viszont kordában tartani már embert próbáló feladat, mert folyamatosan birkózni kell vele és bármikor kiszaladhat a kezünk alól. Talán a legjobb gép a mezőnyben, de a versenyt be is kell tudni fejezni vele. Hogy a gumi mit bír, az csak a sofőr lábától és stílusától függ.

    A kocsikról további infókat itt olvashattok: GT Legends Driving Guide


    Itt egy kis kedvcsináló videó arról, hogy mi vár rátok a futamokon!





    Setupolás:
    A kocsik alap settel kissé alukormányzottak, ezen kis állítgatással lehet segíteni, illetve kérjetek bátran setup-ot, vagy segítséget a vén rókáktól!
    Ökölszabályok alulkormányzottság csökkentésére ("fickósításra" ):

    • negatív kerékdőlés növelése, első negatív kerékösszetartás növelése
    • felfüggesztés elől puhít, hátul keményít
    • stab elől puhít, hátul keményít
    • diffi és coast csökkentés
    • fékerő hátrébb helyezés
    • utánfutás/caster negatív növelése

    Csatolok néhány set-et (link), fontos, hogy a letöltött setup-okban a steering lock/kormányszög/kormányzár értéket mindig a saját kormányunk elfordulásához és a saját ízkésünkhöz kell igazítani!


    Help: Kocsik és pályák feloldása
    Box: A tankolás menete a GTL-ben
    GTL trükkök: Tippek, trükkök, beállítások
    GTL magyarosítás: Link
    HUD/Motec:
    XD


    Akinek bármi gondja van az online belépéssel, annak javasolt a GTL.exe-t közvetlenül indítani rendszergazda módban Steam nélkül. (Steam\SteamApps\common\GT Legends\GTL.exe)
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 31. 22:34.

  3. #3
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    öhmm..tehát én asszem 30. vagyok akkor az összes autóból választhatok, ha jól értem ugye?

    Ne nyúlj magadhoz..
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #4
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    öhmm..tehát én asszem 30. vagyok akkor az összes autóból választhatok, ha jól értem ugye?
    Nöm... a Versenyszabályzat 3-as pontja szerint Group4-ből te most még nem választhatsz:

    "Azon versenyzők, akik szezon közben csatlakoznak, vagy az első 5 futamból kihagynak egyet, a bajnoki helyezésüktől függetlenül nem választhatnak Group4-es autót a soron következő két Group típusú bajnoki futamukon."

  5. #5
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nöm... a Versenyszabályzat 3-as pontja szerint Group4-ből te most még nem választhatsz:

    "Azon versenyzők, akik szezon közben csatlakoznak, vagy az első 5 futamból kihagynak egyet, a bajnoki helyezésüktől függetlenül nem választhatnak Group4-es autót a soron következő két Group típusú bajnoki futamukon."
    És nekem beleszámított két futamnak az, hogy az utolsó előttin 1 kör után eltűnt mindenki, az előzőn pedig a versenyre váltáskor lost connection with lobby volt? Mert azért nem adom fel!


  6. #6
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    És nekem beleszámított két futamnak az, hogy az utolsó előttin 1 kör után eltűnt mindenki, az előzőn pedig a versenyre váltáskor lost connection with lobby volt? Mert azért nem adom fel!
    Azok a futamok számítanak bele, melyeken a rajtrácson a futamon megjelensz. Megvizsgáljuk a replayeket és a LOG fájlokat, hogy mi történt veled és holnap visszajelzünk.

  7. #7
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    A GTL szerver ma este 11-ig a HTCM7 futam ideje nem fut.

  8. #8
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése

    Ne nyúlj magadhoz..
    nyugodtan bontakozzál ki,csak ne lássuk
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  9. #9
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    És nekem beleszámított két futamnak az, hogy az utolsó előttin 1 kör után eltűnt mindenki, az előzőn pedig a versenyre váltáskor lost connection with lobby volt? Mert azért nem adom fel!
    Vent Ákos!

    Elvileg csak azokat a versenyeket számoljuk bele, ahol megjelensz a rajtrácson, viszont megvizsgáltuk az előző versenyen, hogy mi történt veled, és valóban a Qual-on még ott voltál, aztán a futamra már nem jutottál el. A körülményeket figyelembe véve, elfogadjuk, hogy megjelentél a rajtrácson, így letöltöttnek tekintjük a két futamot, ahol érvényben volt számodra a kategória korlátozás, jöhetsz Group4-gyel!


    Szlodoba Gusztáv!

    Te viszont elfelejtetted letölteni az URH mellé számodra kiszabott kategória visszasorolás büntetést, így a következő futamra már 2 kategória visszasorolás a büntetésed, tehát Group2-vel jöhetsz!



    Rövidesen kikerülnek a büntetések és a név szerinti kategória besorolások is a szokott helyen!

  10. #10
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Vent Ákos!

    Elvileg csak azokat a versenyeket számoljuk bele, ahol megjelensz a rajtrácson, viszont megvizsgáltuk az előző versenyen, hogy mi történt veled, és valóban a Qual-on még ott voltál, aztán a futamra már nem jutottál el. A körülményeket figyelembe véve, elfogadjuk, hogy megjelentél a rajtrácson, így letöltöttnek tekintjük a két futamot, ahol érvényben volt számodra a kategória korlátozás, jöhetsz Group4-gyel!
    Köszönöm!

    Újra teszem a GTL-t is szerintem, mert race-ben az elmúlt 3 futamon nem volt probléma (lekopogom) nem tűntek el az emberek meg semmi itt viszont 1 verseny adatott meg eddig... Bár valszeg szolgáltató oldali a hiba ( Kristófnak is ugyanúgy t-home, ugyanaz a router, ugyanúgy Bp. stb.). A játékban a multiplayer résznél lehet állítani, hogy LAN vagy DSL/Cable annak min kell lenni? Vagy semmit nem befolyásol? Nem tudok már mire gondolni...


  11. #11
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm!

    Újra teszem a GTL-t is szerintem, mert race-ben az elmúlt 3 futamon nem volt probléma (lekopogom) nem tűntek el az emberek meg semmi itt viszont 1 verseny adatott meg eddig... Bár valszeg szolgáltató oldali a hiba ( Kristófnak is ugyanúgy t-home, ugyanaz a router, ugyanúgy Bp. stb.). A játékban a multiplayer résznél lehet állítani, hogy LAN vagy DSL/Cable annak min kell lenni? Vagy semmit nem befolyásol? Nem tudok már mire gondolni...
    Nem tudom hogy az mit befolyásol.

    Viszont én GTL és Race alatt is megszoptam Melbourne-t, ledobott majd nem engedett vissza a szerver kanócos T-home-mal, így Vodás mobilnettel kellett mennem mindkét futamon, azzal meg minden jó volt. Nem tudom mi történt, soha ilyen gondom nem volt még.

  12. #12
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Azon filózom ide lehet jó lesz a Porsche viszont.. Lassabb , mint Melbörn meg itt csak-csak többet köll kanyarodni Szerintetek?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  13. #13
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Azon filózom ide lehet jó lesz a Porsche viszont.. Lassabb , mint Melbörn meg itt csak-csak többet köll kanyarodni Szerintetek?
    Szerintem érdemesebb a saját Group-odból választani, így én neked inkább a Cortina-át ajánlanám, de hajtsd meg a kis Porkát is, és majd eldöntöd.

  14. #14
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom hogy az mit befolyásol.

    Viszont én GTL és Race alatt is megszoptam Melbourne-t, ledobott majd nem engedett vissza a szerver kanócos T-home-mal, így Vodás mobilnettel kellett mennem mindkét futamon, azzal meg minden jó volt. Nem tudom mi történt, soha ilyen gondom nem volt még.
    Igen mi is erre jutottunk PM-ben, hogy egy mobilnet lenne a megoldás, mert tréhomékra várhatunk... Azt akkor meg tudod mondani, hogy hány mega adatforgalom nagyvonalakban egy futam? Mert akkor esetleg kibővíteném a telefon előfizumba a keretet és versenyeken azt használnám, prekvalizni meg a simát..

    Egyébként nagyon durva ez a Telekom és a munkatársai... Az előző hűség lejártakor bementem hosszabbítani, mondta kössük újra úgy olcsóbb lesz. Olyan olcsó lett, hogy fél évig 2 előfizetést számláztak mert a régi nem szűnt meg az új meg nem is annyi volt mint amit mondtak, majd amikor nem fizettem be kikapcsolták és utána még újraaktiválási díjat akartak fizettetni velem.... Hab a tortán, hogy a szerződéskötés után 1 héttel lett UPC a házba Aztán tovább bizonyítva hozzáértésüket múlt héten barátnőm anyukájáékhoz otthonra kötött egy szerződést, tegnap ment a szerelő bekötni is kiderült, hogy nincs is t-home a házban
    Utoljára módosította: sfakos; 2013. 10. 31. 22:57.


  15. #15
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem érdemesebb a saját Group-odból választani, így én neked inkább a Cortina-át ajánlanám, de hajtsd meg a kis Porkát is, és majd eldöntöd.

    A kategóriámból ?:O húhha inkább nem kérdezem meg, hoyg az miért nem az .. Nem tudok kanyarodni a Cortinával a Porsche meg fordul. Igaz lassú kicsit,de HRing nem is egy Monza. De kipróbálom lassan majd mindet. Ideje már kis időt rászánni
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  16. #16
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Igen mi is erre jutottunk PM-ben, hogy egy mobilnet lenne a megoldás, mert tréhomékra várhatunk... Azt akkor meg tudod mondani, hogy hány mega adatforgalom nagyvonalakban egy futam? Mert akkor esetleg kibővíteném a telefon előfizumba a keretet és versenyeken azt használnám, prekvalizni meg a simát..

    Egyébként nagyon durva ez a Telekom és a munkatársai... Az előző hűség lejártakor bementem hosszabbítani, mondta kössük újra úgy olcsóbb lesz. Olyan olcsó lett, hogy fél évig 2 előfizetést számláztak mert a régi nem szűnt meg az új meg nem is annyi volt mint amit mondtak, majd amikor nem fizettem be kikapcsolták és utána még újraaktiválási díjat akartak fizettetni velem.... Hab a tortán, hogy a szerződéskötés után 1 héttel lett UPC a házba Aztán tovább bizonyítva hozzáértésüket múlt héten barátnőm anyukájáékhoz otthonra kötött egy szerződést, tegnap ment a szerelő bekötni is kiderült, hogy nincs is t-home a házban
    Ezért az egyért jó panelpatkánynak lenni,mert jön a Digi és hasít,mint állat.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #17
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    A kategóriámból ?:O húhha inkább nem kérdezem meg, hoyg az miért nem az .. Nem tudok kanyarodni a Cortinával a Porsche meg fordul. Igaz lassú kicsit,de HRing nem is egy Monza. De kipróbálom lassan majd mindet. Ideje már kis időt rászánni
    Van hozzá setup, meg minden cucc a 2. hsz-ben!


    Amúgy bajnoki helyezésed szerint Group4-ben vagy, de mivel idény közben csatlakoztál, ezért ezen a futamon még Group3-as kategória korlátozásban vagy. Nem magfizika, szabályzat 3-as pont!

    Emellett még név szerint előző futamra ki is volt írva, hogy melyik Group-ba tartozol...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 10. 31. 23:33.

  18. #18
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Igen mi is erre jutottunk PM-ben, hogy egy mobilnet lenne a megoldás, mert tréhomékra várhatunk... Azt akkor meg tudod mondani, hogy hány mega adatforgalom nagyvonalakban egy futam? Mert akkor esetleg kibővíteném a telefon előfizumba a keretet és versenyeken azt használnám, prekvalizni meg a simát..
    Nem kell hozzá se nagy sávszélesség, se nagy adatforgalom, sztem 1-2-3 Mbit és 200-250 mega bőven elég egy futamra. A ping a fontos, az ne legyen 80-100 fölött.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 01. 12:31.

  19. #19
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Van hozzá setup, meg minden cucc a 2. hsz-ben!


    Amúgy bajnoki helyezésed szerint Group4-ben vagy, de mivel idény közben csatlakoztál, ezért ezen a futamon még Group3-as kategória korlátozásban vagy. Nem magfizika, szabályzat 3-as pont!

    Emellett még név szerint előző futamra ki is volt írva, hogy melyik Group-ba tartozol...
    ez a baj tudtam én.. a magfizika, meg a rakétaelektronika menne,de a táblázat... Már szedtem setet le, bár az sem atomfizika amúgy Elbíbelődök vele majd. Szeretek setupolni. Aztán majd ír a Vent Ákos
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  20. #20
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    ez a baj tudtam én.. a magfizika, meg a rakétaelektronika menne,de a táblázat... Már szedtem setet le, bár az sem atomfizika amúgy Elbíbelődök vele majd. Szeretek setupolni. Aztán majd ír a Vent Ákos
    De én végre alfázhatok Dzsúúúlia

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem kell hozzá se nagy sávszélesség, se nagy adatforgalom, sztem 1-2-3 Mbit és 50-100 mega bőven elég egy futamra. A ping a fontos, az ne legyen 80-100 fölött.
    Azzal szerintem nem lenne probléma majd kipróbálom csak most éppen elfogyott már a keret és bevagyok lassítva Fél gigám van most de az így telon elmegy, 2300-ért kérhetek 3gigát akkor az elég lenne a futamokra bőven elvileg. A sebességgel szerintem nem lesz gond telón átjön ilyen 6/3 mbit és van egy nem használt antennás stickem is..


  21. #21
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Életkor
    47
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Azzal szerintem nem lenne probléma majd kipróbálom csak most éppen elfogyott már a keret és bevagyok lassítva Fél gigám van most de az így telon elmegy, 2300-ért kérhetek 3gigát akkor az elég lenne a futamokra bőven elvileg. A sebességgel szerintem nem lesz gond telón átjön ilyen 6/3 mbit és van egy nem használt antennás stickem is..
    A ping, függ a stick, modem, stb minőségétől is, én is ezzel szenvedtem évekig. A szerdai futam alatt (21 és 23 óra között), kicsivel több, mint 200 mega ment el.


  22. #22
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    ide nincs meg az új verzió,vagy csak direct korhűen megyünk?
    a 2. mérési pont utáni sikán az hogy lesz?eddig ezt itt megtudtuk beszélni nem kell egyből leharapni a fejemet azé
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  23. #23
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    a 2. mérési pont utáni sikán az hogy lesz?eddig ezt itt megtudtuk beszélni nem kell egyből leharapni a fejemet azé
    bakker...

    Én így csináltam!
    h1.jpgh2.JPG
    Utoljára módosította: Taky; 2013. 11. 02. 13:21.

  24. #24
    Terjék Attila Versenyző teratti logója
    Csatlakozott
    2008. 01. 03.
    Város
    Szolnok
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.258
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    bakker...

    Én így csináltam!
    h1.jpgh2.JPG
    Én is így vettem....
    A király nem Elvis volt...

  25. #25
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Jesszusz, ez milyen hungaroring lesz? Elsőre tuti nem mondanám hungarónak. Mégha a régi nyom, akkoris olyan bumfurdi csálé ezen a képen.
    Race07 azaz újabb (tavalyőszi) verzió lesz?

Oldal: 1 / 7 1 2 3 4 5 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •