Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (154 összesen)

Téma: HGTLM9 - Hungaroring

  1. #76
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Előre láthatólag egy szerver lesz?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #77
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Ha itt (jobb oldali kép) a Mustang bal kerekei a zöld műfüvön vannak és a jobb kerekei a rázón, akkor az szabálytalan, mert lelóg a kerékvetőről két kerékkel és a műfű már nem a pálya része?
    Igen, a műfüvet érinteni már nem szabad. Azonban kisebb (valóban kisebb) túlcsúszásokból nem fogunk nagy ügyet csinálni, amennyiben az láthatóan nem direkt és nem rendszeresen történik.

    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Előre láthatólag egy szerver lesz?
    Nem tudjuk megmondani, amíg nem nevez mindenki...
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 07. 13:46.

  3. #78
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Gyerekek, ezzel a vágásos-szarrágós spameléssel menjetek már vissza, van ennek saját topicja, úgyhívják HTCM7 !!! Itt eddig ez nem volt divat a GTL-ben!

  4. #79
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek, ezzel a vágásos-szarrágós spameléssel menjetek már vissza, van ennek saját topicja, úgyhívják HTCM7 !!! Itt eddig ez nem volt divat a GTL-ben!
    Azt hittem a futam topik azért (is) van hogy ha valakinek kérdése van azt feltegye és esetleg választ kapjon! Elnézést kérek!


  5. #80
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Ha itt (jobb oldali kép) a Mustang bal kerekei a zöld műfüvön vannak és a jobb kerekei a rázón, akkor az szabálytalan, mert lelóg a kerékvetőről két kerékkel és a műfű már nem a pálya része?
    Jah, ez az elrettentő példa!

  6. #81
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hittem a futam topik azért (is) van hogy ha valakinek kérdése van azt feltegye és esetleg választ kapjon! Elnézést kérek!
    Persze, hogy ezért van! Csakhogy!!! Ti állandóan arról beszéltek, hogy három és fél centivel lelógott a gumi a vonalról/rázóról, az vágás e, vagy sem! Egyáltalán, hogy merül fel ez a kérdés? És nézd csak meg, kik beszélnek erről állandóan?! Hát szerintem nem ezekkel a három centikkel kéne foglalkozni. Foglalkozzunk inkább setupokkal, vezetéstechnikával, meg ehhez hasonlatos és értelmes, a futamot érintő dolgokkal!

    Én pl. most néztem meg Szabolcs UFO körét. Szerintem annyira tökéletes, hogy az valami eszméletlen! és ha most valamelyikőtök kitalálja, hogy vágott, akkor inkább el sem indulok a további versenyeken, mert ezt a pályát így kell rendesen megcsinálni, ahogy Szabi csinálta és nem máshogy! Pedig, ha a ti szemetekkel nézem akkor bizony vágott. De szerintem és valószínűleg a régi GTL-s brigád szerint is, nem vágott és ezt így kell csinányi-e!

  7. #82
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    De szerintem és valószínűleg a régi GTL-s brigád szerint is, nem vágott és ezt így kell csinányi-e!
    Én adom...
    Régen ez így ment és a versenyre koncentráltunk jobban nem a kerékvető szélére! (jobb is volt a hangulat, mint most)

  8. #83
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Örülnék ha nem lendülnétek bele , ilyen szempontból nincs különbség a GTL és a Race között, valahol meg kell húzni a határt és kész.
    Hamarosan lesz erről egy szavazás, aminek az eredménye mind a HTCM és mind a HGTLM bajnokságra érvényes lesz, akinek van érdemi hozzáfűzi valója az a következő topikban megteheti: Vágások kezelése


    Ez a topik meg maradjon meg a versenynek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 07. 14:43.

  9. #84
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, hogy ezért van! Csakhogy!!! Ti állandóan arról beszéltek, hogy három és fél centivel lelógott a gumi a vonalról/rázóról, az vágás e, vagy sem! Egyáltalán, hogy merül fel ez a kérdés? És nézd csak meg, kik beszélnek erről állandóan?! Hát szerintem nem ezekkel a három centikkel kéne foglalkozni. Foglalkozzunk inkább setupokkal, vezetéstechnikával, meg ehhez hasonlatos és értelmes, a futamot érintő dolgokkal!

    Én pl. most néztem meg Szabolcs UFO körét. Szerintem annyira tökéletes, hogy az valami eszméletlen! és ha most valamelyikőtök kitalálja, hogy vágott, akkor inkább el sem indulok a további versenyeken, mert ezt a pályát így kell rendesen megcsinálni, ahogy Szabi csinálta és nem máshogy! Pedig, ha a ti szemetekkel nézem akkor bizony vágott. De szerintem és valószínűleg a régi GTL-s brigád szerint is, nem vágott és ezt így kell csinányi-e!
    Mi az hogy a Ti szemetekkel nézve?
    Azért egy kicsit alkudjunk ebből a stílusból pls!
    Ma kerültem oda hogy olvasgassak topikot és most olvastam hogy változott a szabály ami ettől a futamtól érvényes! Nem Mi írtuk át hanem a szervezők!
    Eddig amit a pálya enged elv volt érvényben mostantól meg a vonal szabály van érvényben ha igaz.
    Ezért mertem rákérdezni hogy akkor most hogy is van, mert este futam és lehetőleg nem szeretnék vágásból előnyt szerezni azzal szemben aki szabályos!
    Nem láttam még Zoli körét és ebből a szemszögből nem is érdekel, a szabályváltozás miatt kérdeztem amit kérdeztem!

    Részemről téma lezárva, sz@rok rá ki hogyan megy!


  10. #85
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    60
    Üzenetek
    1.473

  11. #86
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Nekem olyan kérdésem van, hogy a repülő rajtnál libasorba megyünk vagy 2-esével? Felsorakozni hol fogunk? Ha jól veszem ki a szabályzatból akkor liba, csak nem emlékszem már, pedig szerintem a ferraris versenyen is megkérdeztem


  12. #87
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    ...sz@rok rá ki hogyan megy!
    Én így megyek, biztos ami biztos!

    h1.JPG

  13. #88
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én így megyek, biztos ami biztos!

    h1.JPG


  14. #89
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Életkor
    47
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem olyan kérdésem van, hogy a repülő rajtnál libasorba megyünk vagy 2-esével? Felsorakozni hol fogunk? Ha jól veszem ki a szabályzatból akkor liba, csak nem emlékszem már, pedig szerintem a ferraris versenyen is megkérdeztem
    Erre jó a szabályzat, mert nagyon részletes, hála a szervezőknek!

    Szabályzat 2.4 A „SPRINT” versenyek lebonyolítása! ...és már korábban be is lett írva itt: http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post177734

  15. #90
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Életkor
    34
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Erre jó a szabályzat, mert nagyon részletes, hála a szervezőknek!

    Szabályzat 2.4 A „SPRINT” versenyek lebonyolítása!
    Vágom (nem úgy), ezt írtam hogy az szerint ha jól értelmezem liba sor, csak a fejemben az gördülő rajt 2-es sorban van aztán gondoltam megkérdezem ne lepjelek meg titeket! Feltéve ha T-home bácsi is akarja, hogy eljussak a második futamig,de az egyetlen amikor itt jó volt az pont sprint volt és olasz autóval szóval most klappolni kell!

    Szerk: Na jó, hülye vagyok
    az előrébb haladó kocsi mellé menni...


  16. #91
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az hogy a Ti szemetekkel nézve?
    Azért egy kicsit alkudjunk ebből a stílusból pls!
    Ma kerültem oda hogy olvasgassak topikot és most olvastam hogy változott a szabály ami ettől a futamtól érvényes! Nem Mi írtuk át hanem a szervezők!
    Eddig amit a pálya enged elv volt érvényben mostantól meg a vonal szabály van érvényben ha igaz.
    Ezért mertem rákérdezni hogy akkor most hogy is van, mert este futam és lehetőleg nem szeretnék vágásból előnyt szerezni azzal szemben aki szabályos!
    Nem láttam még Zoli körét és ebből a szemszögből nem is érdekel, a szabályváltozás miatt kérdeztem amit kérdeztem!

    Részemről téma lezárva, sz@rok rá ki hogyan megy!
    Nem vonal szabály van kerékvető itt is csak nem írta át a Szabi,de mondta -írta valahova mán mittudom én hova, hogy itt is a vonal-kerékvető kombó van. Amúgy -ha szavazni kell majd lövésem nincs melyikre fogok már..

    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas! Popcorn Mod ON
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #92
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    De szerintem és valószínűleg a régi GTL-s brigád szerint is, nem vágott és ezt így kell csinányi-e!

  18. #93
    Dobri Szabolcs Versenyző Dobri Szabolcs logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 26.
    Város
    Nagykanizsa
    Életkor
    45
    Üzenetek
    98
    Idézet Eredetileg Laszlo Ranga írta Hozzászólás megtekintése
    Kedves Dobri Szabolcs.

    Itt is megköszönöm a segitségedet amit ma nyújtottál, felbecsülhetetlen volt. Ilyenkor, ilyen önzetlen embereknél érzi azt a delikvens, hogy tényleg jó egy ilyen csapatba tartozni, bármilyen béna is.

    És hogy a Class FM egyik müsorvezetőjének szavaival éljek: "Kinevezlek a nap királyának".

    Oh,köszi . Amúgy nagyon szívesen.


    TÉNYLEG CSAK 1 MONDAT EREJÉIG.. a körömbe valóban bele lehet kötni (nem feltétlenül direkt vág valaki kanyart,vagy "lóg ki" a pályáról,és nem feltétlenül gyorsabb is ezzel....),de ezt majd az illetékesek eldöntik,nem az én dolgom.

    Én inkább egy jó kis versenyt szeretnék, valami olyasmit ,mint Melbourne volt.

  19. #94
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    A ma esti futamtól a főszervezői teendőket Horváth Józsi (moneytoo) és Bordás Sanyi (bordiii) látják majd el, forduljatok hozzájuk bizalommal!

    Sanyi inkább a szerver körül fog tevékenykedni, Joe pedig itt fórumon, ahogy eddig is tapasztalhattátok. Köszönjük Srácok előre is!
    Jézus ereje...

  20. #95
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Én így megyek, biztos ami biztos!

    h1.JPG

    Én meg követlek. Bár ezt a kanyart nem így veszem, de tegnap olyan időt mentem, hogy magam sem hittem, de az utolsó két ívet elfaragtam és annyi volt. Utána meg nem volt már időm, de benne van az 1:57,9!!! Jó kis prequalt nyomtunk az tuti.

    Megpróbálok következőre is felnőni Hozzád.

  21. #96
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    TÉNYLEG CSAK 1 MONDAT EREJÉIG.. a körömbe valóban bele lehet kötni (nem feltétlenül direkt vág valaki kanyart,vagy "lóg ki" a pályáról,és nem feltétlenül gyorsabb is ezzel....),de ezt majd az illetékesek eldöntik,nem az én dolgom.
    Szabi, ebben teljes mértékben egyetértünk, és nincs is vele gond, ha néhány alkalommal előfordul futamon! A kérés mindössze annyi, hogy törekedjünk a megszabott határokon belül maradni, amennyiben nem sikerül, akkor futamon ne kovácsoljuk belőle előnyt másokkal szemben (ne vágással előzzünk, vagy meneküljünk el), időmérőn meg inkább vegyük el kicsit a gázt és fussunk egy új/jobb tiszta kört, hiszen a többiek is ezeket a kereteket próbálják betartani és ez így fair!

    Én inkább egy jó kis versenyt szeretnék, valami olyasmit ,mint Melbourne volt.
    Sztem is hagyjuk már a témát és nyomjuk!

  22. #97
    Pataki Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2006. 02. 23.
    Város
    Dunakeszi
    Üzenetek
    152
    Én ezzel megyek, ezzel könnyen tudom vezetni a kisautót
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  23. #98
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg követlek. Bár ezt a kanyart nem így veszem, de tegnap olyan időt mentem, hogy magam sem hittem, de az utolsó két ívet elfaragtam és annyi volt. Utána meg nem volt már időm, de benne van az 1:57,9!!! Jó kis prequalt nyomtunk az tuti.

    Megpróbálok következőre is felnőni Hozzád.
    Ementek ám a fenébe.
    Mi lenne ha tetszene a verda?!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  24. #99
    Diczházi Péter Versenyző Petryx logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 11.
    Város
    Levél
    Életkor
    43
    Üzenetek
    731
    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    TÉNYLEG CSAK 1 MONDAT EREJÉIG.. a körömbe valóban bele lehet kötni (nem feltétlenül direkt vág valaki kanyart,vagy "lóg ki" a pályáról,és nem feltétlenül gyorsabb is ezzel....),de ezt majd az illetékesek eldöntik,nem az én dolgom.
    Senki nem kötött bele, téma sem volt csak a vágásos kérdésemre ugrott a HTCM ellenes tábor. Nem is értettem hogy jött bele a köröd...

    Idézet Eredetileg Dobri Szabolcs írta Hozzászólás megtekintése
    Én inkább egy jó kis versenyt szeretnék, valami olyasmit ,mint Melbourne volt.
    Ámen!

    Csapattárs!
    Szabi ez a Te műved? Ma vettem észre!
    Dobri Szabolcs Striving Team
    Diczházi Péter Striving Team


  25. #100
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Petryx írta Hozzászólás megtekintése
    Csapattárs!
    Szabi ez a Te műved? Ma vettem észre!
    Dobri Szabolcs Striving Team
    Diczházi Péter Striving Team
    Igen, "párosítottam" pár egyedet!

    Ettől a csapatól sokat várok!
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 07. 19:21.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •